Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μερικές εντυπώσεις μετά απο 4 ημέρες που το έχω. Σαν μέτρο σύγκρισης έχω το iPhone 4s της συζύγου.

1. Gps. Δεν έχω κάνει διαδρομές ακόμη με αυτό.Navigon από τον θείο θέλει κάνα λεπτό για να κλειδώσει δορυφόρο.Ginius don't panic original, κλειδώνει αστραπιαία. Με το που ανοίξει το πρόγραμμα έχει ήδη κλειδώσει δορυφόρο.

2. Φωτογραφίες. Καλούτσικες,αποδέκτες.Θόρυβο όταν έχει χαμηλό φωτισμό. Σαφώς υποδεέστερες του iPhone.

3. Ποιότητα ήχου. Στις κλήσεις άπταιστο. Mp3 από το ηχειάκι του κακός. Από τα ακουστικά μέτριος . Γενικά δεν συγκρίνεται με το iPhone σε αυτό το επίπεδο.

4. Οθόνη. Πολύ καλή. Υποκειμενικό βέβαια αλλα μου αρέσει καλύτερα από όλα τη τηλ. που έχω δοκιμάσει εκτός ίσως απο του iPh5.

5. +1000 :p no more iTunes. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

6. Ταχύτητα . Σε αυτήν την τιμή τι να λέμε . Super :) Ελάχιστα πιο smooth να γίνει με την jb δεν νομίζω να χρειαστώ στο άμεσο μέλλον τίποτα ταχύτερο.

Μπαταρία. Δεν έχω ανοικτά συνέχεια data,3g. Για την χρήση που του κάνω καμία 10αριά κλήσεις, 1-2 ωρες μουσική ,1-2 ωρες Internet φτάνει και περισεύει για μια ημέρα+

 

Αυτα και συνεχίζω τα σκαλίσματα :)

 

Ένα πράγμα που έχεις ξεχάσει σε σύγκριση με το iphone4 ή 5 είναι οι πολύ περισσότερες επιλογές παραμετροποίησης,η ελευθερία να διαμορφώσεις το κινητό όπως ακριβώς θέλεις.:) Επίσης στο μόνο που διαφωνώ μαζί σου είναι όσο αφορά την οθόνη του iph5 η οποία είναι όντως πολύ καλή αλλά υστερεί σε ανάλυση:) ( παίξε κανένα hd παιχνίδι για να απολαύσεις και το μέγεθος) :)Kαλορίζικο που δεν στο είχα πει:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα πράγμα που έχεις ξεχάσει σε σύγκριση με το iphone4 ή 5 είναι οι πολύ περισσότερες επιλογές παραμετροποίησης,η ελευθερία να διαμορφώσεις το κινητό όπως ακριβώς θέλεις.:) :clap:

 

Εμ αυτό είναι δεδομένο και ευκόλως ενοούμενο :D

 

Καμία ζελατίνα καλή εκτός eBay που θα βρώ ;;

Link to comment
Share on other sites

Kαλή, εκτός eBay, δε θα βρείς. Οι "γνωστοί λιανοπωλητές" πουλάνε 9 ευρώ αυτές τις κινέζικες που κάνουν 1 ευρώ με τα ταχυδρομικά! Βρες τρόπο να αγοράσεις από το ebay.de! Eίναι η ζελατινοόαση!

 

Ευχαριστώ πολύ. Άμα είχες κανα URL πρόχειρο θα ήμουν ευγνώμων

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο κινητο μας πως αφαιρουμε το επι της εκατο (%) ποσοστο μπαταριας που φαινεται ακριβως διπλα απο την μπαταρια? (πανω πανω στην οθονη)

Το ειχα ενεργοποιησει (ουτε που θυμαμαι πως) και τωρα που εχω το go launcer κι ενα προγραμμα του GO που δειχνει στατιστικα μπαταριας κτλ, εχω κι ενα δευτερο (%) που αφορα την μπαταρια, παλι πανω πανω κι ακριβως αντιδιαμετρικα.

Δεν λεω συμβαδιζουν στις ενδειξεις αλλα νταξ' δεν λεει να υπαρχουν και τα 2.

Εχω σκαλωσει.Εχω παει στις ρυθμισεις και δεν το βρισκω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο κινητο μας πως αφαιρουμε το επι της εκατο (%) ποσοστο μπαταριας που φαινεται ακριβως διπλα απο την μπαταρια? (πανω πανω στην οθονη)

Το ειχα ενεργοποιησει (ουτε που θυμαμαι πως) και τωρα που εχω το go launcer κι ενα προγραμμα του GO που δειχνει στατιστικα μπαταριας κτλ, εχω κι ενα δευτερο (%) που αφορα την μπαταρια, παλι πανω πανω κι ακριβως αντιδιαμετρικα.

Δεν λεω συμβαδιζουν στις ενδειξεις αλλα νταξ' δεν λεει να υπαρχουν και τα 2.

Εχω σκαλωσει.Εχω παει στις ρυθμισεις και δεν το βρισκω.

 

Πας , εξοικονομιση ενεργειας και κατω εχει κουτακι , σταθμη μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δουλευει σωστα η καινουργια εκδοση του sygic ;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα λειτουργει ! Σε εμενα τουλαχιστον...

 

Σε λιγο θα ανεβασω μερικες φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας για ποιοτητα.

 

http://s9.postimage.org/k7db088aj/IMG_20130130_120640.jpghttp://s9.postimage.org/jkjhvcu7v/IMG_20130130_120738.jpghttp://s9.postimage.org/7caey4buj/IMG_20130130_120712.jpghttp://s9.postimage.org/sm2mmphiz/IMG_20130130_120657.jpg

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Πας , εξοικονομιση ενεργειας και κατω εχει κουτακι , σταθμη μπαταριας.

 

Mπραβο ρε συ Leolipop.Α γεια σου!!!!

Ουτε που περασε το μυαλο μου.:wacko:

Δεν ξερω πως σκαλωσα ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο ρε συ Leolipop.Α γεια σου!!!!

Ουτε που περασε το μυαλο μου.:wacko:

Δεν ξερω πως σκαλωσα ετσι...

 

:)) και εγω χτες το εψαχνα να το ενεργοποιησω 2 ωρες :))

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο θα το εχω παλι!!

εχει ροοτ? επαναφερει αν χρειαστει χωρις να φενεται ?

cwm εχει βγει ? και αυτο επαναφερει αν χρειαστει εγγυηση?

σοορυ για τα πολλα ερωτηματα

Link to comment
Share on other sites

Ολα υπαρχουν που λες.Επσης πριν λιγο διαβασα οτι εχει βγει και cm10.1...

 

υπαρχει ομως επαναφορα χωρις να αφησει σημάδια ωστε να μπουμε στην εγγυηση πάλι?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν φλασαρεις γινεται τις κουτας?

ρωταω γιατι τα galaxy ας πουμε εχουν ενα μετρητη φλασαρισματος

Link to comment
Share on other sites

εδω δεν εχει κατι τετοιο και οπως ανεφερες σωστα , μετα απο φλασαρισμα μεσω kdz γινεται σαν να το ανοιξες μολις απο αγορα.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να την περασουμε Leo την καινουργια εκδοση;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ LG P880 Optimus 4X HD. ΕΧΕΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ; ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ... . ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ;. ΨΗΝΟΜΑΙ ΑΤΙΜΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΙΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΑΚΙ ΑΦΟΥ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ. ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΟΣ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ RADIO ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :D
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ LG P880 Optimus 4X HD. ΕΧΕΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ; ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ... . ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ;. ΨΗΝΟΜΑΙ ΑΤΙΜΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΙΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΑΚΙ ΑΦΟΥ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ. ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΟΣ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ RADIO ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :D

 

Eχει και παραεχει.;)

Link to comment
Share on other sites

Πουθενα δε εχω δει να γραφεται οτι δεν εχει.Μονο κατι Xperia και nexus δεν εχουν και φυσικα ολα τα μηλοφωνα....
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,η νεα εκδοση του sygic 12.2.1 επιβεβαιωνω και εγω οτι δουλευει κομπλε.(και χαρη στην βοηθεια των παιδιων του φορουμ):).Να ρωτησω ρε μαγκες,αμα το κανω ρουτ το κινητακι,χανει τα παντα απο ρυθμισεις και εφαρμογες?Επισης,αν χαλασει το κινητο και για καποιο λογο δεν αναβει ωστε να το ξερουταρω,τι γινετε τοτε με την εγγυηση?φαγαμε πακετο σε τετοια περιπτωση?
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,η νεα εκδοση του sygic 12.2.1 επιβεβαιωνω και εγω οτι δουλευει κομπλε.(και χαρη στην βοηθεια των παιδιων του φορουμ):).Να ρωτησω ρε μαγκες,αμα το κανω ρουτ το κινητακι,χανει τα παντα απο ρυθμισεις και εφαρμογες?Επισης,αν χαλασει το κινητο και για καποιο λογο δεν αναβει ωστε να το ξερουταρω,τι γινετε τοτε με την εγγυηση?φαγαμε πακετο σε τετοια περιπτωση?

 

Πρωτον με ρουτ δεν αλλαζει τιποτα στο τηλεφωνο.Μονο ενα προγραμμα προστιθεται.

 

Αν το κινητο μεινει νεκρο εντελως.και δεν μπαινε σε κανενα mode δεν νομιζω να καταφερουν καπως να το ανοιξουν για να το τσεκαρουν.Χασιμο χρονου για αυτους κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ Λεω,καποια στιγμη θα το δοκιμασω τοτε και ελπιζω να τα καταφερω και να μην "μπρικαρω" το τηλεφωνο :lol:

 

Δεν εχει συμβει ποτε αυτο.Κανε τα βηματα με προσοχη και ολα καλα θα γινουν .Το εχω κανει κοντα στις 8 φορες χωρις προβλημα ποτε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...