Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

halo: Για το θέμα με το viber που ανέφερες, επειδή είχα παρόμοιο θέμα, από τις ρυθμίσεις στο viber απενεργοποίησε την λειτουργία του αναδυόμενου παραθύρου...

Semelia: Για την αποστολή ήχων μέσω Bluetooth, χρησιμοποίησε το office suite που έχει προ-εγκατεστημένο ή το astro file manager.. Όσο για τους ιούς.... είναι καθαρά στην δική σου κρίση αν θα χρειαστείς, ανάλογα με το "τί επισκέπτεσαι" στο net και το “Πόσο αξιόπιστο υλικό κατεβάζεις"..... Προσωπικά τα θεωρώ μη χρήσιμα.

 

καλά.... φίλε μου το αστρο δεν το είχα ανοίξει ποτέ γιατί νόμιζα πως έλεγε για ζώδιαααα!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

:shock:

τώρα το άνοιξα, βρίσκω τον ήχο αλλά πάλι δεν βλέπω καμιά επιλογή αποστολή προς.......

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ!!!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλά.... φίλε μου το αστρο δεν το είχα ανοίξει ποτέ γιατί νόμιζα πως έλεγε για ζώδιαααα!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

:shock:

τώρα το άνοιξα, βρίσκω τον ήχο αλλά πάλι δεν βλέπω καμιά επιλογή αποστολή προς.......

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ!!!!!! :rolleyes:

 

Κοινή χρήση ψάξε και μετά bluetooth . Μπορεί να το βρεις ( την κοινή χρήση ) και σαν σύμβολο . Τελείες ενωμένες με γραμμές ( αν το δεις θα καταλάβεις τι εννοώ ).

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με το πάνω!!!

Εάν αλλάξω κερνελ θα επηρεαστούν τα δεδομένα μου;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Κοινή χρήση ψάξε και μετά bluetooth . Μπορεί να το βρεις ( την κοινή χρήση ) και σαν σύμβολο . Τελείες ενωμένες με γραμμές ( αν το δεις θα καταλάβεις τι εννοώ ).

 

τις αντιστοιχισμένες συσκευές εννοείς? αυτό το είχαμε κάνει.... η αποστολή του ήχου πώς θα γίνει δεν έχω καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

τις αντιστοιχισμένες συσκευές εννοείς? αυτό το είχαμε κάνει.... η αποστολή του ήχου πώς θα γίνει δεν έχω καταλάβει.

 

http://www.sonymobile.com/gr/support/faq/xperia-sola/wireless-networks/how-do-i-send-or-receive-files-with-bluetooth-1/

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

τις αντιστοιχισμένες συσκευές εννοείς? αυτό το είχαμε κάνει.... η αποστολή του ήχου πώς θα γίνει δεν έχω καταλάβει.

 

Δεν εννοώ αυτό.Στον astro βρες το αρχείο πάτα πάνω του παρατεταμένα.Θα εμφανιστούν κάποιες επιλογές.Πάτα Share (κοινή χρήση) και μετά bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

καλά.... φίλε μου το αστρο δεν το είχα ανοίξει ποτέ γιατί νόμιζα πως έλεγε για ζώδιαααα!!!!!!!

 

Είσαι ΘΕΑ!!!! :lol::lol::lol::p (sorry για το off topic μην παρασυρθείτε μαζί μου!)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν έχω πάρει ακόμα την jb (ούτε την .200 !!!) να ανησυχώ ή να χαίρομαι? Αλήθεια υπάρχει κανείς άλλος που δεν του έχει έρθει ακόμα η αναβάθμιση ή είμαι μοναδική περίπτωση? Εννοείται ότι έχω μαμά .55 αρουτάριστη!
Link to comment
Share on other sites

Ούτε όμως αξίζει τον κόπο να γράφει κανείς με τόσο απαξιωτικό, ειρωνικό και.... γκρί ύφος. Χάνεται όλη η ουσία του post. ;)

 

Αν συμφωνούσα μαζί σου δεν θα το έγραφα. Γενικεύσεις που προσφέρουν λανθασμένη πληροφόρηση καλό είναι να αποφεύγονται σε ιστοτόπους τέτοιας προσπελασιμότητας. Αν τα είχα διαβάσει κι εμπιστευτεί , το κινητό μου ακόμη θα είχε κιτρινίλες

 

(να θυμήσω εδώ το ποστ του???

Μη γράφετε ορισμένοι ότι να 'ναι αν δε γνωρίζετε

)

 

Δηλαδή κατά την άποψη σου, ή λέω ψέματα ή δεν ξέρω τι μου γίνεται ας πούμε. Επειδή τίποτα από τα δύο δεν ισχύει, απλά εύχομαι να μην μπεις ποτέ στις διαδικασίες που χρειάστηκε να μπω εγώ... Δεν απαντάω περαιτέρω στο ύφος σου γιατί θα ανοίξω δουλειά στον mod...

 

Συ είπας. Για να μην μπω σε λεπτομέρειες, εγώ είπα σε απλά ελληνικά ότι η Sony HELLAS τιμά τη διετή εγγύηση ανεξαρτήτως χώρας προέλευσης και ανεξαρτήτως ύπαρξης απόδειξης (στην οποία περίπτωση στηρίζονται στην εβδομάδα παραγωγής, παρεμπιπτόντως)

[επί του παρόντος τουλάστιχον!]

 

Το εγραψα οτι αυτη ηταν η συνηθισμενη προς χαλαρη χρηση,δεν ειναι η μεση χρηση που κανω καθημερινα.Το θεμα ειναι οτι με αντιστοιχη χρηση με ics δεν υπηρχε περιπτωση να δω τετοια διαρκεια.Συνηθως στο 2ημερο++ ειμαι αλλα σιγουρα πολυ καλυτερα απο ics.

Η λειτουργια πτησης ειναι χρησιμη τα βραδια κατα τη γνωμη μου.

 

Δίκιο έχεις παλικάρι αλλά αγχώνομαι μη χτυπήσει το τηλέφωνο και είναι ανάγκη

 

Ή νέα lockscreen όσο όμορφη είναι σε εμφάνιση και εφέ, τόσο χάλια σε λειτουργικότητα είναι δυστυχώς!! :(

Αν δεχτώ κλήση, ή μήνυμα στο viber και ανοίξει η οθόνη μέσα στην τσέπη μου, ξεκλειδώνει και μετά πατιούνται ένα σωρό πράγματα.. Χθες πήρα 3-4 τηλέφωνα, μπήκα στο Play Store, άνοιξα τον Opera, ένα παιχνίδι, τις επαφές και τις ρυθμίσεις!! :blink: :cry:

Θα αναγκαστώ να βάλω κωδικό, μόνο και μόνο για αυτό κι είναι κρίμα..

 

 

Το κινητό σου είναι μεθεπόμενης γενεάς... Πλήρως αυτονομημένο!!!!!:p:p::lol::lol:

Προσωπικά έχω σταματήσει να ασχολούμαι με τη μαμά lockscreen.

Widget locker

Edited by SCHUMIFER
Link to comment
Share on other sites

Με nova launcher..sms handset.. ex dailer.. και jorte ημερολόγιο το κινητο πεταει..φοβερο interface..τερμα η ασπριλα γρηγορο..μονο η καμερα μενει να φτιαχτει..οποιος εχει ορεξη αξιζει να ασχοληθει να βαλει dark themes σε ολα..και να ψαξει ολες τις ρυθμίσεις..μιλαμε για αλλο τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

Αν συμφωνούσα μαζί σου δεν θα το έγραφα. Γενικεύσεις που προσφέρουν λανθασμένη πληροφόρηση καλό είναι να αποφεύγονται σε ιστοτόπους τέτοιας προσπελασιμότητας. Αν τα είχα διαβάσει κι εμπιστευτεί , το κινητό μου ακόμη θα είχε κιτρινίλες

Μάλλον δεν κατάλαβες το σημείο στο οποίο είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνήσεις μαζί μου το οποίο δεν είναι άλλο από τον τρόπο με τον οποίο επισημαίνουμε κάτι. Ποτέ δεν είπα να μην γίνεται επίσημανση λανθασμένων πληροφορίων. Κάθε άλλο. Αυτό είναι θεμιτό για να μην πω υποχρεωτικό.

 

Αυτό που τόνισα είναι ότι θα πρέπει να γίνεται με κόσμιο τρόπο χωρίς ειρωνίες, απαξιώσεις κτλ κτλ.

Σκέψου για παράδειγμα να σου έγραφα "Είμαι mod και σ'αρέσει δε σ' αρέσει θα συμφωνήσεις μαζί μου αλλιώς ban". Αφενός θα έχανα όλη την επιχειρηματολογία μου αφετέρου θα έκανα κάτι που δεν ταιριάζει στη φιλοσοφία που δεν είναι άλλη από το ότι όλα λύνονται με τη σωστή διαχείριση.

 

Μπορούμε να συνεχίσουμε τη κουβέντα με πμ για να μην γεμίζουμε το topic με off-topic. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Αγόρασα ακουστικά, όχι τις Sony. λειτουργούν κανονικά στην μουσική... Βίντεο..κτλ αλλά το μικρόφωνο και τα κουμπάκια του αξεσουάρ μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμα. Μήπως διορθώνεται με κάποια εφαρμογή.;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Αγόρασα ακουστικά, όχι τις Sony. λειτουργούν κανονικά στην μουσική... Βίντεο..κτλ αλλά το μικρόφωνο και τα κουμπάκια του αξεσουάρ μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμα. Μήπως διορθώνεται με κάποια εφαρμογή.;;;

 

δυστυχώς εμένα μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα οποια ακουστικά και να συνδέσω και με αυτά της sony.στην jellybean ειδικά όταν συνδέονταν έτρωγε γερό κόλλημα και αναγκαζομουν να κάνω επανεκκίνηση.και τωρα που γύρισα στην ICS όλα λειτουργούν και εμφανίζει απλά το μήνυμα κατά τη σύνδεση.πιστεύω ότι από καμια πτώση έχει χαλάσει καποια από τις επαφές της υποδοχής.

Edited by giannisg23
Link to comment
Share on other sites

Eμενα παντως απο μπαταρια μια χαρα μου φαινεται η Jb

Bραδια λειτουργια πτησης με εφαρμογη αυτοματα 1-7.

Εκανα την συνηθισμενη προς μειωμενη χρηση και ιδου τα αποτελεσματα.

Αν ειχα καλο σημα στο σπιτι μεσα,θα ηταν ακομα καλυτερη επιδοση.

Λιγο internet,λιγο κλησεις,αρκετα sms. Οχι οτι ειναι παντα ετσι αλλα ειναι

επιδοσεις που ουτε με ICS δεν καταφερνα. Εκει στο τριημερο σχεδον γεματο μπορουσα να φτασω

http://s15.postimg.org/83k1visvb/Screenshot_2013_07_10_02_27_51.jpg

 

Με τη χρήση που περιγράφεις (χωρίς βραδινή λειτουργία πτήσης),το βράδυ σίγουρα η μπαταρία θα είναι γύρω στο 35 τοις εκατό (Με οπίσθιο φωτισμό οθόνης,live wallpaper),δηλ. να απολαύσουμε το τηλέφωνο και όχι να "τσιγκουνευόμαστε" τη χρήση του.....Με λίγα λόγια να το χρησιμοποιούμε χωρις φόβο και πάθος.Λογικά έπρεπε να κρατά άνετα περίπου δυο μέρες.....Το δικό μου συμπεριφέρεται όπως περιγράφω πιο πάνω...Δηλαδή με λογική χρήση και με όλα τα καλούδια ενεργοποιημένα,το βράδυ η μπαταρία είναι περίπου στο 35 τοις εκατό....Αν μπορείς ή κάποιος άλλος που θέλει ας μας γράψει αν είναι ευχαριστημένος απ' την ακουστικότητα του εσωτερικού ηχείου (όταν συνομιλάμε με κάποιον,αν είναι αδύναμος ο ήχος του συνομιλητή μας ή όχι...).Επίσης το touchscreen ανταποκρίνεται πάντα με το πρώτο άγγιγμα;;;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση σε jellybean και το πρώτο αρνητικό που παρατήρησα είναι η πολύ μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας σε σχέση με πριν.Για παράδειγμα πέφτω για ύπνο με πλήρως φορτισμένο το τηλέφωνο και το πρωί έχει πέσει στο 80% χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου.Δηλαδή αν ανοίξω wifi,gps κτλ δεν θα κρατάει πάνω από μερικές ώρες;:wacko:

Το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό ή φταίει τίποτα άλλο;

Link to comment
Share on other sites

While you are plugging the earphone to the phone, pres a + or – button. With this was, your earphone will be automatically detected by your Xperia S. Δουλεύει αλλά νομίζω το μόνο που δεν κάνει είναι να δυναμώνει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Αγόρασα ακουστικά, όχι τις Sony. λειτουργούν κανονικά στην μουσική... Βίντεο..κτλ αλλά το μικρόφωνο και τα κουμπάκια του αξεσουάρ μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμα. Μήπως διορθώνεται με κάποια εφαρμογή.;;;

 

δυστυχώς εμένα μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα οποια ακουστικά και να συνδέσω και με αυτά της sony.στην jellybean ειδικά όταν συνδέονταν έτρωγε γερό κόλλημα και αναγκαζομουν να κάνω επανεκκίνηση.και τωρα που γύρισα στην ICS όλα λειτουργούν και εμφανίζει απλά το μήνυμα κατά τη σύνδεση.πιστεύω ότι από καμια πτώση έχει χαλάσει καποια από τις επαφές της υποδοχής.

 

While you are plugging the earphone to the phone, pres a + or – button. With this was, your earphone will be automatically detected by your Xperia S. Δουλεύει αλλά νομίζω το μόνο που δεν κάνει είναι να δυναμώνει

 

Δείτε εδώ αν δεν το έχετε υπόψη

 

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση σε jellybean και το πρώτο αρνητικό που παρατήρησα είναι η πολύ μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας σε σχέση με πριν.Για παράδειγμα πέφτω για ύπνο με πλήρως φορτισμένο το τηλέφωνο και το πρωί έχει πέσει στο 80% χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου.Δηλαδή αν ανοίξω wifi,gps κτλ δεν θα κρατάει πάνω από μερικές ώρες;:wacko:

Το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό ή φταίει τίποτα άλλο;

 

Μία απ' τα ίδια κι εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Με τη χρήση που περιγράφεις (χωρίς βραδινή λειτουργία πτήσης),το βράδυ σίγουρα η μπαταρία θα είναι γύρω στο 35 τοις εκατό (Με οπίσθιο φωτισμό οθόνης,live wallpaper),δηλ. να απολαύσουμε το τηλέφωνο και όχι να "τσιγκουνευόμαστε" τη χρήση του.....Με λίγα λόγια να το χρησιμοποιούμε χωρις φόβο και πάθος.Λογικά έπρεπε να κρατά άνετα περίπου δυο μέρες.....Το δικό μου συμπεριφέρεται όπως περιγράφω πιο πάνω...Δηλαδή με λογική χρήση και με όλα τα καλούδια ενεργοποιημένα,το βράδυ η μπαταρία είναι περίπου στο 35 τοις εκατό....Αν μπορείς ή κάποιος άλλος που θέλει ας μας γράψει αν είναι ευχαριστημένος απ' την ακουστικότητα του εσωτερικού ηχείου (όταν συνομιλάμε με κάποιον,αν είναι αδύναμος ο ήχος του συνομιλητή μας ή όχι...).Επίσης το touchscreen ανταποκρίνεται πάντα με το πρώτο άγγιγμα;;;

 

Δεν μπορω να ειμαι ολη μερα πανω απο ενα τηλεφωνο και να το σκαλιζω. Ετυχε και το εβαλα σαν μετρο συγκρισης με το ICS που δεν αγγιζε τετοια αυτονομια.Και τονισα οτι ηταν μειωμενη χρηση.Και να μην εκανα τιποτα,αν επαιζε κατι απο πισω,δεν θα αγγιζε τετοια αυτονομια,οποτε ψαχτειτε λιγο παραπανω με τα κινητα.Ελενξτε εφαρμογες που τρεχουν.

Τωρα αν χανει 20% σε ενα βραδυ,κατι παιζει πισω και κατεβαζει μπαταρια.

Διημερο βγαζω πολυ ανετα με λειτουργια πτησης 1-7 το βραδυ. Και με πολυ χαλια σημα μεσα στο σπιτι που περναω τις περισσοτερες ωρες.Το να ανοιγω περιτες εφαρμογες-λειτουργιες χωρις να το χρησιμοποιω,σε τι εξυπηρετει? Μηπως πιανετε το αλλο ακρο ομως ρε παιδια?

 

Θα τυχει φορες λογο παιχνιδιων να το φορτισω 2 φορες τη μερα.Κι αυτο παλι υπερβολη ειναι. Για να μην κουραζω,εγω βλεπω καλυτερη καταναλωση μπαταριας με jb σχεση με ics στο κινητο.Και την εχω εδω και 2 μηνες περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση σε jellybean και το πρώτο αρνητικό που παρατήρησα είναι η πολύ μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας σε σχέση με πριν.Για παράδειγμα πέφτω για ύπνο με πλήρως φορτισμένο το τηλέφωνο και το πρωί έχει πέσει στο 80% χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου.Δηλαδή αν ανοίξω wifi,gps κτλ δεν θα κρατάει πάνω από μερικές ώρες;:wacko:

Το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό ή φταίει τίποτα άλλο;

 

Ακριβώς όπως το περιγράφεις!!!Πρώτα με την ice cream,κρατούσε τουλάχιστον 12 ώρες επιπλέον...Τώρα με την jellybean αποφορτίζεται πολύ γρήγορα.Μάλιστα έχω ενεργοποιήσει και "την εκτεταμένη κατάσταση αναμονής" της μπαταρίας,αλλά καμία ουσιαστική βελτίωση.Δοκίμασα και χωρίς ζωντανή ταπετσαρία,αλλά βελτίωση διάρκειας μπαταρίας ανεπαίσθητη..Με λίγα λόγια καθε βράδυ πρέπει να φορτίζεται το τηλ.,για να αντιμετωπίσεις "έκτακτες" ανάγκες κατανάλωσης μπαταρίας (φωτογραφίες,βίντεο κλπ).:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως το περιγράφεις!!!Πρώτα με την ice cream,κρατούσε τουλάχιστον 12 ώρες επιπλέον...Τώρα με την jellybean αποφορτίζεται πολύ γρήγορα.Μάλιστα έχω ενεργοποιήσει και "την εκτεταμένη κατάσταση αναμονής" της μπαταρίας,αλλά καμία ουσιαστική βελτίωση.Δοκίμασα και χωρίς ζωντανή ταπετσαρία,αλλά βελτίωση διάρκειας μπαταρίας ανεπαίσθητη..Με λίγα λόγια καθε βράδυ πρέπει να φορτίζεται το τηλ.,για να αντιμετωπίσεις "έκτακτες" ανάγκες κατανάλωσης μπαταρίας (φωτογραφίες,βίντεο κλπ).:worry:

 

Πάντως θέμα με την κατανάλωση της μπαταριάς στην jellybean δεν έχει αναφερθεί . Αντίθετα από πολλούς αναφέρεται καλύτερη αυτονομία . Κι εμένα κραταει περισσότερο με jellybean ( χωρίς να έχω κάνει αναλυτικές συγκρίσεις ).

Ίσως κάποια εφαρμογή που έχετε να μην "κάθεται" καλά στην jellybean και να δημιουργεί αυτό το θέμα .

 

 

Όσων αφορά το θέμα με το full hd βίντεο παρατήρησα ότι το κάνει και σε εμένα όταν το τηλέφωνο κινείται κατά την βιντεοσκόπηση αντίθετα όταν είναι σταθερό και κινείται μόνο το "θέμα" της βιντεοσκόπησης η κίνηση είναι πολύ ποιο ομαλή . Check it ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα πάντως, με ακριβώς το ίδιο λογισμικο να τρέχει σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση, η μπαταρία κρατάει αρκετά λιγότερο με JB.

Αισθητα λιγότερο χωρίς διαφορά στη χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα πάντως, με ακριβώς το ίδιο λογισμικο να τρέχει σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση, η μπαταρία κρατάει αρκετά λιγότερο με JB.

Αισθητα λιγότερο χωρίς διαφορά στη χρήση.

Εγώ έχω ήδη ενοχλήσει τα κεντρικά της sony με αυτά τα θέματα (ακουστικότητα αδύναμη όταν συνομιλείς,αποφόρτιση μπαταρίας γρήγορη,ανεπαρκές touchscreen,μη ποιοτικό εξωτερικό ηχείο) και μου είπαν να το πάω στο τοπικό service-Πάτρα,στο οποίο ήδη το είχα πάει και απ' το οποίο είχα πάρει την απάντηση ότι το τηλ. είναι οκ.Ενοχλήστε λοιπόν και εσείς τα κεντρικά της sony με mail ή τηλέφωνο,γιατί οι πολλές φωνές διαμαρτυρίας ίσως έχουν αποτέλεσμα....:cry:

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia

Δωδεκάνησου 21 Θεσσαλονίκη

2ος 8.30-16.30

2310500500

Είναι το επίσημο service Xperia στην Θεσσαλονίκη..

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ήδη ενοχλήσει τα κεντρικά της sony με αυτά τα θέματα (ακουστικότητα αδύναμη όταν συνομιλείς,αποφόρτιση μπαταρίας γρήγορη,ανεπαρκές touchscreen,μη ποιοτικό εξωτερικό ηχείο) και μου είπαν να το πάω στο τοπικό service-Πάτρα,στο οποίο ήδη το είχα πάει και απ' το οποίο είχα πάρει την απάντηση ότι το τηλ. είναι οκ.Ενοχλήστε λοιπόν και εσείς τα κεντρικά της sony με mail ή τηλέφωνο,γιατί οι πολλές φωνές διαμαρτυρίας ίσως έχουν αποτέλεσμα....:cry:

Ακομα δεν έκανε το ακουστικό? Και εμενα τα ίδια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...