Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φάκελος Ringtones στην sdcard.

 

εισαι ωραιος.θα το ψαξω.ευχαριστω και για την μεταφορα.

δεν βρηκα ακρη εκει που μου λες γιατι μονο επιλεγω ενα τραγουδι αλλα δεν κανει κατι αλλο παρα μονο αναπαραγωγη..οσο για το εδω μαλλον εννοεις στο platform για τα android..ευχαριστω οπως και να χει

Edited by kafriton
Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εισαι ωραιος.θα το ψαξω.ευχαριστω και για την μεταφορα.

 

Διάβασε και εδώ την 1 σελίδα γενικά περί Android.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε και εδώ την 1 σελίδα γενικά περί Android.

βρηκα πολλα αλλα,αλλα οχι αυτο που ψαχνω..και λες για sdcard..τι εννοεις..αφου το Nexus δεν εχει.:(

δεν ξερω πως γινεται μεσω κινητου.αλλα μπορει να αλλαχθει μεσω του υπολογιστη αν αντιγραψεις τον ηχο στον φακελο "ringtones" για ηχο κλησης ή "media ->audio->notifications" για ηχο μηνυματος.

Edited by kafriton
Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

βρηκα πολλα αλλα,αλλα οχι αυτο που ψαχνω..και λες για sdcard..τι εννοεις..αφου το Nexus δεν εχει.:(

δεν ξερω πως γινεται μεσω κινητου.αλλα μπορει να αλλαχθει μεσω του υπολογιστη αν αντιγραψεις τον ηχο στον φακελο "ringtones" για ηχο κλησης ή "media ->audio->notifications" για ηχο μηνυματος.

 

Γενικά σου είπα να διαβάσεις το πρώτο ποστ.

Αυτό εννοούσα και εγώ. Υπάρχουν φάκελοι στην sdcard για Ringtones,Alarms,Notifications και music... πετάς εκεί ότι θες.

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες μερες χρησιμοποιω το κινητο με φουλ φωτεινοτητα μονιμα, ακομα και το βραδυ. μειωση στη μπαταρια δεν ειδα και καποιες φορες το χρησιμοποιω αρκετα, πχ σημερα το πρωι εχασα 20% σε μια ωρα συνεχους χρησης σε browsing κλπ με wifi που ειναι ακριβως το ιδιο που εχω παντα με αυτοματη φωτεινοτητα. το μονο που εχω ειναι σκουρα wallpapers, πχ ολο μαυρο με ενα σχεδιο στη μεση.

 

αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

για θηκη η γνωμη σας ειναι κατι στυλ τετοιο http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=52354 με http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=52530 ή κατι σε στυλ απλης θηκης για να μην χαλαει την αισθητική του;;

 

 

Υ.Γ.: το συγκεκριμενο site το εχει δοκιμασει κανεις;; ειναι εγκυρο;

Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

για θηκη η γνωμη σας ειναι κατι στυλ τετοιο http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=52354 με http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=52530 ή κατι σε στυλ απλης θηκης για να μην χαλαει την αισθητική του;;

 

 

Υ.Γ.: το συγκεκριμενο site το εχει δοκιμασει κανεις;; ειναι εγκυρο;

 

Nαι από τα πιο γνωστά site είναι... αξεσουάρ αγοράζεις chill out. Αν είσαι προσεκτικός πάρε ένα pouch μαζί με μια screen protector....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδι΄λα κάποιος που να γνωρίζει. Γιατί είμαι ακόμα στην 4.0.1?

 

 

Γιατι δεν φλασαρεις μονο σου την 4.0.2?Ειναι διαθεσιμη στη σελιδα της google με τα firmwares για το nexus

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει βαλει κανενασ Πλοήγηση στο nexus,αν ναι ποιο προτεινετε :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει βαλει κανενασ Πλοήγηση στο nexus,αν ναι ποιο προτεινετε :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

To τελευταίο Sygic.

Link to comment
Share on other sites

To τελευταίο Sygic.

 

καλημερα .. φιλε στο market τo εχει αλλα trial, θελω να το αγορασω ξερεισ που θα το βρω;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

πως αλλαζουμε χρωμα στο led ειδοποιησεων;;

Και κατι αλλο.οταν το συνδεω στον υπολογιστη δεν το βγαζει στις συσκευες usb για ασφαλης καταργηση..δεν χρειαζεται;;

και πως στελνω τραγουδια;;(μεσω μπλε δοντιου)

υπαρχει εφαρμογη να βγαζεις τις διαφημισεις απο τις εφαρμογες;;

ευχαριστω

Edited by kafriton
Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

πως αλλαζουμε χρωμα στο led ειδοποιησεων;;

Και κατι αλλο.οταν το συνδεω στον υπολογιστη δεν το βγαζει στις συσκευες usb για ασφαλης καταργηση..δεν χρειαζεται;;

και πως στελνω τραγουδια;;(μεσω μπλε δοντιου)

υπαρχει εφαρμογη να βγαζεις τις διαφημισεις απο τις εφαρμογες;;

ευχαριστω

 

Το χρωμα για led notifications δεν αλλαζει.Θες το lightflow απο το market για να μπορεσεις να αλλαξεις χρωματα.

 

Απο οτι φαινεται δεν εχεις τους σωστους drivers.

 

Ναι το adfree απο το market.Πρεπει να εισαι root ομως

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

και που μπορω να τουσ βρω..;;

 

Δες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1392310

 

Το πρώτο ποστ έχει τα πάντα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω κατεβασει απο μαρκετ το 3d digital weather και θελω να τυο βαλω στην οθονη σα widget μου χει σπασει τα νευρα πως το προσθετω?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω κατεβασει απο μαρκετ το 3d digital weather και θελω να τυο βαλω στην οθονη σα widget μου χει σπασει τα νευρα πως το προσθετω?

 

Πηγαινεις στο app drawer και στο tab widgets βρισκεις το widget που θες.Το κρατας παρατεταμενα και το μεταφερεις στην οθονη

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1392310

 

Το πρώτο ποστ έχει τα πάντα

ομορφα!!εχω καλυψει πολλα αρχικα με τη βοηθεια σας..ευχαριστω

Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ενδιαφερομαι να αγορασω το galaxy nexus αλλα εχω μια απορια?θελω να το αγορασω απο τα μουλτιραμα που το εχουν αμεσα διαθεσιμο αλλα δεν ξερω αν εχουν ελληνικο μενου και ελληνικο πληκτρολογιο για τα sms,αν το εχει παρει καποιος απο εκει ας μου απαντηση.ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ενδιαφερομαι να αγορασω το galaxy nexus αλλα εχω μια απορια?θελω να το αγορασω απο τα μουλτιραμα που το εχουν αμεσα διαθεσιμο αλλα δεν ξερω αν εχουν ελληνικο μενου και ελληνικο πληκτρολογιο για τα sms,αν το εχει παρει καποιος απο εκει ας μου απαντηση.ευχαριστω πολυ

 

απο μουλτιραμα το πηρα φιλε μου τη προηγουμενη δευτερα...το κινητο ειναι τελειο...ελληνικο μενου εχει ελληνικο πληκτρολογιο οχι...αλλα βαζεις μεσω android market...κανενα nexus δν εχει αποτι ξερω οποτε μη κολλας εκει...

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την πρώτη θήκη και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Πολύ καλή ποιότητα και κορυφαία αίσθηση στο χέρι.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την πρώτη θήκη και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Πολύ καλή ποιότητα και κορυφαία αίσθηση στο χέρι.

 

προς τα εκει κλεινω..ευχαριστω

Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την πρώτη θήκη και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Πολύ καλή ποιότητα και κορυφαία αίσθηση στο χέρι.

 

στη φωτογραφια δεν φαινεται να εχει κατι για να τραβας το κινητο εξω. φανταζομαι εχει κατι τετοιο. συνηθως οταν δεν το δειχνουν στην φωτογραφια δεν υπαρχει κιολας.

 

για navigator: sygic και ειναι και σχετικα φτηνο. με 20€ παιρνεις τους χαρτες. σε σχεση με 50-60€ που κανουν καποια αλλα και εχουν πολυ χειροτερο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...