Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ επειδή παρατήρησα πολύ Battery Drain τώρα τελευταια λεω να ριξω ενα φλασαρισμα με SEUS . διαβασα οτι βγηκε η .62 εκδοση για το neo v που φιξαρει τα ρεσταρτς αλλα δεν ξερω απο που μπορω να το κατεβασω :lol:
Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ επειδή παρατήρησα πολύ Battery Drain τώρα τελευταια λεω να ριξω ενα φλασαρισμα με SEUS . διαβασα οτι βγηκε η .62 εκδοση για το neo v που φιξαρει τα ρεσταρτς αλλα δεν ξερω απο που μπορω να το κατεβασω :lol:

ΠΟΥ το διαβασες φιλε αυτο?ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

το autostarts το σταματάει προσωρινά.Τώρα είδα πως δεν έχει σχέση αν έχω ίντερνετ ή όχι...Facebook και χάρτες ανοίγουν συνέχεια

 

Στο δεύτερο υπομενού after startup, έχεις απενεργοποιήσει το SEMC Facebook proxy? Γενικά ψάξτο λίγο το πρόγραμμα, θα βρεις τι πρέπει να κάνεις, όταν το σετάρεις σωστά, δε θα ξεκινάει τπτ μόνο του. Εγώ το έχω πάνω από 10 μέρες το autostarts, και πραγματικά με έχει σώσει, δεν αρχίζει τπτ μόνο του...

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή παρατήρησα πολύ Battery Drain τώρα τελευταια λεω να ριξω ενα φλασαρισμα με SEUS . διαβασα οτι βγηκε η .62 εκδοση για το neo v που φιξαρει τα ρεσταρτς αλλα δεν ξερω απο που μπορω να το κατεβασω :lol:

Και αν εχει βγει οντως, γιατι δεν την βρισκει αυτοματα το κινητο οπως εκανε με την προηγουμενη?

Μηπως δεν ειναι επισημη?

Link to comment
Share on other sites

Και αν εχει βγει οντως, γιατι δεν την βρισκει αυτοματα το κινητο οπως εκανε με την προηγουμενη?

Μηπως δεν ειναι επισημη?

 

Δεν ξερω.. και εγω αυτο ψαχνω..

Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω.. και εγω αυτο ψαχνω..

Στο σαιτ που εδωσες γραφει αυτο " There are no added features but some minor bug fixes and is mainly targeted to MENA (Middle East North Africa).",ισως γι'αυτο να μην την εχουμε παρει εμεις.

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

οποτε μιλαμε για κανονικη διαρκεια μπαταριας ετσι? η σου φαινεται λιγο το ποσο διαρκει? σε αναλογια με την χρηση που γινεται παντα...

H μπαταρία του είναι υπερ-ικανοποιητική. Ειδικά για smartphone.

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΞΕΦΟΡΤΙΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ 0% ΕΚΛΕΙΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΘΕΤΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΟΝΙΜΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ FRUIT NINJA ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΛΠ.... . . .

Φλασάρισμα με SEUS

ακομη δεν εχω παρει android κινητο και παρακολουθω αυτες τις μερες ολο το θεμα διοτι θα παραγγειλω τωρα το Neo V. Μιλαμε εχει δει τοσες συντομογραφθιες απο προγραμματακια κλπ.... τι ειναι ολα αυτα? δεν υπαρχει κατι συγκεντρομενο για εναν νεο που θα εχει παρει αυτο το κινητο να ξερει 1, 2, 3, 5, 10 πραγματα που θα πρεπει η θα μπορει να κανει, κατι σαν οδηγος νεου χρηστη?

cwd, root, unboot, Bootloader, custom rom κλπ χιλια δυο εχω μπερδευτει τοσα πολλα και διασπαρτα!

Μπορει καποιος να συγκεντρωσει τα πιο σημαντικα και χρησιμα που υπαρχουν γι΄αυτο το κινητο και να κανει εναν απλο οδηγο?

Λίγη υπομονή... Για αρχή όμως δες αυτά:

Ορολογία Android

Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android

SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ

Ποιον θεωρείτε καλύτερο ως browser για το κινητό μας και ποια εφαρμογή για εορτολόγιο;

 

γενικα μιλαω..καμια ζαλαδα η τιποτα τετοιο

Ας μην είμαστε υπερβολικοί... Άλλωστε η τιμή του SAR που δίνει η εταιρεία είναι η μέγιστη που μπορεί να παρατηρηθεί και επέρχεται σε συνθήκες κακής λήψης, αδύναμου σήματος κτλ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο υπομενού after startup, έχεις απενεργοποιήσει το SEMC Facebook proxy? Γενικά ψάξτο λίγο το πρόγραμμα, θα βρεις τι πρέπει να κάνεις, όταν το σετάρεις σωστά, δε θα ξεκινάει τπτ μόνο του. Εγώ το έχω πάνω από 10 μέρες το autostarts, και πραγματικά με έχει σώσει, δεν αρχίζει τπτ μόνο του...

 

όπου μα όπου υπάρχει η λέξη Facebook και Χάρτες απενεργοποίησα.Το ό,τι τρέχει το βλέπω από τις διεργασίες με τον Go Launcher

 

Τι διεργασίες βλέπεις στο δικό σου?Αν θες στείλε μου πμ για να μη γεμίζει εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Ας μην είμαστε υπερβολικοί... Άλλωστε η τιμή του SAR που δίνει η εταιρεία είναι η μέγιστη που μπορεί να παρατηρηθεί και επέρχεται σε συνθήκες κακής λήψης, αδύναμου σήματος κτλ

 

Ακριβως. Και κατα 99% αυτο το μαξιμουμ ποσοστο ακτινοβολιας, αφορα ολους τους "πομπούς" ανοικτους. Δηλαδη την κεραια 3G/GSM + WiFi + Bluetooth, ενεργοποιημενα και να εκπεμπουν (το προτυπο μετρησης τουλαχιστον, αφορα το συνολικο ποσοστο ακτινοβολιας, οταν δουλευουνε δηλαδη και τα 3 ειδη συνδεσεων)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως. Και κατα 99% αυτο το μαξιμουμ ποσοστο ακτινοβολιας, αφορα ολους τους "πομπούς" ανοικτους. Δηλαδη την κεραια 3G/GSM + WiFi + Bluetooth, ενεργοποιημενα και να εκπεμπουν (το προτυπο μετρησης τουλαχιστον, αφορα το συνολικο ποσοστο ακτινοβολιας, οταν δουλευουνε δηλαδη και τα 3 ειδη συνδεσεων)

 

WiFi + Bluetooth ξέρω να κλείσω το 3G/GSM πως κλείνει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :) Έχω να κάνω μια περίεργη λίγο ερώτηση.. ξέρει κανείς κάνα πρόγραμμα που να μπορώ να κάνω μονοφωνικό τον ήχο είτε στο αριστερό είτε στο δεξί ακουστικό του hands-free? Μια τέτοια λειτουργία την είχα βρει στο PowerAMP αλλά δωρεάν βγαίνει μόνο σε trial έκδοση.. έχει κανείς υπόψιν του κάνα άλλο πρόγραμμα που να κάνει κάτι τέτοιο γιατί μέχρι στιγμής δεν μπορώ να βρω τίποτα? :/
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα απεγκατεστησα οτι σχετιζεται με facebook,youtube και ΔΕΝ εχει το σημα android μπροστα.

Εχω "νεκρωσει" και ενα σωρο εφαρμογες με το autostart.

Θεμα οικονομιας δεν εχω,ανετα 3ημερο με το wi-fi επι 24ωρου ανοιχτο.....

Τωρα με την μνημη δεν κατανοω τι παιζει....Με ολα τα παραπανω και βλεπω 100mb ελευθερα,ειναι φυσιολογικο?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γράφεται συχνά πυκνά στο forum η εκφραση "Κάνε ό,τι θες και μόλις φλασάρεις με SEUS όλα επανέρχονται όπως όταν το αγόρασες!". Έχω αποθηκευσει στο p/c to "Update_Service_Setup-2.11.7.13.exe" (το SEUS όπως το αποκαλούν). Πως το φλασάρεις όμως δεν έχω καταλάβει. Το αντιγράφω στην καρτα μνήμης (copy-paste απο το p/c) και του κάνω κάποιο install me κανα astro file manager ας πούμε?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή συχνά πυκνά βλέπω απορίες σχετικά με το SEUS:

 

Το SEUS το εγκαθιστάτε στον υπολογιστή σας και το τρέχετε από εκεί, με αποσυνδεδεμένο το κινητό!

Σας βγάζει οδηγίες στην οθόνη του PC σας, τις ακολουθείτε και όταν σας το ζητήσει, συνδέετε το Neo V σας.

Φροντίστε να έχετε τικάρει μέσα στις Ρυθμίσεις -> Εφαρμογές -> Ανάπτυξη το Eντοπισμός σφαλμ. USB

Θα σβήσει τα πάντα από το κινητό σας (και θεωρητικά κάθε αιτία software προβλήματος) και θα το επαναφέρει στην αρχική του κατάσταση, σαν να το ανοίγατε για πρώτη φορά!

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γράφεται συχνά πυκνά στο forum η εκφραση "Κάνε ό,τι θες και μόλις φλασάρεις με SEUS όλα επανέρχονται όπως όταν το αγόρασες!". Έχω αποθηκευσει στο p/c to "Update_Service_Setup-2.11.7.13.exe" (το SEUS όπως το αποκαλούν). Πως το φλασάρεις όμως δεν έχω καταλάβει. Το αντιγράφω στην καρτα μνήμης (copy-paste απο το p/c) και του κάνω κάποιο install me κανα astro file manager ας πούμε?

Αν καταλαβα καλα θελεις να εκτελεσεις το αρχειο αυτο στο κινητο.Αυτο δεν γινετε,απλα κανε εγκατασταση το seus στο pc και μετα συνδεεις το κινητο με το pc μεσω usb και ξαναπερνας το λειτουργικο οποτε το χρειαστεις.

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

Επειδή συχνά πυκνά βλέπω απορίες σχετικά με το SEUS:

 

Το SEUS το εγκαθιστάτε στον υπολογιστή σας και το τρέχετε από εκεί, με αποσυνδεδεμένο το κινητό!

Σας βγάζει οδηγίες στην οθόνη του PC σας, τις ακολουθείτε και όταν σας το ζητήσει, συνδέετε το Neo V σας.

Φροντίστε να έχετε τικάρει μέσα στις Ρυθμίσεις -> Εφαρμογές -> Ανάπτυξη το Eντοπισμός σφαλμ. USB

Θα σβήσει τα πάντα από το κινητό σας (και θεωρητικά κάθε αιτία software προβλήματος) και θα το επαναφέρει στην αρχική του κατάσταση, σαν να το ανοίγατε για πρώτη φορά!

 

Αν καταλαβα καλα θελεις να εκτελεσεις το αρχειο αυτο στο κινητο.Αυτο δεν γινετε,απλα κανε εγκατασταση το seus στο pc και μετα συνδεεις το κινητο με το pc μεσω usb και ξαναπερνας το λειτουργικο οποτε το χρειαστεις.

 

Άντε μπράβο ρε παιδιά. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Εννοιείται ότι πήρα ένα back-up των εφαρμογών που εγκατέστησα με τον astro ( τα .apk και βρίσκονται σε φάκελο στην microsd) τα οποία .apk σε περίπτωση που "φλασάρω με SEUS" δεν έχουν καμία σχέση και θα τα ξαναβρώ για να τα ξαναεγκαταστήσω? Σωστόν? Παιδιά ζητάω συγνώμη από τους γνώστες, τους οποίους θέλω να "εκμεταλευτώ" και σας ενημερώνω ότι διάβασα οοοοοοολες τις σελίδες ως τώρα, απλά κάποια πράγματα για τους newbies δεν είναι απολύτως ξεκάθαρα όπως η παράπανω ερώτηση μου

Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο ρε παιδιά. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Εννοιείται ότι πήρα ένα back-up των εφαρμογών που εγκατέστησα με τον astro ( τα .apk και βρίσκονται σε φάκελο στην microsd) τα οποία .apk σε περίπτωση που "φλασάρω με SEUS" δεν έχουν καμία σχέση και θα τα ξαναβρώ για να τα ξαναεγκαταστήσω? Σωστόν? Παιδιά ζητάω συγνώμη από τους γνώστες, τους οποίους θέλω να "εκμεταλευτώ" και σας ενημερώνω ότι διάβασα οοοοοοολες τις σελίδες ως τώρα, απλά κάποια πράγματα για τους newbies δεν είναι απολύτως ξεκάθαρα όπως η παράπανω ερώτηση μου

Τα αρχεια που βρισκονται στην sd νομιζω οτι δεν τα πειραζει!

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο ρε παιδιά. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Εννοιείται ότι πήρα ένα back-up των εφαρμογών που εγκατέστησα με τον astro ( τα .apk και βρίσκονται σε φάκελο στην microsd) τα οποία .apk σε περίπτωση που "φλασάρω με SEUS" δεν έχουν καμία σχέση και θα τα ξαναβρώ για να τα ξαναεγκαταστήσω? Σωστόν? Παιδιά ζητάω συγνώμη από τους γνώστες, τους οποίους θέλω να "εκμεταλευτώ" και σας ενημερώνω ότι διάβασα οοοοοοολες τις σελίδες ως τώρα, απλά κάποια πράγματα για τους newbies δεν είναι απολύτως ξεκάθαρα όπως η παράπανω ερώτηση μου

 

Don't Worry, όλοι είχαμε απορίες όταν αρχίσαμε να ασχολούμαστε με Android-Smartphones!

Αυτό όμως που θα ζητήσω είναι, εφόσον "λαμβάνεις" βοήθεια, όταν μπορείς (και είσαι τουλάχιστον 95% σίγουρος), να "δίνεις" βοήθεια!

Μόνο έτσι θα λειτουργήσει το forum μας!

 

BackUp παίρνεις με το Titanium Backup, εφαρμογή που βρίσκεις στο Market.

Και όπως σου είπε και ο ermis1982, δε θα επηρεαστεί καθόλου η sd ούτε τα αρχεία της.

Τα .apk είναι απλώς τα αρχεία της εγκατάστασης (όπως τα .exe στα pc).

Με το Titanium Backup όμως αποθηκεύεις τις εφαρμογές ακριβώς όπως είναι, δηλαδή μαζί με τις ρυθμίσεις τους και τις επιλογές τους!

Άρα το να κρατήσεις τα .apk δεν αρκεί, δηλαδή κατοχυρώνεις απλώς την εγκατάσταση, δεν είναι ουσιαστικό backup!

 

Συμβουλή μου, συγχρόνισε τις επαφές σου στο λογαριασμό σου στο google πριν αρχίσεις το φλασάρισμα!

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Don't Worry, όλοι είχαμε απορίες όταν αρχίσαμε να ασχολούμαστε με Android-Smartphones!

Αυτό όμως που θα ζητήσω είναι, εφόσον "λαμβάνεις" βοήθεια, όταν μπορείς (και είσαι τουλάχιστον 95% σίγουρος), να "δίνεις" βοήθεια!

Μόνο έτσι θα λειτουργήσει το forum μας!

 

BackUp παίρνεις με το Titanium Backup, εφαρμογή που βρίσκεις στο Market.

Και όπως σου είπε και ο ermis1982, δε θα επηρεαστεί καθόλου η sd ούτε τα αρχεία της.

Τα .apk είναι απλώς τα αρχεία της εγκατάστασης (όπως τα .exe στα pc).

Με το Titanium Backup όμως αποθηκεύεις τις εφαρμογές ακριβώς όπως είναι, δηλαδή μαζί με τις ρυθμίσεις τους και τις επιλογές τους!

Άρα το να κρατήσεις τα .apk δεν αρκεί, δηλαδή κατοχυρώνεις απλώς την εγκατάσταση, δεν είναι ουσιαστικό backup!

Συμβουλή μου, συγχρόνισε τις επαφές σου στο λογαριασμό σου στο google πριν αρχίσεις το φλασάρισμα!

Το μονο που εχω να συμπληρωσω ειναι οτι πρεπει η συσκευη σου να ειναι root για να χρησιμοποιησεις το titanium backup.Αν δεν το εχεις κανει κοιταξε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=319799

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

Don't Worry, όλοι είχαμε απορίες όταν αρχίσαμε να ασχολούμαστε με Android-Smartphones!

Αυτό όμως που θα ζητήσω είναι, εφόσον "λαμβάνεις" βοήθεια, όταν μπορείς (και είσαι τουλάχιστον 95% σίγουρος), να "δίνεις" βοήθεια!

Μόνο έτσι θα λειτουργήσει το forum μας!

 

BackUp παίρνεις με το Titanium Backup, εφαρμογή που βρίσκεις στο Market.

Και όπως σου είπε και ο ermis1982, δε θα επηρεαστεί καθόλου η sd ούτε τα αρχεία της.

Τα .apk είναι απλώς τα αρχεία της εγκατάστασης (όπως τα .exe στα pc).

Με το Titanium Backup όμως αποθηκεύεις τις εφαρμογές ακριβώς όπως είναι, δηλαδή μαζί με τις ρυθμίσεις τους και τις επιλογές τους!

Άρα το να κρατήσεις τα .apk δεν αρκεί, δηλαδή κατοχυρώνεις απλώς την εγκατάσταση, δεν είναι ουσιαστικό backup!

 

Συμβουλή μου, συγχρόνισε τις επαφές σου στο λογαριασμό σου στο google πριν αρχίσεις το φλασάρισμα!

 

Δεν είμαι rooted ακόμα αλλά μόλις περάσω τον Μάρτιο-Απρίλιο το ICS θα γίνω και rooted. Οπότε το Titanium Backup θα γίνει το πρώτο εργαλείο που θα εγκατασταθεί τότε (τα .apk μου χρειάζονται για να θυμάμαι τι είχα εγκαταστήσει). Τις επαφές μου τις έκανα ένα back-up στην microsd κι εννοιείται το .vcf αποθηκευτηκε και στο p/c. Χθες τα ξημερώματα τελείωσα τις ως τότε σελίδες (206 σελ. στις 01:40) οπότε θα πρέπει να διαβάσω και κάποιους χρήσιμους οδηγούς ("Οδηγός επιβίωσης για νέους χρήστες Android" , "TB - User's guide" , "Ορολογία του Android" κλπ) για να μπορέσω να είμαι κι εγώ "εκμεταλευσιμος". Οπότε μέχρι τότε υπομονη :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι rooted ακόμα αλλά . . .τότε υπομονη :):):):)

 

Yeap! Η αλήθεια είναι πως εγώ (μιλάω προσωπικά πάντα!) πρώτα δοκίμασα τα πάντα μόνος μου, έψαξα σε forum εσωτερικού-εξωτερικού για οδηγίες και τελικά ό,τι δεν έβρισκα, άρχισα να το ρωτάω σε forum! 'Αρα το προσωπικό ψάξιμο-διάβασμα είναι αναγκαίο έως κάποιο σημείο!

Και να σου υπενθυμίσω, πως το Update για το ICS θα πραγματοποιηθεί ασχέτως αν είσαι root ή όχι και του τι έχεις σβήσει από το κινητό σου! Άρα, αν σε αγχώνει μόνο αυτό, don't worry, προχώρα σε root! Μετά από το απαραίτητο διάβασμα όμως!

:p

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Eφαρμογη που να λεει ανα ωρα την....ωρα στα Ελληνικα?(το time alarm pro κοντα ειναι,αλλα βγαζει διαφημιστικο,και ειναι και μπερδεμα το tts)

Επισεις το handcent sms δεν σου δινει επιλογη με ενα πατημα να δεις το νεο sms που εχεις?

Πρεπει να κατεβασω την πανω μπαρα να ανοιξω τα μηνυματα για να δω ποιος εστειλε :wacko::wacko::wacko:

Η το ιδιο widget.......:wacko::wacko:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...