Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το bluetooth το ξεκλείδωμα έρχεται σύντομα, μαζί με την αναβάθμιση σε 7.8. Θα υπάρξει ειδική εφαρμογή της ΝΟΚΙΑ για bluetooth sharing μόλις κυκλοφορήσει επίσημα η αναβάθμιση, όπως μου είπαν τα πολύ εξυπηρετικά παιδιά στο ΝΟΚΙΑ Care Κατεχάκη.

 

Όσον αφορά το Zune, είναι ένα θέμα όντως, ειδικά με τα βίντεο. Αλλα αν με ρωτήσεις ποιό με ενοχλεί πιό πολύ, το Zune ή τα σκαλώματα της Ics στο Ray, θα σου απαντήσω σίγουρα το δεύτερο.

 

Είναι θέμα προτεραιοτήτων καθαρά. Ψιλοβαρέθηκα τo rooting και το flashing και έχω ρίξει πολλά με το Desire και το Ray. Το Ray το έφερα στα μέτρα μου με custom rom, ποτέ όμως δεν έγινε απόλυτα smooth και δεν εξαφανιστηκαν πλήρως τα lags.

 

Mou αρέσει το απόλυτα smooth λειτουργικό των windows, καθώς επίσης και η εμφάνισή τους και η άριστη ενσωμάτωση των social networks. Όσο για την συσκευή, είναι πραγματικά πανέμορφη και με κορυφαία ποιότητα κατασκευής. Οπότε είμαι πολύ ευχαριστημένος με το Lumia 800.

 

To Ξερω αλλα τοσο καιρο που δεν εχει ερθει το ΒΤ μου εχει χρειαστει απειρες φορες ειδικα λογω Ν8 οπου βγαζω φωτο και τις στελνω. φαντασου ναχει καποιος το 800.. δεν θα τις παρει απλα!

Οσο για τη συγκριση με το ray, εισαι λιγο αδικος αν το συγκρινουμε σημερα καθως στα ιδα λεφτα σχεδον (οκ 50 ευρω παραπανω δεν ειναι λιγα,αλλα δεν ειναι πααααρα πολλα) παιρνεις το xperia P που πιστεψε με ειναι σχεδον το ιδιο smooth και γρηγορο με το 800! και αν συνεκτιμησεις τα συν σε εφαρμογες κτλ τοτε αναλογα τις απαιτησεις του καθενος δεν αξιζει να πας σε lumia 800 και wp7.8 (για να σου βαλω και τι λειτουργικο ΒΤ μεσα). παρολα για αυτα ατομα οπως η αδερφη μου που θελαν ενα ωραιο κινητο με καλα χαρακτηριστικα και καμερα και τις περισσοτερες γνωστες εφαρμογες ειναι πολυ καλο! (εγω σκεψου οτι χειριζομαι την TV με εφαρμογη και εχω ξεχασει που ειναι τι τηλεκοντρολλ :lol::lol: - το κινητο τοχεις παντα μαζι )

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To Ξερω αλλα τοσο καιρο που δεν εχει ερθει το ΒΤ μου εχει χρειαστει απειρες φορες ειδικα λογω Ν8 οπου βγαζω φωτο και τις στελνω. φαντασου ναχει καποιος το 800.. δεν θα τις παρει απλα!

Οσο για τη συγκριση με το ray, εισαι λιγο αδικος αν το συγκρινουμε σημερα καθως στα ιδα λεφτα σχεδον (οκ 50 ευρω παραπανω δεν ειναι λιγα,αλλα δεν ειναι πααααρα πολλα) παιρνεις το xperia P που πιστεψε με ειναι σχεδον το ιδιο smooth και γρηγορο με το 800! και αν συνεκτιμησεις τα συν σε εφαρμογες κτλ τοτε αναλογα τις απαιτησεις του καθενος δεν αξιζει να πας σε lumia 800 και wp7.8 (για να σου βαλω και τι λειτουργικο ΒΤ μεσα). παρολα για αυτα ατομα οπως η αδερφη μου που θελαν ενα ωραιο κινητο με καλα χαρακτηριστικα και καμερα και τις περισσοτερες γνωστες εφαρμογες ειναι πολυ καλο! (εγω σκεψου οτι χειριζομαι την TV με εφαρμογη και εχω ξεχασει που ειναι τι τηλεκοντρολλ :lol::lol: - το κινητο τοχεις παντα μαζι )

 

 

To bluetooth sharing δουλευει κανονικά στο 7.8, με app βεβαια που το εχω εδω και λιγο καιρό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είτε μέσω Zune με copy paste, είτε θα εγκαταστήσεις στον υπολογιστή σου το sky drive και θα τα μεταφέρεις ασύρματα.

Φιλε εννοείς δηλαδή να τα βαζω στον συγκεκριμένο φάκελο για να τα δει και να τα σύρω πάνω στο τηλέφωνο; γιατί δεν μπορώ να καταλάβω σε πιο φάκελο να τα ρίξω έχει μόνο μουσική,εικόνες και βίντεο

Link to comment
Share on other sites

To bluetooth sharing δουλευει κανονικά στο 7.8, με app βεβαια που το εχω εδω και λιγο καιρό.

 

ποιο ειναι να το πω και στην αδερφη μου?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος κάτοχος του κινητού να μου πει αν μπορείς να το συνδέσεις με την τηλεόραση, και αν μπορεί το κινητό να αναπαράγει video με ανάλυση 720p και 1080p.?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος κάτοχος του κινητού να μου πει αν μπορείς να το συνδέσεις με την τηλεόραση, και αν μπορεί το κινητό να αναπαράγει video με ανάλυση 720p και 1080p.?

 

ασυρματα το εχουμε κανει με την samsung που εχω σπιτι..κατευθειαν προβολη στην TV..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ασυρματα το εχουμε κανει με την samsung που εχω σπιτι..κατευθειαν προβολη στην TV..

 

δηλαδή? αν δεν σου είναι δύσκολο εξήγησε το μου για να το κάνω και εγώ! τι χρειάζετε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι εννοει εδω ο φιλος (To bluetooth sharing δουλευει κανονικά στο 7.8, με app βεβαια ) εγω το κατεβασα σε xap το εστειλα με email και δεν το στεινει. Που το κατεβαζουμε σε app; Εχω την 1750.0823.8858.136
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι εννοει εδω ο φιλος (To bluetooth sharing δουλευει κανονικά στο 7.8, με app βεβαια ) εγω το κατεβασα σε xap το εστειλα με email και δεν το στεινει. Που το κατεβαζουμε σε app; Εχω την 1750.0823.8858.136

 

Κοινη χρήση Bluetooth το λεει αλλα θα το κατεβάσετε απο το internet απο το windows store. δεν το εχει διαθεσιμο ακόμα στο store απο το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή? αν δεν σου είναι δύσκολο εξήγησε το μου για να το κάνω και εγώ! τι χρειάζετε?

 

Εγω το κανω με την εφαρμογη "ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΕ" της Nokia collection, μεσω wifi rooter και επιλεγω media player συμβατο ομως (π.χ. το western media player- δεν αναπαραγη κατευθειαν στην tv για τι ειναι παλιας τεχνολογιας), σε καινουργιες (smart tv κλπ) λογικα δεν θα εχεις προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Εγω το κανω με την εφαρμογη "ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΕ" της Nokia collection, μεσω wifi rooter και επιλεγω media player συμβατο ομως (π.χ. το western media player- δεν αναπαραγη κατευθειαν στην tv για τι ειναι παλιας τεχνολογιας), σε καινουργιες (smart tv κλπ) λογικα δεν θα εχεις προβλημα

 

ακριβως αυτο, μεσω dlna τεχνολογιας! το εχω και στο Ν8 μου, και αποσο θυμαμαι καπως ετσι ειναι στο 800. δεν το εχω εδω τωρα για να πω ακριβως αλλα για να το κανεις πρεπει η TV να ειναι συνδεδεμενη με το ρουτερ σου.

Πχ εγω εχω samsung smart TV και την εχω βαλει με ethernet (για καλυτερες ταχυτητες) στο ρουτερ, οποτε μολις κανει αναζητηση μεσω wifi απο την διαδικασια που ειπε ο φιλος απο πανω την βλεπει μεσω του ρουτερ..και παιζει κατευθειαν. εχω δει και ταινια για να καταλαβεις (με anroid)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειρινη. και εγω απο λαμια ειμαι και πειρα το lumia προσφατα και τιν εκοψα μονος μ. δεν ειναι τιπ. κατεβασε απο το νετ το microsim pdf cut. και θα το κανεις μονι. ειναι πανευκολο. δεν χανεις τιπ και δουλευει κανονικα.

 

Καλησπέρα συμπατριώτη :)

Τελικά τα κατάφερα...δεν την εκοψα μόνη μου φυσικά. Τελείως τυχαία μπήκα σε ένα μαγαζάκι τρύπα στην αρχη της καποδιστριου και ο τύπος -πολύ χαλαρά έκοψε την κάρτα μου και λύθηκε το πρόβλημα! το δύσκολο ήταν να περαστεί ο κατάλογός μου μιας και το προηγούμενο ήταν σονυ και δεν συγχρονιζόταν με το λουμια! έτσι σκέφτηκα ένα Ν95 που το είχα κάπου χωμένο και μπόρεσα να μεταφέρω τον κατάλογο!

Εξακολουθώ να θεωρώ αδιανόητο στον Γερμανό (τουλάχιστον της πόλης μας) να μην μπορουν να σου μεταφέρουν κατάλογο ή να σε υποχρεώνουν να αγοράσεις άλλη κάρτα! και δεν είναι τα 5 ευρώ αλλα ήθελα η κάρτα μου να μπορεί να μπει και σε παλιότερο κινητό αν χρειαστεί! Και ούτε καν τη λύση του αντάπτορα δεν μου πρότειναν!

τέλος καλό όλα καλά και από χτες έχω καινούριο τηλεφωνάκι!

Ευχαριστώ όλους σας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμπατριώτη :)

Τελικά τα κατάφερα...δεν την εκοψα μόνη μου φυσικά. Τελείως τυχαία μπήκα σε ένα μαγαζάκι τρύπα στην αρχη της καποδιστριου και ο τύπος -πολύ χαλαρά έκοψε την κάρτα μου και λύθηκε το πρόβλημα! το δύσκολο ήταν να περαστεί ο κατάλογός μου μιας και το προηγούμενο ήταν σονυ και δεν συγχρονιζόταν με το λουμια! έτσι σκέφτηκα ένα Ν95 που το είχα κάπου χωμένο και μπόρεσα να μεταφέρω τον κατάλογο!

Εξακολουθώ να θεωρώ αδιανόητο στον Γερμανό (τουλάχιστον της πόλης μας) να μην μπορουν να σου μεταφέρουν κατάλογο ή να σε υποχρεώνουν να αγοράσεις άλλη κάρτα! και δεν είναι τα 5 ευρώ αλλα ήθελα η κάρτα μου να μπορεί να μπει και σε παλιότερο κινητό αν χρειαστεί! Και ούτε καν τη λύση του αντάπτορα δεν μου πρότειναν!

τέλος καλό όλα καλά και από χτες έχω καινούριο τηλεφωνάκι!

Ευχαριστώ όλους σας :)

 

πάντως αφου ηθελες η κάρτα σου να μπαίνει σε παλιό κινητό θα ήταν καλύτερο η λύση με τις 2 σιμ, μια μικρή και μια μεγάλη.

Διότι ο αντάπτορας δεν λειτουργεί πάντα σωστά και δεν μπαίνει σε όλα τα κινητά! πχ νοκια Ν8.

οπότε εφόσον έσωσες τον κατάλογο θα σε συμβούλευα να παρεις τις 2 απο cosmote.

Κατά τα άλλα, παντα υπάρχουν ασυμβατότητες σε συνδεσιμότητα κτλ μεταξύ κινητών και ο πιο σίγουρος τρόπος ειναι το outlook.. το οποίο καλό ειναι να το βάλεις στη ζωή σου. θα σε διευκολύνει και στο μέλλον.

Οσο για το Γερμανό..κανενα τέτοιο μαγαζί δεν έχει εξειδικευμένο προσωπικό! και γενικά στην Ελλάσα όλα τα μαγαζιά εχουν απλά πωλητές. ανεκπαιδευτους και άσχετους. παιδιά τα οποία πάνε για ενα χαρτζηλίκι εκει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

πάντως αφου ηθελες η κάρτα σου να μπαίνει σε παλιό κινητό θα ήταν καλύτερο η λύση με τις 2 σιμ, μια μικρή και μια μεγάλη.

Διότι ο αντάπτορας δεν λειτουργεί πάντα σωστά και δεν μπαίνει σε όλα τα κινητά! πχ νοκια Ν8.

οπότε εφόσον έσωσες τον κατάλογο θα σε συμβούλευα να παρεις τις 2 απο cosmote.

Κατά τα άλλα, παντα υπάρχουν ασυμβατότητες σε συνδεσιμότητα κτλ μεταξύ κινητών και ο πιο σίγουρος τρόπος ειναι το outlook.. το οποίο καλό ειναι να το βάλεις στη ζωή σου. θα σε διευκολύνει και στο μέλλον.

Οσο για το Γερμανό..κανενα τέτοιο μαγαζί δεν έχει εξειδικευμένο προσωπικό! και γενικά στην Ελλάσα όλα τα μαγαζιά εχουν απλά πωλητές. ανεκπαιδευτους και άσχετους. παιδιά τα οποία πάνε για ενα χαρτζηλίκι εκει.

 

Κι εγώ 2 κάρτες ζήτησα και αρνήθηκαν να μου δώσουν 2! μου ειπαν πως μπορώ να παρω micro και αυτάματα θα μου καταργήσει την μεγάλη. γι αυτό έφυγα και έψαξα να την κόψω. διαφορετικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα! τώρα αν αυτό το κάνουν άλλα καταστήματα σε άλλες πολεις ίσως. Εδώ με υποχέρεωσαν να καταργήσω την μεγάλη ( να την απενεργοποιήσουν δηλαδη) και να μου ενεργοποιησουν μικρή!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 2 κάρτες ζήτησα και αρνήθηκαν να μου δώσουν 2! μου ειπαν πως μπορώ να παρω micro και αυτάματα θα μου καταργήσει την μεγάλη. γι αυτό έφυγα και έψαξα να την κόψω. διαφορετικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα! τώρα αν αυτό το κάνουν άλλα καταστήματα σε άλλες πολεις ίσως. Εδώ με υποχέρεωσαν να καταργήσω την μεγάλη ( να την απενεργοποιήσουν δηλαδη) και να μου ενεργοποιησουν μικρή!

 

αχχχ, κατι ξερω που σιχαινομαι αυτη την εταιρεια! παντα μα παντα φευγω με την ιδια εικονα απο τα μαγαζια του γερμανου και της κοσμοτε..δηλαδη με την δημοσιουπαλληλικη αντιμετωπιση που εχουν απεναντι στον κοσμο που ζηταει κατι περισσοτερο απο το απλο και ευκολο που εχουν μαθει να κανουν!

Για μενα πηγαινε και βρισε τους και πες του να παρουν να μαθουν πως το κανουν και να στο κανουν.

η κοσμοτε ειναι μια, ο γερμανος το ιδιο..το οτι ειναι τεμπεληδες και ασχετοι δε σημαινει οτι δε γινεται. αν δεν το ειχα δει με τα ματια μου δε θα το ελεγα ετσι, αλλα τις εχει ο κολλητος μου και τις εχω δει,να κλεινει το lumia και να ανοιγει το 5800 του...

ειδικα τον 1ο καιρο που ηθελε να κανει σωστες φορτισεις και μεχρι να περασει καταλογο ειχε κατα βολευτει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

*καλισπερα ειρινη. αστα μιν δινεις σιμασια στον γερμανο. αφου τα καταφερς μια χαρα. απλα φτιαξε ενα mail για να εχεις τισ επαφες εκι. θα συχρονιζοντε αυτοματα. δεν ειναι τιπ. καλιτερα gmail ι οτι θες. εκτος αν εχεις. ετσι οτι κινιτο και να παρεις μετα θα περνανε αυτοματα και δεν θα χανεις τιπ. μιν αποθικευεις επαφες στο κινιτο ς. δεν υπαρχει λογος
Link to comment
Share on other sites

*καλισπερα ειρινη. αστα μιν δινεις σιμασια στον γερμανο. αφου τα καταφερς μια χαρα. απλα φτιαξε ενα mail για να εχεις τισ επαφες εκι. θα συχρονιζοντε αυτοματα. δεν ειναι τιπ. καλιτερα gmail ι οτι θες. εκτος αν εχεις. ετσι οτι κινιτο και να παρεις μετα θα περνανε αυτοματα και δεν θα χανεις τιπ. μιν αποθικευεις επαφες στο κινιτο ς. δεν υπαρχει λογος

ναι αυτο θα κανω. ευχαριστω πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο θα κανω. ευχαριστω πολύ :)

 

Γινετε αυτο Ειρηνη που σου λεει ο Νικος απο πανω.

Και εγω 2 καρτες χρησιμοποιω και μαλιστα απ το Μαρτιο η Απριλιο δε θυμαμαι.

Και μαλιστα τις εχω προμιθευτει απο..γερμανο(Κηφισια)μιας και μενα στη πολη μου(Χαλκιδα)μου λεγαν τις ιδιες αερολογιες που λενε και σε σενα!

Παντως εμενα με εχουν σωσει οι 2 σιμ με ιδιο νουμερο καθως παντα εχω 2 συσκευες και με βοηθουν τα μεγιστα να τις αξιοποιω(π.χ. το Note2 δεν ειναι και για "ολες" τις συνθηκες οποτε εναλασω τα τηλεφωνα μου εχοντας παντου το ιδιο νουμερο!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα, και γω ρε παιδιά με 2 σιμ είμαι από την cosmote. γίνεται και παραγίνεται. απλά κλείνεις το ενα κι ανοίγεις το άλλο.

ότι θέλει κάνει μου φαίνεται το καθε κατάστημα. καλορίζικο το τηλεφωνάκι , θα το ευχαριστηθείς πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω ενα Lumia 800 και εχω περασμενο σαν λειτουργικο ολες της τελευτες ενημερωσεις και δεν μου εχει το Bluetooth sharing...ενω ο αδερφος μου που εχει και αυτος το ιδιο κινητο με τις ειδιες ενημερωσεις του εχει τα παντα μεχρι και προγραμμα για να φτιαχνει ρινγτονε επισημο της νοκια τη μπορω να κανω...??? Παιζει ρολο που ειναι απο ιταλια ...???
Link to comment
Share on other sites

Bluetooth sharing και ringtone maker έχει η έκδοση 7.8 η οποία σιγά σιγά θα δοθεί επίσημα.Περίμενε 10-15 μέρες για την αναβάθμιση και μετά θα έχει και το δικό σου..!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά , είμαι κάτοχος nokia lumia 800 , τρέχω εδώ και κάνα μήνα την έκδοση 7.8 που έκανα αναβάθμιση από nokia care και ανυπομονώ να μου έρθει το 920!!!!

 

ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να κατεβάσω free κάποια άλλη εφαρμογή για το τηλέφωνο για να έχω και δεύτερο gps εκτός από το πολύ καλό Nokia Drive ( μερικές φορές χάνει διαδρομές κ.λ.π ) π.χ το garmin..

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Bluetooth sharing και ringtone maker έχει η έκδοση 7.8 η οποία σιγά σιγά θα δοθεί επίσημα.Περίμενε 10-15 μέρες για την αναβάθμιση και μετά θα έχει και το δικό σου..!

Σε ευχαριστω για την απαντηση εεε βεβαια εχω την 7.8 τωρα θα περιμενω 10-15 μερες και βλεπουμε ευχαριστω..:)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα,

να ρωτησω την 7.8 πως μπορουμε να την περασουμε στο κινητο αν δεν θελουμε να περιμενουμε official?

Απο νοκια care που διαβαζω εννοειτε απο καταστημα?

τωρα φοραει την 1750.0805.8773.12220

ευχαριστω.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ήθελα να ρωτήσω κι εγώ! Σε κατάστημα nokia care η 7.8 περνιέται χωρίς χρέωση, ε? Δεν πιστεύω να χάνουμε τα ελληνικά?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...