Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα πριν από 3 μήνες το κινητό από την birdphone (με τον s3 σε μαύρο) και δεν ήταν branded κάτι που μου το διευκρινησαν εξαρχής, χωρίς να τους ρωτήσω. Επίσης είναι με διετή εγγύηση από την ελληνική αντιπροσωπεία. Αν ρωτήσεις θα σου πουν αμέσως δεν υπάρχει θέμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειχε ελληνικο μενου και γλωσα γιατι θελω να το παρω και εγω απο το συγκεκριμενο καταστημα.
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με μια συγεκριμενη μονο επαφη...

 

Την εχω κανει συντομευση στην οθονη και ενω εχω προεπιλεγμενη ενεργεια κλιση κινητου μετα απο λιγο την χανει και κανει ανοιγμα επαφης.

Το διορθωνω αλλα παλι τα ιδια

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προς mpacardi: Ναι είχε ήδη εγκατεστημένο το morelocale2, ήταν όλα ελληνικά δεν χρειάστηκε να κάνω κάτι...και οι αναβαθμίσεις κανονικά στην ώρα τους, τώρα περιμένω μαζί με όλους την jb...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με μια συγεκριμενη μονο επαφη...

 

Την εχω κανει συντομευση στην οθονη και ενω εχω προεπιλεγμενη ενεργεια κλιση κινητου μετα απο λιγο την χανει και κανει ανοιγμα επαφης.

Το διορθωνω αλλα παλι τα ιδια

 

Κάνε μια επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με μια συγεκριμενη μονο επαφη...

 

Την εχω κανει συντομευση στην οθονη και ενω εχω προεπιλεγμενη ενεργεια κλιση κινητου μετα απο λιγο την χανει και κανει ανοιγμα επαφης.

Το διορθωνω αλλα παλι τα ιδια

 

Κάνε μια επανεκκίνηση

 

Καλημερα,Εχω κανει πολλες φορες αλλα χανε την ρυθμιση της προεπιλεγμενης ενεργειας.

Τωρα που κοιταξα ειναι ΟΚ αλλα σθγουρα μετα απο λιγες ωρες θα την χασει.Σε μια και μονο επαφη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,Εχω κανει πολλες φορες αλλα χανε την ρυθμιση της προεπιλεγμενης ενεργειας.

Τωρα που κοιταξα ειναι ΟΚ αλλα σθγουρα μετα απο λιγες ωρες θα την χασει.Σε μια και μονο επαφη.

 

Δεν την διαγράφεις τελείως από τις επαφές και την ξαναπερνάς??

Link to comment
Share on other sites

Δεν την διαγράφεις τελείως από τις επαφές και την ξαναπερνάς??

 

Καλη ιδεα...Το αν την ξαναπρασω θα το σκεφτω γιατι ειναι ...της γυναικας μου!!!:(:(:(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που έριξε την τιμή το Public και το Plaisio λέτε μήπως φέρουν κανένα S4? Έχει πάει κάποιος να ρωτήσει τι έχουν? μήπως και τους έχει μείνει κανένα. Πάντως εγώ έχω δει το μαύρο και είναι εντυπωσιακό..

 

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που έριξε την τιμή το Public και το Plaisio λέτε μήπως φέρουν κανένα S4? Έχει πάει κάποιος να ρωτήσει τι έχουν? μήπως και τους έχει μείνει κανένα. Πάντως εγώ έχω δει το μαύρο και είναι εντυπωσιακό..

 

Στέφανος

 

Σχετικά με το θέμα του S4, δεν νομίζω ότι έχει ξαναβγεί στην παραγωγή.

Καλό θα είναι όσοι ενδιαφέρεστε να κοιτάτε και το S/N της συσκευής ή το IMEI και με μία ερώτηση στο helpdesk της HTC να ενημερωθήτε για το χρόνο κατασκευής, ώστε να αποκλειστεί η περίπτωση refurbished?.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που έριξε την τιμή το Public και το Plaisio λέτε μήπως φέρουν κανένα S4? Έχει πάει κάποιος να ρωτήσει τι έχουν? μήπως και τους έχει μείνει κανένα. Πάντως εγώ έχω δει το μαύρο και είναι εντυπωσιακό..

 

Στέφανος

 

Το Public εχει τον s3 και ας λεει οτι ειναι ο S4.

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού ρυθμίσεις - πληροφορίες - ταυτότητα τηλεφώνου - αριθμός τηλεφώνου μου γράφει άγνωστο. Είναι ο αριθμός της σιμ η κάτι άλλο ; Σε εσάς τι έχει ;
Link to comment
Share on other sites

Στο μενού ρυθμίσεις - πληροφορίες - ταυτότητα τηλεφώνου - αριθμός τηλεφώνου μου γράφει άγνωστο. Είναι ο αριθμός της σιμ η κάτι άλλο ; Σε εσάς τι έχει ;

 

Περίεργο. Cosmote έχεις;

 

Και σε μενα στο One X αγνωστο γραφει (cosmote εχω).

Link to comment
Share on other sites

Οκ..... Πάντως σκαλίζοντας το βρήκα τον σειριακό αριθμό που είναι SH26WW------ δηλ είναι τον 6ο μήνα; Με μπερδεύει το πρώτο w περίμενα αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

Οκ..... Πάντως σκαλίζοντας το βρήκα τον σειριακό αριθμό που είναι SH26WW------ δηλ είναι τον 6ο μήνα; Με μπερδεύει το πρώτο w περίμενα αριθμό.

 

Πως το ...σκαλισες ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας εννοώ ..... Μου έκανε εντύπωση αν ισχύει αυτό με τον 6ο μήνα και εγώ το πήρα Οκτώβρη ότι έχει περάσει μεγάλο διάστημα από την παραγωγή-πώληση. Εκτός και αν θεωρείται λογικό κάτι τέτοιο..

 

- Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι τα w??

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας εννοώ ..... Μου έκανε εντύπωση αν ισχύει αυτό με τον 6ο μήνα και εγώ το πήρα Οκτώβρη ότι έχει περάσει μεγάλο διάστημα από την παραγωγή-πώληση. Εκτός και αν θεωρείται λογικό κάτι τέτοιο..

 

- Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι τα w??

 

Για δες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4109942#post4109942

Link to comment
Share on other sites

Το είδα αλλά δε καταλαβαίνω αυτό:

D = Day (hex 1...9A..Z = 1 - 31 days)

Εγω το αντιλαμβάνομαι 9 αριθμοί + 26 γράμματα μας κάνει 35 ημέρες..... Τι δεν κάνω σωστά??

Link to comment
Share on other sites

Το είδα αλλά δε καταλαβαίνω αυτό:

D = Day (hex 1...9A..Z = 1 - 31 days)

Εγω το αντιλαμβάνομαι 9 αριθμοί + 26 γράμματα μας κάνει 35 ημέρες..... Τι δεν κάνω σωστά??

 

Επειδή βγαίνουμε off topic δες και εδώ:

"In mathematics and computer science, hexadecimal (also base 16, or hex) is a positional numeral system with a radix, or base, of 16. It uses sixteen distinct symbols, most often the symbols 0–9 to represent values zero to nine, and A, B, C, D, E, F (or alternatively a–f) to represent values ten to fifteen. For example, the hexadecimal number 2AF3 is equal, in decimal, to (2 × 163) + (10 × 162) + (15 × 161) + (3 × 160), or 10995."

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου τα 2 πρωτα γραμματα ειναι FA απο που ειναι αυτο?

 

Δεν γνωρίζω κάτι περισσότερο από αυτό που αναφέρεται στο συγκεκριμένο link.

Είσαι σίγουρος ότι κοιτάς το S/N?

Edited by jpjp
Link to comment
Share on other sites

Το Public εχει τον s3 και ας λεει οτι ειναι ο S4.

 

Και το kinitimania τον S3 έχει παιδιά. Είναι λάθος στο site τους.

http://www.kinitomania.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v7.tpl&product_id=1300&category_id=138&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...