Jump to content

Τι codec χρειάζομαι ;


StAvRiNoULa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα αρχείο βίντεο . Ο ήχος πάει μια χαρά αλλά η εικόνα μένει στο πρώτο Frame . Δηλαδή βλέπω μόνο την πρώτη εικόνα ενώ ο ήχος προχωράει . Τι codec xρειάζομαι για να προχωράει η εικόνα ;;;;;;;
, , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Don't Worry, Be Happy !!! It's YOUR life !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ,
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις βαλει κανα απο αυτα τα πακετα codecs που κυκλοφορουν και το εχεις τρελανει το μηχανημα??Τι χαρακτηριστικα εχει το pc σου??Μηπως ειναι χαμηλης ισχυος το μηχανημα που εχεις και δεν μπορει να παιξει??Το αρχειο αυτο το εχεις δοκιαμασει σε αλλο pc ωστε να εισαι σιγουρος οτι παιζει μια χαρα??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το k-lite codec pack και ολα παιζουν μια χαρα με default settings , οτι και να κατεβασω το παιζει
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (24 Μάι. 2004 , 13:36)

 

Guardian Knot... ;)

 

Το λένε Gordian Knot και δεν είναι codec αλλά σουίτα μετατροπής DVD σε DivX.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...