Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακομα δεν το εβαλα καν να φωρτισει και με εχει μαμισει στα ρεσταρτς...τοση γκαντεμια

κλειστο να γεμισει η μπαταρια μετα ανοιξε το να δεις τι θα κανει.

Aν ξανακανει βαλτο στο sus. Για να το βαλεις στο sus προσεξε να εχεις μπαταρια πανω απο 50%

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εβαλα να φωρτισει και τωρα που κοιταξα εχει κλισει.Παταω να ανιξει και δεν ανιγει με τιποτα !!!παιδια βοηθεια!!!!!!!!!Το λαμπακι ειναι αναμενο κανονικα!!!
Link to comment
Share on other sites

το εβγαλα απο την πριζα και αναψε κατεθειαν μονο του...πρωτη φορτηση και δες τι με κανει...Τελικα καταλαβα τι γινετε..μολις το βαζω στην πριζα η οθονη δεν ανταποκρινετε μολις το βγαζω απο την πριζα κανει boot..Τι πραγματα ειναι αυτα..πρωτη φορα Edited by darkstan7
Link to comment
Share on other sites

Κανονική παίρνει.

 

οκ μαλλον θα γινει το δευτερο κινητο μου :D

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

βρήκα μια εικόνα από κάποιον που προσπάθησε να βγάλει την περίφημη διαφάνεια και το αποτέλεσμα ήταν αυτό βεβαια προσπάθησε να το βγάλει με πιστωτική... δεν ξέρω αν φταίει αυτό....εγώ μάλλον με βλέπω να βάζω το screen protector τελικά http://imageshack.us/photo/my-images/688/myxperia.jpg/

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

βρήκα μια εικόνα από κάποιον που προσπάθησε να βγάλει την περίφημη διαφάνεια και το αποτέλεσμα ήταν αυτό βεβαια προσπάθησε να το βγάλει με πιστωτική... δεν ξέρω αν φταίει αυτό....εγώ μάλλον με βλέπω να βάζω το screen protector τελικά http://imageshack.us/photo/my-images/688/myxperia.jpg/

 

Οπως ειδες μελος της Sony εκει ειπε οτι εχει.

Αρα αν εισαι "πιστευεις" οτι εχει screen protector δεν χρειαζετε να βαλεις screen protector πανω σε screen protector.

Αν νομιζεις οτι δεν εχει screen protector τοτε βαλε..αλλα 2ο δεν χρειαζετε.

Εξαλλου σε αλλα forum σε Xperia S και Sole ειδα μερικοι βγαζουν και το ηδη υπαρχων διοτι εχει καλυτερη ανταποκριση/αισθηση με την οθονη και το θελουν χωρις. Αρκετοι επισης ειπαν οτι βγαινει δυσκολα.

 

...και για να μην έχεις πρόβλημα με το δεύτερο screen protector, μπορείς να τοποθετήσεις επάνω του και ένα τρίτο! Θα γίνει θωρακισμένο...ούτε σφαίρα δε θα περνάει την οθόνη!!! :lol:

 

Αυτός που πήγε να βγάλει την εργοστασιακή και το κατάντησε έτσι ήταν Νεάντερταλ! Πρώτη φορά βλέπω να ξεκινάνε την αφαίρεση ενός screen protector απο τη μέση και όχι από τη γωνία!!! :dash: Και, τέλος πάνττων, χαραγμένο είναι μόνο το screen protector και όχι το (πιό χαμηλά) κρύσταλο της οθόνης. Μόλις βγάλω (σύντομα) τη μεμβράνη του δικού μου, θα ανεβάσω φωτό! Εχω αφαιρέσει τέτοιο screen protector από Χ10, χρησιμοποιώντας το νύχι στη γωνία και αφαιρέθηκε με υποδειγματικό τρόπο! Kανένα νύχι δεν είναι πιό σκληρό ακόμη και από την χαμηλότερης ποιότητας οθόνη.

 

Εγω ειμαι αυτος, δηλαδη η φωτογραφια ειναι δικια μου.

Εβαλα ενα φιλο να ποσταρει εκει για εμενα.

Edited by Asdf_7
P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι αυτος, δηλαδη η φωτογραφια ειναι δικια μου.

Εβαλα ενα φιλο να ποσταρει εκει για εμενα.

Φιλικα κιόλας άλλα τι κόλλημα εφαγες να το βγάλεις?

Όπως γράφει και o haki από τη γωνία έπρεπε να ξεκινήσεις να το βγάλεις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Φιλικα κιόλας άλλα τι κόλλημα εφαγες να το βγάλεις?

Όπως γράφει και o haki από τη γωνία έπρεπε να ξεκινήσεις να το βγάλεις.

 

Έχει πάνω 1-2 απλές χαρακές η οθόνη αλλα πιο πολύ για περιέργεια διοτι αρκετοι λενε κατι διαφορετικο.

Αν εχει σιγουρα θα το βγαλω και θα βαλω δικο μου για να "καθαρισει" η οθονη.

Περιμενω και screen protector του εμποριου και θα δω αν θα το βάλω.

Δοκιμασα και απο την γωνια αλλα δεν μπορεσα.

Edited by Asdf_7
P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο Σολε προβληματικο το πηρα εγω...μου το αντικατεστησαν με καινουργιο

 

Ετυχε φιλε! Αφου εγινε η αντικατασταση ολα καλα :)

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζοταν στην φορτιση γιατι οταν το εβαζα το λαμπακι μου το εδειχνε κιτρινο και μετα πορτακαλιζε σε ρυθμο καρδιας :wacko: και μετα απο 2 λεπτα οταν εσβηνε η οθονη το κινητο δεν ανταποκρινοταν σε τιποτα εκτος αμα εβγαζες το καλοδιο...και οταν το εκανες εκανε boot μονο του...και φυσικα η μπαταρια δεν φωρτιζε..Δεν ξερω τι προβλημα ειχε...ευτηχως μου το αλαξανε αν και με στειλανε σε αλλο kotsovolo λιγο μακρια...ολα καλα τωρα :)
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα κάτι περίεργο χθες το βράδυ.Αφού το φορτισα στο φουλ,παρατήρησα πως μετά από κάνα δίωρο είχε πέσει η μπαταρία του στο 86.Κάτι περίεργο δεν είδα να τρέχει.Το ξαναφορτισα και σε μια ώρα έπεσε ατό 92.Το περίεργο μετά είναι πως το λιώνω και πάει σταθερά μέχρι τι βράδυ χαλαρά. Τι μπορεί να παίζει,έχει κανείς καμία ιδέα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια οποιος γνωριζει ας μου πει...στα xp οταν το βαζω δεν μου ανιγει τα αρχεια για να περασω μεσα τραγουδια κ.τ.λ.π. Ενω στα 7 εκανε install τα drivers και τα ανοιξε κανονικα.Και στα xp μου ζηταει SEMC HSUSB device driver..Ακομα και με Sony PC Companion δεν λυθηκε το προβλημα.. Edited by darkstan7
Link to comment
Share on other sites

Προτού δοκιμάσεις να περάσεις αυτό πήγαινε Ρυθμίσεις-->Xperia-->Συνδεσιμότητα-->Λειτουρ. σύνδεσης USB-->Λειτουργία μαζικής αποθήκευσης μήπως και λυθεί το πρόβλημά σου.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια οποιος γνωριζει ας μου πει...στα xp οταν το βαζω δεν μου ανιγει τα αρχεια για να περασω μεσα τραγουδια κ.τ.λ.π. Ενω στα 7 εκανε install τα drivers και τα ανοιξε κανονικα.Και στα xp μου ζηταει SEMC HSUSB device driver..Ακομα και με Sony PC Companion δεν λυθηκε το προβλημα..

τσέκαρε αυτά εδώ

http://talk.sonymobile.com/thread/35899

http://talk.sonymobile.com/thread/35402

http://talk.sonymobile.com/thread/34757

κάποιο από αυτά θα σε βοηθήσει.

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω σημερα σε ασπρο. Παω να του αλλαξω τα φωτα και επανερχομαι:D

 

Με Γειες Φιλος !! Αν θες να του αλλαξεις τα φωτα οπως λες...φορτωσε το εφαρμογες !!!! Εγω εχω βαλει 180 και δεν μασαει τιποτα !!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks!!

 

Μια πρωτη ερωτηση: Στις επαφες (που συχρονιστηκαν απο το google contacts) γιατι δεν εχει πεδιο για τα γενεθλια? Που το εχουν κρυψει και δεν το βρισκω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δοκίμασε κανείς καμιά εφαρμογή βαριά; Γιατί στις πιο πολλές το κινητό δεν είναι συμβατό ενώ πχ από κάτω έχει σχόλια από χρήστες του Neo V! Πως γίνεται αυτό;
www.pc-maniacs.com
Link to comment
Share on other sites

βαρια οταν λες??απο παιχνιδαι εχω παιξει προ 12 gta iii..de masaei tipota...πντως μερικες δεν ειναι συμβατες...δεν ξερω για ποιο λογο??οπσο για την ics πΑιδια ποτε βλεπετε να αναβαθμιζεται??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...