Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχουμε gkalen,kalo,εσενα όλοι με πολυ ωραιες ρομ :):):)

 

picachucaki είδες την τελευταια rom του kalo με κερνελ 572 λεει οτι εχει ακομα καλυτερη εξοικονομηση μπαταριας και παει γρηγορα και επειδη βλεπω εσυ γενικως δοκιμαζεις διαφορες ρομ και εχεις και τη δικια σου βασισμενη πανω στου kalo τη δοκιμασες αυτη την εκδοση 3.1.8?

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

παλι τα μπερδευεις

το Β572 ειναι η version της official που ειχες και συ πριν την kalo

to kernel ειναι αυτο που λεμε .35 ( gingerbread ) , και .32 ( froyo )

οποτε η v3.1.8 , ειναι ενα ρομ βασισμενο στην official ρομ (B572) , που ειχες πριν ... :)

Link to comment
Share on other sites

παλι τα μπερδευεις

το Β572 ειναι η version της official που ειχες και συ πριν την kalo

to kernel ειναι αυτο που λεμε .35 ( gingerbread ) , και .32 ( froyo )

οποτε η v3.1.8 , ειναι ενα ρομ βασισμενο στην official ρομ (B572) , που ειχες πριν ... :)

 

Το γυρισε σε 572?ενταξη ειναι καθαρα για το δικο μας κιν και οχι πορτ απο το honor...εγω την προτειμουσα ειχα βγαλει κιολλας μια απλα δεν ασχοληθηκα τοσο πολυ οσο ο καλο!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ναι , ειπε να κανει και μια κανονικη

αυτες ειναι ευκολες ,τα πορτ ειναι τα δυσκολα

Link to comment
Share on other sites

gkalen ευχαριστω για την διορθωση και ελπιζω και εγώ καποια μέρα να τα μάθω σωστά ακομα νεος ειμαι αλλα που θα παει θα μαθω, και ήθελα να σε ρωτήσω αν το θέμα που με έκανες με τις νεκροκεφαλές θα δουλέψει και σε αυτην την εκδοση του kalo?

 

lesvos 1 δοκιμασα σήμερα και καθοδον μεσα στη θεσσαλονικη το sygic ωραια γραφικα πολυ πιο ομορφα από ndrive και igo χαλλλαρά ομως. Και πραγματι κλειδώνει πολύ πιο γρήγορα δορυφόρους και σε δείχνει απο κάτω και πόσους και την δύναμη εκπομπής του καθενός ετσι δεν χρειάζεσαι και το gps test ή καποιο αλλο πρόγραμμα περιμενω να μαθω και εσενα στο ταξίδι πως σε δούλεψε.Παρα πολύ ωραίο το συστηνω σε ολους ανεπιφύλακτα εδώ και το λινκ που το κατεβασα http://www.mediafire.com/?lf60cl6u0756sw1 το κανετε εγκατασταση και μετα επιλεγετε τη χωρα απο της οποιας τον χάρτη θελετε να κατεβασετε αυτό παιρνει κανα μισαωρο με wifi οποτε καλό ειναι να εχετε αρκετη μπαταρια.

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

gkalen ευχαριστω για την διορθωση και ελπιζω και εγώ καποια μέρα να τα μάθω σωστά ακομα νεος ειμαι αλλα που θα παει θα μαθω

 

lesvos 1 δοκιμασα σήμερα και καθοδον μεσα στη θεσσαλονικη το sygic ωραια γραφικα πολυ πιο ομορφα από ndrive και igo χαλλλαρά ομως. Και πραγματι κλειδώνει πολύ πιο γρήγορα δορυφόρους και σε δείχνει απο κάτω και πόσους και την δύναμη εκπομπής του καθενός ετσι δεν χρειάζεσαι και το gps test ή καποιο αλλο πρόγραμμα περιμενω να μαθω και εσενα στο ταξίδι πως σε δούλεψε.Παρα πολύ ωραίο το συστηνω σε ολους ανεπιφύλακτα εδώ και το λινκ που το κατεβασα http://www.mediafire.com/?lf60cl6u0756sw1 το κανετε εγκατασταση και μετα επιλεγετε τη χωρα απο της οποιας τον χάρτη θελετε να κατεβασετε αυτό παιρνει κανα μισαωρο με wifi οποτε καλό ειναι να εχετε αρκετη μπαταρια.

Ειδες που σου ειπα;! Ωραια, χαιρομαι. Και στο ταξιδι ειναι καλο και κλειδωνει εν κινησει.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοίτα tupac δεν διαφωνώ εσύ με το προτεινες πρώτος αλλά (χωρις παρεξήγηση)όταν σε ρωτησα για την τελευταια εκδοση με αναβαθμισμένους χάρτες με είπες δεν ξερεις και δεν το ειχες χρησιμοποιησει ενώ ο lesvos1 με εδωσε το λινκ που σας ανέβασα και με είπε και 2 πραγματα παραπάνω και θέλω να μάθω από αυτόν απο ενα κοινο ταξιδι που κανουμε πως ανταποκρίνεται το συστημα.
Link to comment
Share on other sites

τα θεματα ΔΕΝ δουλευουν για την version 3.1.8 που βασιζεται στην b572 , αλλα μονο απο την version 3.1.6 και κατω ...
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ταλαιπωρείται τον gkalen αν και ξερω οτι του αρεσει το theming...αν ανοιξετε οποιαδήποτε apk με το 7zip και πατε μεσα στο φακελο res/drawablehdpi εχει png αρχεια...οτι θέλετε το αλλαζετε απο εκει....αν και καλυτερα να παρετε ενα θεμα απο τη μια και να κανετε αλλαγες στα png!!δεν ειναι δυσκολο!!και μαθαίνετε κιολλας!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

κοίτα tupac δεν διαφωνώ εσύ με το προτεινες πρώτος αλλά (χωρις παρεξήγηση)όταν σε ρωτησα για την τελευταια εκδοση με αναβαθμισμένους χάρτες με είπες δεν ξερεις και δεν το ειχες χρησιμοποιησει ενώ ο lesvos1 με εδωσε το λινκ που σας ανέβασα και με είπε και 2 πραγματα παραπάνω και θέλω να μάθω από αυτόν απο ενα κοινο ταξιδι που κανουμε πως ανταποκρίνεται το συστημα.

Ναι, ετσι ειναι. Ειδα οτι ενδιαφερεσαι για gps κι οτι εχεις δοκιμασει καποια και ειπα να σου προτεινω αυτο. Σκεψου κλειδωνει γρηγορα με το παλιο που εχω αλλα σου εδωσα και link για το καινουριο. Χαιρομαι που σου αρεσε, ειναι οντως γAμ@το. (Απενεργοποιησε την επιλογη που εχει για την σπαστικη προειδοποιηση περασματος του οριου ταχυτητας.)

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ετσι ειναι. Ειδα οτι ενδιαφερεσαι για gps κι οτι εχεις δοκιμασει καποια και ειπα να σου προτεινω αυτο. Σκεψου κλειδωνει γρηγορα με το παλιο που εχω αλλα σου εδωσα και link για το καινουριο. Χαιρομαι που σου αρεσε, ειναι οντως γAμ@το. (Απενεργοποιησε την επιλογη που εχει για την σπαστικη προειδοποιηση περασματος του οριου ταχυτητας.)

 

 

ειναι πραγματι μαματο!!!οσο για την υποδειξη ακομα με κτελ και λεωφορεια ειμαι τώρα το καλοκαιρι ισως ασφαλισω το αμαξι και το μετακινησω μετα απο 2 χρονια προς το παρον και απο οσο ξερω τα λεωφορεια δεν κανουν υπερβαση οριων ταχυτητας :p:p:p

 

picachukaki πολυ καλα έκανες εγώ εχω ορεξη και θελω να μαθω και σε ευχαριστω για την πληροφορία

Link to comment
Share on other sites

ειναι πραγματι μαματο!!!οσο για την υποδειξη ακομα με κτελ και λεωφορεια ειμαι τώρα το καλοκαιρι ισως ασφαλισω το αμαξι και το μετακινησω μετα απο 2 χρονια προς το παρον και απο οσο ξερω τα λεωφορεια δεν κανουν υπερβαση οριων ταχυτητας :p:p:p

 

picachukaki πολυ καλα έκανες εγώ εχω ορεξη και θελω να μαθω και σε ευχαριστω για την πληροφορία

 

PiKachukaki bre oxi pica...xaaxxaa!!δεν ειναι δυσκολο παιδια..απλα Png αλλαζεις...απλα οπως ειπα καλυτερα να εχετε διπλα ενα θεμα απο ενα αλλο ρομ δεν μας νοιαζει ποιο γιατι μερικα png ειναι απλες γραμμες αλλα στη ρομ φαινονται διαφορετικα!!!βλεπεις τη εχει αλλαξει ο αλλος και αλλαζεις και εσυ!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη pikachukaki λοιπον μια ερωτηση μονο μιας και ξερεις καλα την ρομ του καλο που μπορω να βρω τις φωτος του lock screen?γιατί το ροοτ εξπλορερ με την αναζητηση τρώει σκαλωμα και οι φακελοι ειναι πολλοι και εψαξα σε πολλους kai /system και /data
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη pikachukaki λοιπον μια ερωτηση μονο μιας και ξερεις καλα την ρομ του καλο που μπορω να βρω τις φωτος του lock screen?γιατί το ροοτ εξπλορερ με την αναζητηση τρώει σκαλωμα και οι φακελοι ειναι πολλοι και εψαξα σε πολλους kai /system και /data

 

Η lockscreen ειναι μεσα στο framework-res.apk

 

http://i1241.photobucket.com/albums/gg516/Pikachukaki/Untitled.png

 

Ειναι μεγαλη η φωτο δεν ξερω αν την καταλαβενεις!

 

Replace or edit png's on apk

 

Εδω θα καταλαβεις καλυτερα αν και η αναλυση δεν ειναι η καλυτερη!!

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και πάλι pikachukaki μια χαρα βοηθησες για αυτο υπαρχει και στον υπολογιστη το ctrl και το συν μαζι για να μεγενθύνουμε φωτογραφιες στο ιντερνετ και να βλεπουμε καλύτερα,μια ερώτηση μόνο πως μπορουμε αυτες τις φωτογραφιες να τις επεξεργαζουμαστε ως προς το μέγεθος?Και θα ήθελα να ρωτησω λίγο τον gkalen οποτε το δει αυτο οι φωτος για τις νεκροκεφαλες που θα αντικαταστησω ειναι 10 φωτος που ξεκινανε σαν ic_jog_dial και θα σβήσω τις 8 αντιστοιχες που εχει ο kalo?γιατι 2 που εχεις εσυ βλέπω δεν τις εχει ο kalo Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και πάλι pikachukaki μια χαρα βοηθησες για αυτο υπαρχει και στον υπολογιστη το ctrl και το συν μαζι για να μεγενθύνουμε φωτογραφιες στο ιντερνετ και να βλεπουμε καλύτερα,μια ερώτηση μόνο πως μπορουμε αυτες τις φωτογραφιες να τις επεξεργαζουμαστε ως προς το μέγεθος?Και θα ήθελα να ρωτησω λίγο τον gkalen οποτε το δει αυτο οι φωτος για τις νεκροκεφαλες που θα αντικαταστησω ειναι 10 φωτος που ξεκινανε σαν ic_jog_dial και θα σβήσω τις 8 αντιστοιχες που εχει ο kalo?γιατι 2 που εχεις εσυ βλέπω δεν τις εχει ο kalo

 

Απο τη στιγμη που θα αλλαξεις της φωτος...καλυτερα να ψαχτεις με τις ηδη υπαρχων..γιατι τα Png ειναι defacto...10 εχει 10 θελει πχ!!Ανοιξε το frameworks-res.apk που σου εφτιαξε ο gkalen...αν της βλεπεις μικρες ανοιξετες με το photoshop και μεγαλοσετες ελαχιστα...η δες ενα μαμα Png στο photoshop ποσα pixel ειναι και κανε το ιδιο και στα δικα σου!

 

Το video το ειδες που ποσταρα?

 

------

Ετσι δεν εχω ψαχτει ουτε για τα δικα μου θεματα!!χαχαχ!!Αν δεις το κενακι που εχει στη lockscreen για να μπει η νεκροκεφαλη ειναι 80χ80...η νεκροκεφαλη που σου ειχε σε ενα απο τα θεματα ο καλο δεν ξερω σε ποια version ειναι 83χ83...οσο κιαν το μεγαλωσεις αυτο 80χ80 θα ειναι...αρα η νεκροκεφαλες οπως της βλεπω δεν μπορουν να μεγαλωσουν αλλο παρα μονο να κανεις τα slide διαφανα με τη νεκροκεφαλη!!

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα το βιντεακι αν και τα εκανες πολυ γρηγορα και ειναι πολυ μικρα στο βίντεο τα εικονίδια νομιζω στην ιδια λογικη το εκανα και εγω τα εχω πλεον πεταξει μεσα στη καινουρια ρομ του καλο αυριο μεθαυριο αν αποφασισω τελικα να την περασω τη καινουρια ρομ ακουσω και απο αλλους περα απο τον ιδιο οτι βλεπουν βελτίωση στη μπαταρία που ειναι οτι πιο σημαντικο για μενα να θελει περισσοτερες απο μια μερες να φορτισει τοτε θα δειξει και αν το εκανα σωστα.Ναι τελικα 10 ήταν και στις 2 ρομ εγώ δεν είμαι καλος στα μαθηματικα :p

 

μια αλλη ερωτηση που θα ήθελα να κανω αν κανείς ξέρει να με βοηθήσει ειχα πάρει απο ebay μπαταρια και χρησιμοποιούσα τοσο καιρο που ήταν 1700 mAh αλλα σαν βολτ λέει 3.7vdc ενώ η μαμα γραφει 3.7v αλλά απο κάτω γράφει limited charge voltage 4.2v και ειναι 1500mAh άρα αυτή που έχω είναι καλύτερη ή χειρότερη απο τη μαμα μπαταρία?

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα το βιντεακι αν και τα εκανες πολυ γρηγορα και ειναι πολυ μικρα στο βίντεο τα εικονίδια νομιζω στην ιδια λογικη το εκανα και εγω τα εχω πλεον πεταξει μεσα στη καινουρια ρομ του καλο αυριο μεθαυριο αν αποφασισω τελικα να την περασω τη καινουρια ρομ ακουσω και απο αλλους περα απο τον ιδιο οτι βλεπουν βελτίωση στη μπαταρία που ειναι οτι πιο σημαντικο για μενα να θελει περισσοτερες απο μια μερες να φορτισει τοτε θα δειξει και αν το εκανα σωστα.Ναι τελικα 10 ήταν και στις 2 ρομ εγώ δεν είμαι καλος στα μαθηματικα :p

 

Μην περιμενεις τρελα πραγματα εγω προσωπικά πανω απο 15ωρες δεν μπορεσα να παω..οπως το δουλευω το κιν αν το εχει παρατημένο και μιλας οποτε σε θυμηθεί καποιος θα κρατησει...εγω πιστεύω παραπάνω απο 15-16 ωρες δεν παει...με wifi ανοιχτο και 2-3 ωρες τηλ...απο εκει και περα να ξερεις τα Png ειναι defacto...απο τη στιγμη που μιλαμε για μαμα γιατι αν ανοιξεις πχ μια MIUI εχει αλλα Png μεσα!!10 εχει 10 θελει ουτε ενα λιγοτερο ουτε ενα περισσότερο!!

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

οχι εντάξει τα png για τις νεκροκεφαλες για lock screen που με εκανε ο gkalen ήθελα και να τις κρατησω και στην νεα ρομ του καλο αν περάσω εχω τη 3.1.5 και μπορει να πάω στη 3.1.8, δεν μπλεκω με miui γιατι δεν ακουσα και τα καλυτερα απο πολλούς εδώ μεσα
Link to comment
Share on other sites

οχι εντάξει τα png για τις νεκροκεφαλες για lock screen που με εκανε ο gkalen ήθελα και να τις κρατησω και στην νεα ρομ του καλο αν περάσω εχω τη 3.1.5 και μπορει να πάω στη 3.1.8, δεν μπλεκω με miui γιατι δεν ακουσα και τα καλυτερα απο πολλούς εδώ μεσα

 

Απο τη στιγμη που εισαι στου καλο και το θεμα ειναι στου καλο περνεις οτι αλλαξες απο τα apk και τα περνας στην καινουργια...αν ομως το θεμα ειναι απο B572 πχ τοτε θελει αλλαγη στα Png..!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που εισαι στου καλο και το θεμα ειναι στου καλο περνεις οτι αλλαξες απο τα apk και τα περνας στην καινουργια...αν ομως το θεμα ειναι απο B572 πχ τοτε θελει αλλαγη στα Png..!!

 

επειδη τωρα ετσι οπως τα ειπες μπερδευτικα θα σε πω τι εκανα.Εγώ τωρα έχω την β876 του καλο και τις νεκροκεφαλες και ενα ολοκληρο θεμα που με εκανε ο gkalen για τη συγκεκριμενη ρομ.Εγώ κατέβασα την β572 του καλο για να περασω ίσως αργότερα αλλα ηθελα να κρατισω για sliders τις νεκροκεφαλες οποτε πηγα και βρηκα οπως με καθοδηγησες το framework res και μεσα το φακελο drawablehdpi αποτην β876 ρομ και αντεγραψα τις 10 png με τις νεκροκεφαλές και τις περασα στιν β572 αντικαθιστωντας τα αντιστοιχα png.

Link to comment
Share on other sites

επειδη τωρα ετσι οπως τα ειπες μπερδευτικα θα σε πω τι εκανα.Εγώ τωρα έχω την β876 του καλο και τις νεκροκεφαλες και ενα ολοκληρο θεμα που με εκανε ο gkalen για τη συγκεκριμενη ρομ.Εγώ κατέβασα την β572 του καλο για να περασω ίσως αργότερα αλλα ηθελα να κρατισω για sliders τις νεκροκεφαλες οποτε πηγα και βρηκα οπως με καθοδηγησες το framework res και μεσα το φακελο drawablehdpi αποτην β876 ρομ και αντεγραψα τις 10 png με τις νεκροκεφαλές και τις περασα στιν β572 αντικαθιστωντας τα αντιστοιχα png.

 

ανα γεια σου...το framework του gkalen ειναι για 876 οχι για 572...φαινομενικα ειναι ιδια αλλα για καποιο αγνωστο λογο δινουν FC!!ο θεος ξερει!!δεν ειναι ομως μονο οι νεκροκεφαλες θες και τα sliders γιατι ο gkalen στα εκανε διαφανες ενω μαμα ειναι γκρι πρασινα κιτρινα μπλε καραβακια στο αιγαιο!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ THEMING

oπως στα λεει ο πικα , ετσι αλλαζουμε png .

για να μη τα ψαχνεις ενα -ενα μπορεις να παρεις το φακελο drawable hdpi και να τον αλλαξεις οπως ειναι , θα παρεις και τον φακελο drawable hdpi και απο το systemui και θα τον αλλαξεις κι αυτον και μετα φλασαρε , δηλαδη

ανοιγεις (7zip)το θεμα που εχεις με τις νεκροκεφαλες ( ΟΧΙ extract , δεξι κλικ και ανοιγμα φακελου )

πας system/framework/res/drawable hdpi ,και μετα

αντιγραφεις το framework-res.apk και το systemui.apk της Β572 στο desktop και τα ανοιγεις ενα-ενα κι αυτα με 7zip

πρωτα ανοιγεις το framework-res.apk και πας στο res/drawable hdpi

βαζεις τα ζιπ διπλα-διπλα και ριξε το φακελο drawable hdpi ( nekrokefales B876) στον αντιστοιχο φακελο της B572

κανε το ιδιο και με το systemui.apk , και μετα κλεισε το zip του framework-res.apk και του systemui.apk της Β572

παρε μετα τα αλλαγμενα framework-res.apk και systemui.apk της Β572 και βαλτα μεσα στο zip του θεματος με τις νεκροκεφαλες το ενα στο φακελο framework και το αλλο στο φακελο app , αλλαξε τα και μετα φλασαρε το θεμα απο recovery

και ετσι ετοιμο το ιδιο θεμα κααι για την B572 (V3.1.8)

Link to comment
Share on other sites

Ζαλιστηκα λιγο εχει και ζεστη anyway θα το κοιταξω να το κανω οπως το περιγραφετε αναλυτικοτατα και ελπιζω ολα να πανε καλα,δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη.Εξαλλου καποια στιγμή πρεπει να μαθω και εγω δεν θελω ολα να τα περνω ετοιμα.πικα μηπως τη δοκιμασες τη 3.1.8 να μας πεις εντυπώσεις

 

Και μια βασικη ενημερωση που το νιώθω ως υποχρεωση προς ολους οι περισσοτεροι ηδη να το ξερουν μην εμπιστευεστε τις μπαταριες απο ebay που λενε και καλα μεγαλυτερης χωρητικοτητας ειχα εδω και καιρο μια 1700 mAh μπαταρία που είχα παρει απο ebay, αλλα σημερα το πρωι ειπα να ξαναδοκιμασω με την 1500 μαμα που ειχα αφου ακουσα πολλοι ειχαν τη μαμα και μετα απο καποιες καλες ρομ που περασαν βλεπαν μεγαλη διαφορα στη διαρκεια και πραγματι με τη μαμα μπαταρια βλεπω κραταει περισσοτερο προς το παρον.Δυστηχως για μενα δεν ξερω που βοσκει το πολυμετρο μου γιατι εχω μια φαγουρα να μετρησω αυτη που πήρα και πριν λιγες μερες σκεφτομουν να αγορασω τη 2000 mAh που εβλεπα στο ebay αλλα αν συνεχισει και δω οτι με τη μαμα κρατησω πανω απο μερα με τη χρηση που το κανω δεν προκειται.Για οσους σκεφτονταν σαν και μενα θα ελεγα να κατσουν στα αυγα τους και σε κανα 2 μερες θα το ξαναθιξω το θεμα.

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορω να στο στειλω σε 5 λεπτα ...

Το θεμα ομως ειναι να το κανεις μονος σου

Ειναι ευκολο , ακολουθησε οτι λεω ακριβως και το κανες σε 5 λεπτακια ...

Αντεγραψε το zip και τα apk , που θα δουλεψεις στο desktop για να μην μπερδευεσαι

 

Παντως δεν θα δεις τιποτα διαφορες μ'αυτην τη ρομ που ηδη εχεις , μονο απο περιεργεια τη δοκιμαζεις την Β572 v3.1.8

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...