Jump to content

Nokia 6630 (CHARLIE)


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω μια απορία...

Εδώ στην Ιταλία , αν κ δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα , έχουν βγάλει ήδη συγκεκριμένη τιμή , η οποία είναι 350€ !!!

Εμένα μου φαίνεται παρα πολύ καλή η τιμούλα , αν κ για να πώ την αλήθεια , δεν είναι ενα κινητό που με εντυπωσιάζει με την εξωτερική του εμφάνιση.Όμως προσφέρει πάρα πολλά!Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το εξής:

Πώς είναι δυνατόν να πωλείται σε αυτή την τιμή κ το 7610 να πωλείται στα 500€ ? Δέν είναι λίγο περίεργο ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 ( 9 Νοέ. 2004 , 11:42)

 

ok,symfono..sorry gia tin anastatosei alla tha mporouse na me/mas exyperistisei.telos loipon..........

 

 

Edw oi times:

Preiskategorie Preis in Euro

inkl. USt. Zusatzinfo

All in ONE 1-2* 299,00 -

All in ONE 3-4* 49,00 -

All in ONE Young 1-2* 299,00 -

All in ONE Young 3-4* 49,00 -

All in ONE Business 200/400** 49,00 -

All in ONE 1-2 | Partner* 349,00 -

All in ONE 3 | Partner* 99,00 -

Professional ONE 299,00 -

TAKE ONE Abo 339,00 -

Ohne Neuanmeldung 679,00 -

 

Ta 679 euro einai h timh skeths syskeyhs.

 

Kai ta stoixeia epikoinwnias:

 

General inquiries

 

Interessentenhotline for all products

0699 70 800

Mo - so, 0-24 o'clock

Costs: of the ONE Handy free of charge,

normal tariff from the fixed net and/or A1/T-Mobile/tele.ring to ONE

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papajohn ( 8 Νοέ. 2004 , 23:46)

 

Υπάρχει κινητο που το irremote να λειτουργεί σωστά απο ικανοποιητική απόσταση;! :blink:

 

 

Aν και δεν ειναι αυτό το θέμα μας το 6600 μου λειτουργεί σωστα απο 2 μέτρα απόσταση...Αλλά κ παλι δεν ειναι για τηλεκοντρολ οι υπέρυθρες,απλά ήθελα να τονίσω ότι λείπουν!Και επίσης να υπενθυμίσω ότι το κατά πολύ κατώτερο(σειρά 3)3230 έχει!!Και όσοι θα το πάρουν θα δώσουν τα 2/3 από όσα θα σκάσουμε εμείς!

Τέλος να προσπαθήσω να ξεκαθαρίσω την παρεξήγηση /....

Ο Γιάννης(john74)ρωτάει εντελώς απονήρευτα ρωτάει τον ενερτζυ κάποιες πληροφορίες.Ο ενερτζυ το παίρνει στραβά(δεν τον κατηγορώ,απλά ξεκαθαρίζω το τι έγινε),μετά στραβώνει και ο γιάννης και οι υπόλοιποι προσπαθούν να ηρεμήσουν τα πνεύματα!

 

 

Υπογραφή κηδεμόνα Υπογραφή Καθηγητή

 

_________________ ________________

 

20

--- ΑΡΙΣΤΑ!

20

.....

Πέρα από όλα,εμπιστεύομαι τον energy απόλυτα,που και να μην ήθελα το παιδί έχει φωτογραφίες...Και καλά θα κάνουμε να ακούσουμε τι έχει να μας πει.Άλλωστε αυτός το κινητό δεν το θέλει,για μας πήγε και έκανε ολόκληρο review,και ένα ευχαριστώ πιστεύω φτάνει,όχι να τον φτύνουμε λέγοντας του ότι δεν τον πιστεύουμε!!(το παρόν μήνυμα δεν αποτελει προσωπική επίθεση προς κανένα μέλος,απλά ξακαθαρίζω τα γεγονότα και το τι πιστεύω εγώ)

 

 

Φιλικά

DrJu5tM3!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papajohn ( 8 Νοέ. 2004 , 23:46)

 

Υπάρχει κινητο που το irremote να λειτουργεί σωστά απο ικανοποιητική απόσταση;! :blink:

 

Ναι αν εχεις Sx1 δεν λειτουργει απο ικανοποιητικη αποσταση...

Αλλα με 3650/6600 δουλευει μια χαρα ακομη και απο 3-4 μετρα.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

JustME na'sai kala... ta parakato gia sena! :)

 

ego to kinito de to kratisa, peran tis mias oras pou to epaiksa... kai sas eipa tis protes entiposeis, oxi de tha doso lefta na to paro gia review! :p

exei mexri stigmis apo tis protes entiposeis 100% simvatotita me tis efarmoges tou 6600...

perissotera tha vreite EDO kai EDO apo arketous xristes pou to agorasan apo ipokatastimata tis ONE Austria... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε να μας δίνεις πληροφορίες για όλα και να κλείνεις στόματα :whistle: energy :)

 

Eυχαριστούμε για τις πληροφορίες,αν και δεν καταλαβαίνουμε τίποτα.Από που να μεταφράσουμε??

Τελικά το κινητό έχει σημαντικές ελλείψεις.Με πρώτη και καλύτερη αυτή των υπέρυθρων!Εγώ διατηρώ μια κρυφή ελπίδα για υπέρυθρες στο τέλος,μιας και δε μου κάθεται καλά το 3230 με υπέρυθρες και ολόκληρο 6630 χωρίς!We'll see!

Link to comment
Share on other sites

Απολαύστε και ένα βίντεο τραβηγμένο απο την κάμερα του 6630.

3GP

 

Και μερικές ακόμα φωτογραφίες.

photo1

photo2

photo3

photo4

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον eNeRGy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 9 Νοέ. 2004 , 17:57)

 

Απολαύστε και ένα βίντεο τραβηγμένο απο την κάμερα του 6630.

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον eNeRGy. ;)

 

 

Πολυ καλο το βιντεο και επισης η 4η φωτο :up:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Η TIM ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΙ ΣΤΟΥΣ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΤΗΣ.

ΡΩΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΤΙΜ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ. ΤΙΜΗ ΣΥΣΚΕΥΗΣ (ΤΕΛΙΚΗ) ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗ 595,00 ΕΥΡΩ.

ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΟΤΕΡΗ (ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΙΤΑΛΙΑ). ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ.

ΦΥΣΙΚΑ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 9 Νοέ. 2004 , 18:26)

 

Μάλλον όχι. Προς το παρόν θα παίζει μόνο του.

 

 

Αν εννοεις κινητα με καποιες δυνατοτητες PDA(smartphone) τοτε συμφωνω οτι θα ειναι κορυφαιο τοτε :whistle:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Έστω και καθυστερημένα, να πως πως γνωρίζοντας τον john74 (καθώς και το πάθος του για κινητά), δεν πιστεύω πως μίλησε με σκοπό να αμφισβητήσει ούτε να προσβάλλει τον eNeRGy. Δυστυχώς στο γραπτό λόγο είναι εύκολο να υπάρξουν παρεξηγήσεις, μια και το ύφος του λόγου δεν είναι πάντα ξεκάθαρο.

 

Χαίρομαι που έληξε οριστικά το θέμα, και λύθηκε η παρεξήγηση! :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι το παραπανω γερμανικο review μεταφρασμενο, κατα καποιο τροπο :whistle:

6630.txt

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

mpravo sta foto poy anevase kai pragmatika einai poly kathares eidika to photo4....Kai pali efharisto ston Energy gia tis plirofories me to 6630,opos eipe enas pio pano prepei na eimaste OLOI enomenei kai na VOITHAME o enas ton allon,etsi??
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 9 Νοέ. 2004 , 17:19)

 

Συνέχισε να μας δίνεις πληροφορίες για όλα και να κλείνεις στόματα :whistle: energy :)

 

Eυχαριστούμε για τις πληροφορίες,αν και δεν καταλαβαίνουμε τίποτα.Από που να μεταφράσουμε??

Τελικά το κινητό έχει σημαντικές ελλείψεις.Με πρώτη και καλύτερη αυτή των υπέρυθρων!Εγώ διατηρώ μια κρυφή ελπίδα για υπέρυθρες στο τέλος,μιας και δε μου κάθεται καλά το 3230 με υπέρυθρες και ολόκληρο 6630 χωρίς!We'll see!

 

pragmati i ellipsi infrared kai radio apo to 6630 einai psilo apogoitefsei..edo to 3230 poy tha einai shedon sti misi timi tha ehei ta panta(ektos apo kalo design)
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αμαν,βαρέθηκα όλα να τα παρεξηγείται εδώ μέσα!Είπα κι εγώ ένα να κλείνεις στόματα και ορμήξατε 10 :p Απλά ήθελα να εκφράσω το θαυμασμό μου στις πληροφορίες που δίνει ο energy!Kακό είναι!Οποιος παρεξηγείται ας μου στείλει personal message να τον ξε-παρεξηγήσω :p

 

Και για να μην ξεφύγω εντελώς,το 3230 ούτε τα μισά του 6630 δεν έχει!Μικρότερος επεξεργαστής,μικρότερη μπαταρία,πλαστικούρα,hotswap για μεγάλα νύχια μόνο :p

Πλάκα πλάκα αλλά το 6630 με τέτοια επεξεργαστάρα που του βαλαν θα πετάει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 9 Νοέ. 2004 , 17:57)

 

Απολαύστε και ένα βίντεο τραβηγμένο απο την κάμερα του 6630.

3GP

 

Και μερικές ακόμα φωτογραφίες.

photo1

photo2

photo3

photo4

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον eNeRGy. ;)

 

 

 

Βρε παιδια εμενα γιατι μου τις κατεβαζει μεχρι τη μεση αυτες τις φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geokaza ( 9 Νοέ. 2004 , 23:58)

 

Βρε παιδια εμενα γιατι μου τις κατεβαζει μεχρι τη μεση αυτες τις φωτο?

 

 

Μπορει να εχει κινηση και να γινεται timeout.To απογευμα κατεβαιναν

κανονικα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

to video skotonei telio

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GKx (10 Νοέ. 2004 , 00:40)

 

emena den moy paizei to video mou leei oti exei sfalma. kapoios na me boithisei :) :)

 

kai emena moy to ekane kai to ksanakatevasa kai epekse ok

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GKx (10 Νοέ. 2004 , 00:40)

 

emena den moy paizei to video mou leei oti exei sfalma. kapoios na me boithisei :) :)

 

 

Nα υποθεσω οτι εχεις κατεβασει καποιον player για 3gp videos πχ nokia multimedia player ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

oxi apo to real exei codec gia 3pg

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

ego to videaki me nokia multimedia player epekse,alla meso zoom player

http://mobile-review.com/forum2/customavatars/avatar7425_3.gif

 

All in all a must buy for every Nokia lover and for others too! UI is brilliant, MP Cam is good, the phone has got Stereo output, Great 65K TFT Screen (display) it has got everything that you would need in a phone! I must say 6630 is going to be one of my favorites!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...