Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη θα παω με την κοπελα μου σαντορινη την αλλη εβδομαδα,υπαρχει καμια παραλια γυμνιστων στο νησι?

 

στον Κολούμπο να πάτε .. που θεωρείται παραλία γυμνιστών ..

εγώ και σε Περίβολο/Περίσσα, και στη Μαύρη παραλία, όταν πήγα αρχές Ιούνη, που δεν είχε ψυχή, μια χαρά έκανα topless ... φαντάζομαι το ίδιο θα παίζει και τώρα αρχές Σεπτέμβρη ...

 

Αλλοι το θεωρούν ιδεολογία, άλλοι τρεντιά ... εμένα απλά με εκνευρίζει πλέον η λευκή γραμμή που αφήνει το μαγιώ, οπουδήποτε κι αν βρίσκεται ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πληθος των γυναικων που απαντανε σε αυτο το thread μου φαινεται θα με κανει να αρχισω τον γυμνισμο απο το 2011

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν νομιζω να εκανα ποτε, γιατι δεν βρισκω το λογο να με δει γυμνη ο καθε βλακας σε μια παραλια, ουτε εγω εχω ορεξη να δω γυμνους διαφορους ασχετους. Ουτε φυσικα να ρισκαρω να με τραβηξουν φωτο/βιντεο ή κατι τετοιο στα καλα καθουμενα. Σιγουρα η αισθηση ειναι ωραια μεσα στο νερο(μου ειχε λυθει το μπικινι μια φορα οποτε κολυμπησα λιγο ετσι) αλλα γενικα το θεωρω overrated το ολο θεμα και οι περισσοτεροι νομιζουν οτι επειδη κανουν γυμνισμο ακολουθουν καμια ουαου τρεντυ αιρεση ξερω γω.:p

 

Συγνώμη που σχολιάζω το μήνυμά σου, αλλά γυμνισμό δεν κάνεις ούτε για να σε δει γυμνή κάποιος, ούτε για να δεις εσύ γυμνούς, ούτε για να σε βγάλουν φωτογραφίες

Με το γυμνισμό έρχεσαι σε επαφή με τη φύση , με το νερό, με τον αέρα (γυμνισμος γινεται και στο βουνό, όχι μονο στη θαλασσα). το γυμνό σώμα πρέπει να είναι αποδεκτό, να είναι σεβαστό και να το χαιρόμαστε αντι να κολλαμε και να ντρεπόμαστε. Δε γεννηθηκαμε με γκουτσι , βρακι , και παντελονι

Επιπλέον είναι ενας εξαιρετικός τρόπος να διώξεις τυχόν κόμπλεξ σου. Στην παραλία γυμνιστών είναι όλοι ίδιοι χοντροι/ες αδυνατοι/εςψηλοι/ες κοντοι/ες. πλουσιοι/ες φτωχοι/ες. Δεν πας για να δειξεις το τρέντι μαγιώ σου κλπ κλπ

 

Υπάρχουν και παραλίες που πηγαινουν άνθρωποι για να ξεβρακώνονται και να βρουν ερωτικούς συντρόφους. Αυτές οι παραλίες, και οι θαμώνες τους δεν έχουν καμια σχέση με το γυμνισμό, αντίθετα δημιουργόυν στον κόσμο κακή ιδέα για το γυμνισμο

 

Αυτό ειναι ενα λινκ για το τί ειναι γυμνισμος για να μη μπερδευόμαστε. Απολαύστε ολοι το γυμνο μπανάκι σας και δε θα ξαναθελετε μαγιω :)

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που σχολιάζω το μήνυμά σου, αλλά γυμνισμό δεν κάνεις ούτε για να σε δει γυμνή κάποιος, ούτε για να δεις εσύ γυμνούς, ούτε για να σε βγάλουν φωτογραφίες

Με το γυμνισμό έρχεσαι σε επαφή με τη φύση , με το νερό, με τον αέρα (γυμνισμος γινεται και στο βουνό, όχι μονο στη θαλασσα). το γυμνό σώμα πρέπει να είναι αποδεκτό, να είναι σεβαστό και να το χαιρόμαστε αντι να κολλαμε και να ντρεπόμαστε. Δε γεννηθηκαμε με γκουτσι , βρακι , και παντελονι

Επιπλέον είναι ενας εξαιρετικός τρόπος να διώξεις τυχόν κόμπλεξ σου. Στην παραλία γυμνιστών είναι όλοι ίδιοι χοντροι/ες αδυνατοι/εςψηλοι/ες κοντοι/ες. πλουσιοι/ες φτωχοι/ες. Δεν πας για να δειξεις το τρέντι μαγιώ σου κλπ κλπ

 

Υπάρχουν και παραλίες που πηγαινουν άνθρωποι για να ξεβρακώνονται και να βρουν ερωτικούς συντρόφους. Αυτές οι παραλίες, και οι θαμώνες τους δεν έχουν καμια σχέση με το γυμνισμό, αντίθετα δημιουργόυν στον κόσμο κακή ιδέα για το γυμνισμο

 

Αυτό ειναι ενα λινκ για το τί ειναι γυμνισμος για να μη μπερδευόμαστε. Απολαύστε ολοι το γυμνο μπανάκι σας και δε θα ξαναθελετε μαγιω :)

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82

 

εσυ καλα τα λες και καλο ειναι οσοι κανουν γυμνισμο να σκεφτοντε ετσι....αλλα που ξερω εγω οτι και ο διπλανος μου σκεφτετε ετσι....γιατι αν δεν σκεφτετε ετσι τοτε δεν θελω η μαλαπερδα μου να κανει τον γυρο του ιντερνετ η να με δω με την κοπελα μου σε κανενα τσοντοsite...ειμαι υπερ του γυμνισμου και εχω κανει αλλα σε μερη που δεν υπαρχει ψυχη για να μπορω να ειμαι και πιο ανετος και εγω και η κοπελα μου....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

parafron 4, είναι σα να λες, κάνω σεξ μόνο στο σπίτι μου , και ποτέ σε ξενοδοχείο γιατί που ξερω εγω οτι και ο ξενοδόχος δεν ειναι ανώμαλος....γιατι αν είναι ετσι και εχει κάμερες στο δωμάτιο, τοτε δεν θελω η μαλαπερδα μου να κανει τον γυρο του ιντερνετ η να με δω με την κοπελα μου σε κανενα τσοντοsite.

Σπάνια σε παραλίες γυμνιστών υπάρχουν ανώμαλοι με κάμερες και συνήθως ο κόσμος τους παίρνει χαμπάρι και τα σύνεργα "κατάσχονται". Ανομαλοι,Ηδονοβλεψίες υπάρχουν παντού, που έρχονται για να πάρουν μάτι, αλλά αυτοί κάνουν μπαμ :lol:

Link to comment
Share on other sites

parafron 4, είναι σα να λες, κάνω σεξ μόνο στο σπίτι μου , και ποτέ σε ξενοδοχείο γιατί που ξερω εγω οτι και ο ξενοδόχος δεν ειναι ανώμαλος....γιατι αν είναι ετσι και εχει κάμερες στο δωμάτιο, τοτε δεν θελω η μαλαπερδα μου να κανει τον γυρο του ιντερνετ η να με δω με την κοπελα μου σε κανενα τσοντοsite.

Σπάνια σε παραλίες γυμνιστών υπάρχουν ανώμαλοι με κάμερες και συνήθως ο κόσμος τους παίρνει χαμπάρι και τα σύνεργα "κατάσχονται". Ανομαλοι,Ηδονοβλεψίες υπάρχουν παντού, που έρχονται για να πάρουν μάτι, αλλά αυτοί κάνουν μπαμ :lol:

 

νομιζω δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο....αλλο σεξ αλλο γυμνισμος...παρολα αυτα και παλι δεν θα παω σε ξενοδοχειο οτι νανε...θα παω σε κάποιο καλο ενοειτε που ειναι λιγο απιθανο να εχει καμερες....αλλα και ανωμαλος με καμερα να μην υπαρχει στην παραλια αν υπαρχει εστω ενας που κοιταει λιγο επιμονα περιεργα κτλ θα με γυρισει το ασπραδι στο ματι και θα χαλαστω....θελω οτιδιποτε ειναι να κανω να το κανω και να το απολαυσω και να μου την σπασει κανενας μπαγλαμας...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Mην είστε αφελείς.:!:

 

Υπάρχουν όμως και μικροκάμερες,και το ρίσκο είναι παντού το ίδιο.

Αν ψάξετε στο Internet με την λέξη voyeur, πόσα site (και πονηρού περιεχομένου), δεν υπάρχουν (και) σε παραλίες γυμνιστών κλπ ;

Edited by Starenios
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα οταν βρισκομαι σε παραλια οπου το μονο πραγμα που δεν ανηκει στη φυση ειναι το μαγιο μου... ε ναι το βγαζω ..

 

και καλο θα ταν να αφηνονται περισσοτερα μερη για αυτους που δεν θελουν να προκαλεσουν και να κανουν γυμνοι μπανιο και ηλιοθεραπεια αναμεσα σε πληθος με μαγιο ..

 

το μεγαλυτερο ποσοστο των πιο ομορφων παραλιων ανακαλυφθηκε απο γυμνιστες και τωρα οι παραλιες αυτες εχουν γεμισει με ελευθερους κατασκηνωτες και κολυμβητες που δεν κανουν γυμνισμο ..

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν νομιζω να εκανα ποτε, γιατι δεν βρισκω το λογο να με δει γυμνη ο καθε βλακας σε μια παραλια, ουτε εγω εχω ορεξη να δω γυμνους διαφορους ασχετους. Ουτε φυσικα να ρισκαρω να με τραβηξουν φωτο/βιντεο ή κατι τετοιο στα καλα καθουμενα. Σιγουρα η αισθηση ειναι ωραια μεσα στο νερο(μου ειχε λυθει το μπικινι μια φορα οποτε κολυμπησα λιγο ετσι) αλλα γενικα το θεωρω overrated το ολο θεμα και οι περισσοτεροι νομιζουν οτι επειδη κανουν γυμνισμο ακολουθουν καμια ουαου τρεντυ αιρεση ξερω γω.:p

 

Ναι αλλά απ'οτι ξέρω (διόρθωσέ με αν κάνω λάθος) γυμνισμό δεν κάνεις ούτε για να πάρεις μάτι αλλά ούτε και να σε πάρουν μάτι.Επομένως αν εσύ θες να κάνεις γυμνή μπάνιο θα σε εμποδίσει ο καθένας?Ο γυμνισμός είναι ιδεολογία.Έτσι και αλλιώς δεν γεννηθήκαμε με ρούχα γυμνοί γεννηθήκαμε.Γιατί λοιπόν να ντρεπόμαστε για το σώμα μας.Εγώ στην Κρήτη φέτος που πήγα με τους φίλους μου κάναμε γυμνισμό και ήταν τελείως διαφορετική αίσθηση!Καμία σχέση με το μαγιώ.Και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να σταματήσω να κάνω γυμνισμό.Δοκίμασε και εσύ και μετά πες μας την γνώμη σου.Δεν είναι σωστό να προδικάζεις πριν δοκιμάσεις.Και δεν νομίζω επειδή κάνω γυμνισμό ότι ακολουθώ καμιά ουαου αίρεση.Κάνω γιατί μου αρέσει.:);):cool:

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει την άποψή του, αρκεί να συμφωνεί με την δική μου...
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Πως και δεν μπήκε και καμιά δημοσκόπηση;

Όχι δεν θα έκανα. Δεν νομίζω ότι έχει να μου προσφέρει κάτι από καμία άποψη...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα σας όλους σας,

 

Επιτέλους ήρθε το καλοκαιρι και στην βόρεια Ελλάδα.

Τ'ωρα το ερώτημα είναι που μπορούμε να κάνουμε γυμνησμό στην Βόρεια Ελλάδα.

Προφανός θα απάντήσουν όλοι Θάσσο παραλία παράδεισος.

 

άλλες καλές παραλίες γυμνησμού Θάσο και Καβάλα μέχρη Αλεξανδρούπολη ???

 

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα γιατί δεν έχω ασχοληθεί με το "άθλημα" ρίξε μια ματία όμως εδώ{στο τέλος της σελίδας, έχει μια εικόνα που σε ενδιαφέρει πιστεύω}, εδώ

 

 

edit. τώρα είδα ότι ψάχνεις για καβάλα μέχρι αλεξανδρούπολη όμως.... :lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Συμφωνω απολυτα μαζι σου μαριελ..Ειναι πολυ σπαστικο να φαινεται η γραμμη απο το μαγιο.

 

3 χρόνια αφότου το έγραψε, θα ενθουσιαστεί να μάθει πως συμφωνείς μαζί της... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα μαζι σου μαριελ..Ειναι πολυ σπαστικο να φαινεται η γραμμη απο το μαγιο.

 

Ενας λογος που γινεται ο γυμνισμος, ειναι αυτος ο λογος! Να μην φαινεται καμια γραμμη μαγιο!!

Να γινει το μαυρισμα ομοιομορφα!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα μαζι σου μαριελ..Ειναι πολυ σπαστικο να φαινεται η γραμμη απο το μαγιο.

 

εγώ πάντος βρίσκω πολύ ταυλα τη διαφορά στο μαυρισμα λόγω μαγιο:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ξερει κανενας καμια παραλια για γυμνισμο στην πατρα.....???

 

Στον Ψαθόπυργο και στην Καλογριά οπου ειναι ερημικά.

Link to comment
Share on other sites

παραλιες γυμνιστων μαθαμε που εχει.....για προτεινετε τωρα και τιποτα καλα κιαλια.........:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά ξέρει κανείς καμία παραλία στη Σκιάθο για γυμνισμό εκτός από την μικρή μπανάνα...??

 

Επισημη παραλια ειμαι μονο η μικρη μπανανα τωρα για κολπισκους και παραλιες πιο απομονωμενες καλυτερα να ρωτησεις καποιον ντοπιο οταν θα πας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...