Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαλαρωσε αδελφε κατεβασε multilingual keyboard απο android market δωρεαν που εχει πολλες γλωσσεσ και ελληνικα και εισαι κομπλε

 

φιλε δεν μου το βγαζει οπωσ το εχεισ γραψει..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε δεν μου το βγαζει οπωσ το εχεισ γραψει..

 

Διαβάζεις 1η σελίδα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322065

Link to comment
Share on other sites

παιδια πωσ μεταφερω φωτο απο το πσ στο κιν; μου βγαζει σφαλμα..καμια ιδεα;;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο διαβασα για ενα bug με το multitouch ...ηταν ενασ τυπος ο οποιος επαιζε το shadowgun με οριζοντια το κινητο και οταν εβαζε συ]την οθονη το ενα δαχτυλο απτα αριστερα παραλληλα λειτουργουσε και το αλλο απο τα δεξια και αυτο απτα δεξια δεν λειτουργουσε οτι αγγιζε..μετα βγηκε και ειχε βαλει ενα προγραμμα απο το android market το οποιο τεσταρει το multitouch και η δεξια πλευρα του κινητου αυτη πανω απο τα κουμπια αφης δε λειτουργουσε δεν αποκρινοταν οταν ακουμπουσε και τα 2 δαχτυλα στην οθονη...μετα το κλειδωνε και το ξαναανοιγε και λειτουργουσε κανονικα...επειδη κατεβασα και γω το παιχνιδι αυτο το δοκιμασα και οντως τη πρωτη φορα μου το εκανε και μενα κατεβασα και την εφαρμογη αυτη και το επιβεβαιωσα..μετα ομως δε το ξαναεκανε επαιξα 3-4 παιχνιδια στη σειρα εβαλα ξανα και την εφαρμογη και δε το ξαναεκανε..νομιζω ειναι bug ετσι?και οχι hardware προβλημα?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει hd οθονη οποτε ισως υπαρχει λογος να βαλω και HD office suite. μηπως θα τα δειχνει πολυ μικρα και δε θα μπορω να δουλεψω; excel+word διαβαζω και συμπληρωνω απο το κινητο. στο iphone 3gs ειχα Documents To Go επειδη τα αλλα ηταν πολυ αργα στο συγκεκριμενο τηλεφωνο.

 

Σκεφτομαι quick office hd ή OfficeSuite Pro.

 

edit

μου ρθε το τηλεφωνο. επαθα πλακα. πολυ ομορφο, πολυ λεπτο, πολυ ελαφρυ, και πολυ αισθηση στο χερι και πολυ γρηγορο.

 

uptime 30minutes. περασε την 4.0.2 επισημα.

 

ποσταρα 2 φορες κατα λαθος. δεν μπορω να το σβησω.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει hd οθονη οποτε ισως υπαρχει λογος να βαλω και HD office suite. μηπως θα τα δειχνει πολυ μικρα και δε θα μπορω να δουλεψω; excel+word διαβαζω και συμπληρωνω απο το κινητο. στο iphone 3gs ειχα Documents To Go επειδη τα αλλα ηταν πολυ αργα στο συγκεκριμενο τηλεφωνο.

 

Σκεφτομαι quick office hd ή OfficeSuite Pro.

 

edit

μου ρθε το τηλεφωνο. επαθα πλακα. πολυ ομορφο, πολυ λεπτο, πολυ ελαφρυ, και πολυ αισθηση στο χερι και πολυ γρηγορο.

 

uptime 30minutes. περασε την 4.0.2 επισημα.

 

ποσταρα 2 φορες κατα λαθος. δεν μπορω να το σβησω.

 

Δες και το kingsoft office.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι εδώ μέσα έχετε την 4.0.3 κάποιοι επίσημα όπως λέτε την 4.0.2. Το δικό μου έχει 4.0.1 λέτε να φταίει ότι είναι γερμανικό?

Επίσης το δικό μου δεν κάνει συγχρονισμό με το facebook

Edited by dalailama1
:p
Link to comment
Share on other sites

και εμενα φοραει την 4.0.2 εχει βγει η 4.0.3;;

και κατι αλλο,, η φωτο που εκανα συγχρονισμό απο το φβ ειναι χαλια,, καμια ιδεα;;

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει παρατηρησει κανεισ ενα πολυ μικρο μικρο ηχο που κανει η συσκευη σε απολυτη ησυχια οταν ασ πουμε εισαι στην αρχικη οθονη και αγγιξεισ ενα εικονιδιο? η την οθονη γενικα?

διορθωση το κανει οταν αλλαξει η οθονη οταν παραδειγμα μπαινεισ απο την αρχικη στο μενου η τισ ρυθμισεισ

Edited by bili_xatzi
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

και εμενα φοραει την 4.0.2 εχει βγει η 4.0.3;;

και κατι αλλο,, η φωτο που εκανα συγχρονισμό απο το φβ ειναι χαλια,, καμια ιδεα;;

 

4.0.3 δεν έχει βγει official για το GN. Οι ROM που βλέπεις είναι compiled από το source code της Google.

Για FB photo sync βάλε το HaxSync από το Market!

Link to comment
Share on other sites

4.0.3 δεν έχει βγει official για το GN. Οι ROM που βλέπεις είναι compiled από το source code της Google.

Για FB photo sync βάλε το HaxSync από το Market!

 

Φιλε μου δεν το βρηκα στο μαρκετ αυτο που μου γραφεισ..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι αυτο για το φβ δεν μου το βγαζει στο μαρκετ

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο για το φβ δεν μου το βγαζει στο μαρκετ

 

https://market.android.com/details?id=org.mots.haxsync&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5tb3RzLmhheHN5bmMiXQ..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ποσοι απο εσας χρησιμοποιουν Volume + ?

 

το δοκιμασα σημερα και ειναι πραγματικα θεαματικο το ποσο αλλαζει την ενταση του ακουστικου.

Μιλαω για GNex

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω το ερώτημα. Γιατί το δικό μου είναι ακόμα στην 4.0.1? Μήπως γιατί είναι γερμανικό αγορασμένο από e-shop?
:p
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να απαντησει αν εχει παρατηρησει αυτο το μικρο ηχο που λεω παραπανω?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω το ερώτημα. Γιατί το δικό μου είναι ακόμα στην 4.0.1? Μήπως γιατί είναι γερμανικό αγορασμένο από e-shop?

 

εμενα ειναι απο γαλλικο απο expansys. και πηρε κανονικα την 4.0.2. δεν ξερω να σου κατι παραπανω.

 

δεν λεει κανεις για τα ακουσtικα του κινητου που ειναι τελειως της πλακα. ευτηχως που ειχα ενα ζευγαρι απο το παλιο μου iphone. δεν μου αρεσουν τα ακουστικα με τις βεντουζες. για να κατσει στο αυτι πρεπει να το πιεσεις και μετα ποναει το κεφαλι σου!

 

το volume+ λετε αυτο: http://goo.gl/HXDwn ή το paid γιατι εχει και αλλα volume+

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι απο γαλλικο απο expansys. και πηρε κανονικα την 4.0.2. δεν ξερω να σου κατι παραπανω.

 

δεν λεει κανεις για τα ακουσtικα του κινητου που ειναι τελειως της πλακα. ευτηχως που ειχα ενα ζευγαρι απο το παλιο μου iphone. δεν μου αρεσουν τα ακουστικα με τις βεντουζες. για να κατσει στο αυτι πρεπει να το πιεσεις και μετα ποναει το κεφαλι σου!

 

το volume+ λετε αυτο: http://goo.gl/HXDwn ή το paid γιατι εχει και αλλα volume+

 

Ναι αυτό είναι.Εγώ έχω το paid

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να απαντησει αν εχει παρατηρησει αυτο το μικρο ηχο που λεω παραπανω?

 

Γνωστό issue καιρό τώρα.Άλλοι το έχουν λίγο, άλλοι καθόλου και άλλοι πολύ

 

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=22307

 

Το άκουγα στο πρώτο nexus που είχα, σε αυτό που έχω τώρα δεν ακούω τίποτα και σε φίλο που το έχει το ακούω ελάχιστα

 

η απάντηση του supercurio οταν τον είχα ρωτήσει τί μπορεί να είναι ήταν η εξής

 

2011/12/8 François SIMOND <----------->

 

Looks like pop-in and pop-out.

Means through hardware design or sound driver design are not very good for this codec.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...