Jump to content

Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


noname85
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΌΥΣ ΕΡΩΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΔΟΣΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΣΕ ICS 4.0 ΓΙΑ ΤΟ U8800 PRO? ΝΕΟΣ ΣΕ ANDROID ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥΝ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΝΕΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΕ ΣΑΡΑΝΤΑ.ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εβαλα το ρομ του καλο, την εκδοση 2.7. μεχρι στιγμης δειχνει πολυ καλη κ γρηγορη ρομ

 

ξερει κανεις πως μπορω να δημιουργησω φακελους για να μην ειναι χυμα οι εφαρμογες;

Πρεπει να εγκαταστησεις εναν launcher ο οποιος να υποστηριζει δημιουργια φακελων οπως ο 360 Launcher και ο Go Launcher EX. Ο kalo εχει στις ROM του τον Zeam Launcher επειδη ειναι πολυ ελαφρης και γρηγορος αλλα δεν μπορεις να κανεις φακελους.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΌΥΣ ΕΡΩΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΔΟΣΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΣΕ ICS 4.0 ΓΙΑ ΤΟ U8800 PRO? ΝΕΟΣ ΣΕ ANDROID ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥΝ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΝΕΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΕ ΣΑΡΑΝΤΑ.ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Καλησπερα. Επισημη ICS αναβαθμιση δεν υπαρχει. Καπιοι κινεζοι developers ομως εχουν βγαλει καποιες ROM οι οποιες ομως δεν ειναι πληρως λειτουργικες και για να τις περασεις θα χρειαστει να ''πειραξεις'' το κινητο. (root,recovery,...). Αν ενδιαφερεσαι μπορεις να κοιταξεις αυτες:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1532662

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1563564

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εγκαταστησεις εναν launcher ο οποιος να υποστηριζει δημιουργια φακελων οπως ο 360 Launcher και ο Go Launcher EX. Ο kalo εχει στις ROM του τον Zeam Launcher επειδη ειναι πολυ ελαφρης και γρηγορος αλλα δεν μπορεις να κανεις φακελους.

 

thanks! δοκιμαζω τον Go Launcher EX

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.

 

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SD ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ , ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ , Ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΗΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΑ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

την επομενη φορα θα γραφω με μικρα.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone.

Edited by APOSTOLIANOS7
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.

 

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SD ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ , ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ , Ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΗΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΑ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

την επομενη φορα θα γραφω με μικρα.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone.

 

Υπαρχουν πολλα προγραμματα για αυτο στο android market κανε εκει και sto google κανενα search του στυλ hide folder android

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.

 

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SD ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ , ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ , Ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΗΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΑ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

την επομενη φορα θα γραφω με μικρα.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone.

Δοκιμασε το QuickPic μπορεις να κανεις τους φακελους να ειναι κρυφοι. Ειναι μια καλη και γρηγορη εφαρμογη διαχειρισης, προβολης και επεξεργασιας φωτογραφιων. Στη διαχειριση αρχειων ομως θα τις βλεπεις εκτος αν βρεις και καποιο προγραμα δαχειρισης αρχειων που εχει τετοια επιλογη.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.

 

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ SD ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ , ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ , Ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΗΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΑ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΙΧΑΛΗΣ

την επομενη φορα θα γραφω με μικρα.

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone.

 

Για αποκρυψη , φωτο και βιντεο ,,,, keep safe ,, απο μαρκετ

 

@toukos 40

Ξεχασε το ,, το android 4 ics ,, για την συσκευη μας ,,,,,, μονο κατι κινεζικα καραγκιοζιλικια θα βρεις που υπολειτουργουν ...... (προς το παρον τουλαχιστον ,,, αλλα οπως το βλεπω και προς το μελλον

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια εχει ια φιλη το κινητο αυτο και της κανει κολληματα για αναβαθμιση πρεπει να το παμε στη wind η γινεται και απο pc ποια ειναι η τελευταια εκδοση?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Έχω το συγκεκριμένο κινητό (COSMOTE καρτοσυμβόλαιο) περίπου ένα χρόνο χωρίς να έχω μέχρι τώρα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω πειράξει τίποτα (δεν γνωρίζω πως!...) και είναι όπως όταν το πήρα από την WIND. Έχω εγκαταστήσει μόνο δυο παιχνίδια (θυμωμένα πουλιά, χάρτινο αεροπλανάκι) και μια εφαρμογή (MixZing media player).

Λοιπόν τώρα τελευταία παρατήρησα οτι κάποιες φορές χάνει το σήμα, δηλ. δεν γράφει "COSMOTE GR" αλλά "μόνο κλήσεις εκτάκτου ανάγκης" και δεν επανέρχεται μόνο του όπως παλιά, αλλά μόνο μετά από επανεκκίνηση. Συνήθως συμβαίνει μετά από παραμονή σε χώρο χωρίς κάλυψη (ανελκυστήρας, υπόγειο).

Έχω προσπαθήσει να επιλέξω δίκτυο από τις ρυθμίσεις αλλά δεν συνδέεται και λέει οτι δεν μπορεί να συνδεθεί αυτή την στιγμή.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει; Να το πάω στην WIND για service;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το συγκεκριμένο κινητό (COSMOTE καρτοσυμβόλαιο) περίπου ένα χρόνο χωρίς να έχω μέχρι τώρα κάποιο πρόβλημα. Δεν έχω πειράξει τίποτα (δεν γνωρίζω πως!...) και είναι όπως όταν το πήρα από την WIND. Έχω εγκαταστήσει μόνο δυο παιχνίδια (θυμωμένα πουλιά, χάρτινο αεροπλανάκι) και μια εφαρμογή (MixZing media player).

Λοιπόν τώρα τελευταία παρατήρησα οτι κάποιες φορές χάνει το σήμα, δηλ. δεν γράφει "COSMOTE GR" αλλά "μόνο κλήσεις εκτάκτου ανάγκης" και δεν επανέρχεται μόνο του όπως παλιά, αλλά μόνο μετά από επανεκκίνηση. Συνήθως συμβαίνει μετά από παραμονή σε χώρο χωρίς κάλυψη (ανελκυστήρας, υπόγειο).

Έχω προσπαθήσει να επιλέξω δίκτυο από τις ρυθμίσεις αλλά δεν συνδέεται και λέει οτι δεν μπορεί να συνδεθεί αυτή την στιγμή.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει; Να το πάω στην WIND για service;

 

καθ'οτι απειραχτο το τηλ... μου φαινεται λογικο ,,, να ζηταει επανεκκινησεις για να ερθει στα καλα του ...... και εφοσον εισαι απο τα παιδια που δεν γνωριζουν ,,, δεν προκειται να σου προτεινω να βαλεις ρομ η να αρχισεις να κανεις πραγματα στο τηλ..

το τηλ... ειναι πλεον σκασμενο απο τις αναβαθμισεις των εφαρμογων, τις πλοηγησεις στο ιντερνετ και ολα αυτα δημιουργουν ,,μεγαλο cache και συρικνωση της ram , και μπουκωνει γρηγορα το τηλ ,,,,

να πας ρυθμισεις/εφαρμογες/διαχειρηση εφαρμογων ,, και μια-μια τις εφαρμογες , να τις ανοιγεις και να κανεις ,, εκκαθαριση προσωρινης μνημης

απο κει και περα δεν γνωριζω αλλα πραγματα για μαμαδες ρομ και πως συμπεριφερονται μετα απο καποιο διαστημα ,,, ,,,,,, ,,,,,,,γιατι ποτε δεν εμεινα με μαμα ρομ (απειραχτη συσκευη)

τωρα αν νομιζεις οτι ειναι προβλημα δικτυου ,,, τι να σου πω ,, πηγαινε το για ενα service τοτε ....

αν καποιος αλλος γνωριζει κατι ας βοηθησει ...

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά!To huawei ενός φίλου τα έφτυσε...πρέπει να πάει στην wind για service.το κινητό όμως φοράει την 2.3.5 /512* και είναι και rootιασμένο,...unroot γίνεται με το να περνάμε πάλι την 2.3.5 από την αρχή?επίσης θα έχει προβλημα που θα είναι με την 2.3.5.ξέρω ότι η wind δεν έχει επίσημη έκδοση για 2.3..άρα πρέπει να το γυρίσουμε πάλι στην 2.2??και αν ναι υπάρχει κάποιο Link-άκι

 

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά!To huawei ενός φίλου τα έφτυσε...πρέπει να πάει στην wind για service.το κινητό όμως φοράει την 2.3.5 /512* και είναι και rootιασμένο,...unroot γίνεται με το να περνάμε πάλι την 2.3.5 από την αρχή?επίσης θα έχει προβλημα που θα είναι με την 2.3.5.ξέρω ότι η wind δεν έχει επίσημη έκδοση για 2.3..άρα πρέπει να το γυρίσουμε πάλι στην 2.2??και αν ναι υπάρχει κάποιο Link-άκι

 

ευχαριστώ πολύ

 

Ναι αμα βαλεις την official 2.3.5 θα ξερουταριστει,μην ξεχασεις να αλλαξεις και το recovery σε original huawei αν το χεις αλλαγμενο σε cwm.Δεν υπαρχει προβλημα να το πας με official 2.3.5 στο service το χω παει 2 φορες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Έχω ένα θεματάκι.Όταν το κλειδώνω ενώ μέχρι τώρα απλά έσβηνε η οθόνη τώρα τις τελευταίες 2 μέρες πρόσεξα ότι σε άκυρες στιγμές φωτίζεται μόνη της η οθόνη χώρις να υπάρχει λόγος.Είδα και τα κουμπιά μήπως έχει κολλήσει κανένα αλλά μπά.

Θέλει καμοία ρύθμιση η έχω θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Έχω ένα θεματάκι.Όταν το κλειδώνω ενώ μέχρι τώρα απλά έσβηνε η οθόνη τώρα τις τελευταίες 2 μέρες πρόσεξα ότι σε άκυρες στιγμές φωτίζεται μόνη της η οθόνη χώρις να υπάρχει λόγος.Είδα και τα κουμπιά μήπως έχει κολλήσει κανένα αλλά μπά.

Θέλει καμοία ρύθμιση η έχω θέμα?

 

κ μενα μου το εκανε αυτο, τουλαχιστον 1 φορα. εχω την ρομ του καλο β876 v2.7

 

επισης εχω κ ενα αλλο προβλημα. ειναι λαθος η ωρα στα μηνυματα. ας πουμε στελνω sms στις 15:00, μου απαντανε αμεσως κ το μηνυμα της απαντησης εχει ωρα 13:00 με αποτελεσμα να μου το εμφανιζει πριν το δικο μου.

 

φταιει η ρομ του καλο;;;

Link to comment
Share on other sites

κ μενα μου το εκανε αυτο, τουλαχιστον 1 φορα. εχω την ρομ του καλο β876 v2.7

 

επισης εχω κ ενα αλλο προβλημα. ειναι λαθος η ωρα στα μηνυματα. ας πουμε στελνω sms στις 15:00, μου απαντανε αμεσως κ το μηνυμα της απαντησης εχει ωρα 13:00 με αποτελεσμα να μου το εμφανιζει πριν το δικο μου.

 

φταιει η ρομ του καλο;;;

 

οχι δεν φταιει του kalo.του kalo λειτουργει 100% αψογα σε ολα

Link to comment
Share on other sites

toτε τι να φταιει; πριν βαλω την ρομ του καλο δεν ειχα προβλημα με τα σμς :(

 

δοκιμασε να περασεις την τελευταια ακολουθωντας ακριβως τις οδηγιες του και αν χρησιμοποιεις titanium για backup μην το χρησιμοποιησεις αυτη τη φορα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός huawei x5 pro εδώ και σχεδόν ένα χρόνο και πρόσφατα είχα ένα θέμα με το touch της οθόνης (κάποια σημεία δεν δούλευαν). Το πήγα πίσω στην wind και μου το επιδιόρθωσαν. Οταν το πείρα ξαναπέρασα τα προγράμματα μου κ.τ.λ. και έδωσα μόνιμο root στο κινητό με το superoneclick (το αναφέρω γιατί δεν ξέρω αν έχει ή όχι σχέση με το πρόβλημα μου).Αυτό που παρατηρώ λοιπόν ύστερα από 2-3 βδομάδες χρήσης -μετα την επισκευή- είναι ότι η αθόνη αναβοσβήνει 3-5 φορές χωρίς να το ακουμπάω σε τακτα χρονικά διαστήματα των 10 -20 λεπτών. Λέτε να είναι θέμα λογισμικού ή υλικού? Να το πάω πίσω ή να δοκιμάσω να κάνω τίποτα άλλο πριν?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός huawei x5 pro εδώ και σχεδόν ένα χρόνο και πρόσφατα είχα ένα θέμα με το touch της οθόνης (κάποια σημεία δεν δούλευαν). Το πήγα πίσω στην wind και μου το επιδιόρθωσαν. Οταν το πείρα ξαναπέρασα τα προγράμματα μου κ.τ.λ. και έδωσα μόνιμο root στο κινητό με το superoneclick (το αναφέρω γιατί δεν ξέρω αν έχει ή όχι σχέση με το πρόβλημα μου).Αυτό που παρατηρώ λοιπόν ύστερα από 2-3 βδομάδες χρήσης -μετα την επισκευή- είναι ότι η αθόνη αναβοσβήνει 3-5 φορές χωρίς να το ακουμπάω σε τακτα χρονικά διαστήματα των 10 -20 λεπτών. Λέτε να είναι θέμα λογισμικού ή υλικού? Να το πάω πίσω ή να δοκιμάσω να κάνω τίποτα άλλο πριν?

 

αποκλειεται να φταιει το ροοτ , γι αυτο που λες ,,, μηπως να το εκανες unroot με το superoneclick v2.2 ,, και να το πηγαινες παλι στο service .......

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα περίεργο πρόβλημα με τον καταλογο.Εχώ βάλει εξ αρχής την 2.3.5 και εκανα μεταφορά του καταλόγου απο xperia X8, αρχείο vcf, τον οποιο αναγνλωρισε κανονικά.Τους αριθμούς στον κατάλογο τους έχω στην μορφή 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ και οχι +3069ΧΧΧΧΧΧΧ με αποτέλεσμα όταν με καλούν να μην βγάζει τα ονόματα των επαφών παρα μόνο τον αριθμό +3069ΧΧΧΧΧΧΧΧ.Αν γράψω τους αριθμούς στην μορφή +3069ΧΧΧΧΧΧΧΧ τους αναγνωρίζει.Το έχει αντιμετωπίσει κανείς??Καμιά ιδέα πως λύνεται?:blink:
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα περίεργο πρόβλημα με τον καταλογο.Εχώ βάλει εξ αρχής την 2.3.5 και εκανα μεταφορά του καταλόγου απο xperia X8, αρχείο vcf, τον οποιο αναγνλωρισε κανονικά.Τους αριθμούς στον κατάλογο τους έχω στην μορφή 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ και οχι +3069ΧΧΧΧΧΧΧ με αποτέλεσμα όταν με καλούν να μην βγάζει τα ονόματα των επαφών παρα μόνο τον αριθμό +3069ΧΧΧΧΧΧΧΧ.Αν γράψω τους αριθμούς στην μορφή +3069ΧΧΧΧΧΧΧΧ τους αναγνωρίζει.Το έχει αντιμετωπίσει κανείς??Καμιά ιδέα πως λύνεται?:blink:

 

Ειναι γνωστο προβλημα,κανε ενα search στο Play store υπαρχουν εφαρμογες για αυτο

Link to comment
Share on other sites

Σαν ποιές εφαρμογές?

Για τσεκαρε εδω. Δεν το εχω χρησιμοποιησει.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei U8800 IDEOS X5 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...