Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου αρεσε η CM7.2 του Moihack. Γρηγορη και με καλη RAM. Εβαλα και το JellyBean theme αλλα ενα update που δινει ο τυπος με θεμαρισμενα τα phone, mms, calendar, systemui, setings, κτλ μου τρωει bootloop οταν βαζω το framwork-res. Δοκιμασα και να φλασαρω το update με ολες τις εφαρμογες συστηματος αλλα και να το περασω χειροκινητα αλλα δεν...

 

και εγω εχω κατι σκεψεις για τα themes τελευταια.Αν μια rom οπως η cyanmobile εχει πειραγμενο framework και βαλεις ενα απλο generic theme για cm7.2 αυτο δεν θα γραψει πανω απο το παλιο framework?Oπως ας πουμε αν βαλεις το jb theme του gkalen (που αν θυμαμαι ειχε πει ο gkalen οτι εχει κανει αλλαγες στο framework) πανω απο το default framework της cyanmobile του Moihack,δεν θα περασουν και τα πειραγματα στο original framework της cyan?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

και εγω εχω κατι σκεψεις για τα themes τελευταια.Αν μια rom οπως η cyanmobile εχει πειραγμενο framework και βαλεις ενα απλο generic theme για cm7.2 αυτο δεν θα γραψει πανω απο το παλιο framework?Oπως ας πουμε αν βαλεις το jb theme του gkalen (που αν θυμαμαι ειχε πει ο gkalen οτι εχει κανει αλλαγες στο framework) πανω απο το default framework της cyanmobile του Moihack,δεν θα περασουν και τα πειραγματα στο original framework της cyan?

Φανταζομαι οτι ετσι ειναι. Αφου γινεται αντικατασταση.

Σε μενα το θεμα ice10 μια χαρα μπηκε στην CM του Moihack αλλα το JBthemeUpdate με το καινουριο framework δεν το δεχεται.

Gkalen το θεμα ειναι του bhupatib. Το update ειναι δικο σου;

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι ετσι ειναι. Αφου γινεται αντικατασταση.

Σε μενα το θεμα ice10 μια χαρα μπηκε στην CM του Moihack αλλα το JBthemeUpdate με το καινουριο framework δεν το δεχεται.

Gkalen το θεμα ειναι του bhupatib. Το update ειναι δικο σου;

Μηπως μπερδευτηκες και εβαλες το θεμα για την cm7.2 ??

Μονο δυο εφαρμογες και το ice10 εχω πειραξει, το αλλο θεμα ( update .... ) ειναι για cm7.2 και εχει μεσα πολλες εφαρμογες πειραγμενες.

Το δικο μου θεμα JBtheme θα δουλεψει και για του moihack.

Μαλλον εβαλες το θεμα της cm7.2 , αυτο ειναι φτιαγμενο μονο για cm7, εχω πειραξει τα παντα για να ειναι σαν JB, στην cm7 θελουν πολλες εφαρμογες πειραγμα για να μοιαζει με JB δεν φτανει μονο το ice10.

Το ice10 ειναι του bhupatib, αλλα το'χω πειραξει , κι εχω βρει οτι πρεπει ν'αλλαξω και το εικονιδιο στο popup notification γιατι το βγαζει διαφανο οπως το'χα στην cm7, θα πρεπει να το κανω οπως το υπολοιπο κουρτινακι.

Στις cyanmobilex roms, να βαζετε μονο αρχεια .apk για θεματα με ασφαλεια, αν φλασαρετε ζιπ θα'χετε προβλημα γιατι τα ζιπ συνηθως εχουν κι αλλα μεσα ( οπως αυτο το update που φλασαρες ) , το δικο μου ζιπ ( JB theme ) , ειναι ασφαλη γιατι ειναι για το δικο μας τηλ..

 

@ bebakos

Θα τη στησεις κι αλλη μια ... :p

Το spirit εσενα σου δουλευει χωρις ν'ανοιξει το bluetooth ????

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπερδευτηκες και εβαλες το θεμα για την cm7.2 ??

Μονο δυο εφαρμογες και το ice10 εχω πειραξει, το αλλο θεμα ( update .... ) ειναι για cm7.2 και εχει μεσα πολλες εφαρμογες πειραγμενες.

Το δικο μου θεμα JBtheme θα δουλεψει και για του moihack.

Μαλλον εβαλες το θεμα της cm7.2 , αυτο ειναι φτιαγμενο μονο για cm7, εχω πειραξει τα παντα για να ειναι σαν JB, στην cm7 θελουν πολλες εφαρμογες πειραγμα για να μοιαζει με JB δεν φτανει μονο το ice10.

Το ice10 ειναι του bhupatib, αλλα το'χω πειραξει , κι εχω βρει οτι πρεπει ν'αλλαξω και το εικονιδιο στο popup notification γιατι το βγαζει διαφανο οπως το'χα στην cm7, θα πρεπει να το κανω οπως το υπολοιπο κουρτινακι.

Στις cyanmobilex roms, να βαζετε μονο αρχεια .apk για θεματα με ασφαλεια, αν φλασαρετε ζιπ θα'χετε προβλημα γιατι τα ζιπ συνηθως εχουν κι αλλα μεσα ( οπως αυτο το update που φλασαρες ) , το δικο μου ζιπ ( JB theme ) , ειναι ασφαλη γιατι ειναι για το δικο μας τηλ..

 

@ bebakos

Θα τη στησεις κι αλλη μια ... :p

Το spirit εσενα σου δουλευει χωρις ν'ανοιξει το bluetooth ????

Μα την CM7.2 του Moihack εχω. Πηρα απο το δικο σου topic στο xda, CM7 mod v1 νομιζω εχεις ονομασει τη ROM, το ice10 και το JBthemeUpdate του οποιου το framework δεν κανει. Εχεις καποιο αλλο JB theme;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μα την CM7.2 του Moihack εχω. Πηρα απο το δικο σου topic στο xda, CM7 mod v1 νομιζω εχεις ονομασει τη ROM, το ice10 και το JBthemeUpdate του οποιου το framework δεν κανει. Εχεις καποιο αλλο JB theme;

 

Εγω καταλαβα λαθος τελικα ..

 

To update ... δεν δουλευει στη τελευταια του moihack ειναι πολλες εφαρμογες πειραγμενες για να μοιαζει με JB , καταλαβες με ποια εφαρμογη τρως bootloop? ??

Το ice10 μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα δεν τ'αλλαζει ολα οπως το update.... δυστυχως ομως δεν δουλευει στο τελευταιο build του moihack, πρεπει να φτιαξω ολες τις εφαρμογες που βρηκες μεσα στο zip για να δουλεψει και στου moihack.

 

 

αν και το CyanMobileX_JBtheme δεν βλεπω να πειραζει καθολου framework,ε?

Οχι , αυτο το θεμα το φλασαρεις ανετα και στου moihack τη cmx.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας θεμα με τα τραγουδια στις επαφες πως τα περναμε για την cmx μιλαω

 

Απλως πατας την επαφη που θελεις να αλλαξεις τον ηχο κλησης και μετα πατας το κουμπι μενου του κινητου και στις επιλογες που θα σε βγαλει πατας επιλογες και θα σε βγαλει ήχος κλησης και βαζεις οτι ηχο θες για την επαφη σου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το CyanMobileX_JBtheme εχει το εξης θεμα.Το settings.apk που εχει μεσα επειδη απ'οτι καταλαβα ειναι φτιαγμενο για cm7,οταν το βαζεις σε cyanmobile περναει μεν το νεο θεμα στα settings αλλα επειδη η cm δεν εχει τις εξτρα ρυθμισεις της cyanmobile,οταν πας στις εξτρα ρυθμισεις της cyanmobile εμφανιζονται με το theme του settings.apk που ειχες πριν.Οποτε οι μισες ρυθμισεις ειναι σε cm7 στυλ και οι υπολοιπες στο στυλ του νεου θεματος.

 

Αρα οποιος θελει ομοιομορφια πριν φλασαρει το CyanMobileX_JBtheme ας κανει delete το settings.apk απο το zip,η αλλιως μπορει να παρει απλα το Ice10.apk που βρισκεται μεσα στο zip και να το πεταξει μεσα στον system/app χωρις να χρειαζεται φλασαρισμα.Ετσι θα ειναι ολες οι ρυθμισεις ομοιομορφες σε jb στυλ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το CyanMobileX_JBtheme εχει το εξης θεμα.Το settings.apk που εχει μεσα επειδη απ'οτι καταλαβα ειναι φτιαγμενο για cm7,οταν το βαζεις σε cyanmobile περναει μεν το νεο θεμα στα settings αλλα επειδη η cm δεν εχει τις εξτρα ρυθμισεις της cyanmobile,οταν πας στις εξτρα ρυθμισεις της cyanmobile εμφανιζονται με το theme του settings.apk που ειχες πριν.Οποτε οι μισες ρυθμισεις ειναι σε cm7 στυλ και οι υπολοιπες στο στυλ του νεου θεματος.

 

Αρα οποιος θελει ομοιομορφια πριν φλασαρει το CyanMobileX_JBtheme ας κανει delete το settings.apk απο το zip,η αλλιως μπορει να παρει απλα το Ice10.apk που βρισκεται μεσα στο zip και να το πεταξει μεσα στον system/app χωρις να χρειαζεται φλασαρισμα.Ετσι θα ειναι ολες οι ρυθμισεις ομοιομορφες σε jb στυλ

 

Χμμμμμ, δεν ειναι απο cm7, αλλα ειναι απο τη δικια μου cmx, νομιζα οτι θα δουλευε το ιδιο και στου moihack ..

H δικια μου ειναι στην ουσια port απο cmx του defy οπως εχω πει και παλιοτερα , χρειαστηκα ομως μερικα αρχεια απο το build του moihack για να δουλεψει σωστα συν το κερνελ.

Στη δικια μου cmx το θεμα δουλευει κανονικα σε ολα τα settings.

Το εικονιδιο των ρυθμισεων ( στο συρταρι εφαρμογων ) εχει αλλαξει τωρα σε σενα , μονο με το ice10 ????

Αν δεν εχει αλλαξει, ανοιξε το settings apk το δικο μου, πηγαινε στο φακελο res/drawable hdpi/ και παρε το εικονιδιο, icon_launcher.png , και βαλτο στον ιδιο φακελο στο settings apk του moihack ( αυτο που φορας δηλαδη ), μετα εισαι οκ να το αλλαξεις και θ'αλλαξει και το εικονιδιο.

Στο deskclock apk δεν ειχες προβλημα ετσι??

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμ, δεν ειναι απο cm7, αλλα ειναι απο τη δικια μου cmx, νομιζα οτι θα δουλευε το ιδιο και στου moihack ..

H δικια μου ειναι στην ουσια port απο cmx του defy οπως εχω πει και παλιοτερα , χρειαστηκα ομως μερικα αρχεια απο το build του moihack για να δουλεψει σωστα συν το κερνελ.

Στη δικια μου cmx το θεμα δουλευει κανονικα σε ολα τα settings.

Το εικονιδιο των ρυθμισεων ( στο συρταρι εφαρμογων ) εχει αλλαξει τωρα σε σενα , μονο με το ice10 ????

Αν δεν εχει αλλαξει, ανοιξε το settings apk το δικο μου, πηγαινε στο φακελο res/drawable hdpi/ και παρε το εικονιδιο, icon_launcher.png , και βαλτο στον ιδιο φακελο στο settings apk του moihack ( αυτο που φορας δηλαδη ), μετα εισαι οκ να το αλλαξεις και θ'αλλαξει και το εικονιδιο.

Στο deskclock apk δεν ειχες προβλημα ετσι??

 

Εγω επειδη ζαλιστηκα με οσα λετε με τον azuli ευτυχως ειπες τη μαγικη λεξη οτι στη δικια σου cmx το jbtheme δουλευει κανονικα. Ολα τα αλλα δεν με ενδιαφερουν και νομιζω δεν ειμαι ο μονος που ζαλιστηκε απο τις αλλαγες που λετε αν εκατσε και διαβασε τα 2 τελευταια ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη ζαλιστηκα με οσα λετε με τον azuli ευτυχως ειπες τη μαγικη λεξη οτι στη δικια σου cmx το jbtheme δουλευει κανονικα. Ολα τα αλλα δεν με ενδιαφερουν και νομιζω δεν ειμαι ο μονος που ζαλιστηκε απο τις αλλαγες που λετε αν εκατσε και διαβασε τα 2 τελευταια ποστ.

 

Αυτα να τα διαβαζεις να μαθαινεις ... :p

Αφου ειπα στα παιδια οτι θα δουλευε και για του moihack και δεν δουλεψε σωστα τελικα... :(

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμ, δεν ειναι απο cm7, αλλα ειναι απο τη δικια μου cmx, νομιζα οτι θα δουλευε το ιδιο και στου moihack ..

H δικια μου ειναι στην ουσια port απο cmx του defy οπως εχω πει και παλιοτερα , χρειαστηκα ομως μερικα αρχεια απο το build του moihack για να δουλεψει σωστα συν το κερνελ.

Στη δικια μου cmx το θεμα δουλευει κανονικα σε ολα τα settings.

Το εικονιδιο των ρυθμισεων ( στο συρταρι εφαρμογων ) εχει αλλαξει τωρα σε σενα , μονο με το ice10 ????

Αν δεν εχει αλλαξει, ανοιξε το settings apk το δικο μου, πηγαινε στο φακελο res/drawable hdpi/ και παρε το εικονιδιο, icon_launcher.png , και βαλτο στον ιδιο φακελο στο settings apk του moihack ( αυτο που φορας δηλαδη ), μετα εισαι οκ να το αλλαξεις και θ'αλλαξει και το εικονιδιο.

Στο deskclock apk δεν ειχες προβλημα ετσι??

 

εικονιδιο εχω το κλασσικο εικονιδιο των settings σε μικρογραφια,το ρολοι δεν προλαβα να το κοιταξω,εκανα restore απο cwm για να βαλω το παλιο settings.apk γιατι βαριομουνα να ανοιγω παλι το zip της cyanmobile και να κανω τα γνωστα.Εβαλα μονο του μετα το ice10.apk στον system/app και ειμαι κομπλε.Απλα εχει θεμα με το κουρτινακι των notifications που ειναι μαυρα τα γραμματα με διαφανο background μερικες φορες και δεν φαινονται..Ειναι δυσκολο να αλλαξουν αυτα σε ασπρα?

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Τα γραμματα τα φτιαχνεις μεσω ρυθμισεων / cyanmobile settings , και ειναι εκει που φτιαχνεις το statusbar, λεει για τα γραμματα στα notification και βαζεις οτι χρωμα θες.

Δεν θυμαμαι ακριβως τωρα , δεν ειναι δυσκολο να το βρεις.

Εχει ακομα ενα λαθακι στο popup notification, θα το φτιαξω κι αυτο.

Για το settings icon κανε αυτο που σου λεω στο προηγουμενο ποστ και θα γινει κι αυτο οπως πρεπει ( jb ).

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Απλως πατας την επαφη που θελεις να αλλαξεις τον ηχο κλησης και μετα πατας το κουμπι μενου του κινητου και στις επιλογες που θα σε βγαλει πατας επιλογες και θα σε βγαλει ήχος κλησης και βαζεις οτι ηχο θες για την επαφη σου

 

ναι ενταξει αυτο το γνωριζω αλλα οταν παω στους ηχους δεν βλεπει τα τραγουδια που εχω στην sd για να βαλω ηχο κλησης

Link to comment
Share on other sites

ναι ενταξει αυτο το γνωριζω αλλα οταν παω στους ηχους δεν βλεπει τα τραγουδια που εχω στην sd για να βαλω ηχο κλησης

 

πηγαινεις και πετας τα μρ3 που θελεις στο φακελο system\media\audio\ringtones αν θες να χρησιμοποιησις καποιο για ξυπνητηρι system\media\audio\alarms αφου τα πεταξεις εκει που θες κανεις μια επανεκκινηση και θα τα βλεπεις για να τα επιλεγεις εκει που θες

Link to comment
Share on other sites

Τα γραμματα τα φτιαχνεις μεσω ρυθμισεων / cyanmobile settings , και ειναι εκει που φτιαχνεις το statusbar, λεει για τα γραμματα στα notification και βαζεις οτι χρωμα θες.

 

σωστος!Ηθελε απλα να ξαναπατησω τα χρωματα που ειχα δωσει πριν αλλαξω θεμα!Τωρα το μονο που ειναι λαθος ειναι το background της ειδοποιησης που βγαινει οταν βαζεις μια εφαρμογη που μπορει να μετακινηθει στην sd που λεει ''ταδε app'' click to move to sd card'' που αντι για διαφανο ειναι ασπρο http://s30.postimg.org/i6hipu0fh/Cyan_Mobile_SS_20140106_152123.jpg

 

γι αυτο νομιζω δεν υπαρχει ρυθμιση..Αλλα νταξει μικρο το κακο

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

πηγαινεις και πετας τα μρ3 που θελεις στο φακελο system\media\audio\ringtones αν θες να χρησιμοποιησις καποιο για ξυπνητηρι system\media\audio\alarms αφου τα πεταξεις εκει που θες κανεις μια επανεκκινηση και θα τα βλεπεις για να τα επιλεγεις εκει που θες

 

σε ευχαριστω ρε τζιβας να εισαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

στην cyanmobile που βρισκονται οι εφαρμογες google search και o default video player που θελω να τις σβησω και δεν τις βρισκω?!Στον system/app δεν ειναι.Η εχουν κανα περιεργο ονομα?

 

Επισης:Για την cyanmobile τι προτεινετε

 

για cpu σε governor/scheduler

για μνημη σε compcache/purging of assets/low mem killer/scrolling cache/vm heap size

για performance σε jit/surface/transparency

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

στην cyanmobile που βρισκονται οι εφαρμογες google search και o default video player που θελω να τις σβησω και δεν τις βρισκω?!Στον system/app δεν ειναι.Η εχουν κανα περιεργο ονομα?

Στο system / app ... Googlequicksearchbox apk, για το video player, ειναι λογικα το media provider apk, αλλα δεν ξερω αν δουλευουν αλλοι players χωρις αυτο.... δοκιμασε το.

 

Για τ'αλλα, δοκιμασε τα, εγω τα προτιμω μεσα στο build.prop και ειναι κομπλε.

 

Για τα εικονιδια, αυτο το ασπρο πρεπει να ειναι εξτραδακι της cmx, θα κοιταξω να το βρω, ειναι κι ενα αλλο που βγαινει τελειως διαφανο, αυτο ομως ξερω που ειναι και θα τ'αλλαξω.

 

 

 

Τελικα σε μενα το ραδιοφωνο παίζει με το Bluetooth ανοικτό

 

Σ'αυτη που εχεις δεν δουλευει χωρις bluetooth ...

 

Σ'αυτη που ερχεται ομως, δουλευει χωρις bluetooth κανονικοτατα

 

MIUI Grand Finale

Changelog

Η καλυτερη ,σταθεροτερη,γρηγοροτερη κ.λ.π. κ.λ.π.

Η κορυφαια Miui για το u8800pro

Δεν περιγραφω αλλο ... :p

 

Download , MIUI GrandFinale

http://www.mediafire.com/download/knfqhqus21fqia2/MIUI_GrandFinale.zip

 

Installation

Παμε recovery

Advanced /reboot recovery

Wipe data factory reset

Wipe cache partition

Advanced / wipe dalvik cache

Mounts and storage / format system

Install zip.... / choose zip ....

Αφου τελειωσει η εγκατασταση

Advanced / reboot recovery

Wipe cache partition

Advanced / wipe dalvik cache

Reboot system now

Done

Enjoy MIUI

 

ΒΑΣΙΚΟ ...

Μετα την εγκατασταση ανοιγουμε το superuser και απενεργοποιουμε τη διαχειρηση δικαιωματων ( περισσοτερα στο thread της miui στο xda ).

 

Kατεβασμα ραδιοφωνου , spirit fm ( για σεταρισμα του spirit fm με screenshots, πηγαιντε στο thread της Miui στο xda ) , εδω ...

http://www.mediafire.com/download/0mtqz3r37xtajas/Spirit_FM_Radio_Unlocked_Mar5.apk

Το volume scale στις ρυθμισεις μπορειτε να το βαλετε στο 20 , 25 , 30, 35 και οπου σας αρεσει καλυτερα.

 

Κατεβασμα flash player , εδω ...

http://www.mediafire.com/download/auowid81xights2/com.adobe.flashplayer-2.apk

 

Κατεβασμα facebook , εδω ... ( αυτο γιατι κρασαρουν οι τελευταιες version του facebook οταν μπαινετε στις ρυθμισεις .. για περισσοτερα στο FAQ στο xda , στο thread της MIUI , η χρησιμοποιηστε το facebook μεσω browser )

http://www.mediafire.com/download/yze9jidp0gj9qi7/Facebook_3_2_1.apk

 

Για περισσοτερα στο FAQ στο xda , στο thread της MIUI , εδω ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2303353

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβα λαθος τελικα ..

 

To update ... δεν δουλευει στη τελευταια του moihack ειναι πολλες εφαρμογες πειραγμενες για να μοιαζει με JB , καταλαβες με ποια εφαρμογη τρως bootloop? ??

Το ice10 μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα δεν τ'αλλαζει ολα οπως το update.... δυστυχως ομως δεν δουλευει στο τελευταιο build του moihack, πρεπει να φτιαξω ολες τις εφαρμογες που βρηκες μεσα στο zip για να δουλεψει και στου moihack.

 

Το ice10 δουλευει μια χαρα στη CM7.2 του Μoihack. Το update εχει προβλημα στο framwork. Δεν πειραζει, παω για ''Grand'' πραματα τωρα.....

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε φιλε gkalen,αλλα και στα αλλα τα παιδια που βοηθουν εδω μεσα!:respect:

"κανετε ...παπαδες",οτι και να πουμε για εσας θα ειναι λιγο.

αυριο θα περασω την καινουργια mui :yahoo::dance::bow:

Link to comment
Share on other sites

Το ice10 δουλευει μια χαρα στη CM7.2 του Μoihack. Το update εχει προβλημα στο framwork. Δεν πειραζει, παω για ''Grand'' πραματα τωρα.....

 

Το ice10 δουλευει αλλα το θεμα ηταν να δουλευε για ολα, τωρα δουλευει το ice10 αλλα οχι σε ολα, δηλ.. τα γραμματα στο notification το αλλαγμενο systemui κ.λ.π δεν αλλαζουν αν δεν φτιαχτουν ολες οι εφαρμογες που ειναι μεσα στο update, στην ουσια ειναι μισο θεμα, για να αλλαχτει και να γινει οπως στα screenshots που εχω στο xda θελουν ολες οι εφαρμογες μεσα στο update φτιαξιμο ( πρεπει να παρω τις εφαρμογες απο το cm7 του moihack και να τις φτιαξω ολες, πολλη φασαρια αυτο ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...