Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εφαρμογή Λήψεις τι κάνει ακριβώς; Γιατί ότι και να κατεβάσω πάει σε φάκελο που φτιάχνει ο browser. Χρειάζεται ή να την δώσω πόδι; Edited by yiannis_volos
Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για τις επαφες πανε στον τηλεφωνικο σου καταλογο και πατα το το δεξι πληκτρο για να σου βγαλει τις επιλογες οπου θα πατησεις δημιουργια αντιγραφου ασφαλειας και θα τις αποθηκευει ολες σε ενα αρχειο στην sd σου ;)

Οκ θα το δοκιμασω μετα ομως πως θα τις ξαναβαλω μεσα στον καταλογο..??

 

Οταν εχεις την 2.3.4 απο το μενου της συσκευης θα σου βγαζει παντα οτι ειναι ενημερωμενο.Συνδεσε το τηλ στο pc χωρις να εχεις ανοιχτο το companion και θα σου πεταξει λογικα παραθυρο εξερεύνησης αρχειων η για να ψαξει για drivers...αν δεν σου βλεπει καθολου το τηλ το pc τοτε καποιο αλλο ειναι το προβλημα και οχι του τηλεφωνου.

(οταν το συνδεσεις δες αν το τηλ σου δειξει κατι στην status bar.)

Επησεις μολις το συνδεσεις θα σου βγαλει μια ερωτηση στο κηνητο νωμιζω Πως θες να χρησοιμοποιησεις το κινητο σου η κατι τετιο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....το track id που αναγνωρίζει τα τραγουδια δε λειτουργει χωρις ιντερνετ?δλδ να καταγράψει το τραγουδι και οταν βρω wifi να ψαξει να βρει ποιο τραγουδι ειναι;:blink::blink:

Όχι...γιατί δεν δοκιμάζεις το shazam? Έχει πιο καλή αναγνώριση..

Link to comment
Share on other sites

θα μου περασει ομως την ελληνικη εκδοση γιατι εχω και εγω μια σελιδα

http://www.sonymobile.com/global-en/tools/update-service/ και ειναι και της σονυ αλλα λεει UK

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση φιλος....εχεις ελληνικη εκδοση android στο κινητο?Ελληνικη θα σου βρει και το SUS ασχετος σε τι γλωσσα θα κατεβασεις το προγραμμα ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση φιλος....εχεις ελληνικη εκδοση android στο κινητο?Ελληνικη θα σου βρει και το SUS ασχετος σε τι γλωσσα θα κατεβασεις το προγραμμα ;)
οκ σε ευχαριστω πολυ μολις τελιωσει το backup στο pc και το κανω θα σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα και παλι σε ευχαριστω πολυ...!!!!!

 

να κανω ενημερωση ή ενημερωση+επαναφορα..???

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

να κανω ενημερωση ή ενημερωση+επαναφορα..???

 

Καλύτερα ενημέρωση και επαναφορά, αλλά θα χάσεις όλα τα δεδομένα σου (επαφές, προγράμματα κλπ). Δε θα πειραχτεί τίποτα στην κάρτα sd.

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστω παρα πολυ..!!!!!!!!!

 

οκ σε ευχαριστω παρα πολυ..!!!!!!!!!

ολα καλα μεχρι στιγμης με 4.0.4 αλλα δεν το ζορισα να δω πως θα συμπεριφερθει αν θα lagαρει η κατι τετιο γιατι εχει προβλημα το ρουτερ μου και δεν με αφηνει να κατεβασω απο το google play μολις μπορεσω θα παρω στον ΟΤΕ να μου πουν τι να κανω (εχει προβλημα με το DNS η καπως ετσι) θα εχω μια πληρη γνωμη για το ICS. Να ευχαριστισω ξανα οσους με βοηθησαν και συγγνωμη αν σας ταλαιπωρησα.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισα το κινητό μου χθές βράδυ για να κοιμηθώ το άνοιξα το πρωί και όσα apps είναι στην μνήμη του κινητού εξαφανίστηκαν.Διαβάζει μόνο όσα είναι στην εξωτερική sd.

 

Κανένας που να ξέρει τι συμβάινει;Δεν πείραξα τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει 4 και τίποτα, πιστεύω ή οτι έφαγε κόλλημα, πράγμα που σημαίνει οτι το επόμενο κινητό δεν θα είναι android ή οτι πρέπει να ξαναβάλω τα apps αυτά
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Λήψεις τι κάνει ακριβώς; Γιατί ότι και να κατεβάσω πάει σε φάκελο που φτιάχνει ο browser. Χρειάζεται ή να την δώσω πόδι;

 

νομιζω ειναι συντομευση για τον φακελο που δημιουργειται

 

έχω κάνει 4 και τίποτα, πιστεύω ή οτι έφαγε κόλλημα, πράγμα που σημαίνει οτι το επόμενο κινητό δεν θα είναι android ή οτι πρέπει να ξαναβάλω τα apps αυτά

 

βγαλε την καρτα μνημης και ξαναβαλτην

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειναι συντομευση για τον φακελο που δημιουργειται

 

 

 

βγαλε την καρτα μνημης και ξαναβαλτην

 

Η εφαρμογή Λήψεις είναι για τον stock browser νομίζω

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Λήψεις είναι για τον stock browser νομίζω

 

ναι

δεκα χαρακτηρες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αλαξα με το rom toolbox γραματοσειρα,πως την επαναφερω;

Επειδη εχω προβλημα με καποιους χαρακτηρες,αν και δοκιμασα να βαλω arial

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να μου πειτε πως μπορω να αλλαξω τους ηχους μηνυματος γιατι μου βγαζει μονο καποιους ηχους κ δεν μπορω να επιλεξω απο αλλου ηχο μηνυματος.εχω ψαξει ολο το κινητο κ δεν μπορω να βρω καποια ρυθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Εχω 4.0.4 και παρατηρω οτι δεν λειτουργει πλεον ο αισθητηρας,φταιει το update??:S

 

O αισθητηρας της οθονης εννοω:p

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για να εκτυπώνω μέσω wifi;

 

Ποια είναι η μάρκα του εκτυπωτή?

Για αρχή κάνε search στο play store WiFi print.

Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για να εκτυπώνω μέσω wifi;

 

Ρωτα στο κατάλληλο topic

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271529

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

παίδες..έχω την 4.0.4 αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος από την απόκριση της συσκευής μου.Δεν θέλω να γυρίσω σε 2.3.4, άρα το μόνο που μένει είναι να αρχίσω να βάζω custom ICS Roms.Όσοι ξεκλειδώσατε το bootloader το κάνατε μεσω Sony??Ή με τον άλλο τρόπο (που είναι και δυσκολότερος).Αν τελικά το πάρω απόφαση και τελικά το ξεκλειδώσω (χάνοντας την εγγύηση προφανώς) ποια rom προτείνετε για αρχή.Thnx
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...