Jump to content

Nokia 6630 (CHARLIE)


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WebViRuS (17 Σεπ. 2004 , 00:13)

 

mou ejigite otan lei usb ti enoi? vgazi ejodo usb, i oti to sindeis sto pc me usb?

 

oso gia to hot swap, den pisteuo oti poli tha to xrisimopiite, ego prosopika exo mia megali mnimi ke ime ok.

 

to 3d ine to megalo pleonektima, to symbian 8 to anefera sto proigoumeno post. ke telos 10mb internal, e ok ajizoun 700 euro, ajizi pragmatika to optical zoom. telos. tora to video to exo idi sto 6600 me to philips ke ine telio. to 3g pios exi ta xrimata na to xrisimopii. DEN LEO TO ANTITHETO INE PARA POLI KALO KINITO. aplos den ajizi na dosi kapios 500 euro gia to 6600 ke meta 700 gia to 6630, perimenete ligo akoma ke tha dite ta kenourgia.MONO I APOJI MOU!!

 

Το κινητό μπορεί να συνδεθεί με την θύρα USB.

Το hot-swap χρειάζεται κυρίως σε αυτούς που ακούνε mp3s και σε όσους βάζουν N-Gage Games. Μια ΜΜC 128MB είναι επαρκής για όλα τα υπόλοιπα.

Οπτικό zoom φυσικά δεν υπάρχει, μόνο ψηφιακό.

Τα δυνατά στοιχεία του κινητού, όπως είπε ο v@gelis, πρόκειται να είναι ο επεξεργαστής και η RAM.

Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό να μπω και δεν ξέρω αν έχουν ξαναδωθεί αυτές οι φωτό!

Αλλά και αν έχουν ξαναδωθεί αξίζει να τις ξαναδούμε για άλλη μια φορά!

 

λίνκ: http://mobil.sme.sk/clanok.asp?cl=1644026

 

;) :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, και αυτές εδώ οι φωτό: http://www.sogi.com.tw/park/content.asp?a_id=72

 

Δεν είναι υπέροχο;;

Υπέροχο, απλά ΤΕΛΕΙΟ!

 

:) ;)

 

Αυτή η μεγαλη μαύρη σχισμή στο πάνω μέρος του τηλεφώνου είναι το ηχείο;;

 

Αν ναι μου θυμίζει το ηχείο του n-gage που είναι άψογο!

 

Μακάρι να ΄είναι έτσι! :) :o :D

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, σοβαρά τώρα... Σας αρέσει εμφανισιακά αυτό το "πράμα"? Από δυνατότητες σκίζει, αλλά μη συνεχίσουμε την ίδια τακτική που λέει: "ότι μας πλασάρει η Νόκια είναι τέλειο..."

Εκτός από υποκειμενικά, υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά στάνταρντς καλαισθησίας...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η τακτική, όπως είπες, του "ότι μας πλασάρει η Νόκια είναι τέλειο..." όπως επίσης και η τακτική "οτι βγάζει η ΝΟΚΙΑ το κατακρίνω", όπως "αδιαφορώ για τα χαρακτηριστικά, δίνω βάση μόνο στην εξωτερική εμφάνιση" όπως "αδιαφορώ για όγκο βάρος, ομορφιά, με ενδιαφέρουν μόνο οι δυνατότητες της συσκευής" καθώς και πολλά πολλά άλλα. Δεν σκέφτονται όλοι με την δικιά σου λογική. Εγώ ανήκω στην τελευταία κατηγορία που ανέφερα και, πραγματικά, για μένα το 6630 είναι τέλειο.

 

Η εμφάνιση του 6630 είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό και δεν χωράει εδώ μια τέτοια συζήτηση παρά μόνο στους διαξιφισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (17 Σεπ. 2004 , 14:55)

 

Έχω καιρό να μπω και δεν ξέρω αν έχουν ξαναδωθεί αυτές οι φωτό!

Αλλά και αν έχουν ξαναδωθεί αξίζει να τις ξαναδούμε για άλλη μια φορά!

 

λίνκ: http://mobil.sme.sk/clanok.asp?cl=1644026

 

;) :)

 

οχι δεν εχουν ξαναδοθει.το κινητακι ειναι ποροση.

6630 rulezzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (17 Σεπ. 2004 , 16:14)

 

οχι δεν εχουν ξαναδοθει.το κινητακι ειναι ποροση.

6630 rulezzzzzzzzzzz

 

Ελα ρε μην τρελαθουμε αυτο κινητο ειναι χαλια απο εμφανιση απο λειτουργιες βεβαια σκιζει αν εσενα σου αρεσει παντως εμενα μου περισευει :o Επισης υπαρχουν και αλλα κινητα της νοκια που συνδιαζουν καλες δυνατοτητες και πολυ καλη εμφανιση π.χ.6620 7610 Υπαρχει και η αλλη περιπτωση ομως να μην σε ενδιαφερει η εξωτερικη εμφανιση αλλα μονο οι λειτουργιες του αν ναι τοτε παω πασο :)
Link to comment
Share on other sites

Μερικοι μπαινουν εδω μεσα μονο και μονο για να κατακρινουν καποια κινητα; και δεν μιλαω μονο για την περιπτωση του 6630... Αλλα και σε αυτην την περιπτωση , τι σας "κοφτει" αν εμεις αγορασουμε δηλαδη το 6630; Απο την τσεπη σας θα παρουμε τα λεφτα;

 

Αν καποιος μου δωσει 700ευρω ΜΟΝΟ τοτε μπορει να εκφερει γνωμη για το τι θα παρω ΕΓΩ... Εφοσον ομως τα λεφτα βγαινουν απο την δικια μου τσεπη τοτε εγω λεω οτι το κινητακι κανει "παπαδες¨και ειναι και γ@μ@το οσον αφορα την εξωτερικη του εμφανιση...

Link to comment
Share on other sites

Pragmatika den mporo na katalavo, giati se kapious den aresei to kinito eksoterika...To mono pou me xalaei, ligo k afto ine oti to pano meros, tha mporuse na ine ligo pio "kampiloto" k oxi ksero opos ine tora...Alla idika h kurba pou kanei pros ta kato, emena mu aresei para poli...

 

Tespa, ti na po...gusta

Wanna Play ??

www.gamers.gr

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα ενα φυλλαδιο απο μια γνωστη αλυσιδα καταστηματων κινητης τηλεφωνιας της Αγγλιας και γραφει οτι το 6630 (οπως και το 6260) ειναι διαθεσιμο αυτο το μηνα. Τα συμπερασματα δικα σας...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε εσεις και κατα ποιο τροπο κρινετε την εξωτερικη εμφανηση ενος κινητου λες και ειναι γκομενα ας πουμε αλλα εγω το μονο αρνητικο που εχω βρει μεχρι τωρα ειναι αυτη η αιχμη που υπαρχει στο πανω πανω μερος και κατα ποσο αυτο θα δυσκολευει την επαφη με το αυτι.

ελπιζω μονο στην πραγματικοτητα να μην ειναι τοσο κακο οσο το σκεφτομαι τωρα...

http://www.sme.sk/cdata/1644026/13.jpg

Link to comment
Share on other sites

1) ειναι δικαιωμα μου να μην μου αρεσει εξωτερικα το κινητο αυτο διοτι δεν γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα :rolleyes: 2) εγω τουλαχιστον δεν ειπα σε κανενα νη μην το αγορασει και στην τελικη ουτε με ενδιαφερει ποιος θα το αγορασει και γιατι.Ομως εχω το διακαιωμα να λεω την αποψη μου γι΄αυτο το κινητο οκ???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος em_seven (17 Σεπ. 2004 , 22:43)

 

1) ειναι δικαιωμα μου να μην μου αρεσει εξωτερικα το κινητο αυτο διοτι δεν γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα :rolleyes: 2) εγω τουλαχιστον δεν ειπα σε κανενα νη μην το αγορασει και στην τελικη ουτε με ενδιαφερει ποιος θα το αγορασει και γιατι.Ομως εχω το διακαιωμα να λεω την αποψη μου γι΄αυτο το κινητο οκ???

 

 

"em_seven" φιλε μου, μη νομιζεις οτι επιτεθηκα προσωπικα σε 'σενα... Φυσικα ειναι δικαιωμα σου να εκφραζεις την γνωμη σου και να εχεις την προσωπικη σου αποψη για την εμφανιση καθε κινητου. Ομως η διατυπωση ειναι που μετραει... π.χ ειναι διαφορετικο το " δεν μου αρεσει και το πιθανοτερο ειναι να μην το αγορασω" απο το " απορω ρε παιδια πως σας αρεσει αυτο το εκτρωμα... Παναγια μου ασχημια !!! " η ακομα χειροτερα το " Ε, φυσικα θα το αγορασετε ολοι αφου ειναι Nokia".

Φυσικα στις δυο τελευταιες διατυπωσεις θα αρπαχτουν οι περισσοτεροι/ες που κανουν τον κοπο να postαρουν σε αυτο το thread. Δεν ειμαστε ουτε "ζωα" ωστε να αγοραζουμε καθε τι που βγαινει επειδη απλα ειναι μια "ΜΑΡΚΑ" αλλα ουτε και αβουλα πλασματα.

 

Αν απο την αλλη πλευρα υπαρχει φανατισμος εναντια σε αυτο το κινητο ειμαι της αποψης να δημιουργηθει ενα thread το οποιο θα ονομαστει "F**K 6630" !!! :D

 

Υποψιν οτι δεν εχω τιποτα με κανεναν αλλα καταλαβετε ρε παιδια οτι ειναι σπαστικο να μπαινεις σε ενα thread για να διαβασεις νεοτερα για το κινητο που σ'ενδιαφερει και αντι για νεα να διαβαζεις "ξενερωτικα" σχολια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (17 Σεπ. 2004 , 21:22)

 

δεν ξερω τι λετε εσεις και κατα ποιο τροπο κρινετε την εξωτερικη εμφανηση ενος κινητου λες και ειναι γκομενα ας πουμε αλλα εγω το μονο αρνητικο που εχω βρει μεχρι τωρα ειναι αυτη η αιχμη που υπαρχει στο πανω πανω μερος και κατα ποσο αυτο θα δυσκολευει την επαφη με το αυτι.

ελπιζω μονο στην πραγματικοτητα να μην ειναι τοσο κακο οσο το σκεφτομαι τωρα...

 

 

Πια αιχμη εννοεις; Το "μαυρο" που εχει πανω πανω;

Link to comment
Share on other sites

LOIPON,ELPIZO NA KATAFERO NA TRAVHXO TA VLEMATA SAS ME TA MEGALA GRAMMATA.thelo na rothso pote vgainei to kinito stin ellada?

kai poso tha ektimatai h timh tou.Mexri stigmis to exoyn rothsei allh 3 kai den eida na toys apantate.Opote na paro seira kai ego?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PYXLAX (18 Σεπ. 2004 , 03:01)

 

LOIPON,ELPIZO NA KATAFERO NA TRAVHXO TA VLEMATA SAS ME TA MEGALA GRAMMATA.thelo na rothso pote vgainei to kinito stin ellada?

kai poso tha ektimatai h timh tou.Mexri stigmis to exoyn rothsei allh 3 kai den eida na toys apantate.Opote na paro seira kai ego?

 

 

Χαλάρωσε φίλε δε σου απάντησε κανένας γιατί πολύ απλά δε ξέρουμε τίποτα ακόμα. Αναμένετε κατά Νοέμβρη μεριά ή καλύτερα στο τελευταίο τρίμηνο του έτους σύμφωνα με τη νοκια. Η τιμή επίσης άγνωστη εκτιμάται στα 600+ € αλλά δεν έρθει επίσημα κανείς δε ξέρει τίποτα.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος em_seven (17 Σεπ. 2004 , 18:05)

 

Ελα ρε μην τρελαθουμε αυτο κινητο ειναι χαλια απο εμφανιση απο λειτουργιες βεβαια σκιζει αν εσενα σου αρεσει παντως εμενα μου περισευει :o Επισης υπαρχουν και αλλα κινητα της νοκια που συνδιαζουν καλες δυνατοτητες και πολυ καλη εμφανιση π.χ.6620 7610 Υπαρχει και η αλλη περιπτωση ομως να μην σε ενδιαφερει η εξωτερικη εμφανιση αλλα μονο οι λειτουργιες του αν ναι τοτε παω πασο :)

 

ποιο 6620???για εμενα που εχω ακομα και το 3650,και το μεγεθος του 6630 ειναι περιπου σαν το 7610(δηλ. το <μισο> σχεδον απο το 3650)τοτε ναι μου αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aaooll (18 Σεπ. 2004 , 10:37)

 

xerei kanenas pote tha erthei stin ellada?

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=29821&perpage=20&pagenumber=41 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Pantos opou vlepo Preview tu kinitou, den leei pouthena gia "Night Mode"(px to 7610 exei).

Ok ksero, mporume na agorasume to flash(pou tha kanei alla 50-60 euro mallon e?), alla xoris to flash...exei night shots?(exo poli kaki empiria me to sx1 pou exo tora)

 

:)

Wanna Play ??

www.gamers.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa (17 Σεπ. 2004 , 23:56)

 

"em_seven" φιλε μου, μη νομιζεις οτι επιτεθηκα προσωπικα σε 'σενα... Φυσικα ειναι δικαιωμα σου να εκφραζεις την γνωμη σου και να εχεις την προσωπικη σου αποψη για την εμφανιση καθε κινητου. Ομως η διατυπωση ειναι που μετραει... π.χ ειναι διαφορετικο το " δεν μου αρεσει και το πιθανοτερο ειναι να μην το αγορασω" απο το " απορω ρε παιδια πως σας αρεσει αυτο το εκτρωμα... Παναγια μου ασχημια !!! " η ακομα χειροτερα το " Ε, φυσικα θα το αγορασετε ολοι αφου ειναι Nokia".

Φυσικα στις δυο τελευταιες διατυπωσεις θα αρπαχτουν οι περισσοτεροι/ες που κανουν τον κοπο να postαρουν σε αυτο το thread. Δεν ειμαστε ουτε "ζωα" ωστε να αγοραζουμε καθε τι που βγαινει επειδη απλα ειναι μια "ΜΑΡΚΑ" αλλα ουτε και αβουλα πλασματα.

 

Αν απο την αλλη πλευρα υπαρχει φανατισμος εναντια σε αυτο το κινητο ειμαι της αποψης να δημιουργηθει ενα thread το οποιο θα ονομαστει "F**K 6630" !!! :D

 

Υποψιν οτι δεν εχω τιποτα με κανεναν αλλα καταλαβετε ρε παιδια οτι ειναι σπαστικο να μπαινεις σε ενα thread για να διαβασεις νεοτερα για το κινητο που σ'ενδιαφερει και αντι για νεα να διαβαζεις "ξενερωτικα" σχολια...

 

Καταλαβαίνω οτι ενταξει δεν μου επιτεθηκες αλλα οφειλω(μαλλον το εχεις καταλαβει μονος σου) να σου πω πως δεν ειπα να μην το αγορασετε και επησις δεν νομιζω πως ειναι "ξενερωτο" ενας να λεει την αποψη του αυτα και λεω να μην το ξανασυζητησουμε πιστευω οτι εξαντλησαμε το θεμα. :D
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...