Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αλλη ειναι;

η του Hay λες εσυ;

 

Του hay εχει μεγαλο προβλημα η μπαταρια...του sakura ειναι μια χαρα..του sakura πηρε ο σοφο και την πειραξε..το παιδι εβαλε του σοφο και λεει οτι τρωει reboot...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

.το παιδι εβαλε του σοφο και λεει οτι τρωει reboot...

αυτην εβαλα και εβγαλα και εγω,reboot δεν προλαβα να φαω γιατι βγηκε αμεσως απο τα κοληματα

παραξενο

Link to comment
Share on other sites

αυτην εβαλα και εβγαλα και εγω,reboot δεν προλαβα να φαω γιατι βγηκε αμεσως απο τα κοληματα

παραξενο

 

Αρα περιμενουμε να μπει ο σοφο να μας πει τη παιζει!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

(του σοφο)τη δευτερη φορά απλά πήγα να βαλω spiritfm εδωσα δικαιώματα su εκανε επανεκκίνηση και μόλις ανοιγε εβαζες pin και ξανα απο την αρχή reboot!
Link to comment
Share on other sites

(του σοφο)τη δευτερη φορά απλά πήγα να βαλω spiritfm εδωσα δικαιώματα su εκανε επανεκκίνηση και μόλις ανοιγε εβαζες pin και ξανα απο την αρχή reboot!

 

To λεει πατας allow και μετα το βελακι...αν σου κανει restart οταν πατησεις allow τοτε την επομενη φορα πατας deny

 

--------

@gkalen τσεκαρε και εδω να δεις τη παιζει!!

http://www.mediafire.com/?uvj1c8hcvq188cp

 

---------

http://www.mediafire.com/?6e3p4zco2bpvtds geno's script για να κανεις την aurora του απλου για το προ!

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

To λεει πατας allow και μετα το βελακι...αν σου κανει restart οταν πατησεις allow τοτε την επομενη φορα πατας deny

 

το ξερω αλλα μετα το restart μενει σε bootloop αποτε δεν μπορείς να κανεις τιποτα, ξανα εβαλα χωρίς su δικαιώματα αλλα κάποια στιγμή κόλλησε πάλη σε bootloop! Μαλλον κατι με το κερνελ μεταξύ της muiu 2.3.9 και το .35 genov4 παιζει!

 

Περασμα πάνω σε μαμα ρομ μπορεί να μην εχει προβλήματά!

Link to comment
Share on other sites

To λεει πατας allow και μετα το βελακι...αν σου κανει restart οταν πατησεις allow τοτε την επομενη φορα πατας deny

 

--------

@gkalen τσεκαρε και εδω να δεις τη παιζει!!

http://www.mediafire.com/?uvj1c8hcvq188cp

 

ρε συ ,τι ειναι αυτο το 01smurf ,σε ποιο φακελο ηταν ?? (η μηπως ηταν χυμα στο system)

αυτο εχει μεσα τα πιο πολλα απο τα tweaks (loopy smoothness,internet tweaks...κ.λ.π),αλλα σαν script φαινεται που το τρεχεις με script manager

που ηταν αυτο ???

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ,τι ειναι αυτο το 01smurf ,σε ποιο φακελο ηταν ?? (η μηπως ηταν χυμα στο system)

αυτο εχει μεσα τα πιο πολλα απο τα tweaks (loopy smoothness,internet tweaks...κ.λ.π),αλλα σαν script φαινεται που το τρεχεις με script manager

που ηταν αυτο ???

 

script ειναι βρε...στο Init.d ειναι το smurfed απο script βγηκε ετσι!!απλα στο εδωσα να το τσεκαρεις...αυτο τρεχω τωρα!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν λειτουργεί κανονικά η Miui τελικα!!! Ξανά τρώει συνεχόμενα reboots οποτε επιστερφω σε genov4 δυστηχως!!!!

 

:cry::cry::cry: και ήταν τόσο ωραία!

 

η ομορφια την εφαγε

και εγω την εβγαλα αμεσως,κατι δεν παει καλα,γενικα

 

Εγω δυο μερες τωρα που τη δοκιμαζω δεν εχω κανενα προβλημα. wipe data, cache, dalvic cache και format system κανατε?

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Εγω δυο μερες τωρα που τη δοκιμαζω δεν εχω κανενα προβλημα. wipe data, cache, dalvic cache και format system κανατε?

 

Μεγαλη υποθεση το format system!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δυο μερες τωρα που τη δοκιμαζω δεν εχω κανενα προβλημα. wipe data, cache, dalvic cache και format system κανατε?

ουτε στις αλλες κανω

σε αυτη γιατι;

Link to comment
Share on other sites

script ειναι βρε...στο Init.d ειναι το smurfed απο script βγηκε ετσι!!απλα στο εδωσα να το τσεκαρεις...αυτο τρεχω τωρα!

 

α μπραβο ,λεω κι εγω ,δεν ειχα ξαναδει κατι τετοιο,,,απλα εχει ολα τα tweaks μαζι και οχι ξεχωριστα ,οπως τα βαζαμε...αλλα πρεπει να το τσεκαρω ενα ενα ,να δω αν ειναι ολα μεσα η υπαρχει και τιποτα αλλο που μπορουμε να βαλουμε....

προς το παρον ,μην χρησιμοποιεις και αυτο και τα αλλα tweaks μαζι ....

αν θες να κανεις δοκιμες ,,τοτε θα σβησεις αυτο και θα βαλεις τα tweaks...

αν θελεις ομως να αλλαξεις launcher ,to loopy smoothness ας πουμε ειναι ετοιμο γραμμενο για τον υπαρχον launcher...και δεν μπορεις να το αλλαξεις γιατι αμα δεις σου λεει ,,dont editing...

Link to comment
Share on other sites

α μπραβο ,λεω κι εγω ,δεν ειχα ξαναδει κατι τετοιο,,,απλα εχει ολα τα tweaks μαζι και οχι ξεχωριστα ,οπως τα βαζαμε...αλλα πρεπει να το τσεκαρω ενα ενα ,να δω αν ειναι ολα μεσα η υπαρχει και τιποτα αλλο που μπορουμε να βαλουμε....

προς το παρον ,μην χρησιμοποιεις και αυτο και τα αλλα tweaks μαζι ....

αν θες να κανεις δοκιμες ,,τοτε θα σβησεις αυτο και θα βαλεις τα tweaks...

αν θελεις ομως να αλλαξεις launcher ,to loopy smoothness ας πουμε ειναι ετοιμο γραμμενο για τον υπαρχον launcher...και δεν μπορεις να το αλλαξεις γιατι αμα δεις σου λεει ,,dont editing...

 

μονο με αυτο ειμαι....γιαυτο στο εστειλα να δεις αν εχει τπτ εξτρα...γιατι και καμια τρελη διαφορα με τα δικα σου δεν βλεπω...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ουτε στις αλλες κανω

σε αυτη γιατι;

 

να κανεις παντα format system...

εγω παντως και restore ,που κανω ,παλι κανω full wipe και format system ,,για να καθαριζουν ολα...

 

 

μονο με αυτο ειμαι....γιαυτο στο εστειλα να δεις αν εχει τπτ εξτρα...γιατι και καμια τρελη διαφορα με τα δικα σου δεν βλεπω...

 

ειναι τα ιδια πραγματα ,,δεν τρεχει τιποτα ,,οπως θες κανεις...

Link to comment
Share on other sites

ουτε στις αλλες κανω

σε αυτη γιατι;

 

Μερικες εχουν στο updater script εντολη για να κανουν format system κατα την εγκατασταση, αλλες δεν εχουν και πρεπει να το κανεις μονος σου.

Εγω κανω παντα για να ειμαι σιγουρος

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

format system δεν έκανα , μιας και εχω έτοιμο το backup μου θα ξαναδοκιμάσω με format system αυτήν την φορά! (αυριο μάλλον γιατι σημερα βαριεμε να περιμένω να ξαναγεμίσει)
Link to comment
Share on other sites

format system δεν έκανα , μιας και εχω έτοιμο το backup μου θα ξαναδοκιμάσω με format system αυτήν την φορά! (αυριο μάλλον γιατι σημερα βαριεμε να περιμένω να ξαναγεμίσει)

 

Ρε μην μασατε ρε ενα format system την μερα την wind κανει περα!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μην μασατε ρε ενα format system την μερα την wind κανει περα!!!!

:lol::lol:

μα περα την εχω ετσι και αλλοιως

 

για καποιον λογο δεν μου εκατσε καλα η rom.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

μα περα την εχω ετσι και αλλοιως

 

για καποιον λογο δεν μου εκατσε καλα η rom.

 

Δεν νιωθεις εσυ!! :Ρ

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

αμα δεν ειναι ics,δεν.......

 

Αστα να πανε..βρηκα στο xda multilanguage android keyboard για miui αλλα τρωει FC ποιος μπορει να καταλαβει το γιατι??αλλαζει σε καθε ρομ το πληκτρολογιο γιατι αυτο ειναι για 2.3.2 Miui

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε..βρηκα στο xda multilanguage android keyboard για miui αλλα τρωει FC ποιος μπορει να καταλαβει το γιατι??αλλαζει σε καθε ρομ το πληκτρολογιο γιατι αυτο ειναι για 2.3.2 Miui

 

http://www.mediafire.com/?lgbe2wjdv84drtx

Το apk στο system/app και το αλλο στο system/lib

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

http://www.mediafire.com/?lgbe2wjdv84drtx

Το apk στο system/app και το αλλο στο system/lib

 

Το μαμα πληκτρολογιο??εισαι θεος!!testing!!Και ναι δουλευει τελεια!!!επιτελους γρηγορο typing!!! :p

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο εγραψες φιλε τελος εισαι κορυφη. δευτερη θεση στο quandrant με 2086 ποντους και στα 1000 ο επεξεργαστης. κατα τα αλλα μαμααααα 2.2.2............:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...