Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά διαπιστώνω ότι για τα παρακάτω προβλήματα φταίει το honeycomb widget που πάει πακέτο με το quickpanel settings.

Είναι buggy.

Τελικά ήταν θέμα software. Ευτυχώς έκανα λάθος!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά ήταν θέμα software. Ευτυχώς έκανα λάθος!

Ευτυχώς δε λες τίποτα!!!

 

Λοιπόν παιδιά PDroid για ασφάλεια.

το συστήνω ανεπιφλύλακτα, διαβάστε ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως κανουμε μεταφορα(βιντεο,μουσικη κτλ) απο καρτα μνημης σε τηλεφωνο και αντοιστροφα

 

μεσω file manager:)

 

Στη σειρά σου κύριε!προηγούνται άλλοι!:p

 

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-5

 

Δεν χρειάζεται καν Photoshop. Το build.prop πειράζεις και έχεις όποια έκδοση Android θες. Προσωπικά είπα να περάσω την 5!!! :p

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/medium/screenshot_2012-04-02_1032.png

 

γεμισαμε με τρελους:lol::lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό και έχει αναφερθεί ότι το κινητό, σε κάποιους έκανε συνεχείς επανεκινήσεις. Τι περιγράφουν ως επανεκκίνηση; Σαν αυτή που κάνεις όταν κλείνεις και ανοίγεις το κινητό ή απλά την επαναφόρτωση των εικονιδίων όταν επανέρχεσαι στην αρχική οθόνη;;;;

Τι ακριβώς περιγράφουν ως επανεκκίνηση λοιπόν;

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό και έχει αναφερθεί ότι το κινητό, σε κάποιους έκανε συνεχείς επανεκινήσεις. Τι περιγράφουν ως επανεκκίνηση; Σαν αυτή που κάνεις όταν κλείνεις και ανοίγεις το κινητό ή απλά την επαναφόρτωση των εικονιδίων όταν επανέρχεσαι στην αρχική οθόνη;;;;

Τι ακριβώς περιγράφουν ως επανεκκίνηση λοιπόν;

 

οταν κλεινει το κινητο απο μονο του;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.. Λοιπον, φοραω μια class 10 8gb και εχω περιπου 300 φωτογραφιες. Το προβλημα μου ειναι οτι αργει αρκετα να τις φορτωσει.. Επισης παταω πανω σε μια φωτο και παλι αργει να την φορτωσει βλεποντας εγω την φωτο θολη. Εχετε κατι παρομοιο ?
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

@papig: Άδειασε τα προσωπικά σου μηνύματα γιατί δε σ' αφήνει να πάρεις άλλα.

 

Συγγνώμη προς τους υπόλοιπους (αφορά θέμα του neo v).

I (still) Sing the Body Electric: http://bodyelec.wix.com/restart
Link to comment
Share on other sites

ειναι καλο να βαλω το task killer στο κινητο μου ή δεν χρειαζεται

 

Για μενα δε χρειαζεται. Καταναλωνει/δεσμευει τσαμπα πορους και ουσιαστικα το ιδιο το android κανει καλυτερα τη δουλεια απο εναν task killer..

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλο να βαλω το task killer στο κινητο μου ή δεν χρειαζεται

 

Θα συμφωνήσω με το φίλο μου Άλκη..

 

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-5

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

οταν κλεινει το κινητο απο μονο του;)

 

Οκ σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Συν οτι σε ενα τετοιο κινητο, με αρκετη ελευθερη ram, τι να τον κανεις το task killer; Πραγματικα ειναι αχριαστο.
Link to comment
Share on other sites

Χρείαζεται να περάσουμε antivirus???

 

Επισης οχι, τουλαχιστον για μενα. Προσεχε τι κατεβαζεις και απο που, ακομα και εκτος Play store και δε θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα. Οπως και οι Task killers και τα antivirus καταναλωνουν τσαμπα πορους..

Link to comment
Share on other sites

Ειχα avast και κάποιες φορές μου είχε βγάλει προειδοποίηση σε παιχνίδια απο market για αυτό

 

Απο play store, παιχνιδια να εχουν ιο, μου μοιαζει εντελως απιθανο. Αν ειχαν και καλες κριτικες τα παιχνιδια, τοτε ειναι λαθος του antivirus..

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει βγάλει σε 4-5 παιχνίδια. Τι να πω δεν ξέρω.

 

Ειδες τις κριτικες των συγκεκριμενων παιχνιδιων;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι τώρα το κριτικές είχαν. Συγκεκριμένα το slice the rope and cut free το είχα και δεν είχε πρόβλημα. Όταν μου έκανε το update μου πέταγε το avast πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,για αυτους που ρωτανε για την μπαταρια,μετα απο τις πρωτες 3 φορτισεις (οπου και ειχα αγχωθει λιγακι) θα ελεγα οτι κραταει μια χαρα. Απο 1,1/2 ημερα για βαρια χρηση ,μεχρι και 3 ημερες οταν ξεχναω λιγακι το κινητο.

 

Μπορειτε να μου πειτε γιατι οταν παω να δω καποιο βιντεο π.χ. στο youtube βγαζει ενα πρασινο εικονιδιο "ληψης" και πρεπει να το ξαναπατησω για να δω το βιντεο; Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι τώρα το κριτικές είχαν. Συγκεκριμένα το slice the rope and cut free το είχα και δεν είχε πρόβλημα. Όταν μου έκανε το update μου πέταγε το avast πρόβλημα

 

Αν σου πεταγε πανω στο update την ειδοποιηση, τοτε πιθανοτατα ειναι λαθος του avast.

Εγω παντως ποτε δε χρησιμοποιησα antivirus στο κινητο μου. Απλα δε χρειαζεται. Δεν εχεις να φοβασαι κατι. Ακομα και εκτος play store που κατεβαζω διαφορα, ποτε δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Και να σε ρωτήσω και κάτι άλλο. έχεις καμμιά κάρτα στο μυαλό σου, λογικά θα έχεις βάλει στο κινητό? Για 16 gb λέω
Link to comment
Share on other sites

Και να σε ρωτήσω και κάτι άλλο. έχεις καμμιά κάρτα στο μυαλό σου, λογικά θα έχεις βάλει στο κινητό? Για 16 gb λέω

 

Εχω μια 8αρα καρτα, αλλα γενικα δε το εχω ψαξει το θεμα και πολυ τελευταια. Μονο οταν ηταν να αγορασω κοιταξα τι επαιζε στην αγορα σε καλες τιμες!

Link to comment
Share on other sites

Απλά βλέπω διαφορά στις τιμές ανάλογα το class και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζουν για αυτό

 

Οι υπερβολικες διαφορες για μενα δεν αξιζουν. Παντως μια καρτα απο class 6 σε class 10 εχει αρκετη διαφορα σε ταχυτητα διαβασματος των αρχειων!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...