Jump to content

Προσεχείς συναυλίες και μουσικά events


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπα το κινητό δεν τραβάει καλές φωτό...κάπου όμως θα την κρύψω την μηχανή...λέτε όμως όταν τραβάω και φαίνεται το flash να έχω κανένα πρόβλημα? Δε νομίζω ε?
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το φλας μπορεις να το απενεργοποιησεις..

και ακομα μπορεις να δανειστεις κανενα καλυτερο κινητο απο αυτο που εχεις(με υψηλοτερη αναλυση)..απο φιλο σου και να κανεις τη δουλεια σου ..:)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να τη κρυψεις μωρε, σιγα. Δε νομιζω να απαγορευεται. Το θεμα βεβαια ειναι τι να βγαλεις. Αν εισαι κοντα θα τρως σκουντηματα,αν εισαι μακρυα πρεπει να φερεις το τηλεσκοπιο :p

 

Προσωπικα βαριεμαι να φερνω φωτογραφικες ή βιντεοκάμερες. Πρέπει να τις εχεις πανω σου για να μην γινουν σμπαραλια. Το πολυ πολυ με το κινητο καμια φωτο να θυμαμαι το γεγονος (οταν θα παω Shakira :up: )

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε όσες συναυλίες έχω πάει πάντα είχα μηχανή και ποτέ δε μου την πήραν.

Αυτό που ψάχνουν είναι όπλα και τέτοια πράγματα γι'αυτό κάνουν ψιλοέλεγχο σε τσάντες αλλά και πάλι απλά την πιάνουν δε στην ανοίγουν καν.

Δεν παίζει πρόβλημα με τις φωτογραφικές αλλά αν πάρετε κάμερα και τραβήξετε βίντεο να ξέρετε ότι σίγουρα θα σας πάρουν την κασέττα!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει πρόβλημα με τις φωτογραφικές αλλά αν πάρετε κάμερα και τραβήξετε βίντεο να ξέρετε ότι σίγουρα θα σας πάρουν την κασέττα!

 

Poios 8a sthn parei?? :blink: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν μου έχει τύχει να μου πάρουν ποτέ μηχανή.Μια φορά με είχαν ψάξει,πολύ παλία,στην συναυλία των Prodigy.Μάλιστα στην συναυλία των Aha,έστειλα κάποιες φωτογραφίες και τις δημοσίευσαν στο site τους.

Η λογική είναι να μην επιτρέπονται κασσετοφωνάκια και βιντεοκάμερες σε συναυλίες για να μην φτίαχνονται bootleg.Αν περάσετε απο το Μοναστηράκι θα βρείτε δεκάδες τέτοια cd.

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

bootleg τι ειναι??

 

Ερασιτεχνική live ηχογράφηση

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

κατι ακουσα οτι θα βαλουν στην πιστα καρεκλες(rolling stones)..και θα κοστιζει..200 ευρω νομιζω..ισχυει??σε τι αποσταση ειναι απο τους τραγουδιστες??
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει τίποτα τέτοιο.Αλλά δεν χρειάζετε. Εκεί είναι φθηνά τα εισητήρια γιατί θα είναι όρθιοι
Link to comment
Share on other sites

Poios 8a sthn parei?? :blink: :wacko: :wacko:

 

re paidia den nomizo na einai toso tromero...siga poy zoume...

TINKERBELL soy exei tixi tipota paromio...(na sou paroun tin kaseta)???

3 φορές την έχουν πάρει από ένα φίλο μου που είμασταν μαζί στη συναυλία (τις 2 φορές ήταν επίτηδες ψιλοχωμένος στον κόσμο για να μη τον δούν αλλά και πάλι τον είδαν) και δε την πήραν μόνο από αυτόν,είδα κι άλλους. Πιστεύω βάζουν άτομο να κοιτάζει για τον συγκεκριμένο λόγο. Κινητό δεν έχουν πάρει όμως ποτέ γιατί δε μπορείς να κάνεις και τπτ με τόσο χαμηλή ανάλυση.

Στο Terra Vibe είναι που είναι πιο "αυστηρά" τα πράγματα (λόγω Rockwave και επειδή παίζουν στο Mad διάφορα βιντεάκια απο εκεί), στον Λυκαβηττό ένας άλλος φίλος είχε τραβήξει σχεδόν όλόκληρο live και δε του πήρε κανείς την κασέττα. Τι να πω,αν θέλετε ρισκάρετε :happy:

 

Η λογική είναι να μην επιτρέπονται κασσετοφωνάκια και βιντεοκάμερες σε συναυλίες για να μην φτίαχνονται bootleg.

Ακριβώς ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

3 φορές την έχουν πάρει από ένα φίλο μου που είμασταν μαζί στη συναυλία (τις 2 φορές ήταν επίτηδες ψιλοχωμένος στον κόσμο για να μη τον δούν αλλά και πάλι τον είδαν) και δε την πήραν μόνο από αυτόν,είδα κι άλλους. Πιστεύω βάζουν άτομο να κοιτάζει για τον συγκεκριμένο λόγο. Κινητό δεν έχουν πάρει όμως ποτέ γιατί δε μπορείς να κάνεις και τπτ με τόσο χαμηλή ανάλυση.

Στο Terra Vibe είναι που είναι πιο "αυστηρά" τα πράγματα (λόγω Rockwave και επειδή παίζουν στο Mad διάφορα βιντεάκια απο εκεί), στον Λυκαβηττό ένας άλλος φίλος είχε τραβήξει σχεδόν όλόκληρο live και δε του πήρε κανείς την κασέττα. Τι να πω,αν θέλετε ρισκάρετε :happy:

 

 

Ακριβώς ;)

 

Auto pou les prwth fora to akouw tbh :O

Egw opote paw se sunaulia paw xwris alla exw arketes sto pc mou opote pws tis pernoun?...btw sto RW trabh3a arketes foto kai dn mou eipan tpt ...

Anyway .. auta ..

Link to comment
Share on other sites

Auto pou les prwth fora to akouw tbh :O

Egw opote paw se sunaulia paw xwris alla exw arketes sto pc mou opote pws tis pernoun?...btw sto RW trabh3a arketes foto kai dn mou eipan tpt ...

Anyway .. auta ..

:confused:

Μα αυτό που λέω είναι ότι φωτογραφίες άνετα παίρνεις,αλλά όχι βίντεο..

 

Anywayz..

Άκουσα στον Rock Fm χθές ότι έρχονται οι Metallica.

Δεν ξέρουμε ακριβή ημερομηνία ακόμα,πάντως έρχονται 100%!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

:confused:

Μα αυτό που λέω είναι ότι φωτογραφίες άνετα παίρνεις,αλλά όχι βίντεο..

 

Anywayz..

Άκουσα στον Rock Fm χθές ότι έρχονται οι Metallica.

Δεν ξέρουμε ακριβή ημερομηνία ακόμα,πάντως έρχονται 100%!

 

Να μας παίξουν St.Anger για να καταστρέψουμε όλη την ετήσια παραγωγή ντομάτας?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις συνηθως ποσο καθονται οι τραγουδιστες στα διάφορα κεντρα που τραγουδανε??

συγκεκριμενα για αυτο του χατζηγιαννη,θεοδωριδου και -σοφια στρατη :love:-

Link to comment
Share on other sites

εχουν αρχισει να πωλουντε εισιτηρια για madonna?αν ναι που?

αν οχι ποτε?

δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα επίσημα...οπότε δεν έχει αρχίσει ακόμα η διάθεση των εισητηρίων...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Στο ράδιο άκουσα πως αναβλήθηκε λόγο μειωμένης ζήτησης εισιτηρίων :confused:

Πάνω στον τελικό του Champions League βρήκαν να τη βάλουν; Λυπάμαι όσους έχουν πάρει ήδη τα εισιτήριά τους και θέλουν να δουν και τον αγώνα :p

 

Να ναι καλά η μαύρη.:p

Μα καλά δεν μπορούσαν να ρωτήσουν πριν την βάλουν την μέρα του τελικού;:blink:

Δεν πειράζει. Ότι καλυτερο για τα κοριτσάκια, επιπλέον εισιτήρια διαθέσιμα.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για scorpions εχουμε κατι νεοτερο γαι τα εισητηρια?

τπτ ακόμα.

 

Για την 2η μέρα του Rockwave έχουν κλείσει μέχρι τώρα οι Cult,Celtic Frost και Moonspell.

Xfest 6/6/06: Dio, In Flames, Trivium, Darkstar, Innerwish

 

Κάποιες τιμές:

Massive Attack: 35/40 e

Iggy & The Stooges: 45/50 e

Rockwave (1st day): 39 e

Archive: 30/35 e

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

προς όσους θέλουν να πάνε στη συναυλία της j lo αλλα δε τους βολεύει η μέρα,δε βρήκαν εισιτήρια ,τους φάνηκαν ακριβά κτλ κτλ..

με ενημέρωσαν γνωστού μου πως στις 23-5(σε κάτι μέρες δηλαδή) η j.lo θα είναι στη σοφια και θα τραγουδήσει κι εκεί καθώς είναι στο πρόγραμμα συναυλιών της

εισιτήρια υπάρχουν και η τιμή τους είναι γύρο στα 40-50 euro...

εγώ πάντως το σκέφτομαι να ανεβώ..θα το συνδυάσω και με εκδρομούλα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...