Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αποσο βλεπω ουτε εγω εχω τετοιο θεμα.. βεβαια ειμαι εξω σε ηλιο οποτε μπορει να μην το βλεπω

 

Ούτε εμένα έχει τέτοιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι τόσο μεγάλο θέμα αυτό της φωτεινότητας; Εγώ στο Xperia mini pro μου, σπάνια την έχω πάνω από 50% ακόμα κι έξω από το σπίτι, και δε νομίζω πως συγκρίνονται οι δύο οθόνες.

Επίσης, θα ήταν μήπως προτιμότερο να απαλλαγεί κανείς από το Bloatware της LG, μια και ίσως εκεί εντοπίζεται το θέμα της αυτονομίας;

 

Οχι καθόλου θέμα. Να ξέρεις ότι είναι πολύς κόσμος που απλά εκνευρίζεται με τους περιορισμούς και είναι πιο πολύ κόντρα στην κόντρα. Προσωπικά το θεωρώ καλό που περιορίζεται η φωτεινότητα και δενμε ενόχλησε ποτέ, άλλωστε η οθόνη του 4χ hd είναι πολύ φωτεινή

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και photo:

 

κοιτα με θεοκλειστα φωτα τωρα που το κοιταξα εχω και εγω παρομοιο θεμα αλλα πολυ πιο λεπτο απ' το δικο σου και δεν εγγυωμαι πως δεν ειναι ιδεα μου...

δεν θα το παρατηρουσα ποτε αν και παλι δεν ειμαι σιγουρος οτι συμβαινει...

προσπαθησα για να δω κατι τετοιο και πρεπει σχεδον να ξαπλωσω στην οθονη για να το δω, δεν ειναι θεμα και ουτε προκειται να ασχοληθω!

 

//βγηκε ο νεος κερνελ αλλα ο ιδιος ο kholk λεει "buggy as hell", "random reboot", "Really bad battery consumption" κτλπ κτλπ

οποτε δεν νομιζω οτι εχει νοημα προς το παρον

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

κοιτα με θεοκλειστα φωτα τωρα που το κοιταξα εχω και εγω παρομοιο θεμα αλλα πολυ πιο λεπτο απ' το δικο σου και δεν εγγυωμαι πως δεν ειναι ιδεα μου...

δεν θα το παρατηρουσα ποτε αν και παλι δεν ειμαι σιγουρος οτι συμβαινει...

προσπαθησα για να δω κατι τετοιο και πρεπει σχεδον να ξαπλωσω στην οθονη για να το δω, δεν ειναι θεμα και ουτε προκειται να ασχοληθω!

 

Καλά και μένα σε φυσιολογικές γωνίες θέασης δεν φαίνεται.Προς το παρών δε βλέπω κι εγώ να ασχολούμαι γιατί βαριέμαι να ξαναστήνω το κινητό μετά το service.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο κερνελ πια μας έχει βγάλει την πίστη, τέλος πάντων να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά στην ήδη γνωρίζουν τα προβλήματα που έχει, τι τον βγάζουν προς τα έξω; πες ότι παραβλέπω όλα τα άλλα, αλλά να έχει και ακόμη χειρότερη μπαταρία, το να το κάνεις;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σήμερα πήρα το κινητό για την κοπέλα μου. Είναι πραγματικά πανέμορφο και πολύ δυνατό. Έχω κάποιες όμως απορίες. Πραγματικά προσπάθησα να διαβάσω τα posts πριν ρωτήσω αλλά είναι άπειρα και δεν βρήκα τίποτα. Οπότε παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει. Πρώτον, γιατί δεν παίζει flash βίντεο στους browser του και τι να κάνω?

Δεύτερον, ποιά είναι η τελευταία stock rom που κυκλοφορεί? Ξερω πως είναι JB αλλά ποιά? για να δω μέσω imei αν την παίρνει το κινητό της, ώστε να μην flashάρω με kdz. BTW το κινητό φοράει αυτή τη στιγμή V10h δηλαδή (έλεος) 4.0.3.

Τέλος επειδή πρώτη φορά πιάνω στα χέρια μου κινητό με NFC, υπάρχει κάποιο link που πραγματικά να εξηγεί πως θα το εκμεταλλευτώ πλήρως?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Υ.Γ ότι θα ζήλευα την κοπέλα μου για το κινητό της ποτέ δεν το περίμενα. Κι όμως το πήρε μόνο 277 ευρώ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σήμερα πήρα το κινητό για την κοπέλα μου. Είναι πραγματικά πανέμορφο και πολύ δυνατό. Έχω κάποιες όμως απορίες. Πραγματικά προσπάθησα να διαβάσω τα posts πριν ρωτήσω αλλά είναι άπειρα και δεν βρήκα τίποτα. Οπότε παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει. Πρώτον, γιατί δεν παίζει flash βίντεο στους browser του και τι να κάνω?

Δεύτερον, ποιά είναι η τελευταία stock rom που κυκλοφορεί? Ξερω πως είναι JB αλλά ποιά? για να δω μέσω imei αν την παίρνει το κινητό της, ώστε να μην flashάρω με kdz. BTW το κινητό φοράει αυτή τη στιγμή V10h δηλαδή (έλεος) 4.0.3.

Τέλος επειδή πρώτη φορά πιάνω στα χέρια μου κινητό με NFC, υπάρχει κάποιο link που πραγματικά να εξηγεί πως θα το εκμεταλλευτώ πλήρως?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Υ.Γ ότι θα ζήλευα την κοπέλα μου για το κινητό της ποτέ δεν το περίμενα. Κι όμως το πήρε μόνο 277 ευρώ....

 

Αν και αργά θα απαντήσω εγώ στις ερωτήσεις σου

 

1)Το θέμα με το flash στο android είναι ευρέως γνωστό ακόμα και με ελάχιστη ενασχόληση, δεν τη θεωρώ πλέον ούτε καν σαν απορία που άπτεται μονάχα του 4Χ. Ξεκινάμε λοιπόν:

Έχεις ελέγξει αν η επιλογή ενεργοποίησης flash είναι ανοικτή στις ρυθμίσεις του κινητού;

Αν ναι, τότε κατέβασε και εγκατέστησε το Adobe Flash Player για Android. Από όπου το βρεις. Play, Aptoide, Blackmart, Google...Μετά θα έχεις flash στον περιηγητή!

 

2)Στα μέρη μας, Ευρώπη γενικότερα, κυκλοφορεί η 20Α, με JB 4.1.2. Δεν χρειάζεται κανένα imei για να δεις αν τη παίρνει. Απλά συνέδεσε το κινητό σου με έναν υπολογιστή σε LG PC Suite, όταν σου ζητηθεί η εγκατάσταση της LG Suite εγκατέστησε την και όταν την ανοίξεις με το κινητό σου συνδεδεμένο θα σου πετάξει μήνυμα για το αν υπάρχει καινούργια έκδοση λογισμικού για το κινητό της φίλης σου!

 

3)Και αυτό λύνεται με μια απλούστατη αναζήτηση στο γούγλη. Λιγότερο χρόνο θα έπαιρνε αν έγραφες "nfc guide" από το να γράψεις το ερώτημα σου εδώ πέρα. Χώρια ότι θα είχες την απάντηση πιο γρήγορα! Δες τα παρακάτω, το 1ο είναι μια γενική επεξήγηση και το 2ο παρουσιάζει τον τρόπο χρήσης:

 

http://blog.clove.co.uk/2012/06/20/near-field-communication-nfc-explained-the-complete-guide/

 

http://reviews.cnet.co.uk/mobile-phones/how-to-use-nfc-tags-with-your-android-mobile-phone-50007754/

 

Να θυμάσαι ότι η εφαρμογή Tag που έχει προ-εγκατεστημένη το κινητό σου κάνει την ίδια δουλειά με την εφαρμογή που αναφέρει το CNET.

 

Και σιγά τα ποστς που είναι άπειρα. Για άλλα κινητά έχουν ανοίξει και 2α θρεντ για να χωρέσουν τα ποστ των χρηστών! Καλόν ύπνο και καλό ξημέρωμα! :p

 

Υ.Σ. Ο Saurik έφερε στο Android το Cydia Substrate και το Winterboard!!!

Edited by Feregorn
Link to comment
Share on other sites

Nα ενημερώσω ότι κάποια (ή κάποιες,δεν ξέρω ) από τις εφαρμογές συστήματος που έβγαλα ( τις είχα πει σε προηγούμενο post ) οδήγησαν στο να μη μπορώ να ανοίξω την αριθμομηχανή,τις σημειώσεις και τον internet browser χωρίς να έχω αφαιρέσει αυτές τις ίδιες.Όχι ότι με ενδιαφέρουν αυτές οι 3 εφαρμογές ( χρησιμοποιώ καλύτερες από το Play ) , απλά το αναφέρω.Θα κάνω edit και στο σχετικό post μου.
Link to comment
Share on other sites

παιδια η οθονη μ εχει κατι σαν κοκκους σκονης οπου στον ηλιο ψιλοφαινονται και με νευριαζουν...Το κινητο το εχω ενα μηνα και κατι μερες ειναι ελληνικο αλλα εχω ξεκλειδωμενο bootloader,ειμαι ροοτed και τρεχω την Zaiben με custom kernel.Αμα του φλασαρω την stock με .kdz θα μπορεσω να το παω να μου το καθαρισουν?Θα παρει πολυ καιρο?σε καποια απο τις προηγουμενες σελιδες διαβασα σε 2ωρες.το σερβις ειναι η Arvato?η υπαρχει καποιο αλλο της LG αποκλειστικα?Σας ευχαριστω εκ των προτερων ;)
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Αθηναίος τότε πας Κριμαίας 7-9 ,2107777076, πλησίον Κατεχάκη, ώρες λειτουργίας 9-5.Μόνο πάρε τηλ πρώτα γιατί μπορεί να μην έχουν το ανταλλακτικό.Δεν έχεις θέμα με την εγγύηση γιατί δεν έχει να κάνει το πρόβλημα με software.
Link to comment
Share on other sites

παιδια η οθονη μ εχει κατι σαν κοκκους σκονης οπου στον ηλιο ψιλοφαινονται και με νευριαζουν...Το κινητο το εχω ενα μηνα και κατι μερες ειναι ελληνικο αλλα εχω ξεκλειδωμενο bootloader,ειμαι ροοτed και τρεχω την Zaiben με custom kernel.Αμα του φλασαρω την stock με .kdz θα μπορεσω να το παω να μου το καθαρισουν?Θα παρει πολυ καιρο?σε καποια απο τις προηγουμενες σελιδες διαβασα σε 2ωρες.το σερβις ειναι η Arvato?η υπαρχει καποιο αλλο της LG αποκλειστικα?Σας ευχαριστω εκ των προτερων ;)

 

Εγω ημουν εκεινος που σε 2 ωρες μου το φτιαξαν.Ημουν τυχερος εκεινη την ημερα και μολις ειχα περασει την οφισιαλ JB .Aυτοι λενε οτι το τηλ πρεπει να τρεχει γνησιο λογισμικο της LG και μονο ενα πραμα στην Zaiben μπορεις να πεις οτι σε προδιδει...Το boot animation , να πεις οτι το χεις αλλαξει , αν ειναι σχετικοι αυτοι , θα σου πουν οτι εχεις ρουτ για να το κανεις.

 

Περα απο αυτα πιστευω πως δεν θα εχεις θεμα και αν προκυψει , κανε φασαρια μιας και καμια σχεση το προβλημα σου με το λογισμικο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η LG το έχει γράψει στα τέτοια της το 4Χ. Έχει περάσει περίπου 1, 1/2 μήνας από το κουτσουρεμένο update στην JB και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Καμία διόρθωση, κανένας νέος kernel, μπαταρία για κλάματα, τίποτα απολύτος. Εεεεεεεεε τι να κάνουμε προμοτάρει το G τώρα με το 4χ θα ασχολείτε; κάποιους σας θυμίζει κάτι αυτό; λέω εγώ τώρα.......!!!!!! και σε 2-3 μήνες θα θάψει με τη σειρά του και το G ελέω των νέων επερχόμενων ναυ@ρχίδων. Να γιατί η LG θα είναι πάντα μικρή, να γιατί αυτή τη φορά το λέω σοβαρά, δεν πρόκειται να ξαναπάρω LG. Το 4Χ θα είναι το τελευταίο. Εσείς που ρωτάτε για το κινητό αν θα πρέπει να το αγοράσετε ή όχι θα πρέπει να λάβετε σοβάρα υπόψη σας τα παραπάνω, εκτός αν δεν σας ενδιαφέρει τότε όλα καλά. Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Πες μας ένα κινητό με 280 ευρώ καινούριο αυτή τη στιγμή που να θεωρείς καλύτερο.

φίλε μου, καλά είναι να σταματήσει αυτή η καραμέλα με την πτώση της τιμής διότι ξέρεις δεν το πήραμε όλοι το κινητό 280 ευρώ , ούτε το αγοράσαμε τώρα. Φυσικά και η τιμή του κατρακυλά, όπως συμβαίνει και σε άλλα τηλέφωνα.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Οτι εχεις ποσταρει μεχρι τωρα με βρισκει (δυστιχως για το 4Χ) συμφωνο. Πολυ καλη συσκευη που θαφτηκε πολυ γρηγορα για το G, το οποιο και αυτο με την σειρα του θα θαφτει για το G2. Το επομενο μου θα ειναι samsung και λεω να παω noteII (οι 4,7 διαπιστωσα οτι δεν μου φτανουν πλεον) να ησυχασω και απο μπαταρια....

 

Φίλε μου, απ' ότι φαίνεται έχουμε τις ίδιες απαιτήσεις από την νέα τεχνολογία και προφανώς σχεδόν τις ίδιες απόψεις. Το noteII είναι ίσως η καλύτερη επιλογή της αγοράς για όποιον ενδιαφέρεται για τέτοιες ίντσες οθόνη. Το είχα για δύο μήνες άλλα εμένα μου πέφτει, προς το παρόν, λίγο μεγάλο. Ίσως μελλοντικά να ξαναπάω σε τέτοια μεγέθη, θα δείξει .........!!!!!! Σου εύχομαι να το αποκτήσεις σύντομα!!!!!;)

frastgr
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου, καλά είναι να σταματήσει αυτή η καραμέλα με την πτώση της τιμής διότι ξέρεις δεν το πήραμε όλοι το κινητό 280 ευρώ , ούτε το αγοράσαμε τώρα. Φυσικά και η τιμή του κατρακυλά, όπως συμβαίνει και σε άλλα τηλέφωνα.

 

και όμως για μένα και απ'ότι έχω καταλάβει για πολλούς άλλους εδώ μέσα είναι ο βασικός λόγος επιλογής του κινητού αυτού. Δεν νομίζω να πήγε κάποιος να το πάρει μόλις κυκλοφόρησε 600 ευρώ, είναι κινητό που απέκτησε κοινό αρκετά μετά την κυκλοφορία του. Το note 2 δεν το βάζω καν στην κουβέντα, καθώς το θεωρώ άλλη κατηγορία. Το 4x προφανώς δεν είχε 280 ευρώ πάντα, αλλά ανέκαθεν ήταν ένα 50ρικο κάτω απ' τους κύριους ανταγωνιστές του. Ούτε πιστεύω κανείς να ισχυρίστηκε ότι ήταν ποτέ το καλύτερο κινητό ανεξαρτήτως budget. Για την μπαταρία θα συμφωνήσω, αλλά για το λειτουργικό απ' τη στιγμή που το 4.2.2 δεν προσφέρει καμιά τρομερή διαφορά δεν με καίει κιόλας πιο πολύ θέμα 'γοήτρου' είναι να φοράμε την τελευταία έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

και όμως για μένα και απ'ότι έχω καταλάβει για πολλούς άλλους εδώ μέσα είναι ο βασικός λόγος επιλογής του κινητού αυτού. Δεν νομίζω να πήγε κάποιος να το πάρει μόλις κυκλοφόρησε 600 ευρώ, είναι κινητό που απέκτησε κοινό αρκετά μετά την κυκλοφορία του. Το note 2 δεν το βάζω καν στην κουβέντα, καθώς το θεωρώ άλλη κατηγορία. Το 4x προφανώς δεν είχε 280 ευρώ πάντα, αλλά ανέκαθεν ήταν ένα 50ρικο κάτω απ' τους κύριους ανταγωνιστές του. Ούτε πιστεύω κανείς να ισχυρίστηκε ότι ήταν ποτέ το καλύτερο κινητό ανεξαρτήτως budget. Για την μπαταρία θα συμφωνήσω, αλλά για το λειτουργικό απ' τη στιγμή που το 4.2.2 δεν προσφέρει καμιά τρομερή διαφορά δεν με καίει κιόλας πιο πολύ θέμα 'γοήτρου' είναι να φοράμε την τελευταία έκδοση.

κανείς δεν μίλησε για τελευταία έκδοση. Μίλησα για διορθώσεις, για kernel επιπέδου one x και για καλύτερη διαχείριση ενέργειας. Ίσως να παίρνεις πρώτη φορά LG κινητό, κάποιοι που είμαστε παλαιότεροι στο θέμα το έχουμε ξαναδεί το έργο και δυστυχώς επαναλαμβάνεται. Όσο για το πενηντάρικό που αναφέρεις, αφού μιλάμε για τέτοιο ύψος τιμής (300 ευρώ) δεν το θεωρώ σημαντικό ποσό ως διαφορά, για να πάρει κάποιος κάτι καλύτερο και να μην περιμένει την LG κανά 2 χρόνια πότε θα φτιάξει τον kernel, την κάμερα, την αυτονομία, αν θα δώσει λειτουργίες που υπάρχουν ήδη στο L9, το θέμα της φωτεινότητας κ.λπ. Φυσικά είναι η αποψή μου που εστερνίζονται οι περισσότεροι που φτάνουν σε αυτό το ύψος τιμής. Εγώ προσωπικά το αγόρασα τον Φεβρουάριο στα 365 ευρώ και η διαφορά του από το S3 ήταν 50 ευρώ φθηνότερο. Το S3 το αναφέρω μόνο ως μέτρο σύγκρισης τιμής μιας και τότε ηταν (ίσως και να είναι) η πιο διαδεδομένη συσκευή Android.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες, δουλεψα για μπολικες ωρες ενα htc οne X με 4.1 και ξαλαφρωμενο ωστε να εχει καλυτερη αυτονομια..

μην τρελαθουμε δεν αντεχει πιο πολυ απο το δικο μας..

το δοκιμασα με διαφορους τροπους, κλησεις, ιντερνετ, καθολου χρηση, παιχνιδια!

αποσο ξερω το παιδι το χρησιμοποιει οπως εγω και το βραδυ που κοιμαται στις 8 ωρες η μπαταρια πεφτει περισσοτερο απο 1-2% που πεφτει σε εμενα!

ναι, σε βαρια παιχνιδια ειναι λιγο καλυτερο σε αποκριση και λιγο πιο smooth στην χρηση λογω νεοτερων drivers, αλλα σε αυτονομια ιδια σκατα και ακομα χειροτερα ειναι (αν και εγω με την χρηση που κανω η μπαταρια με καλυπτει)!

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μπηκα και εγω στην παρεα μετα απο σχεδον 3 χρονια με το 2χ .

Μεχρι να παρει το 2χ την αναβαθμιση ελεγα ποτε ξανα LG αλλα τελικα ελεγα μ......

1.οσο το 2x ετρεχε με 2.3.4 ποτε δεν ειχα προβλημα με καμια εφαρμογη απο μαρκετ αλλα διαβαζοντας ολα τα μπλοκ ειχα σκυλιαση γιατι εγω να μην εχω 4,κατι.

2.Ηρθε η αναβαθμιση , ε και..........

3.Καταλαβα οτι ηταν το πρωτο κινητο που ειχα τοσο πολυ καιρο.

4.Σε επιδοσεις μετα απο τοσο καιρο συναγονιζοταν ακομα πιο ακριβα κινητα

5.Βλεπω το 4χ 277 ευρω καινουργιο.......

6.Το πηρα

7.ελπιζω να μου βγει τοσο καλο οσο το 2χ.............

 

Εναλλακτικα προτινω σε καποιον που θελει να δωσει 500+ ευρα για κινητο να σκεφτει να παρει με 277 το 4χ και με τα υπολοιπα το nexus 7(Για να εχει και το τελευταιο firmware παντα)

Αυτο εχω κανει.................

Link to comment
Share on other sites

δειτε μια ωραια θηκη που πηρα την εχει δοκιμασει κανεις?

http://www.ebay.com/itm/130904731433?var=430140392852&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Link to comment
Share on other sites

δειτε μια ωραια θηκη που πηρα την εχει δοκιμασει κανεις?

http://www.ebay.com/itm/130904731433?var=430140392852&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Δεν πήρα ποτέ θήκη για το κινητό, αλλά φαίνεται πολύ ωραία. Μεγιές!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήρα ποτέ θήκη για το κινητό, αλλά φαίνεται πολύ ωραία. Μεγιές!

 

την ιδια εχω και στο νεξους 7 και του παει γαντι....

Link to comment
Share on other sites

δειτε μια ωραια θηκη που πηρα την εχει δοκιμασει κανεις?

http://www.ebay.com/itm/130904731433?var=430140392852&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

πρεπει να ειναι απο τις καλυτερες ποιοτικα.πες μας εντυπωσεις γιατι την ειχα δει απο το χειμωνα αλλα το εχω αμελησει και καλοκαιρι παραλιες κλπ θα χρειαστει...

Link to comment
Share on other sites

κανείς δεν μίλησε για τελευταία έκδοση. Μίλησα για διορθώσεις, για kernel επιπέδου one x και για καλύτερη διαχείριση ενέργειας. Ίσως να παίρνεις πρώτη φορά LG κινητό, κάποιοι που είμαστε παλαιότεροι στο θέμα το έχουμε ξαναδεί το έργο και δυστυχώς επαναλαμβάνεται. Όσο για το πενηντάρικό που αναφέρεις, αφού μιλάμε για τέτοιο ύψος τιμής (300 ευρώ) δεν το θεωρώ σημαντικό ποσό ως διαφορά, για να πάρει κάποιος κάτι καλύτερο και να μην περιμένει την LG κανά 2 χρόνια πότε θα φτιάξει τον kernel, την κάμερα, την αυτονομία, αν θα δώσει λειτουργίες που υπάρχουν ήδη στο L9, το θέμα της φωτεινότητας κ.λπ. Φυσικά είναι η αποψή μου που εστερνίζονται οι περισσότεροι που φτάνουν σε αυτό το ύψος τιμής. Εγώ προσωπικά το αγόρασα τον Φεβρουάριο στα 365 ευρώ και η διαφορά του από το S3 ήταν 50 ευρώ φθηνότερο. Το S3 το αναφέρω μόνο ως μέτρο σύγκρισης τιμής μιας και τότε ηταν (ίσως και να είναι) η πιο διαδεδομένη συσκευή Android.

30/11/2012 εγινε αγορα απο ιντερνετομαγαζο στα 347 -

3/3/2013 εγινε αγορα απο το ιδιο ιντερνετομαγαζο στα 316, μηπως δεν θυμασαι καλα τι τιμη ειχε τον φεβρουαριο;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

30/11/2012 εγινε αγορα απο ιντερνετομαγαζο στα 347 -

3/3/2013 εγινε αγορα απο το ιδιο ιντερνετομαγαζο στα 316, μηπως δεν θυμασαι καλα τι τιμη ειχε τον φεβρουαριο;

 

Έχω την απόδειξη μπροστά μου με ημερομηνία 11/2/2013. Είναι από Birdphone μαύρο Ελληνικό στα 365 ευρώ. Ναι, μετά την αγορά που είχα κάνει είχε μία κατακόρυφη βούτα. Ενώ τέλη του 2012 είχε πτώση μετά ανέβηκε ξανά και τελικά το μάρτιο του 2013 κατέρρευσε.

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...