Jump to content

[MULTI] Pro Evolution Soccer 2013


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ckf4uJ_UXtE]PES 2013 Trailer - YouTube[/ame]

 

http://i1202.photobucket.com/albums/bb371/razor19111/r35oyo9v.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελεια...αρα υπολογιζω τελη σεπτεμβρη οκτωμβρη θα ειναι ετοιμο το παιχνιδι:D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ειναι η ιδεα μου οτι οι παικτες κινουνται σαν να μην πω τι.... παααααλι σουπα το προ δυστυχως καλο προ να περιμενουμε με την νεα γενια... γιατι σε αυτην εδω απο οτι φαινεται... κανουν νανι οι της κοναμι...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
απ οσα διαβαζα τελη σεμπτεμβιου θα το δουμε :p

 

Πάντα τότε βγαίνει το Pro. Μακάρι να είναι καλύτερο του 2012 γιατί πραγματικά σε κάποια θέματα το 2012 είναι τραγικό..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Κατέβασα" κι έτρεξα το demo και μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Καλό το gameplay, αλλά μερικά βασικά πράγματα που είναι εκτός λειτουργίας από την Konami χαλάνε -σχεδόν- όλο το demo. :(

Σύντομα θα "ανεβάσω" πλήρες review. :)

Link to comment
Share on other sites

"Κατέβασα" κι έτρεξα το demo και μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Καλό το gameplay, αλλά μερικά βασικά πράγματα που είναι εκτός λειτουργίας από την Konami χαλάνε -σχεδόν- όλο το demo. :(

Σύντομα θα "ανεβάσω" πλήρες review. :)

 

Το gameplay για Pro, που τα τελευταια χρονια εχει μεινει πισω ηταν αρκετα βελτιωμενο. Και παλι ομως δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι σε ρεαλισμο πλησιασε το Fifa 12. Ειναι παντως διασκεδαστικο και στα θετικα του το γεγονος οτι εχουν ριξει τον ρυθμο. Απο εκει και περα ingame γραφικα και animation ψιλο-αθλια για παιχνιδι του 2012....

Link to comment
Share on other sites

Aπ ότι καταλαβαίνω ανάμικτες οι εντυπώσεις..

Λογικά θα βελτιωθεί κι άλλο μιας και είναι το Demo αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Απο το video ωραιο φαινεται..

Να δουμε και την τελικη εκδοση,το demo δεν θα το δοκιμασω,με το καλο στο τελος!

Αλλα και να μην ειναι καλο δεν ξεχναμε το συνθημα!

KONAMI σαγαπω που εκανες το Pro ελληνικο! :D

Link to comment
Share on other sites

Το gameplay για Pro, που τα τελευταια χρονια εχει μεινει πισω ηταν αρκετα βελτιωμενο. Και παλι ομως δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι σε ρεαλισμο πλησιασε το Fifa 12. Ειναι παντως διασκεδαστικο και στα θετικα του το γεγονος οτι εχουν ριξει τον ρυθμο. Απο εκει και περα ingame γραφικα και animation ψιλο-αθλια για παιχνιδι του 2012....

 

επαιξα 4με 5 παιχνιδια απτο ντεμο.. το προ 12 περα απο κανα δυο παιχνιδια απτο ντεμο του δε ξερω πως ειναι... για το 13 οι εντυπωσεις μου δεν ειναι τοσο κακες οσο θα περιμενα) ασχετο αν θα γραψω αρκετα αρνητικα δε βαρεθηκα μαζι του).. τα γραφικα σαν οψη οταν κυλαει το ματς μου αρεσαν.. αλλα οταν εκανα ζουμ στους παιχτες στο ριπλει μου αφησαν κακη εντυπωση.. θυμηθηκα εποχες ps1 που λεγαμε να ο ζινταν με την χαρακτιριστικη φαλακριτσα.. ε ετσι κανει μπαμ οτι ειναι ο μπουφοn με την κορδελα και το μαλλι.. αλλα οταν κανεις ζουμ στο ριπλει δε με ξετρελανε ωστε να πω ειναι ολοιδιος... ας πουμε τον ρουνει τον εχουν στο μαυρο του το χαλι... οσο για το game play η κινηση του παιχτη χωρις την μπαλα ειναι καλη.. με την μπαλα δε μου φανηκε καλη.. εχω την αισθηση οτι πανε να το κανουν λιγο φιφα η ειναι η ιδεα μου σε αμυνα.. στα σουτ με φαλτσο)και ομως εβαλαν φαλτσο μετααα απο τοooσα χρονια) εγω προσωπικα δυσκολευτικα να βαλω γκολ που με καταντησε το αγαπημενο μου προ που καποτε ημουν πολυ καλος να χανω 0- 3 στο κανονικο επιπεδο.. τους φιλαθλους τους εχουν αρκετα καλα.. επισης δεν ειδα καμια διαφορα στους πανυγηρισμους.. τι εννοω... μπαινει γκολ.. περναν 3 δευτρολεπτα κ μετα ο ποδοσφαιριστης παιρνει χαμπαρι οτι μπηκε γκολ οπως συναιβενε στα παλια τα προ...

οι αντιδρασεις προσωπων παραμενουν ιδιες οπως και οι διαμαρτυριες κινησεις χεριων προς το διαιτητη... ΣΑΚΗ συμφωνεις η διαφωνεις και οποιος θελει περιμενω απαντησεις ... παντως θελω να πιστευω οτι θα μας πεσουν τα σαγονια στο πατωμα με τη νεα γενια απο πλευρας γραφικων

 

Aπ ότι καταλαβαίνω ανάμικτες οι εντυπώσεις..

Λογικά θα βελτιωθεί κι άλλο μιας και είναι το Demo αυτό..

 

ΦΟΒΑΜΑΙ οτι δε θα δουμε μεγααλες διαφορες απτο ντεμο... μια εταιρια βγαζει το ντεμο για να το διαφημισει να το δει ο κοσμος και να ψηθει να το παρει ετσι πιστευω οτι μια εταιρια δε θα εβγαζε προς τα εξω κατι πολυ διαφορετικο και προς το χειροτερο απτην τελικη του μορφη γιατι ετσι μπορει να ξενισει κοσμο και να μην το παρει αυτη ειναι η αποψη μου και νομιζω οτι στεκει

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πολλά PES όταν βγήκαν ήταν λίγο διαφορετικά από τα DEMO.

 

Λοιπόν, κατέβασα το DEMO, έβαλα και ένα patch για να παίζω όση ώρα θέλω. Οι εντυπώσεις μου είναι κυρίως θετικές. Τη μπάλα, πλέον, τη νοιώθεις βαριά στο σουτ και στην πάσα, όχι όπως στο προηγούμενο PES που νόμιζες ότι χτύπαγες μπαλόνι. Ο φρενήρης ρυθμός έχει πέσει, πρέπει να τη γυρίσεις πλέον τη μπάλα για να επιτύχεις κάτι. Ο τερματοφύλακας όταν πατάς το τρίγωνο βγαίνει πιο αργά από ότι στο 12. Με διπλό Χ, παίζεις άμυνα πολύ αποτελεσματικότερα. Για το φάλτσο που είπατε, τι πατάμε; :O

Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΑΜΑΙ οτι δε θα δουμε μεγααλες διαφορες απτο ντεμο... μια εταιρια βγαζει το ντεμο για να το διαφημισει να το δει ο κοσμος και να ψηθει να το παρει ετσι πιστευω οτι μια εταιρια δε θα εβγαζε προς τα εξω κατι πολυ διαφορετικο και προς το χειροτερο απτην τελικη του μορφη γιατι ετσι μπορει να ξενισει κοσμο και να μην το παρει αυτη ειναι η αποψη μου και νομιζω οτι στεκει

 

Εγώ πάντως από το Demo του 12 στο κανονικό παιχνίδι του 12 είδα αρκετούτσικες διαφορές και ειδικά στις κινήσεις των παικτών..

Link to comment
Share on other sites

'Επαιξα το demo του 13 και τα γραφικά μου φάνηκαν σχεδόν ίδια με του 12.

Ο χειρισμός και το ίδιο το ποδόσφαιρο είναι λίγο καλύτερα αλλά μέχρι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα τους πει κάποιος ότι δεν υπάρχει πλεονέκτημα στο πέναλτι; Τουλάχιστον όχι με τον τρόπο που αντιλαμβάνονται στην ΚΟΝΑΜΙ... :mad:
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα τους πει κάποιος ότι δεν υπάρχει πλεονέκτημα στο πέναλτι; Τουλάχιστον όχι με τον τρόπο που αντιλαμβάνονται στην ΚΟΝΑΜΙ... :mad:

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Πόσο σπάσιμο να σου κάνει πέναλτι ο άλλος και να μην το δίνει για διάφορους δικούς του λόγους...

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Πόσο σπάσιμο να σου κάνει πέναλτι ο άλλος και να μην το δίνει για διάφορους δικούς του λόγους...

 

παντως το παιχνιδι γινεται και δικαιο οταν κανει ο αλλος θεατρο του δινει καρτα...(ενω εσυ τρομαζεις και λες που το ειδες το πεναλτι?:lol:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παντως το παιχνιδι γινεται και δικαιο οταν κανει ο αλλος θεατρο του δινει καρτα...(ενω εσυ τρομαζεις και λες που το ειδες το πεναλτι?:lol:)

 

Ρε, σε κάτι τέτοια, δε ξέρεις τι μ@μωσταυρίδια πέφτουν μέχρι να δω τι δίνει ο διαιτητής. Και μετά, αυτός είσαι αγόρι μου! Σωστός!!:p:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο εκει και περα ingame γραφικα και animation ψιλο-αθλια για παιχνιδι του 2012....

 

Εγώ που παίζω το Pro στο PS3 μου φαίνονται μια χαρά τα γραφικά. Η KONAMI είχε αρχίζει να χάνει λίγο τη μπάλα, γι'αυτό και έδωσε περισσότερη σημασία στο gameplay. Μπορεί μέχρι την τελική έκδοση του Οκτώβρη να δούμε περισσότερη δουλειά και στα γραφικά, αλλά λίγο χλωμό το βλέπω. :X

 

Όσοι έχουν το demo στον υπολογιστή τους, ας δουν

αν θέλουν να ξεκλειδώσουν διάφορα (π.χ γενικές ρυθμίσεις, μπάλες, γήπεδα κ.α). :cool:
Link to comment
Share on other sites

καλη εντυπωση απο μενα για το παιχνιδι...το μενου μαρεσε πολυυ και γενικα πιστευω ειναι καλυτερο..εις το ειδωμεν

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...