Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφηστε τα αυτα...Θελω καποιος να κανει τεστ στο antutu benchmark ολα εκτος απο εγγραφη και αναγνωση sd και να μου πει το σκορ του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφηστε τα αυτα...Θελω καποιος να κανει τεστ στο antutu benchmark ολα εκτος απο εγγραφη και αναγνωση sd και να μου πει το σκορ του.

 

http://img27.imageshack.us/img27/5752/screenshot2013020612072.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μου φαινεται.Ειναι χωρις την καρτα μνημης ; Αν ειναι με καρτα , τι καρτα εχεις ;

 

μια 16αρα class 10.Mόλις φορτίσει θα την βγάλω να σου πω.Χωρίς την sd ολοκληρώνει το τεστ και με πετάει έξω χωρίς να μου δίνει αποτελέσματα. Εχει και αυτά σε ένα παράθυρο :

 

http://img171.imageshack.us/img171/9849/screenshot2013020612063.png

Link to comment
Share on other sites

Εσυ γιατι εχεις 9 βαθμους παραπανω ;; :P Τωρα μετραω και εγω...Χτες ειχα μπλεξιματα παλι....Δοκιμαζα tweak στο pimp my rom και καποια στιγμη ειχα boot loop...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι μετραει το προγραμμα ,ενω μετραει το τηλεφωνο και μονο αν δεις εχεις 400 παραπανω σε gpu σχεδον 300 λιγοτερο σε i/o σε σχεση με τον αλλο φιλο.
Link to comment
Share on other sites

ναι σωστά ότι νάναι είναι Τώρα το ξανάκανα και έδειξε άλλα. Από ότι θυμάμαι το πιο αξιόπιστο από αυτά είναι το geekbench. To κατεβάζω και ποστάρω

 

EDIT: Ότι νάναι και αυτό.Την μιά 1168 και την άλλη 1207 :(

Edited by teokos
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε για κλαματα με τα νουμερα που μαθαινω ακομα και απο κινεζους....:cry::cry: Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Οτι με quad S4 krait το xiaomi m2 χτυπαει 800+ απο τον tegra 3 του 4Χ. Φιλος πρωην κατοχος 4Χ μου εκανε τη χαρη και το μετρησε και εκεινος.
Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τα αυτα...Θελω καποιος να κανει τεστ στο antutu benchmark ολα εκτος απο εγγραφη και αναγνωση sd και να μου πει το σκορ του.

 

Στο δικό μου έβγαλε : 14094 :happy:

(Antutu v 3.1.1) χωρίς το test της SDcard

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Eγω με το Αντουτουτουτουτουτου χωρις την sd επιασα μια 13888 την αλλη 141..(κατι) και με την sd η οποια δικια μου ειναι λιγο προβληματικη και θελω να την σουταρω στα 11700 με 12100.

Με πολλα τασκς ανοιχτα, χωρις καποιο προγραμμα για boost κτλ.

Δεν τραβηξα sxreenshot γιατι ολο το ξεχναω οτι εχω το προγραμμα...:(

Και στο benchmark του χεριου μου το κινητο οτι και αν τρεχω πιανει + ∞.

Και για εμενα ειναι το πιο σημαντικο benchmark το τελευταιο.:D

Edited by mario_fit
Link to comment
Share on other sites

γενικα δεν ειναι σταθερα τα αποτελεσματα στα benchmarks σε ολα τα κινητα,βεβαια αλλοι δε δινουν σημασια,αλλοι δινουν,δε ξερω τι να πω,ισως καποιο λογο εχει που υπαρχουν κι αυτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καμία θήκη λεπτή της προκοπής από Ελλάδα έχετε βρει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό μου βγάζει μήνυμα google.gaps.process has stopped...Φαντάζομαι τι σημαίνει, αλλά ξέρει κανείς πως να το διορθώσω;
Link to comment
Share on other sites

παίδες έχει ανακοινώσει κάτι επίσημα η LG για αναβάθμιση σε JB και πότε;

 

Έχει ανακοινώσει ηια το 1ο εξάμηνο του 2013.

 

@leolipop: Το βρήκα το πρόβλημα. Ήταν ότι είχα κάνει disable τον download manager. Όταν το ξανα-επανέφερα λειτούργησαν όλα ξανά.

Link to comment
Share on other sites

ποιο χρώμα προτείνετε άσπρο ή μαύρο; και γιατί; (είμαι έτοιμος να το παραγγείλω και δεν έχω δει από κοντά το κινητό, γι' αυτό ρωτάω!!!!!!!!)

Ευχαριστώ!!!!

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει ρυθμιση να απαντας στις εισερχομενες κλησεις με το πατημα απλα του πρασινου και χωρις να χρειαζετε να συρεις το δαχτυλο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει ρυθμιση να απαντας στις εισερχομενες κλησεις με το πατημα απλα του πρασινου και χωρις να χρειαζετε να συρεις το δαχτυλο?

 

Δεν υπαρχει , νομιζω σε κανενα αντροιντ δεν γινεται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...