Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα την εβαλα την ics...μια χαρα μου φαινεται και κερδισα και περιπου 32mb απο την μνημη του κινητου..

ερωτηση... αυτο το widget που ειχαμε ολοι,πριν την αναβαθμιση,στην δευτερη σελιδα που σου εδειχνε τις 4 τελευταιες κλησεις και τις αγαπημενες σου επαφες,δεν μου το εμφανιζει τωρα...πως μπορω να το ξαναβρω? ηταν πολυ χρησιμο....

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά πως γίνεται να εγκαταστήσω ένα Θεμα στο Go Launcer Ex? κατεβάζω το αρχείο το οποίο είναι .apk αλλα δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορώ να το βρω μέσα απο το Go launcer γιατι πατάω θέματα και έχει Featured και Installed και ενώ πετάω το αρχείο μέσα στον Φακελο του Go lancher δεν το βλέπω καπου :(

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes

 

-= SpY =-

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους. Ειχα ενα προβληματακι με το neo v και επρεπε να το στειλω πισω γιατι δεν φαινοταν τιποτα στην οθονη. Το πηρα πισω, επρεπε να ξανακανω τα παντα απο την αρχη αλλα εχω κολλησει σε 2 σημεια. Πρωτον, ειχα περασει εφαρμογες στην καρτα μνημης αλλα δεν ξερω που να ψαξω η τι να κανω για να τις χρησιμοποιησω ξανα.Δευτερον και πιο ασημαντο, εχω την εντύπωση οτι ειχα σαν θεμα το αρχικο του κινητου σε μαυρο αλλα δεν μπορω να το βρω και αυτο. Καμια ιδεα γιατι τωρα αρχιζω και εξοικιονομαι με τα smartphones και δεν ξερω τι μου γινεται ?

 

οι εφαρμογες πρεπει να ξαναπεραστουν απο την αρχη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τελικα την εβαλα την ics...μια χαρα μου φαινεται και κερδισα και περιπου 32mb απο την μνημη του κινητου..

ερωτηση... αυτο το widget που ειχαμε ολοι,πριν την αναβαθμιση,στην δευτερη σελιδα που σου εδειχνε τις 4 τελευταιες κλησεις και τις αγαπημενες σου επαφες,δεν μου το εμφανιζει τωρα...πως μπορω να το ξαναβρω? ηταν πολυ χρησιμο....

 

κανεις δεν ξερει κατι για το συγκεκριμενο widget???

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ξερει κατι για το συγκεκριμενο widget???

 

http://oron.com/i2iil589k29t

το κατεβαζεις και το εγκαθιστας

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://oron.com/i2iil589k29t

το κατεβαζεις και το εγκαθιστας

δεν ανοιγει κατι...

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

δεν ανοιγει κατι...

 

δεν ελεγξα το λινκ πριν το στειλω σορρυ...εκει υπηρχε το apk

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν ελεγξα το λινκ πριν το στειλω σορρυ...εκει υπηρχε το apk

 

και τωρα που θα το βρουμε?

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

και τωρα που θα το βρουμε?

 

οποιος εχει 2.3.4 νομιζω μπορει να το βαλει..δεν ξερω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει 2.3.4 νομιζω μπορει να το βαλει..δεν ξερω

 

ναι κι εγω στην 2.3.4 το ειχα αλλα τωρα που εβαλα την 4 δεν υπαρχει στην οθονη μου....

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

ναι κι εγω στην 2.3.4 το ειχα αλλα τωρα που εβαλα την 4 δεν υπαρχει στην οθονη μου....

 

το ξερω εξαφανιστηκε με την ice cream...το αφαιρεσαν απο την sony..μεχρι να βρεις λινκ βαλε κατι αλλο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες πρεπει να ξαναπεραστουν απο την αρχη

 

Δεν γίνεται να τις τραβήξεις κάπως με κάποιο file manager και να τις χρησιμοποιήσεις με τα saves για τα παιχνίδια και τις ρυθμίσεις που είχα κάνει για τις υπόλοιπες? Είναι εγκατεστημένες εκεί υποτίθεται...Για το μαύρο θέμα που έρχονται τα κινητά του android 2.3 καμιά ιδέα? Δεν θέλω να το γυρίσω στην 2.3 στην παρούσα φάση ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να τις τραβήξεις κάπως με κάποιο file manager και να τις χρησιμοποιήσεις με τα saves για τα παιχνίδια και τις ρυθμίσεις που είχα κάνει για τις υπόλοιπες? Είναι εγκατεστημένες εκεί υποτίθεται...Για το μαύρο θέμα που έρχονται τα κινητά του android 2.3 καμιά ιδέα? Δεν θέλω να το γυρίσω στην 2.3 στην παρούσα φάση ...

 

μαυρο θεμα?

αν δεν εχεις αλλαξει καρτα μνημης τοτε κανε ενα back up πριν αλλαξεις και ετσι θα εχεις τις εφαρμογες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση... αυτο το widget που ειχαμε ολοι,πριν την αναβαθμιση,στην δευτερη σελιδα που σου εδειχνε τις 4 τελευταιες κλησεις και τις αγαπημενες σου επαφες,δεν μου το εμφανιζει τωρα...πως μπορω να το ξαναβρω? ηταν πολυ χρησιμο....

 

και τωρα που θα το βρουμε?

 

https://www.box.com/s/cdc64d80c5960f6b8958 ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

 

μπραβο ρε φιλαρακι,αυτο εψαχνα :)

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, νέος στη παρέα θα ήθελα την άποψή σας για ένα θέμα.

 

Κάτοχος εδώ και μερικούς μήνες ενός Xperia X8, αν πω ότι έμεινα ικανοποιημένος από το συγκεκριμένο κινητό θα πω ψέμματα, περιττό να πω πως εδώ και μερικές μέρες το έχω αφήσει στην ακρη και έχω επιστρέψει στο παλιό "σκυλί" Κ800...

 

Σκέφτομαι εντός του μήνα για αγορά νέου smartphone και έχω κατασταλάξει μεταξύ του Neo V και του Sony U

 

Ποιο θα μου προτείνατε από αυτά τα 2 κινητά?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδέσω τις επαφές μου με λογαριασμούς στο fb k να βλεπω τα

status οταν με πέρνουν τηλέφωνο όπως γίνεται στο sence τις htc?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι root στην 0.62 και για καποιο λόγο δεν δουλεύουν μερικά widgets συνδεδεμένα η οχι.

Το my vodafone λέει " καντε refresh η απενεργοποιήσετε το wifi "

και το Greece news καθόλου.

Συμβαίνει και σε άλλους?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βάλει την pureness rom με locked bootloader.Τώρα λέω να τον ξεκλειδώσω για να περάσω αλλον kernel.Μετά θα χρειαστεί να ξαναπεράσω την rom η μόνο τον kernel και θα είμαι οκ?
Link to comment
Share on other sites

περναω την MT11i_4.1.A.0.562_kernel με το flash tool μου βγαζει αυτο

http://img152.imageshack.us/img152/8053/kernelt.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

κανω restart αλλα εχει παλι το 4,1,Β,0,431...γιατι?ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Μέσω GSM ώστε να καταναλώνεις τα τυχόν δωρεάν λεπτά ομιλίας που μπορεί να έχεις, δεν γίνεται. Μόνο μέσω skype οπότε καταναλώνεις τα τυχόν δωρεάν megabytes που μπορεί να έχεις.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...