Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να είσαι απελευθερωμένος/ένη και παράλληλα προετοιμασμένος/ένη για γνωριμίες χωρίς ταμπού/αναστολές. - Εκτός αν πας ζευγαρωμένος/ένη αλλά και πάλι οι ηθικοί φραγμοί είναι σχεδόν ανύπαρκτοι.

Φίλος το έκανε μια φορά και έχει γνωρίσει 2 κοπέλες πολύ ψυχώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κ επισης το σημαδι που αφηνει το μαγιο...ειναι σεξυ:p

Αν ειναι g-string ναι, διαφορετικα, μονο ωραιο δε φαινεται

εγω παντως δεν θα ειχα προβλημα να κανω γυμνισμο, εφοσον βεβαια ειχα και αξιοπρεπες σωμα !

Ο γυμνισμος δεν εχει σχεση με το τι σωμα εχει ο αλλος. Δε κανεις γυμνισμο για επιδειξη. Κανεις γιατι αισθανεσαι ομορφα. Δε το κανεις για τους αλλους, αλλα για τον εαυτο σου

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι g-string ναι, διαφορετικα, μονο ωραιο δε φαινεται

 

Δεν εννοω μονο για το κατω μερος αλλα για το πανω που αυτο φαινεται κυριως...δεν εχω ακουσει καποιον να μην του αρεσει..εισαι ο πρωτος:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν με αρεσει το σημαδι απο το μαγιο, ειδικα με τιραντακι μπλουζακι δειχνει ασχημο.

Αλλα συνηθως λυνω τα λουρακια του μαγιο για να μην μενει σημαδι(τις σπανιες φορες που θα κατσω στον ηλιο):p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΑΘΗΝΑ που υπαρχουν παραλιες γυμνιστων?ξερει κανεις?
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω μονο για το κατω μερος αλλα για το πανω που αυτο φαινεται κυριως...δεν εχω ακουσει καποιον να μην του αρεσει..εισαι ο πρωτος:p

 

Η σκέψη ότι βλέπουμε μεγαλύτερο μέρος του σώματος (και μάλιστα του στήθους) απ΄ότι δείχνατε στις παραλίες, οπωσδήποτε είναι ευχάριστη για τους άνδρες. :)

Link to comment
Share on other sites

ΑΘΗΝΑ που υπαρχουν παραλιες γυμνιστων?ξερει κανεις?

Λιμανακια Βουλιαγμενης, δευτερη σταση με bus

Link to comment
Share on other sites

Με το γυμνισμο παντως παιδια χανεται καπως η ορεξη για σεξ,συνηθιζουν οι ανθρωποι να βλεπουν βυζια κωλους και καλιμπαλικια και στο τελος βαριουνται :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Λίγο έξω από την Πάτρα, στο 111 km της Παλαιάς Εθνικής Οδού, μπορείτε να απολαύσετε άφοβα τη φύση :)

 

οδηγίες για τη μετάβαση περιέχουν οι παρακάτω φωτογραφίες...

 

http://85.158.9.33/newphotos/47/62/4797762_756720.jpg

 

http://85.158.9.33/newphotos/47/62/4797762_957198.jpg

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Κι άμα βάλει μεγαλύτερη ανάλυση το earth, θα βλέπουν όλοι τους κ*λους σας :p
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην κάνω;

Δεν είμαι κομπλεξικός..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βασικα και γω δεν εχω προβλημα να κανω!ουτε ντρεπομαι,ουτε ειμαι κομπλεξικος σε τετοια θεματα.αααα!θα παω να κανω αυτο το καλοκαιρι.γνωριζεται καποια παραλια στην χαλκιδικη ή καπου κοντα στην θεσσαλονικη?ψηθηκα τωρα!χι,χι!!!
Link to comment
Share on other sites

βασικα και γω δεν εχω προβλημα να κανω!ουτε ντρεπομαι,ουτε ειμαι κομπλεξικος σε τετοια θεματα.αααα!θα παω να κανω αυτο το καλοκαιρι.γνωριζεται καποια παραλια στην χαλκιδικη ή καπου κοντα στην θεσσαλονικη?ψηθηκα τωρα!χι,χι!!!

 

Έχει στη Χαλκιδική στο 2ο πόδι,στο κάμπινγκ Πλατανίτσι,αλλά στην πλευρά που είναι το ανοργάνωτο,και ήξερα και για τις Καβουρότρυπες που είναι σχεδόν δίπλα(αλλά δν ξέρω αν κάνουν πλέον..)

Στις Καβουρότρυπες,η παραλία χωρίζεται με βράχους,και στο σημείο που έκαναν γυμνισμό υπάρχει ένας βράχος με μια γοργόνα.

Link to comment
Share on other sites

εχω κανη πολλες φορες.

 

ειναι αλλη εσθηση , σαν να ελευθερονεσε.

 

γιατι ? δεν ξερω αλλα πολυ μου αρεσε.

 

θα το ξανακανω.

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

αν ειχα τη γιωργια η την κατερινα μαζι μου στην παραλια θα εκανα!μαζι με αυτες εννοειται!!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

αν ειχα τη γιωργια η την κατερινα μαζι μου στην παραλια θα εκανα!μαζι με αυτες εννοειται!!!!

 

καλα&ποιος δεν θα εκανε αν ειχε δυο γκομενες μαζι του:whistle::wink::innocent::p

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Μα βρε παιδια,απο αυτους που θελουν να κανουν γυμνισμο εννοειτε οτι θα εκαναν αναμεσα σε γυναικες και μερικους αντρες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε με κ μενα στο club

Αυτο που θυμαμαι εντονα ηταν πως μια φορα εκανα ο ηλιθιος κ βομβα απο ψηλο βραχο κ οπως καταλαβενετε μετα τα μαζευα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι δε πιστεύουν ότι είναι άλλη αίσθηση να κολυμπάνε γυμνοί στη θάλασσα, ας βγάλουν μια φορά όταν είναι μέσα το μαγιό τους. Τότε θα καταλάβουν πόσο μεγάλη διαφορά έχει να κολυμπάς γυμνός από το να έχεις έστω και ένα κομματάκι ύφασμα πάνω σου.

 

για να απαντήσω και στην ερώτηση, όταν είμαι σε παραλία με λίγο κόσμο τότε ναι τα βγάζω και πάω και βουταω. Αλλά μετά έξω δε κάθομαι πολύ ώρα στον ήλιο γιατί όπως και να το κάνουμε το δέρμα στις ευαίσθητες περιοχές είναι πιο ευαίσθητο (έτσι πιστεύω εγώ τουλάχιστον. Δε θαθελα με τίποτα να πάθω κάποιο έγκαυμα εκεί, ούτε έχω όρεξη να πασαλείβω το μέρος με λάδια).

Link to comment
Share on other sites

Dεν ξέρω άμα το έχετε προσέξει αλλα μονο οι έλληνες είναι τόσο..."ελεύθεροι". Για πηγαίντε ρωτήστε ξένους να δείτε, ούτε ένας στους πενήντα δεν θα έκανε γυμνισμό...
Φίλιππος, πρώτος δέυτερος καλύτερος και πιο πιστός οπαδός του http://www.iphonehellas.gr.
Link to comment
Share on other sites

Dεν ξέρω άμα το έχετε προσέξει αλλα μονο οι έλληνες είναι τόσο..."ελεύθεροι". Για πηγαίντε ρωτήστε ξένους να δείτε, ούτε ένας στους πενήντα δεν θα έκανε γυμνισμό...

γιαυτο ολες οι τουριστριες(ειδικα βορειων χωρων) τα πετανε ολα εξω...

:ninja:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...