Jump to content

Polls @ myphone.gr: Meego - Τελείωσε πριν αρχίσει;


saliez
 Κοινοποίηση

Πως θα εξελιχθεί το μέλλον του Meego  

172 members have voted

  1. 1. Πως θα εξελιχθεί το μέλλον του Meego

    • Το μέλλον του Meego θα εξαρτηθεί από τη Nokia
      30
    • Το μέλλον του Meego θα εξαρτηθεί από τη Samsung και την Intel
      16
    • Το Meego έχει αβέβαιο μέλλον
      53
    • Το Meego τελείωσε πριν αρχίσει
      63
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
      10


Recommended Posts

εχω ταινιες ολοκληρες στο 5800 σε 640χ480 και παιζουν κανονικα.

 

Ο φίλος του είχε ρυθμίσει τα μηνύματα στην εσωτερική μνήμη για αυτό δεν του το δέχτηκε ....

Αλλά κάποιος που δεν γνωρίζει, δεν έχει και όρεξη να εξηγήσει και να διορθώσει ένα πρόβλημα ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος του είχε ρυθμίσει τα μηνύματα στην εσωτερική μνήμη για αυτό δεν του το δέχτηκε ....

Αλλά κάποιος που δεν γνωρίζει, δεν έχει και όρεξη να εξηγήσει και να διορθώσει ένα πρόβλημα ....

 

ααα εγω καταλαβα πως δεν τις επαιζε λογω ram.

 

oποτε δεν τις δεχοταν καν γιατι οπως ειπες θα ειχε γεμισει η επιλεγμενη μνημη για τα εισερχομενα.

 

αν το ηξερε ο φιλος , θα μπορουσε να βοηθησει τον φιλο του και σιγουρα δεν θα εβγαζε λανθασμενα συμπερασματα.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι παιζει,απο παλια θυμαμαι καναμε πατεντες για να πανε κατευθιαν στην sd.

Το θεμα ειναι οτι πολυ κατοχοι νοκια δεν το γνωριζουνε.χρησιμο ειναι αλλα σε πολυ κοσμο δεν χρειαστηκε,οταν πρωτοβγηκε ολοι μερα το ψαχναμε,στο Ν90 νονιζω ειχα φαει και ιο ετσι.εγω προτιμω το καλωδιο παντα και εχω παντα ενα στο αμαξι,με το λαπτοπ κτλ.Ελπιζω πραγματικα η nokia να κατασταλαξει καπου και μακαρι να πανε καλα τα wp της για να συνεχισει και το meego

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πραγματα ανουσια δηλαδη για τον περισσοτερο κοσμο που θελει μια συσκευη να μιλαει,να στελνει sms να μπαινει fb και να κατεβαζει καμια εφαρμογη,παιχνιδι να περασει η ωρα..μονο το bt που και αυτο κατι πιτσιρικαδες το λειτουργουνε πιο πολυ..ειχα να στειλω αρχειο με bt πανω απο χρονο,πριν δεκα μερες μου ζητησε ενας φιλος να του στειλω σε ενα νοκια 5800 ενα βιντεο που τραβηξα με την εγνατια να εχει ενα μετρο νερο και ητανε δυο λεπτα με 640*480 και κλασικα του ελεγε ανεπαρκες μνημη.

Τελικα αφου με το pc μεσω bt θα εκανε μια ωρα του το εστειλα με mail

 

νομιζεις οτι το Ν9 δεν θα το αγορασουν πιτσιρικαδες?...μην σου πω οτι θα το αγορασουν..γιατι ειναι ωραιο εμφανισιακα (δεν ξερουν για το meego) αρα θα το παρουν και για το επειδη ειναι ΝΟΚΙΑ..

οσο για το bluetooth οντως οτι το χρησημοποιει η μικροτερη γενια αληθευει...αλλα αυτο με το 5800 που λες δεν ισχυει..οσο το ειχα..το ειχα γεμισει βιντεο και τραγουδια..κατι λαθος εκανες η με την καρτα μνημης η ηταν γεματο το τηλεφωνο

φιλικα γιωργος:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...