Jump to content

[Επίσημο] Φήμες και μελλοντικά μοντέλα Nokia Windows Phone


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως φαίνεται και από την παρουσίαση πόσο δεν σκέφτονται στη Microsoft.Είναι για γέλια και για κλάματα.

 

τι νομίζεις εσύ δηλαδή ότι έπρεπε να είχε η παρουσίαση ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 520
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι παρακάτω φωτογραφίες είναι αυτές που πόσταρα στο θέμα ότι η Microsoft θα βγάλει το όνομα Nokia στις νέες συσκευές...

Κάτι μου λέει ότι αυτές οι φωτογραφίες μόνο τυχαίες δεν είναι..

Και σήμερα είδα και κάτι διάσπαρτες φήμες για Lumia 1030 στις γιορτές...

Βρε λες?? Ώρα είναι νομίζω να μας δείξει η Microsoft τι ψάρια πιάνει και στα ψηλά...

 

http://techblog.gr/wp-content/uploads/2014/09/First-Microsoft-Windows-smartphone-570.jpg

 

10405663_718383508209136_7932345459838992784_n.jpg?oh=39cb8ccef037db1a6b1cf18e6a4abff1&oe=54886874&__gda__=1419646156_c5f4b25528b752eea1c9b402ca5baf1f

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δε με ενθουσιάζει αυτή η εξέλιξη.Όπως και να έχει ένας πολύ σημαντικός λόγος για τον οποίο άφησα την apple και πήρα το 1020 ήταν το λογότυπο της NOKIA εκεί στο κέντρο...:O
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Δε με ενθουσιάζει αυτή η εξέλιξη.Όπως και να έχει ένας πολύ σημαντικός λόγος για τον οποίο άφησα την apple και πήρα το 1020 ήταν το λογότυπο της NOKIA εκεί στο κέντρο...:O

 

Ναι αλλά θα πρέπει και η Nokia να βγάλει δικά της κινητά (όχι τώρα, αργότερα) και η Microsoft θέλει να ξεχωρίσει από τη Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η nokia θα περιοριστεί στις συσκευές χαμηλού κόστους για αναπτυσσόμενες χώρες.Δεν θα υπάρξουν άλλες ναυαρχίδες με το σήμα της nokia.
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η nokia θα περιοριστεί στις συσκευές χαμηλού κόστους για αναπτυσσόμενες χώρες.Δεν θα υπάρξουν άλλες ναυαρχίδες με το σήμα της nokia.

 

Θα δούμε τι θα γίνει, εγώ πάντως είμαι αρκετά αισιόδοξος :happy:

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε τι θα γίνει, εγώ πάντως είμαι αρκετά αισιόδοξος :happy:

 

Επειδή είσαι νέος και θα τα προλάβεις.....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η nokia θα περιοριστεί στις συσκευές χαμηλού κόστους για αναπτυσσόμενες χώρες.Δεν θα υπάρξουν άλλες ναυαρχίδες με το σήμα της nokia.

 

Inside info !? :shifty:

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Η λογική αυτό υπαγορεύει.Η ms εξαγόρασε πλήρως τη nokia.Δεν θα μπορεί η nokia να εξελίσσει νέες συσκευές που θα φέρουν εσωτερικό ανταγωνισμό με τη ms.Σήμερα διάβαζα ότι κατά πάσα πιθανότητα θα διατηρηθεί η ονομασία lumia στα κινητά της ms.Λογικό είναι η ms να θέλει να φτιάξει ένα μοντέλο τύπου apple και η nokia όπως τη ξέραμε τόσα χρόνια δεν έχει χώρο στα πλάνα τους.
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Η ms εξαγόρασε πλήρως τη nokia.

 

Say whaaat !? Αυτό που το διάβασες? Για ξαναψάξου... :rtfm:

 

Σήμερα διάβαζα ότι κατά πάσα πιθανότητα θα διατηρηθεί η ονομασία lumia στα κινητά της ms

 

Λογικό αφού η ονομασία ανήκει στην MS...

 

 

Δεν προκύπτει από πουθενά οτι η ΝΟΚΙΑ δεν θα ξαναβγάλει ναυαρχίδα ή συσκευή γενικότερα. Της έχει μείνει κι ένα εργοστάσιο στην Ινδία...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Η λογική αυτό υπαγορεύει.Η ms εξαγόρασε πλήρως τη nokia.Δεν θα μπορεί η nokia να εξελίσσει νέες συσκευές που θα φέρουν εσωτερικό ανταγωνισμό με τη ms.Σήμερα διάβαζα ότι κατά πάσα πιθανότητα θα διατηρηθεί η ονομασία lumia στα κινητά της ms.Λογικό είναι η ms να θέλει να φτιάξει ένα μοντέλο τύπου apple και η nokia όπως τη ξέραμε τόσα χρόνια δεν έχει χώρο στα πλάνα τους.

 

Όχι... Η Νόκια μπορεί να ξαναβγάλει κινητό αν θέλει... Άλλωστε τα Lumia 830 και 730/735 είναι τα τελευταία με το Nokia brand επάνω... Μετά τέλος...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε τα Lumia 830 και 730/735 είναι τα τελευταία με το Nokia brand επάνω... Μετά τέλος...

 

Δεν τα έχει βγάλει αυτή όμως...

 

Το τελευταίο που έβγαλε αυτή πρέπει να είναι το Icon...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρουμε ούτε θα μάθουμε ποιανού πρότζεκτ ήταν τα επόμενα του 930 δηλαδή τα 630/635... Ήταν στο μεταβατικό στάδιο... Δεν έχει όμως και κάποια σημασία... Εγώ περιμένω ένα κινητό σαν τη φώτο με ελάχιστα bezels και μικρό πάχος και βάρος....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Inside info !? :shifty:

Εγώ όπως θυμάμαι τα γραφόμενα της εποχής, η Nokia έχασε τη δυνατότητα να κυκλοφορήσει smartphone για 10 χρόνια και θα πρέπει να περιοριστεί σε "απλά" κινητά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

To 73x θα είναι υπέροχο, πάντως. Μακάρι να πέσει γρήγορα η τιμή του!

και εγώ αυτό καλοβλέπω γμτ... αλλά από την μια έχω μείνει με μια μπακατέλα.. (το 820 το έδωσα στην σύζυγο)

από την άλλη αν έρθει με κάνα 250αρι θα τραβάω τα μαλλιά μου....

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδες καλημερα..επειδη με τρωει ενα lumia κινητο γενικα για αγορα, κυριως γιατι θελω να εχω την καμερα των νοκια..ξερουμε τιποτα για αντικαταστατη του 1020??

πως θαναι περιπου,μεγεθος, specs κτλ? γοογλαρα λιγο αλλα βρηκα υπερβολες που μαλλον αποτελουν φαντασιες των sites..

Επισης για να μην ρωταω αλλου, ηρθε το swype στα wp?? ειδα ενα βιντεο απο το 530 και δειχνει να σχηματιζει προταση με swype..κατι που δεν το κανει το τυχαια στο βιντεο (αν πατησετε το βιντεο της κληρωσης θα το δειτε).

Ειναι ενας απο τους παραγοντες που δε με αφηναν να παω σε nokia..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλημερα..επειδη με τρωει ενα lumia κινητο γενικα για αγορα, κυριως γιατι θελω να εχω την καμερα των νοκια..ξερουμε τιποτα για αντικαταστατη του 1020??

πως θαναι περιπου,μεγεθος, specs κτλ? γοογλαρα λιγο αλλα βρηκα υπερβολες που μαλλον αποτελουν φαντασιες των sites..

Επισης για να μην ρωταω αλλου, ηρθε το swype στα wp?? ειδα ενα βιντεο απο το 530 και δειχνει να σχηματιζει προταση με swype..κατι που δεν το κανει το τυχαια στο βιντεο (αν πατησετε το βιντεο της κληρωσης θα το δειτε).

Ειναι ενας απο τους παραγοντες που δε με αφηναν να παω σε nokia..

 

Νωρίς είναι ακόμα.

Ίσως στο Λας Βεγκας αρχές Γενάρη η Βαρκελώνη τέλη Φλεβάρη.

Υπομονή 3 με 4 μήνες.

Επιβάλλεται η MS να βγάλει έναν άξιο διάδοχο του 1020 χωρίς εκπτώσεις οπουδήποτε.

Πρέπει να είναι κορυφαίο των κορυφαίων.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Νωρίς είναι ακόμα.

Ίσως στο Λας Βεγκας αρχές Γενάρη η Βαρκελώνη τέλη Φλεβάρη.

Υπομονή 3 με 4 μήνες.

Επιβάλλεται η MS να βγάλει έναν άξιο διάδοχο του 1020 χωρίς εκπτώσεις οπουδήποτε.

Πρέπει να είναι κορυφαίο των κορυφαίων.

 

αυτο περιμενω και εγω αρκει να ειναι σε νορμαλ μεγεθος..θα ειναι ο μονος λογος για να φυγω απο σονυ..γιατι και το 930 τωρα βλεπω οτι εχει ατελειες, ενω το ειχα για τελειο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισης για να μην ρωταω αλλου, ηρθε το swype στα wp?? ειδα ενα βιντεο απο το 530 και δειχνει να σχηματιζει προταση με swype..κατι που δεν το κανει το τυχαια στο βιντεο (αν πατησετε το βιντεο της κληρωσης θα το δειτε).

Ειναι ενας απο τους παραγοντες που δε με αφηναν να παω σε nokia..

 

Το Swype ήρθε, αλλά προς το παρόν μόνο στα Αγγλικά. Είναι ενσωματωμένο στα 8.1 και όχι ξεχωριστή εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έρχεται το τέρας, το θηρίο το τούμπανο ολκής :D

Alleged Microsoft Lumia 940 specs leak: Snapdragon 805, 24 MP PureView camera, WP10

http://www.phonearena.com/news/Alleged-Microsoft-Lumia-940-specs-leak-Snapdragon-805-24-MP-PureView-camera-WP10_id62662

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικά με το 930 να έχει τόσο λίγο καιρό στην αγορά το βλέπω αδύνατο να κυκλοφορεί τώρα. Εκτός αν αλλάξει τακτική και το πάει μετά την άνοιξη μαζί με τα wp10.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται το τέρας, το θηρίο το τούμπανο ολκής :D

Alleged Microsoft Lumia 940 specs leak: Snapdragon 805, 24 MP PureView camera, WP10

http://www.phonearena.com/news/Alleged-Microsoft-Lumia-940-specs-leak-Snapdragon-805-24-MP-PureView-camera-WP10_id62662

 

δεν υπάρχει τέτοια συσκευή είναι fake

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται το τέρας, το θηρίο το τούμπανο ολκής :D

Alleged Microsoft Lumia 940 specs leak: Snapdragon 805, 24 MP PureView camera, WP10

http://www.phonearena.com/news/Alleged-Microsoft-Lumia-940-specs-leak-Snapdragon-805-24-MP-PureView-camera-WP10_id62662

 

Εγώ δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να βγάλει αυτη την συσκευή γιατι πρέπει πρωτα να βγάλει αντικαταστάτη για τα 1020,1320,1520 άρα αν υπάρχει τέτοια συσκευή θα βγει μετά απο το δεύτερο τρίμηνο του '15...

Βασικά εγώ πιστεύω ότι αυτη η είδηση είναι fake

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...