Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O Sofo ειναι πισω και δεν λεει κανεις τπτ...αρα σταματησατε να λετε για την 2.2!!χαχαχα!!At last!!λιγο ακομα θελω να πεταξω καντιλεια στους εξυπνους στο xda!!Θελω ερωτησεις..θελω αποριες...θελω να διαλυσουμε κινητα και να τα παμε για service!!!ακουω!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

Παιδες, θελω την βοηθεια σας...

Επειδη προσπαθησα να κανω αναβαθμιση και δεν τα καταφερα στις 30/6. Αναγκαστηκα να στειλω το κινητο στην wind (2/7) και μου το φεραν πισω στις 13/7 και νεα πλακετα...ΙΜΕΙ κ.λ.π

Θελω αν μπορειτε να μου απαντηστε συγκεκριμενα....

 

1. Εχω την οριτζιναλ εκδοση 2.2 ...εγω ομως θελω να παω στην 4.0....Μπορω να παω κατευθειαν η πρεπει να βαλω πρωτα την 2.3 και μετα την 4.0 ?????

 

2. Ποια ειναι τα βηματα που πρεπει να ακολουθησω (step by stp) ?????

 

3. Ο τροπος αναβαθμισης απο εκδοση σε εκδοση αλλαζει...??? (π.χ αλλιως γινεται στην 2.3 και αλλιως στην 4.0 η οχι ????)

 

4 Αν κατα τη διαδικασια αναβαθμισης βγαλει την κιτρινη ενδειξη FAILED τι κανουμε ( ΠΡΟΣΟΧΗ σε αυτο το σημειο χαλασε η πλακετα του κινητου μου).

 

Παρακαλω αν μπορει καποιος να μου γραψει αναλυτικα στις ερωτησεις ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.... εκαψα ομως μια πλακετα και ανεμενα με αγωνια να ερθει το κινητο απο το service...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, θελω την βοηθεια σας...

Επειδη προσπαθησα να κανω αναβαθμιση και δεν τα καταφερα στις 30/6. Αναγκαστηκα να στειλω το κινητο στην wind (2/7) και μου το φεραν πισω στις 13/7 και νεα πλακετα...ΙΜΕΙ κ.λ.π

Θελω αν μπορειτε να μου απαντηστε συγκεκριμενα....

 

1. Εχω την οριτζιναλ εκδοση 2.2 ...εγω ομως θελω να παω στην 4.0....Μπορω να παω κατευθειαν η πρεπει να βαλω πρωτα την 2.3 και μετα την 4.0 ?????

 

2. Ποια ειναι τα βηματα που πρεπει να ακολουθησω (step by stp) ?????

 

3. Ο τροπος αναβαθμισης απο εκδοση σε εκδοση αλλαζει...??? (π.χ αλλιως γινεται στην 2.3 και αλλιως στην 4.0 η οχι ????)

 

4 Αν κατα τη διαδικασια αναβαθμισης βγαλει την κιτρινη ενδειξη FAILED τι κανουμε ( ΠΡΟΣΟΧΗ σε αυτο το σημειο χαλασε η πλακετα του κινητου μου).

 

Παρακαλω αν μπορει καποιος να μου γραψει αναλυτικα στις ερωτησεις ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.... εκαψα ομως μια πλακετα και ανεμενα με αγωνια να ερθει το κινητο απο το service...

 

συγνωμη αλλα τις διαβασες τις οδηγιες?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

ναι και εχω μπερδευτει για αυτο και ζηταω την βοηθεια σας....ΕΚΑΨΑ μια πλακετα μην την παθω και παλι.....Θελησα να παω απο την 2,2 στην 4,0 και κολλησε το κινητο....
Link to comment
Share on other sites

μα ειναι ξεκαθαρο στις οδηγιες οτι λεει πρωτα πας στη 2.3 και μετα στη 4
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Με ενα απλο copy- paste μπορειτε να με βοηθησετε στις ερωτησεις μου.... χαθηκα απο τα γραφομενα 351 σελιδων...

Ξερω οτι πιθανον να εχουν απαντηθει σε ολες αυτες τις σελιδες.....

Οι πιο εμπειροι μπορουν να απαντησουν γρηγορα σε αυτες τις 4 ερωτησεις....:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

μα σου λεει στη σελιδα 6 των οδηγιων οτι για να πας απο 2.2 σε 4 πρεπει να κανεις 4 πραγματακια, και να τα κανεις με θρησκευτικη ευλαβια
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ωραια η μια απαντηση δοθηκε....απο την 2,2 στην 2,3 και μετα στην 4,0....ολα καλα μεχρι εδω..

συγχωρατε με παιδια:worry:

Ο τροπος αναβαθμισης απο εκδοση σε εκδοση αλλαζει...???

(π.χ αλλιως γινεται στην 2.3 και αλλιως στην 4.0 η οχι ????)

 

το pdf με τι οδηγιες που εχουν μεσα οι αναβαθμισεις ισχυει η οχι.....????

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, θελω την βοηθεια σας...

Επειδη προσπαθησα να κανω αναβαθμιση και δεν τα καταφερα στις 30/6. Αναγκαστηκα να στειλω το κινητο στην wind (2/7) και μου το φεραν πισω στις 13/7 και νεα πλακετα...ΙΜΕΙ κ.λ.π

Θελω αν μπορειτε να μου απαντηστε συγκεκριμενα....

 

1. Εχω την οριτζιναλ εκδοση 2.2 ...εγω ομως θελω να παω στην 4.0....Μπορω να παω κατευθειαν η πρεπει να βαλω πρωτα την 2.3 και μετα την 4.0 ?????

 

2. Ποια ειναι τα βηματα που πρεπει να ακολουθησω (step by stp) ?????

 

3. Ο τροπος αναβαθμισης απο εκδοση σε εκδοση αλλαζει...??? (π.χ αλλιως γινεται στην 2.3 και αλλιως στην 4.0 η οχι ????)

 

4 Αν κατα τη διαδικασια αναβαθμισης βγαλει την κιτρινη ενδειξη FAILED τι κανουμε ( ΠΡΟΣΟΧΗ σε αυτο το σημειο χαλασε η πλακετα του κινητου μου).

 

 

Παρακαλω αν μπορει καποιος να μου γραψει αναλυτικα στις ερωτησεις ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.... εκαψα ομως μια πλακετα και ανεμενα με αγωνια να ερθει το κινητο απο το service...

 

Το κινητο σου δεν χαλασε επειδη σου εβγαλε φαιλ..εκτος αν πηγες να βαλεις δεν ξερω και εγω τη ρομ μεσα που παλι το θεωρω απιθανο γιατι και του απλου ιδεος να εβαζες δεν θα σε δουλευαν τα wifi βτ...κτλπ...το ποιο λογικο εινια να εχασες το ΙΜΕΙ σου που παλι θελει αλλαγη μητρικης...πρεπει να μας πεις και τι επαθε το κιν μετα το φειλ και σε εκανε να το στειλεις για σερβις

 

1)Απο 2.2 περνας 2.3 και μετα καθεσαι εκει γιατι η 4.0αρα ειναι χαλια για την ωρα!! αν θες τοσο πολυ να πας περνας και την 4.0αρα

 

2)τα 3 στεπ της 2.3 και για την 4.0 παλι το ιδιο...3 στεπ

 

3)Ο τροπος φαινεται να αλλαξε γιατι απο 2.2 σε 2.3 μπορεις να πας και μετα τα δυο update.app μεσα απλα μετονομαζωντας το στεπ2 update.app σε update_g.app!πραγμα που δεν γινετε στην 4.0 θελει ενα ενα τα στεπ μεσα στην sd!! :/

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο σου δεν χαλασε επειδη σου εβγαλε φαιλ..εκτος αν πηγες να βαλεις δεν ξερω και εγω τη ρομ μεσα που παλι το θεωρω απιθανο γιατι και του απλου ιδεος να εβαζες δεν θα σε δουλευαν τα wifi βτ...κτλπ...το ποιο λογικο εινια να εχασες το ΙΜΕΙ σου που παλι θελει αλλαγη μητρικης...πρεπει να μας πεις και τι επαθε το κιν μετα το φειλ και σε εκανε να το στειλεις για σερβις

 

1)Απο 2.2 περνας 2.3 και μετα καθεσαι εκει γιατι η 4.0αρα ειναι χαλια για την ωρα!! αν θες τοσο πολυ να πας περνας και την 4.0αρα

 

2)τα 3 στεπ της 2.3 και για την 4.0 παλι το ιδιο...3 στεπ

 

3)Ο τροπος φαινεται να αλλαξε γιατι απο 2.2 σε 2.3 μπορεις να πας και μετα τα δυο update.app μεσα απλα μετονομαζωντας το στεπ2 update.app σε update_g.app!πραγμα που δεν γινετε στην 4.0 θελει ενα ενα τα στεπ μεσα στην sd!! :/

 

Οι κινησεις που εκανα και εβγαλε την ενδειξη failed ηταν οι εξης.....

1. Απο την 2.2 θελησα να πω στην 4.0....μεγα λαθος απο οτι καταλαβα

2. Εφτιαξα το φακελο dload και εβαλα μεσα step 1 και step2 ....νεο λαθος απο οτι καταλαβα διοτι η κινηση πια γινεται μια..μια ....αλλιως απο 2.2 σε 2.3 ...ΚΑΙ αλλιως απο 2.3 σε 4.0

3. Ειχα το κινητο συνδεδεμενο με το καλωδιο ρευματος ΟΣΗ ωρα γινοταν η αναβαθμιση....

4. Οταν εβγαλε την ενδειξη failed, το κινητο κολλησε.... κανενα κουμπι δεν δουλευε...αναγκαστικα να του βγαλω την μπαταρια....και απο εκει και περα το κινητο δεν ανοιξε ποτε και με κανενα τροπο.

5. Η συνεχεια γνωστη, επιστροφη στην wind και νεα πλακετα....

 

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ.....

Link to comment
Share on other sites

Οι κινησεις που εκανα και εβγαλε την ενδειξη failed ηταν οι εξης.....

1. Απο την 2.2 θελησα να πω στην 4.0....μεγα λαθος απο οτι καταλαβα

2. Εφτιαξα το φακελο dload και εβαλα μεσα step 1 και step2 ....νεο λαθος απο οτι καταλαβα διοτι η κινηση πια γινεται μια..μια ....αλλιως απο 2.2 σε 2.3 ...ΚΑΙ αλλιως απο 2.3 σε 4.0

3. Ειχα το κινητο συνδεδεμενο με το καλωδιο ρευματος ΟΣΗ ωρα γινοταν η αναβαθμιση....

4. Οταν εβγαλε την ενδειξη failed, το κινητο κολλησε.... κανενα κουμπι δεν δουλευε...αναγκαστικα να του βγαλω την μπαταρια....και απο εκει και περα το κινητο δεν ανοιξε ποτε και με κανενα τροπο.

5. Η συνεχεια γνωστη, επιστροφη στην wind και νεα πλακετα....

 

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ.....

 

Δεν μπορω να βρω ενα λογικο λογο που το επαθε αυτο το κιν...απλα μπορουσε να μην παρει την ρομ...who knows..anyway..

 

2.2-2.3-4.0 με τα στεπ ενα ενα στο dload...το λεει και στο Pdf...αν εισαι στην 2.2 πρεπει να βαλεις 2.3...!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω που απαντησες...

Θα ηθελα 2 απαντησεις ακομα....

 

1ον. Η εκδοση 4.0 δεν ειναι καλη ακομη..... Γνωμη πολλων ειναι να περαστει μονο η 2.3....

Εχω το εξης προβλημα οταν τραβαω νυκτερινό βιντεο η κινηση ειναι λες και κολλαει....παει απο εικονα σε εικονα....Τελος παντων με την επισημη 2.3 διορθωνεται το πραγμα η πρεπει να φορεσω firmware απο τα παιδια του xda...

η δεν γινεται τιποτα στο θεμα αυτο και παραμενω οπως εχει.....

 

Και 2ον αν ξαναβγαλει την ενδειξη failed .....Ποιες ενεργειες πρεπει να κανω........

 

στο forum του xda εχει διαφορετικο τροπο αναβαθμισης των rom τους......

Τι κανω εκει.....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω που απαντησες...

Θα ηθελα 2 απαντησεις ακομα....

 

1ον. Η εκδοση 4.0 δεν ειναι καλη ακομη..... Γνωμη πολλων ειναι να περαστει μονο η 2.3....

Εχω το εξης προβλημα οταν τραβαω νυκτερινό βιντεο η κινηση ειναι λες και κολλαει....παει απο εικονα σε εικονα....Τελος παντων με την επισημη 2.3 διορθωνεται το πραγμα η πρεπει να φορεσω firmware απο τα παιδια του xda...

η δεν γινεται τιποτα στο θεμα αυτο και παραμενω οπως εχει.....

 

Και 2ον αν ξαναβγαλει την ενδειξη failed .....Ποιες ενεργειες πρεπει να κανω........

 

στο forum του xda εχει διαφορετικο τροπο αναβαθμισης των rom τους......

Τι κανω εκει.....

 

κατσε να τα παρουμε ενα ενα γιατι εχω πιει και κατι ουισκια και σε εχασα!!!

 

1)Η 4.0αρα ειναι σχετικα πολυ χαλια για την ωρα....κανουμε υπομονη βαρια μεσα στη βδομαδα η παρασκευη να βγει Update!

2)Δεν τραβαω πολλα video οποτε δεν εχω αποψη αλλα του Kalo η ρομ εχει πολλα καλουδια πανω στην ποιοτητα video εικονας

3)Η Official ρομ ειναι πολυ stock δεν εχει τρελα πραγματα ουτε απο θεμα stability ουτε απο performance ειναι πολυ τυπικη σαν Official ρομ!!

4)Ενδειξη φαιλ δεν εχω φαει ποτε οποτε την λες εσυ...εχω φαει φαιλ αλλα γιατι πχ πατησα πολυ ωρα τα volume οποτε εβγαλα μπαταρια και το ξαναεκανα...τωρα τετειο brick που εφαγες εσυ...η καπου κολλησε και δεν το καταλαβες και πηγες κατευτειαν wind η δεν ξερω εισαι ο μονος...εγω εφαγα Brick σε ενα downgrade απο 2.3 σε 2.2 και εχασα το ΙΜΕΙ μου που εκει θελει νταβατζιλικη σερβις..πχ οταν σου κολλησε μπορουσες να δεις αν ανοιγει..αν μπαινει recovery η τελος αν μπορει να ξεκινησει να φλασαρει παλι το στεπ1 δεν ξερω ομως σιγουρα!

5)Ολες οι ρομ περνιουντε με τον ιδιο τροπο....αν ειναι Official κανεις τον dload στην sd και πετας ενα ενα τα στεπ μεσα(Το update.app οχι το φακελο step1 πχ) δλδ η διαδρομη σου ειναι sdcard/dload/update.app oxi sdcard/dload/step1/update.app

και οι custom rom περνιουνται μεσα απο το recovery...δλδ πετας το zip (kalo_rom.zip) μεσα στην sd χημα..(αν και προτημαω την εσωτερικη αλλα γουστα ειναι αυτα) και μπαινεις σε recovery (Volume+ και power) Κανεις τα 3 wipe (Data/cache/dalvik) και install zip from sdcard...βρησκεις το ζιπ και ξεκινας!!

 

 

αυτα τα ολιγα! ^_^

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

κατσε να τα παρουμε ενα ενα γιατι εχω πιει και κατι ουισκια και σε εχασα!!!

 

1)Η 4.0αρα ειναι σχετικα πολυ χαλια για την ωρα....κανουμε υπομονη βαρια μεσα στη βδομαδα η παρασκευη να βγει Update!

2)Δεν τραβαω πολλα video οποτε δεν εχω αποψη αλλα του Kalo η ρομ εχει πολλα καλουδια πανω στην ποιοτητα video εικονας

3)Η Official ρομ ειναι πολυ stock δεν εχει τρελα πραγματα ουτε απο θεμα stability ουτε απο performance ειναι πολυ τυπικη σαν Official ρομ!!

4)Ενδειξη φαιλ δεν εχω φαει ποτε οποτε την λες εσυ...εχω φαει φαιλ αλλα γιατι πχ πατησα πολυ ωρα τα volume οποτε εβγαλα μπαταρια και το ξαναεκανα...τωρα τετειο brick που εφαγες εσυ...η καπου κολλησε και δεν το καταλαβες και πηγες κατευτειαν wind η δεν ξερω εισαι ο μονος...εγω εφαγα Brick σε ενα downgrade απο 2.3 σε 2.2 και εχασα το ΙΜΕΙ μου που εκει θελει νταβατζιλικη σερβις..πχ οταν σου κολλησε μπορουσες να δεις αν ανοιγει..αν μπαινει recovery η τελος αν μπορει να ξεκινησει να φλασαρει παλι το στεπ1 δεν ξερω ομως σιγουρα!

5)Ολες οι ρομ περνιουντε με τον ιδιο τροπο....αν ειναι Official κανεις τον dload στην sd και πετας ενα ενα τα στεπ μεσα(Το update.app οχι το φακελο step1 πχ) δλδ η διαδρομη σου ειναι sdcard/dload/update.app oxi sdcard/dload/step1/update.app

και οι custom rom περνιουνται μεσα απο το recovery...δλδ πετας το zip (kalo_rom.zip) μεσα στην sd χημα..(αν και προτημαω την εσωτερικη αλλα γουστα ειναι αυτα) και μπαινεις σε recovery (Volume+ και power) Κανεις τα 3 wipe (Data/cache/dalvik) και install zip from sdcard...βρησκεις το ζιπ και ξεκινας!!

 

 

αυτα τα ολιγα! ^_^

 

Μετα τα ουισκια τα δικα σου, τις μπυρες τις δικες μου

και αφου ηρθε το ξημερωμα...

Να σου πω οτι οταν εβγαλε το FAILED με κιτρινο τριγωνακι προσπαθησα να μπω σε recovery χωρις αποτελεσμα.....οποια κινηση και να εκανα δεν ξεμπλοκαρε το κινητο...αναγκαστηκα και εβγαλα την μπαταρια...

Μετα ξαναπροσπαθησα να ανοιξω το κινητο με οποιο τροπο μου υπεδειξαν τα παιδια μεσα απο αυτο το forum...

Χωρις αποτελεσμα. ηταν ενα κινητο χωρις καμια ...παροχη ρευματος, που δεν με αφησε να κανω τιποτε....

 

Και η κινηση η super λανθασμενη που εκανα ηταν να .....

1. απο την 2.2 που εχω να παω κατευθειαν στην 4.0 με το τροπο sdcard/dload/update.app και update_g.app μαζι

Link to comment
Share on other sites

Και ενα απο τους λογους που θελησα να κανω αναβαθμιση ηταν λογω οτι στην 4.0 διορθωσαν θεματα καμερας...

Σε μια εκδηλωση της ομαδας μου...θελησα να τραβηξω βιντεο ...

το αποτελεσμα ηταν αυτο...http://www.youtube.com/watch?v=TGOHtybXAeI&feature=plcp

Link to comment
Share on other sites

Και ενα απο τους λογους που θελησα να κανω αναβαθμιση ηταν λογω οτι στην 4.0 διορθωσαν θεματα καμερας...

Σε μια εκδηλωση της ομαδας μου...θελησα να τραβηξω βιντεο ...

το αποτελεσμα ηταν αυτο...http://www.youtube.com/watch?v=TGOHtybXAeI&feature=plcp

 

βλεπωντας το βιντεο..νομιζω οτι πρεπει να βαλεις kalo..!

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια απορια που εχω ειναι...

Μεχρι πρι απο λιγο ειχα mama 2.2 και τωρα εγκατεστησα απο xda και απο recovery το

absolute horse rom (based to 2.2)....

 

Για να βαλω το kalo rom θα πρεπει να του περασω ...πρωτα την επισημη 2.3.5 αναβαθμιση τοu U8800 pro με τη διαδικασια update.app kai upadate_g.app και μετα να παω σε recovery και περασμα Kalos rom

η

μπορω να παω παλι recovery και να το περασω κατευθειαν απο εδω που ειμαι.......

 

Μια απαντηση παρακαλω......

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια απορια που εχω ειναι...

Μεχρι πρι απο λιγο ειχα mama 2.2 και τωρα εγκατεστησα απο xda και απο recovery το

absolute horse rom (based to 2.2)....

 

Για να βαλω το kalo rom θα πρεπει να του περασω ...πρωτα την επισημη 2.3.5 αναβαθμιση τοu U8800 pro με τη διαδικασια update.app kai upadate_g.app και μετα να παω σε recovery και περασμα Kalos rom

η

μπορω να παω παλι recovery και να το περασω κατευθειαν απο εδω που ειμαι.......

 

Μια απαντηση παρακαλω......

 

Πρεπει να αναβαθμισεις πρωτα.

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

αυριο μαλλον θα χτυπησω ενα προ, τι συνισταται για σκισιμο με το ανοιγμα, ποια ρομ να περασω, κερνελ και το βασικοτερο που ζηταω ειναι

1.overclock

2.stability

 

εχω μια αδυναμια στις AOSP...

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

αυριο μαλλον θα χτυπησω ενα προ, τι συνισταται για σκισιμο με το ανοιγμα, ποια ρομ να περασω, κερνελ και το βασικοτερο που ζηταω ειναι

1.overclock

2.stability

 

εχω μια αδυναμια στις AOSP...

 

Δεν υπαρχουν aosp για το pro.

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

 

Η CyanogenMod δεν ειναι aosp αν και βασιζεται σε αυτη. Η Aosp ειναι οπως την δινει η google (Android Open Source Project), ουτε ο launcher δεν αλλαζει.

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστα! ειναι ομως πολυ κοντα σε αυτο που εννοουσα, δλδ καθαρο google
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστα! ειναι ομως πολυ κοντα σε αυτο που εννοουσα, δλδ καθαρο google

 

H ποιο καθαρη ειναι του καλο και στην 2.3 δεν βαζει αλλη εκτος αν εισαι ψυχακιας και αλλαζεις καθε μερα ρομ βλ. εμενα! ^_^

2.2 horse του γκαλεν

2.3 kalo rom του kalo!!

 

Δεν εχει τπτ αλλο!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με τα widget που δεν φορτωνουν μετα απο restart το εχετε λυσει;

Μονο οταν εχω επιλεξει το quick boot μου τα εμφανιζει, αλλα δεν θελω να χρησιμοποιω αυτην την επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...