Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως εγώ με το KL1 είδα τεράστια διάφορα προς το καλύτερο στο GPS.. Πλέον λοκαρει άμεσα και με ακρίβεια 5 μέτρων. Για μένα το KI4 ήταν ότι χειρότερο από πλευρά GPS

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Μπραβο.... Σωστος ο Μορτης....!!!!! ΚΙ3 δεν ηταν καλυτερο...???? Στο θεμα αυτο....???

 

Εσυ καλε μου φιλε ***dimkit*** κανε ενα κοπο και βαλε {KP1}.... Kαι γραψε μια σειρουλα ακομα.... Σε σχεση παντα,με αυτο που μας αναφερεις...

Και οτι αλλο διαπιστωσεις.....

 

Κατι μου λεει.... Οτι αν πατησουν ολα καλα.... Δεν θα το μετανιωσεις.....

Μακαρι να μην κανω λαθος.... Και σε απογοητευσω....

 

Σου ζηταω συγνωμη αν κανω λαθος απο τωρα....

 

Εσυ εισαι σε VODA...???? Nα υποθεσω κατα 90%.... Που εισαι..??? Κανε edit... Kαι γραψε στο ιδιο -post-... δικτυο...??? lockarisma σε σχεση με τα δεδομενα κινητης...???? + gps....???? Eκανες < παρθενες δοκιμες >....???? = χωρις να υπαρχει κανενα δεδομενο εντοπισμου / θεσης στην συκευης σου...???? Ο χρονος ειχε μεγαλη διαφορα...??? 1 λεπτο...??? 2...??? Το παρατηρησες σε διαφορα μερη προσπαθειων σου...???? Ειχες 3G καλυψη εκει περα...??? Στα αλλα δεν...??? Γενικα το σημα...??? Μην αρχισω τα xdata / δορυφορους.... και αλλα θεματακια.... Και σε κουρασω... { Ισως εσενα }... Δεν σε ξερω καλε μου φιλε....

Δυο λεξουλες επιπλεον.... Εκτος gps / lock πως σου φανηκε...??? Πηγαδι η ομιλια σου...???? Αντιλαλος...??? Πως το παρατηρησες αυτο / Τι αλλο ως δεδομενο θυμασαι...??? Πιστευω οτι εχεις δικιο στην παρατηρηση σου.... Αλλα δεν ξερω αν συμφωνουν τα "standar" μας....{???} Δυο λεξουλες επιπλεον < αν και οποτε βρεις χρονο >. Σε οτι θυμασαι...!!!

Και να μην βρεις.... Να εισαι καλα.... Και σε ευχαριστω για την παραθεση σου...!!

 

Οι απαντησεις μπορει να θεωρηθουν και off-topic.... Για αυτο ισως καποιοι moderator.... Mας περιορισουν οπως οφειλουν, εαν αυτο συμβει...

Αυτοι ξερουν....!!! Αλλα πολλες λεξουλες... Εστω και δαγκωμενες.... Θα βγαλουν συμπερασμα....

 

Ειναι δυσκολο παιδια,το θεμα του modem.... H Samsung τα εχει παιξει και ακρη δεν βγαζουν ακομα..... Αλλαζαν τα ονοματα... Μετα μας τα αφησαν σταθερα.... Και τωρα τα ξανα αλλαζουν....Update στο Update με καθε firm.... Λες να τους πηραν χαμπαρι καποιοι...??

Και εχουν να φανε ακομα αλλαγεςςςςς...... Παρατηρησεις θελει το πραμα.... Πολλες παρατηρησεις.... Τι να σου κανουν 20 / 30 / 100 σχιστοματιδες...???? {αν και τα μοιραζουν σε διαφορα μερη στον κοσμο τα μηχανακια τους, οταν τα testaroun..} Με την < ics > να δειτε,πως θα παμε οταν σκασει.....???? Αντε ξανα μανα.... Μεχρι να βγουν τα αλλα τα μηχανακια..... Και ξανα μανα παλι απο την αρχη..... Ετσι προχωραει το πραμα,μεχρι να παλιωσει το θεματακι.... Και ετσι φτασαμε στο δαχτυλο.... Και καπου ειδα οτι θα το βαζουμε και σε ντοσιε,σε καμια 5/10 χρονια τα τηλεφωνακια.... Αν δεν μας το βαλουν μεσα στον εγκεφαλο και αυτα....

Edited by SYMELA_PONTIA
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον κάτι δε πήγε καλά στην εγκατάσταση μιας και το ΚΙ4 είναι δοκιμασμένο,αξιόπιστο και αυτό το πρόβλημα πρώτη φορά το ακούω.Kαι το KL1 πάντως είναι πολύ καλή επιλογή :)

 

Xμμμ, θα ξανακατεβάσω KI4 και θα δοκιμάσω, μπορεί να μη έκατσε καλά...

 

Tα ίδια, δεν έχω σήμα και Uknown radio...

 

http://img221.imageshack.us/img221/2889/snap20111221013946hro.th.png

Edited by Spyr0s
Link to comment
Share on other sites

Tα ίδια, δεν έχω σήμα και Uknown radio...

 

http://img221.imageshack.us/img221/2889/snap20111221013946hro.th.png

 

 

Φιλε Spyr0s.... Eσυ εισαι "expert" απο τα λιγα που διαβασα πιο πανω....

 

Κανε ενα κοπο και αφου απο οτι καταλαβα,{ισως και λαθος},δεν εχεις "full/setarei" ακομα... reflashing omega ics + αφου full backup πρωτα.... Aπο την αρχη....

Αν παλι δεν σε εχω προλαβει....{????}

 

Καθολου σημα...??? Σαν να μην εχεις βαλει modem που λεμε....????

Να το παμε αλιως.... Το πραγματακι....

 

Τι απο τα δυο μπορεις να κανεις....???? reflashing..??? Eαν δεν εχεις setarei τιποτα ακομα..???

Η να σε στειλω για λιστα modem...????

Edited by SYMELA_PONTIA
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Spyr0s.... Eσυ εισαι "expert" απο τα λιγα που διαβασα πιο πανω....

 

Κανε ενα κοπο και αφου απο οτι καταλαβα δεν εχεις "setarei" ακομα... reflashing οfficial.... Aπο την αρχη....

Αν παλι δεν σε εχω προλαβει....????

Καθολου σημα... Σαν να μην εχεις βαλει modem που λεμε....????

Να το παμε αλιως.... Το πραγματακι....

 

Τι απο τα δυο μπορεις να κανεις....???? reflashing..??? Eαν δεν εχεις setarei τιποτα ακομα..???

Η να σε στειλω για λιστα modem...????

 

Για κάποιο άγνωστο λόγο δεν έχω σήμα με το ΚΙ4 ενώ τα KL1 και NEKI2 δουλεύουν :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο άγνωστο λόγο δεν έχω σήμα με το ΚΙ4 ενώ τα KL1 και NEKI2 δουλεύουν :wacko:

 

Απο που μου κατεβαζεις KI4 ...???? ΟΜΕGA FILES...???? Συσκευη σου...??? xda...???? πρωτο post...???

 

Δωσε μου ενα link.... Nα το δοκιμασω.... Η να σε παραπεμψω αλλου....????

Αν και καπου αλλου... Πρεπει να ειναι η στραβη....

 

Απο εδω κατεβαζεις το KI4...??

1) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3795686#post3795686 modem....???

2) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17967764&postcount=5.....????

 

Απο < Recovery CWM > μου το πας φυσικα....?? Οπως και με τα αλλα,που μου λες οτι δουλευουν... Ετσι δεν ειναι φιλε...???

 

Παμε λιγο να την βρουμε πατ - κιουτ την ακρουλα...

Edited by SYMELA_PONTIA
Link to comment
Share on other sites

Απο που μου κατεβαζεις KI4 ...???? ΟΜΕGA FILES...???? Συσκευη σου...??? xda...???? πρωτο post...???

 

Δωσε μου ενα link.... Nα το δοκιμασω.... Η να σε παραπεμψω αλλου....

Αν και καπου αλλου... Πρεπει να ειναι η στραβη....

 

Απο εδω κατεβαζεις το KI4...??

1) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3795686#post3795686 modem....???

2) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17967764&postcount=5.....????

 

Παμε λιγο να την βρουμε πατ - κιουτ την ακρουλα...

 

Δοκίμασα το αρχείο που ήταν μαζί με τη rom, μετά ξανακατέβασα απο το τέταρτο post, μονο απο xda δε κατέβασα αλλα επειδή μου την βάρεσε τώρα θα δοκιμάσω και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το αρχείο που ήταν μαζί με τη rom, μετά ξανακατέβασα απο το τέταρτο post, μονο απο xda δε κατέβασα αλλα επειδή μου την βάρεσε τώρα θα δοκιμάσω και αυτό.

 

Μαλλον δεν φταιει το αρχειο... Δεν εχω διαβασει καμια τετοια παραθεση....

Και ο ********:respect:ΙΟΑΤΗΕ:respect:********.... Δυσκολα να εκανε καποια τετοιου ειδους αλλαγη,στο kithcen του....

 

full backup + reflashing omega ics σε παιρνει...???? Οχι πως ειμαι 100% σιγουρος οτι θα στρωσει... Αλλα παιζει...

Κανε το και ενα download + flashing απο xda {ΚΙ4}... Aν εχεις τον χρονο.... Ματαιο το κοβω ομως και αυτο...

 

Σε περιμενω να μου πεις... Τι σε παιρνει να κανεις..???

 

Το αρχειο μπορεις να το ξεζιπαρεις κανονικα... χωρις προβλημα...??? Αυτο που flashareis...????

Aλλου ειναι η moda...= λαδια... Για βαλε τα δυνατα σου ρε Γατε.... Με το fullbackup + reflashing omega ics τελευταια επιλογη...

 

Σε λιγο θα πρεπει να φυγω απο p.c.... Aν προλαβω / διαβασω... θα σου γραψω,αν μου κατεβει κατι αλλο... Μετα απο αυτα,που θα δοκιμασεις.... Και μου πεις τι παιχτηκε...

 

ΕDIT / O.K Mορτη απο κατω.... Εφυγα και εγω για υπνο.... Καλο σου βραδυ & να εισαι καλα....

Edited by SYMELA_PONTIA
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν φταιει το αρχειο... Δεν εχω διαβασει καμια τετοια παραθεση....

Και ο ΙΟΑΤΗΕ.... Δυσκολα να εκανε καποια, τετοιου ειδους αλλαγη στο kitcen του....

 

full backup + reflashing omega ics σε παιρνει...???? Οχι πως ειμαι 100% σιγουρος οτι θα στρωσει... Αλλα παιζει...

Κανε το και ενα download + flashing απο xda {ΚΙ4}... Aν τον εχεις τον χρονο.... Ματαιο το κοβω ομως και αυτο...

 

Σε περιμενω να μου πεις... Τι σε παιρνει να κανεις..???

 

Το αρχειο μπορεις να το ξεζιπαρεις κανονικα... χωρις προβλημα...??? Αυτο που flashareis...????

Aλλου ειναι η moda...=λαδια... Για βαλε τα δυνατα σου ρε Γατε.... Με το backup + reflashing omega ics τελευταια επιλογη...

 

Σε λιγο θα πρεπει να φυγω απο p.c.... Aν προλαβω / διαβασω... θα σου γραψω αν μου κατεβει κατι αλλο... Μετα απο αυτα που θα δοκιμασεις....

 

Κατέβασα απο XDA και δουλεύει, έκανα και 4~5 reboot. To MD5 πάντως σε ολα τα modem.bin είναι το ίδιο

 

Τεσπά επειδή είναι αργά και αν ξεκινήσω wipe και flasharismata θα ξημερώσω θα δω πως θα πάει απο αύριο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην 9.1 ICS σε μερικα stock widgets οταν παω να τα βαλω μου λεει προβλημα φορτωσης widgets γιατι? ειναι χρησιμα ειδικα αυτα με το ημερολογιο μπορει να γινει γι αυτο?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια στην 9.1 ICS σε μερικα stock widgets οταν παω να τα βαλω μου λεει προβλημα φορτωσης widgets γιατι? ειναι χρησιμα ειδικα αυτα με το ημερολογιο μπορει να γινει γι αυτο?

 

Πας στον TW4 Manager->Widgets->SGS2->τσεκάρεις και apply selected

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου εξακολουθεί η 9.1 να μη με πάει σε θέμα μπαταρίας. Full φόρτιση και από τις 11 το βράδυ έως τις 7 το πρωί 50% υπόλοιπο. Δε ξέρω τι να κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται, απέκτησα χτές το καταπληκτικό SGS2 και αμέσως έκανα root και πέρασα την Omega 9.1 ICS. Για όσους δε γνωρίζουν είμαι ένας απο τους Developers της DeSense ROM για HTC Desire HD.

 

Κάλως ήρθες στην παρέα μας :)

Σου προτείνω να δοκιμάσεις και την αγαπημένη μου Omega Black Blue,

από ότι είδα και η δίκη σου ρομ έφερνε προς το Black :)

 

@όλους

Όλοι οι SG2 χρήστες πρέπει να είστε πολύ χαρούμενοι γιατί εδώ στο Samsung I9100 Galaxy S II γράφουν και βοηθάνε τέσσερις Έλληνες Developers (εκτός από μένα και τους άλλους έμπειρους χρήστες) :):)

 

Φίλοι μου εξακολουθεί η 9.1 να μη με πάει σε θέμα μπαταρίας. Full φόρτιση και από τις 11 το βράδυ έως τις 7 το πρωί 50% υπόλοιπο. Δε ξέρω τι να κάνω.

 

Αυτό δεν είναι φυσιολογικό,

δοκίμασε τον Kernel Siyah-v2.5.2 και ενημέρωσε με αν έχεις διαφορά προς το καλύτερο.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι..

 

το έχω κάνει Root φοράει μαμά ROM, εβαλα titanium και εκανα full backup (μαλλον στην SD πρεπει να το έκανε)

 

Μπορώ να ξηλώσω κάποια ενοχλητικά προγράμματα της Samsung οπως το SOCIAL HUB ή να κάτσω στα αυγά μου και να μην το πειράξω?

 

Γενικώς έχουμε κάποια λίστα ποια μανίσια προγράμματα ειναι safe να κάνουμε uninstall ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι..

 

το έχω κάνει Root φοράει μαμά ROM, εβαλα titanium και εκανα full backup (μαλλον στην SD πρεπει να το έκανε)

 

Μπορώ να ξηλώσω κάποια ενοχλητικά προγράμματα της Samsung οπως το SOCIAL HUB ή να κάτσω στα αυγά μου και να μην το πειράξω?

 

Γενικώς έχουμε κάποια λίστα ποια μανίσια προγράμματα ειναι safe να κάνουμε uninstall ?

 

Μάλλον όμως το πόσταρες σε λάθος section :cool:

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0AnO2-4y6yE1gdDJRekl4QmkyNmIzUmRvX2h3UDVkQXc&output=html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι..

 

το έχω κάνει Root φοράει μαμά ROM, εβαλα titanium και εκανα full backup (μαλλον στην SD πρεπει να το έκανε)

 

Μπορώ να ξηλώσω κάποια ενοχλητικά προγράμματα της Samsung οπως το SOCIAL HUB ή να κάτσω στα αυγά μου και να μην το πειράξω?

 

Γενικώς έχουμε κάποια λίστα ποια μανίσια προγράμματα ειναι safe να κάνουμε uninstall ?

 

Σου προτείνω να μην βγάλεις τίποτα.

Δεν υπάρχει λόγος να τα πειράξεις (γνώμη μου)

Μπορείς όμως να βάλεις την Omega :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

χιλια συγνώμη, σε λάθος τοπικ πόσταρα.

 

Ιoathe, με ψήνετε τρελλά τώρα να βάλω μια ΟMEGA.

Υπάρχει σχετικά ευκολος τρόπος να μπεί?

Μάλλον πρέπει να αρχίσω το διάβασμα απο Page 1 :)

RTFM Που λένε και οι Αμερικάνς LOL

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

μετα απο μια εβδομαδα που ειμαι και εγω κατοχος το s2 και γενικότερα του android κατάφερα με την βοήθεια του φόρουμ και γενικότερα του φιλου μας ioathe να περασω την ρομ omega Black Blue και ειναι φανταστικη αν και ακομα δεν την εχω εξερεύνηση τελείως :D.

ευχαριστώ ολους για την βοήθειά σας.

 

@στον καιρο μπροστά εχει μια άλλη τοποθεσία και προσθεσα το νησι μου αλλα τωρα αλλάζει μια την παλια τοποθεσια μια την δικια μου. πως μπορώ να σβήσω την παλια;

 

:lol:

Edited by kostas71-
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

μετα απο μια εβδομαδα που ειμαι και εγω κατοχος το s2 και γενικότερα του android κατάφερα με την βοήθεια του φόρουμ και γενικότερα του φιλου μας ioathe να περασω την ρομ omega Black Blue και ειναι φανταστικη αν και ακομα δεν την εχω εξερεύνηση τελείως :D.

ευχαριστώ ολους για την βοήθειά σας.

 

@στον καιρο μπροστά εχει μια άλλη τοποθεσία και προσθεσα το νησι μου αλλα τωρα αλλάζει μια την παλια τοποθεσια μια την δικια μου. πως μπορώ να σβήσω την παλια;

 

:lol:

 

Πατάς το widget και μπαίνεις στο AccuWeather, με το δάκτυλό σου (δεξιά - αριστερά) διαλέγεις την πόλη που θες να διαγράψεις και πατάς το κάτω αριστερό πλήκτρο και μετά Διαγραφή ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Πατάς το widget και μπαίνεις στο AccuWeather, με το δάκτυλό σου (δεξιά - αριστερά) διαλέγεις την πόλη που θες να διαγράψεις και πατάς το κάτω αριστερό πλήκτρο και μετά Διαγραφή ....

οκ ευχαρστω.

αυτη η εφαρμογή τρώει πολύ μπαταρια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με την 9.1! Όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη και μου κάνουν αναπάντητη μαυρίζει όλη η οθόνη και βγαίνει ένα ροζ τετραγωνάκι ενώ ότσν μου στείλουν μήνυμα ένα πράσινο! Ακόμα χειρότερα μετά από αυτό η οθόνη μένει ανοιχτή (καθώς και τα πλήκτρα αφής) και δείχνει συνέχεια αυτά τα τετραγωνάκια! Έπεσα για ύπνο με 52% μπαταρία και το πρωί είχε φτάσει στο 25%!! Αντιμετωπίζει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Έχω κάνει full wipe, μέχρι και factory format! Ορίστε και δύο screenshots για να κατάλαβετε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με την 9.1! Όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη και μου κάνουν αναπάντητη μαυρίζει όλη η οθόνη και βγαίνει ένα ροζ τετραγωνάκι ενώ ότσν μου στείλουν μήνυμα ένα πράσινο! Ακόμα χειρότερα μετά από αυτό η οθόνη μένει ανοιχτή (καθώς και τα πλήκτρα αφής) και δείχνει συνέχεια αυτά τα τετραγωνάκια! Έπεσα για ύπνο με 52% μπαταρία και το πρωί είχε φτάσει στο 25%!! Αντιμετωπίζει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Έχω κάνει full wipe, μέχρι και factory format! Ορίστε και δύο screenshots για να κατάλαβετε...

 

xaxxaxa συγνωμη που γελασα αλλα ηταν αυθορμητο.. μην σε πιανει πανικος, ειναι το noled, προγραμματακι που εχει μεσα η ρομ. επειδη το κινητο μας δεν εχει led εχουν βγαλει αυτο για να βλεπεις ποτε εχεις μηνυμα, αναπαντητη κλπ.

για την καταναλωση της μπαταριας μπορεις να φτιαξεις τις ρυθμισεις ωστε να μην δουλευει το βραδυ (απ τις ρυθμισεις μεσα στην εφαρμογη) και ο αλλος τροπος ειναι να το απενεργοποιησεις εντελως παλι απ τις ρυθμισεις της εφαρμογης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με την 9.1! Όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη και μου κάνουν αναπάντητη μαυρίζει όλη η οθόνη και βγαίνει ένα ροζ τετραγωνάκι ενώ ότσν μου στείλουν μήνυμα ένα πράσινο! Ακόμα χειρότερα μετά από αυτό η οθόνη μένει ανοιχτή (καθώς και τα πλήκτρα αφής) και δείχνει συνέχεια αυτά τα τετραγωνάκια! Έπεσα για ύπνο με 52% μπαταρία και το πρωί είχε φτάσει στο 25%!! Αντιμετωπίζει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Έχω κάνει full wipe, μέχρι και factory format! Ορίστε και δύο screenshots για να κατάλαβετε...

 

τωρα που το λες και εμένα το κανει αλλα δεν ειχα δώσει σημασία νόμιζα οτι κατι ειχα πατησει κατα λαθος.:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με την 9.1! Όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη και μου κάνουν αναπάντητη μαυρίζει όλη η οθόνη και βγαίνει ένα ροζ τετραγωνάκι ενώ ότσν μου στείλουν μήνυμα ένα πράσινο! Ακόμα χειρότερα μετά από αυτό η οθόνη μένει ανοιχτή (καθώς και τα πλήκτρα αφής) και δείχνει συνέχεια αυτά τα τετραγωνάκια! Έπεσα για ύπνο με 52% μπαταρία και το πρωί είχε φτάσει στο 25%!! Αντιμετωπίζει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Έχω κάνει full wipe, μέχρι και factory format! Ορίστε και δύο screenshots για να κατάλαβετε...

 

πω πω , μαλλον ειναι σοβαρο το προβλημα να μαυριζει ολη η οθονη :blink: !!!!!!

(πλακα κανω :lol:) μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα παρα ενα προγραμματακι το ΝοLED για να ξερεις αν εχεις αναπαντητη η μηνυμα οταν το κινητο ειναι σε αναμονη.

Μπορεις να το απενεργοποιησεις αν θες , βρες στις εφαρμογες σου το NoLED.

Link to comment
Share on other sites

πω πω , μαλλον ειναι σοβαρο το προβλημα να μαυριζει ολη η οθονη :blink: !!!!!!

(πλακα κανω :lol:) μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα παρα ενα προγραμματακι το ΝοLED για να ξερεις αν εχεις αναπαντητη η μηνυμα οταν το κινητο ειναι σε αναμονη.

Μπορεις να το απενεργοποιησεις αν θες , βρες στις εφαρμογες σου το NoLED.

 

ναστε καλα κάπου το εχει παρει το ματι μου στης εφαρμογές.

παω να το ρυθμίσω

Link to comment
Share on other sites

xaxxaxa συγνωμη που γελασα αλλα ηταν αυθορμητο.. μην σε πιανει πανικος, ειναι το noled, προγραμματακι που εχει μεσα η ρομ. επειδη το κινητο μας δεν εχει led εχουν βγαλει αυτο για να βλεπεις ποτε εχεις μηνυμα, αναπαντητη κλπ.

για την καταναλωση της μπαταριας μπορεις να φτιαξεις τις ρυθμισεις ωστε να μην δουλευει το βραδυ (απ τις ρυθμισεις μεσα στην εφαρμογη) και ο αλλος τροπος ειναι να το απενεργοποιησεις εντελως παλι απ τις ρυθμισεις της εφαρμογης

 

Άντε ρε μεγάλε και λέω κι εγώ πάει τα έπαιξε το κινητό...Καλά δεν είναι λίγο χαζό αυτό το πρόγραμμα;;;; :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...