Jump to content

Nokia 6630 (CHARLIE)


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω αλλά στο 6260 ακομα κι αν επιλέξεις "Αντιγ. μνήμης τηλ." απο τις "Επιλογές" στην "Κάρτα μνήμης" και αφού τελειώσει η διαδικασία, "Στοιχεία Μνήμης" πάλι 0 δείχνουν όλα τα counters. :/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Eminem (21 Οκτ. 2004 , 00:37)

 

tha paw na rwtisw ti deutera kai tha sou pw...an fusika kseroun kai oi upalliloi giati logika tha poun tis gnwstes lalakies... :p

 

 

Μακαρι να ξερουν κατι να μας απαληνουν τον πονο για λιγο (!)

Καλη τυχη φιλε μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (21 Οκτ. 2004 , 03:10)

 

Και όμως δεν γίνεται σε κανένα series 60 . Μου λές οτι υπάρχουν οι παραπάνω επιλογές στο μενού στοιχεία μνήμης της κάρτας. Για πες μας όμως, πόση χωρητικότητα έχουν; Όλα μηδέν, έτσι; Και είναι πάντα μηδέν. Αυτό σημαίνει οτι δεν μπορεί να γίνει αποθήκευση των επαφών, σημειώσεων ημερολογίου και εγγράφων στην κάρτα μνήμης. Πχ, πήγαινε στι σημειώσεις σου, ή στο ημερολόγιο, ή στις επαφές, βλέπεις πουθενά την επιλογή μνήμη σε χρήση -> κάρτα μνήμη; Όχι φυσικά. Λογικά, αν κρίνουμε απο την φώτο που επισσυνάπτω, θα μας δίνεται η συγκεκριμένη δυνατότητα στο 6630.

 

paidia otan kanis backup sti karta to tilefono tote grafi tis epafes kai ola ta ipolipa sti karta kai etsi den grafi 0 sta noumera ayta

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφει τα πάντα στην κάρτα, απλά κάνει ένα back up σε μορφή αρχείου .arc το οποίο ανα πάσα στιγμή μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για επαναφορά. Έχει διαφορά το "τα μεταφέρω στην κάρτα" με το " κάνω αντίγραφο ασφαλείας στην κάρτα".

 

Το αντίγραφο δεν μπορείς να το πειράξεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konstantinos_bei (20 Οκτ. 2004 , 18:34)

 

Να σχολιάσω ότι πουθενα στο manual δεν αναφέρεται η λέξη stereo...?

Α, ούτε και music player, ούτε και Mp3 Player

 

an prosexeis kala sto manua tou tilefonou. sti selida 42 kato kato leei gia ton real player:

 

with real player you can play video clips, sound clips and play lists, or stream media files over the air. A streaming link can be activated when yor browsing web pages, or it can be stored in the phone memory or memory card.

 

real player support files with the extensions such acc, awb, mid, mp3 and wav. however doeas not necessarly support all file formats or all the.....

http://www.danasoft.com/sig/stoNeheadsgf.jpg

 

ξερει κανεις το τροπο για να σπουδασω... προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω................

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω καπος τρελαμενος με αυτο το κινιτο αλλα ισωσ να ειμαι ενας απο τουσ λιγους που θα καταφερουν να αντισταθουν. λογικα δεν πρεπει να το παρω αλλα ισως να με ποροσεται πιο πολλυ και να μην αντεξω. το κακο ειναι οτι εχω ενα ολοκαινουριο 3660. τι να το κανω παλι καινουριο κινιτο.αλλα και παλιδεν ξερω... εκτος κι αν σπασι το καιμενο το 3660 :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (20 Οκτ. 2004 , 19:11)

 

Το βασικό πλεονέτημα του BT v.1.2 δεν είναι τίποτα από όσα αναφέρθηκαν, αλλά η δυνατότητα σύνδεσης μέχρι και 8 συσκευών ταυτόχρονα.

Για εμένα αυτό κάνει την διαφορά. ;)

 

Έχω την εντύπωση oτι το μόνο κινητό στην αγορά με BT 1.2 είναι το Siemens S65.

 

το 1.2 δεν ειναι με 100 μετρα αποσταση????ή μου φενεται???

Link to comment
Share on other sites

ένα αρθρο που βρήκα σχετικά για το BT 1.2

 

http://www.thefeature.com/article?articleid=100198

http://www.danasoft.com/sig/stoNeheadsgf.jpg

 

ξερει κανεις το τροπο για να σπουδασω... προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω................

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες από ένα 6630 (prototype όμως) όπως εμφανίστηκαν σήμερα σε ρώσικο site

 

κοιτάξτε προσεκτικά αυτό το screenshot http://www.sota1.ru/test/images/NOKIA_PROTO_4_10.jpg ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ena elpizo mono na min einai toso xalia to video tou oso tou 7610 me tosa polla kopsimata pou kanei otan travas video kai otan meta to vlepeis... Milame einai apaisio...

 

me to 6230 pou exo to video mou einai makran kalitero kai xoris kopsimata!!!

 

 

elpizo to 6630 na min exei to idio provlima

Link to comment
Share on other sites

mlambros22 γίνεται καινούριο κινητό να έχει κοψήματα; αφου μιλάει για 15 καρέ, θα είναι τέλειο!!!!
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα από το Νοκια club σήμερα. Από ότι μου είπαν τέλος του μήνα με αρχές Νοέμβριου θα έχει έρθει. Επίσης μου είπαν το τηλέφωνο έχει ξεκλείδωτο Bluetooth. Τιμή 550Ευρο με ένα μικρό ενδεχόμενο να αλλάξει λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Georgel (22 Οκτ. 2004 , 15:23)

 

Εγώ το παρήγγειλα από το Νοκια club σήμερα. Από ότι μου είπαν τέλος του μήνα με αρχές Νοέμβριου θα έχει έρθει. Επίσης μου είπαν το τηλέφωνο έχει ξεκλείδωτο Bluetooth. Τιμή 550Ευρο με ένα μικρό ενδεχόμενο να αλλάξει λίγο.

 

Τι εννοεις οταν λεσ θα αλλαξει η τιμη του?προς τα κατω 'η προς τα πανω....? :cry: :cry:

http://mobile-review.com/forum2/customavatars/avatar7425_3.gif

 

All in all a must buy for every Nokia lover and for others too! UI is brilliant, MP Cam is good, the phone has got Stereo output, Great 65K TFT Screen (display) it has got everything that you would need in a phone! I must say 6630 is going to be one of my favorites!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου είπαν απλά είπαν ίσως να υπάρχει κάποια μικρή αλλαγή δεν νομίζω να είναι μεγάλη. Αυτή την στιγμή ούτε και αυτοί ξέρουν.
Link to comment
Share on other sites

to vriskw teleio se ola!an o ixos tou einai kalos kai den einai opws mas exei sinithisei i nokia :wacko: tote to kinito pistevw pws tha einai oti kalitero kai teliotero kikloforei :D
[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι λιγο ασχετος γιαυτο εχω μια απορια!θα μπορω να περασω ενα κλιπακι mpeg απο το pc στο 6630? και να παιζει κανονικα στο τηλεφωνο? :o
[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...