Jump to content

Προσεχείς συναυλίες και μουσικά events


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να εκφρασω κι εγω την συμπαθεια μου προς την GreekCharmed, πραγματικα την καταλαβαινω, γιατι κι εγω επειδη δεν ακουω καθολου ελληνικη μουσικη, δεν εχει τυχει να ερθει καποιος που πραγματικα να θελω πολυ να παω.

 

Τωρα, στα της Σακιρας

 

Στα τέλη του Ιουλίου η Shakira

 

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες για την επερχόμενη συναυλία της Shakira στην Ελλάδα!

 

Όπως γράφαμε και στις αρχές του Απριλίου, μέσα στο καλοκαίρι η Shakira θα επισκεφθεί την Ελλάδα για πρώτη φορά, για μία μεγάλη συναυλία.

 

Σύμφωνα με τις νέες μας πληροφορίες, η συναυλία θα πραγματοποιηθεί στα τέλη του ερχόμενου Ιουλίου, ενώ μέσα στις επόμενες μέρες αναμένται και η επίσημη ανακοίνωση της συναυλίας.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άκουσα ότι 20 Ιουλίου έρχεται και η Shakira? :blink:

Τι έγινε ρε παιδιά... κανένας άλλος? :p

Όλοι μαζεμένοι θάρθουν? :rolleyes:

 

Εννοείς όλοι μαζεμένοι ΔΕ θα έρθουν, ε;! Φοβάμαι πως αφού το έκανε ένας καλλιτέχνης αυτό (την ακύρωση), μήπως ακολουθήσουν κι άλλοι...:( :mad: :worry:

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

κωστάκη δε νομίζω πάντως να είναι κάτι μεγάλης αξιας

άλλωστε η κίνηση είναι που μετράει..και τηλέφωνο πήραν,και συγγνώμη ζήτησαν και dwράκι θα δώσουν..αν μετά από αυτό κάποιος τους βρίσει τι να πω..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κωστάκη δε νομίζω πάντως να είναι κάτι μεγάλης αξιας

άλλωστε η κίνηση είναι που μετράει..και τηλέφωνο πήραν,και συγγνώμη ζήτησαν και ντοράκι θα δώσουν..αν μετά από αυτό κάποιος τους βρίσει τι να πω..

 

Πειράζει αν με πάρουν και εμένα να τους βρίσω λιγάκι?

!@#$@!$!@# :angry: @#!@$$ :angry:

Τέλος πάντων...

σκέφτομαι να πάω 50Cent αλλά τώρα να είμαι εγώ ανάμεσα σε πόσους χιλιάδες μαντραχαλάδες στο Καραισκάκη....δεν νομίζω να είναι και ότι καλύτερο...ο άντρας μου θα λυσσάξει.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

και με το δίκιο σου..αλλα δε μπορείς να κανεις κάτι άλλο..

να σου πω κάτι που θα σε ταράξει ακόμα πιο πολύ?

η J.LO πήρε 850000e για κάθε της εμφάνιση..σε περίπτωης αναβολής η ακύρωσης της συναυλίας επιστρέφει τα μισά...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ο James Brown στην Ελλάδα

 

Ο θρυλικός "νονός της soul", James Brown, έρχεται στη χώρα μας για δύο μεγάλες συναυλίες στην Αθήνα και την Θεσσαλονίκη!

 

Οι συναυλίες θα πραγματοποιηθούν στις 23 και στις 24 Ιουλίου, στο Θέατρο του Λυκαβηττού και το Θέατρο Γης της Θεσσαλονίκης.

 

Όπως διαβάζουμε και στο δελτίο Τύπου που μόλις έφτασε στα χέρια μας, "Τα "Sex Machine", "Living in America", "I feel good", "This is a man's world", "Get up offa that thing", "Please, please, please", "Papa's got a brand new bag" είναι μερικά μόνα από τα κομμάτια που θα έχουμε την ευκαιρία να ακούσουμε ζωντανά από το δημιουργό και ερμηνευτή τους σε δύο «εκρηκτικές» συναυλίες."

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

ποσα???????850.000 ευρω???????

και θελει κ αλλα??μα τι αχαριστοι ειναι αυτη οι ανθρωποι...:p :whistle:

+διαφημισεις +δισκογραφια +την επειχηρηση που εχει..+συναυλιες!!

τι τα θελει τοσα λευτα???

 

James Brown και το ---> I got you (I Feel Good) ???:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

"επιστρέφει τα μισά;;;;"

ε άμα είναι έτσι έπρεπε να έχει κλείσει άλλες 25 συναυλίες να τις ακυρώσει μετά, ώστε να της μείνουν τα μισά χωρίς ούτε να κουνηθεί απ'το σπίτι της..

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς όλοι μαζεμένοι ΔΕ θα έρθουν, ε;! Φοβάμαι πως αφού το έκανε ένας καλλιτέχνης αυτό (την ακύρωση), μήπως ακολουθήσουν κι άλλοι...:( :mad: :worry:

 

Πολυ φοβαμαι οτι ο 50 Cent θα ακυρωσει τελευταια στιγμη και να μου το θυμηθειτε.

 

Η Shakira αμα ερθει θα κανω παρτυ και μακαρι, αλλα ας κρατησουμε μια πισινη καλου κακου.

 

Οι Rolling το ακουσατε οτι χτυπησε το κεφαλι του ο Ριτσαρντς και θα πανε αργοτερα οι συναυλιες, ε;

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

να σου πω κάτι που θα σε ταράξει ακόμα πιο πολύ? η J.LO πήρε 850000e για κάθε της εμφάνιση..σε περίπτωης αναβολής η ακύρωσης της συναυλίας επιστρέφει τα μισά...

 

TI!??!?

@#$@#!!$$#!@ :angry: :chair: @#!$!@#!$!@# :angry: @#$%$! :chair:

είχες δεν είχες πρωινιάτικα με σύγχυσες

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

εγώ?μα εγώ τι φταίω?εγώ δε πήρα ούτε cent..ούτε καν τα είδα :p

γι αυτο το έγραψα χτες..να το διαβάσεις,αλλα μέσα σε λίγη ώρα να το ξεχάσεις για να μην έχεις νεύρα το σαββατοκύριακο...

fff τα υπόλοιπα θα στα πω δευτερα βραδυ :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απο 22 Μαίου και στα ταμεία των σινεμά Village θα γίνεται η επιστροφή των εισητηρίων για την συναυλία @!#$@#!$@ :angry: :chair: @#!@$@ της JLo
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

πηγε κανεις στον χατζηγιαννη-θεοδωριδου στην πολιτεια@θεσσαλονικη?

αν ναι πως ηταν?

 

δέν είμαι fun της Θεοδωρίδου αλλά ο Χατζηγιάννης ήταν .....τέλειος!!! :p

το πρόγραμμα τους γενικά αρκετά καλό!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

η σοφια στρατη πως σου φανηκε??:)

 

Μου άρεσε! αλλα λατρευω και το τραγουδι της "Μια πεταλουδα"....:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο James Brown στην Ελλάδα

 

Ο θρυλικός "νονός της soul", James Brown, έρχεται στη χώρα μας για δύο μεγάλες συναυλίες στην Αθήνα και την Θεσσαλονίκη!

 

Οι συναυλίες θα πραγματοποιηθούν στις 23 και στις 24 Ιουλίου, στο Θέατρο του Λυκαβηττού και το Θέατρο Γης της Θεσσαλονίκης.

 

Όπως διαβάζουμε και στο δελτίο Τύπου που μόλις έφτασε στα χέρια μας, "Τα "Sex Machine", "Living in America", "I feel good", "This is a man's world", "Get up offa that thing", "Please, please, please", "Papa's got a brand new bag" είναι μερικά μόνα από τα κομμάτια που θα έχουμε την ευκαιρία να ακούσουμε ζωντανά από το δημιουργό και ερμηνευτή τους σε δύο «εκρηκτικές» συναυλίες."

 

 

xeroume mipos tipota gia isitiria???:worry:

Link to comment
Share on other sites

xeroume mipos tipota gia isitiria???:worry:

 

ενα τηλεφωνο που βρηκα δεν απανταει καθολου :mad:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Το αποφάσισα θα πάω στον yo my man 50Cent να βγάλω το άχτι μου για την !@!#@#$@$@# :angry: :chair: JLo...

απο εισητήρια ξέρετε τι παίζει? Και θέσεις κλπ?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Το αποφάσισα θα πάω στον yo my man 50Cent να βγάλω το άχτι μου για την !@!#@#$@$@# :angry: :chair: JLo...

απο εισητήρια ξέρετε τι παίζει? Και θέσεις κλπ?

 

http://www.famestory.gr/articleDetail/0,4669,132590,00.html

 

Φαντάζομαι οι θέσεις θα είναι παρόμοιες με του Ricky :shifty:

http://www.villagecinemas.gr/index.asp?a_id=72&parent_id=47&news_id=135

Link to comment
Share on other sites

για την jlo ακουστηκε οτι ειναι εγκυος και γι'αυτο ακυρωσε τις συναυλιες της...δεν της επιτρεπουν οι γιατροι χορευτικες φιγουρες κτλ...

στο star το ακουσα αυτο..

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

για την jlo ακουστηκε οτι ειναι εγκυος και γι'αυτο ακυρωσε τις συναυλιες της...δεν της επιτρεπουν οι γιατροι χορευτικες φιγουρες κτλ...

στο star το ακουσα αυτο..

 

Star... εγγύηση!!!! :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

"Γιατι εμεις εδω στο σταρ, κανουμε ρεπορταζ :p"

 

Νομικά προβλήματα αντιμετωπίζει η JLo

 

Πιθανά προβλήματα με τη δικαιοσύνη αντιμετωπίζει η Jennifer Lopez, λόγω της ακύρωσης της περιοδείας της...

 

Εκτός από τη συναυλία της στην Ελλάδα, η Λατίνα superstar ακύρωσε τις συναυλίες που θα έδινε στο Μπακού, το Ντουμπάι, την Μόσχα, την Βομβάη και την Σόφια, και, μάλιστα, χωρίς να δώσει κάποια εξήγηση.

 

Σύμφωνα με ανακοίνωση που δημοσιεύτηκε στα ινδικά Μέσα, "H Jennifer Lopez αποφάσισε να αναβάλλει ολόκληρη την παγκόσμια περιοδεία της για την 'Ανοιξη, που περιλαμβάνει όλα τα shows που θα παρουσίαζε στην Αθήνα, το Μπακού, το Ντουμπάι, την Μόσχα, την Σόφια και την Θεσσαλονίκη τον Μάιο του 2006." (..Θεσσαλονίκη?!)

 

Τώρα, οι Βούλγαροι promoters Pick and More, που είχαν αναλάβει τη διοργάνωση και την παραγωγή της συναυλίας της JLo στην Σόφια, δηλώνουν πως θα ενώσουν τις δυνάμεις τους με τους υπόλοιπους promoters για να μηνύσουν την Jennifer Lopez, ώστε να ανακτήσουν τα χρήματα που έδωσαν για τη συναυλία.

 

Όπως δηλώνει η Nina Girginova, Project Manager της Pick and More, "Οποιοσδήποτε και αν είναι ο λόγος, θα έπρεπε να τον έχει εξηγήσει, και ακόμα και αν έλεγε ψέματα, θα ήταν καλύτερα από το να μην δώσει καμία δικαιολογία στους fans της."

 

 

Όλοι οι promoters στις χώρες που θα επισκεπτόταν η Jennifer για shows, πάντως, έχουν ανακοινώσει ότι ο κόσμος θα αποζημιωθεί για τα χρήματα που έδωσε για να αγοράσει εισιτήρια, ενώ χθες, o Μάρκος Μιχαηλίδης της Max Real Events, μιλώντας στο Athens Music Forum 2006 δήλωσε πως οτιδήποτε σχετικό με τη συναυλία της Jennifer Lopez στην Ελλάδα το διαχειρίζεται το νομικό τμήμα της εταιρείας...

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...