Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η άλλη βλακεία είναι ότι οι μισοί που έχουν ι, έχουν πάρει ένα καρτελάκι που λέει τι πρέπει να μην κάνουν, και οι άλλοι μισοί δεν έχουν πάρει... Και όπως καταλαβαίνεις, εμείς που δεν έχουμε πάρει μας παίζουν μπαλάκι...
Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακούστε κόσμε... Στο 11ο σύνταγμα πεζικού έβαλαν τους ι3 και ι4 να σκάβουν και να ξεχορταριάζουν... Και όταν τους είπαμε ότι έχουμε πρόβλημα με τα πόδια και την μέση, μας είπαν να αλλάζουμε βάρδιες πιο γρήγορα...
Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

Ακούστε κόσμε... Στο 11ο σύνταγμα πεζικού έβαλαν τους ι3 και ι4 να σκάβουν και να ξεχορταριάζουν... Και όταν τους είπαμε ότι έχουμε πρόβλημα με τα πόδια και την μέση, μας είπαν να αλλάζουμε βάρδιες πιο γρήγορα...

Παντα οι Ιαδες ειναι οι αγγαρομαχοι.τωρα αν δεν υπαρχουν και ατομα η αγγαρεια την εχουν επομου :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περασε ενας μηνας στην αυλώνα... στα μπαμ! χαμπαρι δεν πηραμε!! πολυ καλα τα πραγματα στην 1η επιλαρχια και στην ιλη μου (διοικητης-αξιωματικοι) εκτος απο καποια οργανωσιακα προβληματα αλλα δεν βαριεσαι.. εμαθα οτι παω και ελδυκ 3-1 σαν Π.Α.Μ.Α.ς και μου εκαναν την καρδια περιβολη! Τι να κανω.. εμπειρια και αυτο!
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

ego eimai 302 mpika fevrouario,,

 

eimai se ena apo ta xxeirotera tagmata 290 limnou tha san doso merikes sinvoules pote min rotate fantarous o kathenas leei oti goustarei oute epop tipota radio arbila.. ego imoun poli xima kai eimai akoma pote den me dietakse palios oso imoun stoo mesologi anththeta me ebgazan anafora giati tsakonomoun kai den tous akouga

 

vevea ayta kopikan sto 290 pou einai alla tora ta ksana arxisa.....

 

gia na perasete kala ston strato thelei ena pragmaaaaaa thrasosssssss mono ayto thelei.... tora eimai me adeia kai kala logo seismou stin patra.....

 

kai pote min eiste provlepe 302 lele...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου και'γω 3/1 πυροβολικο ημουν 9 μηνες κυπρο 299..πολυ καλα ειναι..κ τωρα που ειναι κ καλοκαιρι τζαμι..ασε που θα σε πληρωνουν κιολλας..και απο αδειες καθε 1 με εναμισι μηνα..
:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

αληθεια λες? το μονο που σκεφτομαι ειναι το ποσο προβλεπέ ειναι η κυπρος.. γυαλισματα, ξυρισματα, συναγερμοι, ασκησεις.. στο κεντρο δεν τα ειχαμε αυτα (ενταξει ξυριζομασταν ;) )και δεν ξερω τι να περιμενω κατω. Μου λες την εμπειρια σου φιλε μου??
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Είμαι διαβιβαστής και μάλλον θα πάρω ειδικότητα χείριστης ασυρμάτου. Ξέρει κάνεις τι παίζει; επίσης οι διαβιβαστές στη Λήμνο πως τα περνάνε; και κάτι τελευταίο. Το 290 στη Λήμνο γιατί είναι από τα χειρότερα, τι στραβό παίζει εκεί;
Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

έχω 10 χρονια σχεδόν στην αμερική και θεωρούμαι ανυπότακτος εσωτερικού(!), για αυτό το λόγο υπάρχει απαγορευτικό εξόδου από τι χωρα και δε μπορώ να βγάλω διαβατήριο. Όταν κλείσω τα 11 χρονια στην αμερική και θεωρούμαι MKE θα έχω το δικαίωμα να έρχομαι έως 6 μήνες? Λογικά ναι, αλλα φοβάμαι μη μου πούνε ναι μεν είσαι MKE αλλα όταν κηρύχθηκες ανυπότακτος δεν ήσουν και να ισχύει το απαγορευτικό...παίζει να γίνει κάτι τέτοιο? Ρώτησα και μου είπανε δε θα έχω κανένα πρόβλημα..αλλα θέλω και μια δεύτερη γνώμη. Αν είναι να έχω το ίδιο πρόβλημα μετά να πάω φαντάρος τώρα αν είναι...

thanks

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

αληθεια λες? το μονο που σκεφτομαι ειναι το ποσο προβλεπέ ειναι η κυπρος.. γυαλισματα, ξυρισματα, συναγερμοι, ασκησεις.. στο κεντρο δεν τα ειχαμε αυτα (ενταξει ξυριζομασταν ;) )και δεν ξερω τι να περιμενω κατω. Μου λες την εμπειρια σου φιλε μου??

 

Λοιπόν δε έχω πρόθεση να σε αγχώσω απλά για να ξέρεις κάποια πράγματακια.Να μην πας σαν το πρόβατο στη σφαγή.

Η Ελδυκ για τους Μαύρους είναι αρκετά εώς πάρα πολύ προβλεπόμενη.Δεν μιλάω απλά για ξύρισμα .... γυάλισμα.... αλλά για καθημερινή επιθεώρηση θαλάμου..φάκελο υποφάκελο...κλπ κλπ.

"I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti"
Link to comment
Share on other sites

Είμαι διαβιβαστής και μάλλον θα πάρω ειδικότητα χείριστης ασυρμάτου. Ξέρει κάνεις τι παίζει; επίσης οι διαβιβαστές στη Λήμνο πως τα περνάνε; και κάτι τελευταίο. Το 290 στη Λήμνο γιατί είναι από τα χειρότερα, τι στραβό παίζει εκεί;

 

to 290 pou kollaei ?

88 LDB pas , ekei pou eimouna kai egw to 2006 . Dikas einai filos mou kai einai akoma ekei

 

kala tha einai ;)

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

Είμαι διαβιβαστής και μάλλον θα πάρω ειδικότητα χείριστης ασυρμάτου. Ξέρει κάνεις τι παίζει; επίσης οι διαβιβαστές στη Λήμνο πως τα περνάνε; και κάτι τελευταίο. Το 290 στη Λήμνο γιατί είναι από τα χειρότερα, τι στραβό παίζει εκεί;
απο τη στιγμη που αποφευγεις τον 31ΛΔΒ καλα θα εισαι. ως ΧΑΜ-αλης μην περιμενεις ευκολα ΚΕΠΙΚ...:p

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

xa0a0xa0a0xa0xa0ax0xa0xa0

 

 

Einai einai! :P Katw apo tis 30 na to les afto! :P

εσυ που εισαι χαμενος???

φιλε ετσι οπως πανε τα πραγματα...με βλεπω χαλαρα να φευγω. θα παρω και μια βδομαδα τιμητικη μαλλον απο τον μοιραρχο!:wacko:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

to 290 pou kollaei ?

88 LDB pas , ekei pou eimouna kai egw to 2006 . Dikas einai filos mou kai einai akoma ekei

 

kala tha einai ;)

 

Όντως έχεις δίκιο, σήμερα μας είπαν τις μεταθέσεις και μου είπαν 88ΛΔ. Είναι κοντά στη χώρα; έχει κόσμο το στρατόπεδο ή θα πήξουμε; αυτός ο δικός σου έχει βαθμό εκεί ή είναι απλός φαντάρος;

Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

τζεζους ειπε οτι ο δικας (διοικητης) ειναι φιλος του! οποτε η λοχαγος θα ειναι η ταγματαρχης!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

τζεζους ειπε οτι ο δικας (διοικητης) ειναι φιλος του! οποτε η λοχαγος θα ειναι η ταγματαρχης!

 

Ελπίζω να είναι καλός...

Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

Μπιλάκο από 350 και από ραντάρ Χορτιάτη περιμέναμε αυτές τις μέρες στην Σκύρο 15 άτομα με απόσπαση. Πάλι τη γλίτωσες; :p

 

54 και σήμερα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μπιλάκο από 350 και από ραντάρ Χορτιάτη περιμέναμε αυτές τις μέρες στην Σκύρο 15 άτομα με απόσπαση. Πάλι τη γλίτωσες; :p

 

54 και σήμερα. :cool:

μπα φιλε! για μενα δεν παιζουν τετοια!

νομιζω για σκυρο ηρθε μια μεγαλη μου αγαπη ο χρηστος!!! θα τον δεις(στο περπατημα) ειναι ιδιος ο ελμερ φαντ οταν δεν πιανει τον μπαγκς μπανυ!

ηταν να ερθει και ενα φιλαρακι μου...αλλα τελικα παει σκοτινα!

αν ερχοντουσαν 15 ατομα αποσπαση...ο διοικητης μου θα πεφτε στα ναρκωτικα!!

Σε λεω 80 ατομα θα φυγουν! αν δεν κλεισουν σκοπιες δεν παιζει να επιβιωσει κανεις!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μπα φιλε! για μενα δεν παιζουν τετοια!

νομιζω για σκυρο ηρθε μια μεγαλη μου αγαπη ο χρηστος!!! θα τον δεις(στο περπατημα) ειναι ιδιος ο ελμερ φαντ οταν δεν πιανει τον μπαγκς μπανυ!

ηταν να ερθει και ενα φιλαρακι μου...αλλα τελικα παει σκοτινα!

αν ερχοντουσαν 15 ατομα αποσπαση...ο διοικητης μου θα πεφτε στα ναρκωτικα!!

Σε λεω 80 ατομα θα φυγουν! αν δεν κλεισουν σκοπιες δεν παιζει να επιβιωσει κανεις!!

Σκύρο ξανά 1η Ιούλη τώρα πάω. :cool: Για σήμερα τους περιμένανε. Εμείς είμαστε εκτός από Σμηναρχία Μάχης και καλοκαιρινό θέρετρο βλέπεις. Οπότε εκεί θέλουν κάποιους «δούλους» παραπάνω για το ΣΕΕΠ...

 

Όλοι οι βυσματίες είστε στα αστικά κέντρα, οπότε παίρνουν αποσπάσεις συνέχεια. Τον περασμένο μήνα πήραν από Πάρνηθα (μονάδα για 20 άτομα και έχει 120...) και αυτό το μήνα πιάσαν τη Σαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουμε κοσμοοοοοοοο! θα πεσει διψα σ'ενα μηνα!

εγω παω την αλλη δευτερα! :p

εμεις ειμαστε ΜΕΕΠ και παιζει ωρες ωρες μεγαλη εμπλοκη φευγουν την παρασκευη και οι πυροσβεστες...αστα και βραστα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

pi3eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............................

 

 

xxa0ax0a0xxa :p

 

se emas pali hr8e arketos kosmos kai yparxoyn meres poy bgainoyn oloi oi kontinoi kai menoyn mesa oi makrinoi (5-4 pou pezoyn)...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...