Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

ευχαριστω παρα πολυ..τωρα το overclock πως το κανω

Ποιο ρομ εβαλες? ?

Αν εβαλες stallion , το κανεις ανοιγοντας την εφαρμογη set cpu.

Αν εβαλες cm7, πας ρυθμισεις/cyanogenmod settings/επιδοσεις ...

Προτεινω , min 245,368 η 480 και max 1200 η 1400 , μια χαρα θα εισαι, δεν χρειαζεται παραπανω.

 

@ tzivas

Δεν ειναι απαραιτητο να φταει το titanium restore για ολες τις εφαρμογες που θα κανεις restore.

Μπορει να φταιει καποια συγκεκριμενη εφαρμογη .

Τα δεδομενα των παιχνιδιων νομιζω δεν θα επηρεασουν.

Τα δεδομενα συστηματος ισως να φταινε , καλυτερα να μην κανεις restore των δεδομενων συστηματος ( ρυθμισεις,λογαριασμους gmail ,κλησεις,επαφες,μηνυματα κ.λπ. , και να κανεις κανονικα την εγκατασταση των εφαρμογων και μετα επαναφορα δεδομενων με titanium.

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

Ποιο ρομ εβαλες? ?

Αν εβαλες stallion , το κανεις ανοιγοντας την εφαρμογη set cpu.

Αν εβαλες cm7, πας ρυθμισεις/cyanogenmod settings/επιδοσεις ...

Προτεινω , min 245,368 η 480 και max 1200 η 1400 , μια χαρα θα εισαι, δεν χρειαζεται παραπανω.

 

@ tzivas

Δεν ειναι απαραιτητο να φταει το titanium restore για ολες τις εφαρμογες που θα κανεις restore.

Μπορει να φταιει καποια συγκεκριμενη εφαρμογη .

Τα δεδομενα των παιχνιδιων νομιζω δεν θα επηρεασουν.

Τα δεδομενα συστηματος ισως να φταινε , καλυτερα να μην κανεις restore των δεδομενων συστηματος ( ρυθμισεις,λογαριασμους gmail ,κλησεις,επαφες,μηνυματα κ.λπ. , και να κανεις κανονικα την εγκατασταση των εφαρμογων και μετα επαναφορα δεδομενων με titanium.

 

Όχι ποτε δεν κανω backup ουτε και restore δεδομενων συστηματος ποτέ .Μονο apps ειτε ειναι εφαρμογες ειτε ειναι παιχνιδια αν ειναι θα δοκιμασω ετσι οπως τα λες και βλεπουμε τι θα γινει αν διορθωθει και αυτο η ρομ σου ειναι αψογη και θα λιωσω εδω μεχρι να βγαλεις κατι πιο πανω αν και νομιζω πιο πανω απο αυτη τη ρομ δυσκολο να δουμε

 

 

akalos το thread που προτεινες εχουνε σε καποιες σελιδες και μαμω τα θεματα,thanks για την προταση.

Ξερεις αν τα εχουν καπου μαζεμενα γιατι να κοιταξεις 2400 σελιδες τι θα πρωτοδεις?

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Sorry, tzivas, αλλα η miui που ερχεται σε λιγη ωρα θα'ναι απιθανη , και smooth και τα παντα ολα ... :p

Σε λιγη ωρα θα ερθει η απολυτη multilang miui ...

Την ετοιμαζω και την ανεβαζω σε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, tzivas, αλλα η miui που ερχεται σε λιγη ωρα θα'ναι απιθανη , και smooth και τα παντα ολα ... :p

Σε λιγη ωρα θα ερθει η απολυτη multilang miui ...

Την ετοιμαζω και την ανεβαζω σε λιγο.

 

αν ειναι ετσι περιμενουμε την καινουρια τοτε

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι περιμενουμε την καινουρια τοτε

Εχω ενα προβλημα με το pc , μπορω ν'ανεβασω μονο αυτη που δοκιμαζω εγω ( ειναι φτιαγμενη μεσα στο ζιπ).

 

MIUI multi V1

Changelog

Μικροτερες μεταφρασμενες εφαρμογες συστηματος , απο το ρομ wiui mod για το desire.

Αλλαγες σε tweaks και build.prop και θα δειτε τη διαφορα απο την προηγουμενη.

Αλλαγη lockscreen και wallpaper.

Bootanimation, απενεργοποιημενο για πιο γρηγορο boot και για οσους ειχαν προβληματα με bootloop μετα απο το πρωτο boot ( αυτο αναφερθηκε μονο στο xda ).

 

Κατεβασμα, MIUI multi 2.3.7 V1

http://www.mediafire.com/download/fpiddd37hos703x/MIUI_multI_2.3.7_V1.zip

 

Εγκατασταση με διπλα wipes και format system.

 

Enjoy ,....

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εβαλα αυτην CM7.2 MOD..τωρα να την αλλαξω και να βαλω την MIUI multi 2.3.7 V1???

 

Ο,τι θελεις κανεις. Και οι δυο ειναι καλες ROM, η καθεμια με τα στοιχια της. Δε συμαινει επειδη την ανεβασε τωρα ο gkalen οτι ειναι η καλυτερη. Τη ΜΙUI την εφτιαξε για τους φαν της MIUI, την CM7 για τους φαν της CM. Ειναι υποκειμενικο ποια αρεσει στον καθενα. Θα σου προτινα να μηνεις οπως εισαι και οποτε νοιωσεις οτι θες να δοκιμασεις κατι αλλο να περασεις τη MIUI. Δε σ'αρεσει; Ξαναγυρνας ευκολα πισω με το backup που θα κανεις. Ή δοκιμαζεις καποια αλλη ROM ή κανεις αναβαθμιση ή, ή, ή......

Μονο με δοκιμες θα καταληξεις στη ROM που σου καθεται καλυτερα και θα σε ικανοποιει.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στη παρέα!

Φοράω την the stallion ics look από τον Απρίλιο.

Πριν δυο μέρες μου παρουσιαστηκε σοβαρό πρόβλημα με την κάμερα.

Ενω προσπαθουσα να βγαλω φωτο, ξαφνικα η οθονη εγινε λευκη, και κολησε η εφαρμογη της καμερας.

Μετα απο λιγο ξαναπροσπαθησα να βγαλω φωτο και μου εμφανισε το εξης μηνημα: " Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης Καμερα (διαδικασια com.android.camera).

προσπαθηστε ξανα."

 

εκανα reboot το κινητο, αλλα μεχρι και τωρα συνεχιζει να μου βγαζει το παραπανω μυνημα, χωρις να μπορω να χρησιμοποιησω την φωτογραφικη.

Καμια ιδέα τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στη παρέα!

Φοράω την the stallion ics look από τον Απρίλιο.

Πριν δυο μέρες μου παρουσιαστηκε σοβαρό πρόβλημα με την κάμερα.

Ενω προσπαθουσα να βγαλω φωτο, ξαφνικα η οθονη εγινε λευκη, και κολησε η εφαρμογη της καμερας.

Μετα απο λιγο ξαναπροσπαθησα να βγαλω φωτο και μου εμφανισε το εξης μηνημα: " Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης Καμερα (διαδικασια com.android.camera).

προσπαθηστε ξανα."

 

εκανα reboot το κινητο, αλλα μεχρι και τωρα συνεχιζει να μου βγαζει το παραπανω μυνημα, χωρις να μπορω να χρησιμοποιησω την φωτογραφικη.

Καμια ιδέα τι παιζει?

Ανοιξε το ζιπ του stallion και παρε απο το system/app την camera.apk.

Μετα βαλτο στο system/app του τηλ... και αντικατεστησε με το υπαρχον και δωσε permissions (Γ) .

Reboot και δοκιμασε παλι, αν δουλευει.

 

@ sofoklas

Βαλε τη miui v1 sofo και πες μου εντυπωσεις .

Πανε ρολοι ολα τωρα ...

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το ζιπ του stallion και παρε απο το system/app την camera.apk.

Μετα βαλτο στο system/app του τηλ... και αντικατεστησε με το υπαρχον και δωσε permissions (Γ) .

Reboot και δοκιμασε παλι, αν δουλευει.

 

@ sofoklas

Βαλε τη miui v1 sofo και πες μου εντυπωσεις .

Πανε ρολοι ολα τωρα ...

 

Εχω έρωτα με την miui. Κατεβαίνει...

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το ζιπ του stallion και παρε απο το system/app την camera.apk.

Μετα βαλτο στο system/app του τηλ... και αντικατεστησε με το υπαρχον και δωσε permissions (Γ) .

Reboot και δοκιμασε παλι, αν δουλευει.

 

Ευχαριστω πολυ Γιωργο

Οντως δουλευει!!

Link to comment
Share on other sites

Περασα σημερα το μεσημερι που βγηκε την καινουρια miui του gkalen και δουλεουν προς το παρον ολα κομπλε δεν εχω και εκεινο το θεμα οπως ειχα με την προγουμενη με το google play.

Εχω δοκιμασει προς το παρον wifi,gps,φωτογραφικη και handsfree που αγορασα μολις σημερα απο τα crazy sundays του eshop με μονο 5.90 και δουλεουν αψογα για το κινητο μας για οποιον ενδιαφερεται ειναι τα sony ericson mh700 και εχω περασω και το spirit fm οπως εγραφα σε παλιοτερο ποστ επιτελους μετα απο μηνες ακουω παλι ραδιο με ενταση και μπασα με handsfree στον δρομο. Tα handsfree τα τσεκαρα και με το spirit fm και σαν κλησεις και ρωτουσα και τους αλλους πως με ακουνε και με λεγανε πεντακαθαρα.

Εχω περασει και ολες τις εφαρμογες μου και τα widgets μου και what's up messenger και sms ολα κυλανε ωραια.

Για οσους δεν θελουν να τους βγαλει διπλες επαφες και τις εχουν backup στην sdcard οταν πρωτοπερασετε τη ρομ πριν την συνδεσετε με το google account σας ξετσεκαρετε τον αυτοματο συγχρονισμο.

Αυτα απο εμενα προς το παρον μενει να δω με τα παιχνιδια πως παει αντοχη μπαταριας και πλεον αφου εχω handsfree να παιξω με το dspmanager.

Θελω να πιστευω πως ηρθε ο καιρος να πω τελος στα φλασαρισματα και να αραξω με αυτην αλλα με τον γκαλεν ποτε δεν ξερεις τι αλλο θα μας φτιαξει.

 

Τσεκαρετε παντως και το λινκ του akalo εχει 2400 σελιδες με θεματα για miui διαφορετικα απο τα ετοιμα και τα συνηθισμενα

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Εχω έρωτα με την miui. Κατεβαίνει...

Κι εγω, αλλα την ηθελα στα Ελληνικα, δεν ειμαι εθνικοφρων , αλλα δεν το δεχομαι , τετοια ρομ τεραστιας ομορφιας να υπαρχουν για κινεζους και για κατεχοντες την αγγλικη.

Γιατι να βγαινει μονο κινεζικα κι'αγγλικα?? Oι CM, γιατι εχουν ολες τις γλωσσες δηλαδη. Ετσι επρεπε να ηταν και η Miui.

Ετσι λοιπον επρεπε να βγει και στα Ελληνικα (και αλλες γλωσσες) , για να μπορει ο καθενας να εχει τη MIUI στη γλωσσα που θελει .

Τωρα η MIUI multi V1, ειναι νομιζω οπως πρεπει, δεν θα χρειαστει κατι αλλο.

Ειναι πλεον και γρηγορη και πολυ smooth και δεν θα'χετε κανενα προβλημα.

Ελπιζω οτι θα σ'αρεσει αυτη, γιατι οντως οι προηγουμενες τραβαγαν ζορια, τωρα δεν εχει καμμια σχεση.

Ηθελα και το χρονο μου, μεχρι να βρω τα κολπα της, δεν το'χα ξανακανει και παλι καλα που το βρηκα γρηγορα.

Τωρα, αν βρω τιποτ'αλλο που θ'αξιζει, θα το κανω μεσω, update.zip.

Ευχαριστω πολυ Γιωργο

Οντως δουλευει!!

Ημουν σιγουρος, αλλα ελεγα μηπως ηταν κατι αλλο.

Συμβαινει καμμια φορα να χασει κανα permission καμμια εφαρμογη συστηματος , αλλα αν κανεις αυτο που ειπαμε προηγουμενως, επανερχονται ολα .

Αυτο βεβαια μαλλον δεν θα ξανασυμβει ποτε , αλλα ετσι για να το ξερεις .

 

@ tzivas

Εκανες το αναλυτικο σου feedback παλι, χαχα ...

Ποιο titanium χρησιμοποιεις για το spirit fm? ??

Ανεβασε το , αν ειναι καποια αλλη εκδοση, εκτος μαρκετ η στειλτο μου.

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

@ tzivas

Εκανες το αναλυτικο σου feedback παλι, χαχα ...

Ποιο titanium χρησιμοποιεις για το spirit fm? ??

Ανεβασε το , αν ειναι καποια αλλη εκδοση, εκτος μαρκετ η στειλτο μου.

 

ή κανουμε αναλυτικο feedback ή δεν κανουμε καθολου ετσι νιωθω εγω.2η μερα και ολα καλα. Για το titanium που ρωτησες χρησιμοποιω την απλη free εκδοση απο play store με αυτη και τα αρχεια που ανεβασε το παιδι απο xda που σε εγραψε και στο δικο σου thread οτι δουλευει το spirit fm στη miui με αυτα λοιπον περασα spirit fm και ευχαριστιεμαι και ραδιο με τη miui σου

Link to comment
Share on other sites

ή κανουμε αναλυτικο feedback ή δεν κανουμε καθολου ετσι νιωθω εγω.2η μερα και ολα καλα. Για το titanium που ρωτησες χρησιμοποιω την απλη free εκδοση απο play store με αυτη και τα αρχεια που ανεβασε το παιδι απο xda που σε εγραψε και στο δικο σου thread οτι δουλευει το spirit fm στη miui με αυτα λοιπον περασα spirit fm και ευχαριστιεμαι και ραδιο με τη miui σου

 

μπορεις να σωσεις presets με σταθμους στην εκδοση που εχεις?Γιατι οταν το ειχα βαλει εγω το backup που ειχε ανεβασει ο αλλος και δουλευε ηταν η free εκδοση του spirit που δεν μπορουσες να σωσεις σταθμους.Στην full εκδοση του spirit αν εκανες το restore δεν δουλευε,μονο στην free version

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να σωσεις presets με σταθμους στην εκδοση που εχεις?Γιατι οταν το ειχα βαλει εγω το backup που ειχε ανεβασει ο αλλος και δουλευε ηταν η free εκδοση του spirit που δεν μπορουσες να σωσεις σταθμους.Στην full εκδοση του spirit αν εκανες το restore δεν δουλευε,μονο στην free version

 

Δυστυχως να σωσεις σταθμους δεν γινεται με αυτην την εκδοση αλλα εμενα δεν με απααχολη φτανει που εχω ραδιο σε αυτη τη ρομ.

 

Ενα bug που εντοπισα προολιγου ειναι οτι στελνεις sms αλλα δεν λαμβανεις εμενα δεν με νοιαζει γιατι δεν χρησιμοποιω sms μονο what's up messenger και αυτο δουλευει αλλα ενημερωσα για να το εχετε υποψιν οσοι σας

ενδιαφερει.Εχω δωσει αποδοχες οπου χρειαζεται αλλα sms στελνω δειχνει οτι εχουν σταλει αλλα δεν ερχεται μηνυμα παραδοσης ουτε απαντητικο μηνυμα.

Οσες φορες δοκιμασα να στειλω μηνυματα σε cosmote για να δω το υπολοιπο της καρτας ενω λεει οτι μηνυμα εληφθηκε μετα κανει ενα mini reboot και ξανααναβει αλλα χωρις να με ερθουν τα απαντητικα μηνυματα απο what's up

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

ή κανουμε αναλυτικο feedback ή δεν κανουμε καθολου ετσι νιωθω εγω.2η μερα και ολα καλα. Για το titanium που ρωτησες χρησιμοποιω την απλη free εκδοση απο play store με αυτη και τα αρχεια που ανεβασε το παιδι απο xda που σε εγραψε και στο δικο σου thread οτι δουλευει το spirit fm στη miui με αυτα λοιπον περασα spirit fm και ευχαριστιεμαι και ραδιο με τη miui σου

Thanks, το εκανα με ενα παλιο titanium και δεν επιανε.

Με τη version απο μαρκετ, εγινε με τη μια ....

 

μπορεις να σωσεις presets με σταθμους στην εκδοση που εχεις?Γιατι οταν το ειχα βαλει εγω το backup που ειχε ανεβασει ο αλλος και δουλευε ηταν η free εκδοση του spirit που δεν μπορουσες να σωσεις σταθμους.Στην full εκδοση του spirit αν εκανες το restore δεν δουλευε,μονο στην free version

Οχι, αλλα τουλαχιστον εχουμε ραδιοφωνο.

Στην full δεν καταφερα να το ανοιξω.

 

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ, MIUI multi 2.3.7 V1

Το λινκ και το ρομ, αλλαξε ..

Το'φτιαξα στη κουζινα χθες για να ειναι φρεσκο και οχι φτιαγμενο μεσα στο ζιπ.

 

Μοναδικη αλλαγη .. ΣΒΗΣΤΕ το αρχειο "08lagfixer" , απο το system/etc/init.d .

Οσοι κατεβασατε το ρομ σημερα δεν θα'χετε προβλημα , δεν θα βρειτε το αρχειο.

Επισης εσβησα καναδυο εφαρμογες ακομα.

Μου φαινεται καλυτερα να φλασαρετε το φρεσκομαγειρεμενο ...

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ημουν σιγουρος, αλλα ελεγα μηπως ηταν κατι αλλο.

Συμβαινει καμμια φορα να χασει κανα permission καμμια εφαρμογη συστηματος , αλλα αν κανεις αυτο που ειπαμε προηγουμενως, επανερχονται ολα .

Αυτο βεβαια μαλλον δεν θα ξανασυμβει ποτε , αλλα ετσι για να το ξερεις .

 

 

Δυστυχως, το ξαναεκανε.

Την πρωτη φορα εκανα ολα οσα γραφεις Γιωργο, και δουλεψε.

Αλλα πριν λιγο που πηγα να ανοιξω την καμερα μου εβγαλε παλι το μηνυμα για το com.android.camera.

Αντεγραψα το camera.apk απο το φακελο του stallion, εδωσα permissions, εκανα reboot και δυστυχως δεν λειτουργει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω, αλλα την ηθελα στα Ελληνικα, δεν ειμαι εθνικοφρων , αλλα δεν το δεχομαι , τετοια ρομ τεραστιας ομορφιας να υπαρχουν για κινεζους και για κατεχοντες την αγγλικη.

Γιατι να βγαινει μονο κινεζικα κι'αγγλικα?? Oι CM, γιατι εχουν ολες τις γλωσσες δηλαδη. Ετσι επρεπε να ηταν και η Miui.

Ετσι λοιπον επρεπε να βγει και στα Ελληνικα (και αλλες γλωσσες) , για να μπορει ο καθενας να εχει τη MIUI στη γλωσσα που θελει .

Τωρα η MIUI multi V1, ειναι νομιζω οπως πρεπει, δεν θα χρειαστει κατι αλλο.

Ειναι πλεον και γρηγορη και πολυ smooth και δεν θα'χετε κανενα προβλημα.

Ελπιζω οτι θα σ'αρεσει αυτη, γιατι οντως οι προηγουμενες τραβαγαν ζορια, τωρα δεν εχει καμμια σχεση.

Ηθελα και το χρονο μου, μεχρι να βρω τα κολπα της, δεν το'χα ξανακανει και παλι καλα που το βρηκα γρηγορα.

Τωρα, αν βρω τιποτ'αλλο που θ'αξιζει, θα το κανω μεσω, update.zip.

Ημουν σιγουρος, αλλα ελεγα μηπως ηταν κατι αλλο.

Συμβαινει καμμια φορα να χασει κανα permission καμμια εφαρμογη συστηματος , αλλα αν κανεις αυτο που ειπαμε προηγουμενως, επανερχονται ολα .

Αυτο βεβαια μαλλον δεν θα ξανασυμβει ποτε , αλλα ετσι για να το ξερεις .

 

@ tzivas

Εκανες το αναλυτικο σου feedback παλι, χαχα ...

Ποιο titanium χρησιμοποιεις για το spirit fm? ??

Ανεβασε το , αν ειναι καποια αλλη εκδοση, εκτος μαρκετ η στειλτο μου.

 

 

 

 

Δυστυχως, το ξαναεκανε.

Την πρωτη φορα εκανα ολα οσα γραφεις Γιωργο, και δουλεψε.

Αλλα πριν λιγο που πηγα να ανοιξω την καμερα μου εβγαλε παλι το μηνυμα για το com.android.camera.

Αντεγραψα το camera.apk απο το φακελο του stallion, εδωσα permissions, εκανα reboot και δυστυχως δεν λειτουργει!!!

Link to comment
Share on other sites

@ georgesoho

Προβλημα τοτε, ισως εχει σβηστει κατι.

Η θα επαναφερεις καποιο προηγουμενο backup, αν εχεις ..

Η θα πας recovery , wipe cache και dalvik cache και ξαναφλασαρε το ρομ.

Μετα θα πας στο data/app και θα σβησεις καποιες εφαρμογες που μπορει να ειναι διπλες.

Link to comment
Share on other sites

@ georgesoho

Προβλημα τοτε, ισως εχει σβηστει κατι.

Η θα επαναφερεις καποιο προηγουμενο backup, αν εχεις ..

Η θα πας recovery , wipe cache και dalvik cache και ξαναφλασαρε το ρομ.

Μετα θα πας στο data/app και θα σβησεις καποιες εφαρμογες που μπορει να ειναι διπλες.

 

Σκ..τ.

Αυτο δεν το ηθελα με τιποτα.

Προτεινεις καποιο απο τα τελευταια σου rom?

Link to comment
Share on other sites

Σκ..τ.

Αυτο δεν το ηθελα με τιποτα.

Προτεινεις καποιο απο τα τελευταια σου rom?

Δεν θα χασεις τιποτα ετσι που σου λεω, μη μπερδευεσαι, δε θα σβησεις data και format system.

 

Θα σου'λεγα να δοκιμασεις και cm7 και miui, θα σ'αρεσουν καλυτερα και τα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα χασεις τιποτα ετσι που σου λεω, μη μπερδευεσαι, δε θα σβησεις data και format system.

 

Θα σου'λεγα να δοκιμασεις και cm7 και miui, θα σ'αρεσουν καλυτερα και τα δυο.

 

μαλλον θα δοκιμασω cm7.

να την κατεβασω απο εδω ή απο xda?

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα δοκιμασω cm7.

να την κατεβασω απο εδω ή απο xda?

Οπου θες, απο xda δεν εχω μεσα την camera ics+ , αλλα τι βρισκεις και απο stallion.

Link to comment
Share on other sites

Οπου θες, απο xda δεν εχω μεσα την camera ics+ , αλλα τι βρισκεις και απο stallion.

 

διαβασα στο xda για το tip οσο αναφορα την μετακινηση του davlic.

χρησιμοποιω περιπου 120 εφαρμογες.

η sd ειναι 16gb, και δεν εχω κανει ποτε partition.

Μπορω να το παραληψω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...