Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει δοκιμασει κανεις smurfed out και tweakzv6 με kalo?

 

Αν και μερικα tweaks φαινονται να κανουν δουλεια (zeppelinrox πχ) εχω κρατησει kalo 2.3 καθαρη μεχρι τωρα γιατι δεν θελω να της αντικαταστησω το built.prop και κυριως το framework.jar γιατι ο kalo τα εχει πεντακαθαρα,ουτε junk code μεσα που δεν δουλευει ουτε conflicts.

 

Θα ηταν ωραια να υπηρχαν καπου αναλυτικα τα tweaks των smurfed Out και v6 με εξηγησεις για το τι κανει η καθε γραμμη ωστε να μπορεις να βαλεις οτι θελεις και να ξερεις και τι κανει και αν conflictαρει με τα υπολοιπα που μπορει να εχεις ηδη..

 

Οποτε οποιος εχει δοκιμασει tweaks που δουλευουν σιγουρα σε ΑΥΤΟ το κινητο,δεν ειναι placebo και δεν κανουν conflict με τιποτα αλλο,θα ηταν καλο να τα δημοσιευει εδω για να τα μαζευουμε.

 

Εγω π.χ. ειμαι σιγουρος για το 3g turbocharger οτι δουλευει,ειχα κανει και αρκετα test που τα ειχα ανεβασει εδω πριν λιγο καιρο που το αποδεικνυουν.

 

Οποιος καλος συμπληρωνει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

ναι κ να ειχαμε κ σωστες froyo k gingerbread καλα θα ηταν.χαλια ηχος στα βιντεο,οχι κ τοσο καλη ποιοτητα των φωτο(για 5Mp) κ αλλα μικροπραγματα που δεν δουλευουν κ τοσο σωστα!ας ελπισουμε οτι κατι θα κανουν...

 

λοιπον , για καλυτερες φωτο και βιντεο , ξεχαστε το , κανεις developer ποτε δεν εχει φτιαξει φωτογραφικη μηχανη σε καμμια συσκευη ( θα μεινουμε με την κινεζικη καμερα θελουμε δε θελουμε , αυτο δεν φτιαχνεται ).... καλυτερη λυση ειναι καποιο , sony ericson , samsung κ.λ.π .... που εχει περισσοτερα χρηματα αλλα καλη καμερα ...

για τα αλλα μικροπραγματα που λες , στο froyo δεν υπαρχουν , δεν ξερω στο gingerbread τι κανει ,, αλλα στο ΗΟRSE δεν κανει τσικ , τιποτα ... και ολες οι εφαρμογες δουλευουν κανονικα και τιποτα περιεργο απο αυτα που διαβαζω , δεν υπαρχει .....

και δυστυχως δεν ελπιζω σε τιποτα αλλο καλυτερο στο μελλον ...... η huawei ειναι εταιρια της π@@@σας , οπως αποδειχτηκε και δεν βλεπω και παραπανω φως ...

 

 

Εχει δοκιμασει κανεις smurfed out και tweakzv6 με kalo?

 

Αν και μερικα tweaks φαινονται να κανουν δουλεια (zeppelinrox πχ) εχω κρατησει kalo 2.3 καθαρη μεχρι τωρα γιατι δεν θελω να της αντικαταστησω το built.prop και κυριως το framework.jar γιατι ο kalo τα εχει πεντακαθαρα,ουτε junk code μεσα που δεν δουλευει ουτε conflicts.

 

Θα ηταν ωραια να υπηρχαν καπου αναλυτικα τα tweaks των smurfed Out και v6 με εξηγησεις για το τι κανει η καθε γραμμη ωστε να μπορεις να βαλεις οτι θελεις και να ξερεις και τι κανει και αν conflictαρει με τα υπολοιπα που μπορει να εχεις ηδη..

 

Οποτε οποιος εχει δοκιμασει tweaks που δουλευουν σιγουρα σε ΑΥΤΟ το κινητο,δεν ειναι placebo και δεν κανουν conflict με τιποτα αλλο,θα ηταν καλο να τα δημοσιευει εδω για να τα μαζευουμε.

 

Εγω π.χ. ειμαι σιγουρος για το 3g turbocharger οτι δουλευει,ειχα κανει και αρκετα test που τα ειχα ανεβασει εδω πριν λιγο καιρο που το αποδεικνυουν.

 

Οποιος καλος συμπληρωνει!

 

θα σου θυμισω οτι , και το , libsqlite.so , ΕΜΕΙΣ το εχουμε δοκιμασει πρωτοι , 2 μηνες πριν ποσταρω στον , kalo , να το συμπεριλαβει στο ρομ του ........

και επισης το framework.jar , παλι ΕΜΕΙΣ το δοκιμαζουμε εδω και 3 μηνες ,, και εμεις το δωσαμε και αυτο στον , kalo ..... δηλαδη τι να αλλο να αλλαξεις στο framework.jar , και τι εχει κανει ο kalo και το εχει "πεντακαθαρο" ,,, αφου το ιδιο εχουμε φτιαξει κι εμεις ....

επισης ο kalo δεν χρησιμοποιει κανενα tweak στο ρομ του ,, οποτε μπορεις να δοκιμασεις μονος σου ,, και δεν χρειαζεσαι την αδεια κανενος για να κανεις τις δοκιμες σου , σε build.prop και init.d .....

εδω θα βρεις οτι θες να μαθεις παραπανω ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1227269

Link to comment
Share on other sites

λοιπον , για καλυτερες φωτο και βιντεο , ξεχαστε το , κανεις developer ποτε δεν εχει φτιαξει φωτογραφικη μηχανη σε καμμια συσκευη ( θα μεινουμε με την κινεζικη καμερα θελουμε δε θελουμε , αυτο δεν φτιαχνεται ).... καλυτερη λυση ειναι καποιο , sony ericson , samsung κ.λ.π .... που εχει περισσοτερα χρηματα αλλα καλη καμερα ...

για τα αλλα μικροπραγματα που λες , στο froyo δεν υπαρχουν , δεν ξερω στο gingerbread τι κανει ,, αλλα στο ΗΟRSE δεν κανει τσικ , τιποτα ... και ολες οι εφαρμογες δουλευουν κανονικα και τιποτα περιεργο απο αυτα που διαβαζω , δεν υπαρχει .....

και δυστυχως δεν ελπιζω σε τιποτα αλλο καλυτερο στο μελλον ...... η huawei ειναι εταιρια της π@@@σας , οπως αποδειχτηκε και δεν βλεπω και παραπανω φως ...

 

η εγγραφη βιντεο στην 2.2.2 πως ειναι?δεν ειχα δοκιμασει.η εικονα πολυ καλη ειναι αλλα ο ηχος του βιντεο που γραφεις ειναι μαυρα χαλια!!!στην 2.2.2 ειναι καλυτερος?

Link to comment
Share on other sites

η εγγραφη βιντεο στην 2.2.2 πως ειναι?δεν ειχα δοκιμασει.η εικονα πολυ καλη ειναι αλλα ο ηχος του βιντεο που γραφεις ειναι μαυρα χαλια!!!στην 2.2.2 ειναι καλυτερος?

 

Οι διαφορες ειναι μικρες , τι λιγο καλυτερος η λιγο χειροτερος , αυτος ειναι ,,, δωσαμε 199 ευρω γι'αυτη τη συσκευη ,,, τι περιμενουμε απο μια κινεζικη καμερα δηλαδη ,, να βγαζει φωτο σαν το iphone ??

Δυστυχως αυτο ειναι ,, εγω παντως για τα λεφτα που εδωσα ειμαι ευχαριστημενος απο τη συσκευη ,,, απλα δεν ειμαι ευχαριστημενος απο το support της huawei στη συγκεκριμενη συσκευη .....

Link to comment
Share on other sites

την ανεβαζω αλλα δεν ξερω ποση ωρα θα κανει.ποια ρομ εχεις τωρα?

 

τωρα εχω του KALO αλλα θελω να βαλω την μαμα χωρις ροοτ χωρις τιποτα μπας και καταφερω να αναβαθμισω απο την αρχη. απλα εγω εχω backup της 512 το οποιο δεν δουλευει γιαυτο θελω της 572. εξαλου σε αυτην ημουνα οταν το κινητο εφαγε κολλημα και δεν αναβαθμιζει τωρα.

Link to comment
Share on other sites

τωρα εχω του KALO αλλα θελω να βαλω την μαμα χωρις ροοτ χωρις τιποτα μπας και καταφερω να αναβαθμισω απο την αρχη. απλα εγω εχω backup της 512 το οποιο δεν δουλευει γιαυτο θελω της 572. εξαλου σε αυτην ημουνα οταν το κινητο εφαγε κολλημα και δεν αναβαθμιζει τωρα.

 

ακυρο δεν μπορω να ανεβασω το backup.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον , για καλυτερες φωτο και βιντεο , ξεχαστε το , κανεις developer ποτε δεν εχει φτιαξει φωτογραφικη μηχανη σε καμμια συσκευη ( θα μεινουμε με την κινεζικη καμερα θελουμε δε θελουμε , αυτο δεν φτιαχνεται ).... καλυτερη λυση ειναι καποιο , sony ericson , samsung κ.λ.π .... που εχει περισσοτερα χρηματα αλλα καλη καμερα ...

για τα αλλα μικροπραγματα που λες , στο froyo δεν υπαρχουν , δεν ξερω στο gingerbread τι κανει ,, αλλα στο ΗΟRSE δεν κανει τσικ , τιποτα ... και ολες οι εφαρμογες δουλευουν κανονικα και τιποτα περιεργο απο αυτα που διαβαζω , δεν υπαρχει .....

και δυστυχως δεν ελπιζω σε τιποτα αλλο καλυτερο στο μελλον ...... η huawei ειναι εταιρια της π@@@σας , οπως αποδειχτηκε και δεν βλεπω και παραπανω φως ...

 

 

 

 

θα σου θυμισω οτι , και το , libsqlite.so , ΕΜΕΙΣ το εχουμε δοκιμασει πρωτοι , 2 μηνες πριν ποσταρω στον , kalo , να το συμπεριλαβει στο ρομ του ........

και επισης το framework.jar , παλι ΕΜΕΙΣ το δοκιμαζουμε εδω και 3 μηνες ,, και εμεις το δωσαμε και αυτο στον , kalo ..... δηλαδη τι να αλλο να αλλαξεις στο framework.jar , και τι εχει κανει ο kalo και το εχει "πεντακαθαρο" ,,, αφου το ιδιο εχουμε φτιαξει κι εμεις ....

επισης ο kalo δεν χρησιμοποιει κανενα tweak στο ρομ του ,, οποτε μπορεις να δοκιμασεις μονος σου ,, και δεν χρειαζεσαι την αδεια κανενος για να κανεις τις δοκιμες σου , σε build.prop και init.d .....

εδω θα βρεις οτι θες να μαθεις παραπανω ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1227269

 

 

Το ποστ το εκανα επειδη κανενας δεν εχει το χρονο να δοκιμασει ολα τα tweaks μονος του.Οποτε αν ο καθενας εγραφε και ενα tweak που το χει δοκιμασει και δουλευει θα ηταν πολυ χρησιμο.Τα threads με τα tweaks στο xda τα χω διαβασει ολα,αλλα επειδη ειναι universal για android σε αλλα κινητα δουλευουν και σε αλλα βγαζουν θεματα.

 

Οσο για του kalo το framework που ειναι καθαρο απο audio tweaks εχει τον καλυτερο ηχο απο ολα τα rom που εχω δοκιμασει.

 

Πιστευω πολυ πιο ενδιαφερον να ποσταρουμε δοκιμασμενα tweaks για την συγκεκριμενη συσκευη απο το να ποσταρουμε ποιος εκανε μεγαλυτερο score στο antutu σε rom που δεν δουλευουν!

 

Επισης ο mengluole ειχε οντως φτιαξει την camera και κυριως το video,οποτε γινεται αλλα μονο αυτος ασχοληθηκε

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Το ποστ το εκανα επειδη κανενας δεν εχει το χρονο να δοκιμασει ολα τα tweaks μονος του.Οποτε αν ο καθενας εγραφε και ενα tweak που το χει δοκιμασει και δουλευει θα ηταν πολυ χρησιμο.Τα threads με τα tweaks στο xda τα χω διαβασει ολα,αλλα επειδη ειναι universal για android σε αλλα κινητα δουλευουν και σε αλλα βγαζουν θεματα.

 

δεν εχω χρονο πλεον για δοκιμες και προσωπικα θα ακολουθησω τον Kalo που λεει....

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=25311748&postcount=1022

οποιος εχει ας δοκιμασει και ας μας πει για να τα ενσωματωσει στο νεο release

Link to comment
Share on other sites

κανενας αλλος αγορινες που να εχει backup μαμα την 572 και να μπορει να το κανει upload?

 

θα ξαναδοκιμασω

 

Επισης ο mengluole ειχε οντως φτιαξει την camera και κυριως το video,οποτε γινεται αλλα μονο αυτος ασχοληθηκε

καποιο tweak η ρομ ειχε φτιαξει?

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

καποιο tweak η ρομ ειχε φτιαξει?

 

rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1530817

την ειχα δοκιμασει για κανα2 εβδομαδες,το video ηταν πιο καθαρο και κυριως σταθερο,δεν ειχε καθολου τρεμοπαιγματα και δεν πηδουσε frames.Και γενικα πολυ καλη rom ολα δουλευαν

Link to comment
Share on other sites

rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1530817

την ειχα δοκιμασει για κανα2 εβδομαδες,το video ηταν πιο καθαρο και κυριως σταθερο,δεν ειχε καθολου τρεμοπαιγματα και δεν πηδουσε frames.Και γενικα πολυ καλη rom ολα δουλευαν

kαι στου Kalo μια χαρα γραφει.εγω εννοουσα για τον ηχο στο βιντεο.εχει πολυ χαλια ποιοτητα!

Link to comment
Share on other sites

και χαρηκα ρε συ. τι προβλημα αντιμετωπιζεις;

 

το ανεβασα.ειναι δυο κομματια.ελπιζω να ειναι οκ.

http://www.mediafire.com/download.php?f5i49nf6v68juzg

http://www.mediafire.com/download.php?u8qa1n1achg8avn

Link to comment
Share on other sites

kαι στου Kalo μια χαρα γραφει.εγω εννοουσα για τον ηχο στο βιντεο.εχει πολυ χαλια ποιοτητα!

 

για τον ηχο δεν προσεξα,αλλα το video ηταν καλυτερο απο kalo.Τωρα για ηχο κατα ποσο γινεται να γραψει σε αλλο format δεν ξερω,λογικα θα γινεται με τιποτα codecs? amr ηχο στα 5kbps και ο kalo και ο mengluole,οι official παντως 2.2.2 και 2.3.5 που ειχα δοκιμασει εγραφαν στα 12.Θαυματα δεν ξερω αν γινονται,αν η ποιοτητα του μικροφωνου ειναι ιδια με του ηχειου δεν εχει και πολλα περιθωρια βελτιωσης!Ειχα διαβασει παντως οτι απο καπου μαλλον στο build.prop καποιοι ειχαν αλλαξει το bitrate.Λογικα γινεται,δεν ειναι megapixels να μην μπορεις να βαλεις πανω απο 5.Δεν εχω δοκιμασει καποια apps οπως camerapro που σε αφηνουν να σωσεις και αρχειο εκτος απο amr (που ειναι το χειροτερο audio format) ,ισως γινεται και απο κει

Link to comment
Share on other sites

το ανεβασα.ειναι δυο κομματια.ελπιζω να ειναι οκ.

http://www.mediafire.com/download.php?f5i49nf6v68juzg

http://www.mediafire.com/download.php?u8qa1n1achg8avn

 

σε ευχαριστω πολυ αγορινα. θα την δοκιμασω μπας και στρωσουνε τα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ το εκανα επειδη κανενας δεν εχει το χρονο να δοκιμασει ολα τα tweaks μονος του.Οποτε αν ο καθενας εγραφε και ενα tweak που το χει δοκιμασει και δουλευει θα ηταν πολυ χρησιμο.Τα threads με τα tweaks στο xda τα χω διαβασει ολα,αλλα επειδη ειναι universal για android σε αλλα κινητα δουλευουν και σε αλλα βγαζουν θεματα.

 

Οσο για του kalo το framework που ειναι καθαρο απο audio tweaks εχει τον καλυτερο ηχο απο ολα τα rom που εχω δοκιμασει.

 

Πιστευω πολυ πιο ενδιαφερον να ποσταρουμε δοκιμασμενα tweaks για την συγκεκριμενη συσκευη απο το να ποσταρουμε ποιος εκανε μεγαλυτερο score στο antutu σε rom που δεν δουλευουν!

 

Επισης ο mengluole ειχε οντως φτιαξει την camera και κυριως το video,οποτε γινεται αλλα μονο αυτος ασχοληθηκε

 

τα tweaks , εξαρτουνται και απο το κερνελ ,, οποτε καποια δεν τ'αφηνει ο κερνελ ....

και ετσι λειτουργουν διαφορετικα στο .32 κερνελ (που ειμαι εγω) σε σχεση με το .35 ,, οποτε δοκιμαστε μονοι σας ,, τα λινκ τα ξερετε και ειστε κομπλε ...

 

ο kalo εχει φτιαξει το framework.jar , οπως και εμεις , απο το λινκ που επισης , εμεις δωσαμε (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1411317 ) ,και δεν υπαρχουν τιποτε αλλα περιεργα tweaks ηχου ....

 

δεν ξερω για ρομ , που δεν δουλευουν ,,, αλλα το horse , αυτα τα antutu κανει , χωρις καποιο τρικ ,, και δουλευει αψογα , χωρις bugs , δοκιμασμενο πλεον παγκοσμιως ...... μαλλον θα λες για αλλα ρομ

 

οσο για την καμερα , ειπαμε λιγο καλυτερα η λιγο χειροτερα ,,, δεν υπαρχει περιπτωση να γινει σαν την , sony 5 mpixel , ποτε .......

πρεπει να ειμαστε ευχαριστημενοι , πιστευω ....

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για ρομ , που δεν δουλευουν ,,, αλλα το horse , αυτα τα antutu κανει , χωρις καποιο τρικ ,, και δουλευει αψογα , χωρις bugs , δοκιμασμενο πλεον παγκοσμιως ...... μαλλον θα λες για αλλα ρομ

 

οχι δεν λεω για το rom σου don't worry,φανταζομαι ρολλαρει ωραια ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιι!!Ηρθε το μωρο μου...απο το απογευμα ετοιμαστητε για Rom spam!!ΥΕAH!!!!!!11111oneoneone!! :P

 

Gkalen πως τη παλευεις με την 2.2??αλλα θα τη κρατησω λιγο να δω τη και πως κυριος γτ δεν εχει κλειδωμενο συστεμυι!θα πεσει θεμα πολυ!!ροοτ πως το κανουμε γιατι δεν θυμαμαι

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναιιιι!!Ηρθε το μωρο μου...απο το απογευμα ετοιμαστητε για Rom spam!!ΥΕAH!!!!!!11111oneoneone!! :P

 

Gkalen πως τη παλευεις με την 2.2??αλλα θα τη κρατησω λιγο να δω τη και πως κυριος γτ δεν εχει κλειδωμενο συστεμυι!θα πεσει θεμα πολυ!!ροοτ πως το κανουμε γιατι δεν θυμαμαι

 

αυτα ειναι ...... μπραβο .. :clap:

δεν χρειαζεται ροοτ ,,, τωρα πια ,,,

βαλε .. recovery.img ... backup ,, wipes ,,,, και φλασαρισμα , οποιο θες απο τα horse rom ....

και ετοιμος με ροοτ και τα παντα ολα ....

αντε , παιξε λιγο και μ'αυτην μεχρι να βαρεθεις ......

 

την παλευω ,, ανετα , κιολας ,,,, αφου σας εχω πει ,, μ'αρεσει η miui ,, αλλα πιο πολυ μ'αρεσει να δουλευουν ολα αψογα στο τηλ.. μου και εχεις την ευκαιρια να το δοκιμασεις αυτο ....

 

 

 

@ azulli ,, ok ,, sorry , νομιζα οτι ελεγες για το horse ,,, για αλλα ρομ, καλα λες ... :)

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι ...... μπραβο .. :clap:

δεν χρειαζεται ροοτ ,,, τωρα πια ,,,

βαλε .. recovery.img ... backup ,, wipes ,,,, και φλασαρισμα , οποιο θες απο τα horse rom ....

και ετοιμος με ροοτ και τα παντα ολα ....

αντε , παιξε λιγο και μ'αυτην μεχρι να βαρεθεις ......

 

 

@ azulli ,, ok ,, sorry , νομιζα οτι ελεγες για το horse ,,, για αλλα ρομ καλε λες ... :)

 

Την εχεις θεμαρησμενη την horse?αλλιως πως ροοταρετε για να της βγαλω τ; ματια αυτης εδω

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Την εχεις θεμαρησμενη την horse?αλλιως πως ροοταρετε για να της βγαλω τ; ματια αυτης εδω

 

Την εχω οπως θες ,, και θεμαρισμενη ,αλλα και lite , χωρις θεματα και εφαρμογες .....

Πηγαινε στο , thread στο xda , στη τελευταια σελιδα , εχω το λινκ για τη ,lite version ,, χωρις θεματα ,, μονο tweaks ....

 

Ok, κατεβασε το εδω ( Ηorse Rom Lite )......

http://www.mediafire.com/?c53kffmfqr85ga4

Βαλε , recovery.img , μεσω ροζ οθονης , backup , wipe all , και φλασαρε .....

ειναι κομπλε (root,busybox,zipalign,bash command,nano text,init.d ,data/app ) εκτος απο εφαρμογες και θεματα .....

Εφαρμογες , κατεβασε απο δω ....

http://www.mediafire.com/?3bir5rzwc8csdwr

Και για θεματα , ξερεις που θα πας ......

 

EΠΙΣΗΣ

Για , διαφανο κουρτινακι, με μαυρα γραμματα στο statusbar, κατεβασε το , Ηorse rom V1,,,, και ανοιξε το με 7zip ,,,,και παρε απο το , system/framework , το services.jar και αλλαξε το με το υπαρχον , reboot , και μετα πηγαινε uot kitchen , φτιαξε το θεμα σου , ορισε και τη διαφανεια που θες ,, και voila , διαφανο κουρτινακι.....

Αμα θες , διαφανο κουρτινακι με ασπρα γραμματα στο ,statusbar , τοτε κατεβασε το ,Horse Black , και αλλαξε το ,services.jar ,με αυτο , φτιαξε το θεμα σου και ετοιμος παλι....

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Την εχω οπως θες ,, και θεμαρισμενη ,αλλα και lite , χωρις θεματα και εφαρμογες .....

Πηγαινε στο , thread στο xda , στη τελευταια σελιδα , εχω το λινκ για τη ,lite version ,, χωρις θεματα ,, μονο tweaks ....

 

Ok, κατεβασε το εδω ( Ηorse Rom Lite )......

http://www.mediafire.com/?c53kffmfqr85ga4

Βαλε , recovery.img , μεσω ροζ οθονης , backup , wipe all , και φλασαρε .....

ειναι κομπλε (root,busybox,zipalign,bash command,nano text,init.d ,data/app ) εκτος απο εφαρμογες και θεματα .....

Εφαρμογες , κατεβασε απο δω ....

http://www.mediafire.com/?3bir5rzwc8csdwr

Και για θεματα , ξερεις που θα πας ......

 

Changelog 021 που εχεις με 041 που εχω??κλαιν διαφορες!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Changelog 021 που εχεις με 041 που εχω??κλαιν διαφορες!!!

δεν εχει σημασια αυτο , προχωρας κανονικα ,, και ειναι Β026 ,, δεν τρεχει μια ......

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σημασια αυτο , προχωρας κανονικα ,, και ειναι Β026 ,, δεν τρεχει μια ......

 

E αφου ξερεις δεν τα παω καλα με τα νουμερα!! :Ρ Κατι ασχετο μιας και αυτο βρηκα μεχρι στιγμης μειον...εχουμε καμια λυση για power widget στο notification η μπα?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...