Jump to content

All about Volkswagen


nicos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φωτο με το που κουμπωσεις ζαντουλες.. εχεις σκεφτει καποιο σχεδιο? θα πας σε σκουροχρωμες οπως ειπα?

 

Δεν έχω σκεφτεί, αλλά αν έχεις κάποια καλή πρόταση feel free να την πεις! Αν μ'αρέσει η ιδέα σου και δε μου κοστίσει πολύ θα τη βάλω για πάρτη σου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε sciroccakia :D αναμενουμε με μεγαλη αγωνια τις φωτο...

 

 

υποθετω πως ειναι ασπρο... θα του πανε τρομερα οι μαυρες ζαντες...

δες τις ζαντες απο το κιτ της οettinger .. αν και αυτες ειναι 19αρες νιμιζω τσεκαρε κατι παρεμφερη....

 

και πες μας και ποσο σου κρατανε τις μαμα ζαντες γιατι και εγω κατι τετοιο θελω να κανω:rolleyes:

 

http://img.worldcarfans.com/2008/10/large/9081001.007.1L2.jpg

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι πως, επειδη το σιροκο εχει μεγαλα φρενα να δειξει, θα ταιριαζε αντι για πολυακτινη μια πενταμπρατση...

σκεφτηκα την borbet fs schwarz σε 18αρα!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

δεν ενοχλεισε κανεναν σας οτι δεν βλεπεις μουρη κ οτι καθεσαι καπως ξαπλα κ ολα τα παραθυρα ειναι μικρα-κοφτα?δηλ περιορισμενη ορατοτητα
Link to comment
Share on other sites

δεν ενοχλεισε κανεναν σας οτι δεν βλεπεις μουρη κ οτι καθεσαι καπως ξαπλα κ ολα τα παραθυρα ειναι μικρα-κοφτα?δηλ περιορισμενη ορατοτητα

 

για οσους τους ενοχλουν αυτα που αναφερεις,υπαρχει το γκολφ..

Link to comment
Share on other sites

οπως παει το πραμα,...το σιροκο θα καταντησει το καινουριο καγκουραμαξο της χρονιας.....θα γινει σουπα...και θα το κυκλοφορει και η μαρια η κουτση...
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

οπως παει το πραμα,...το σιροκο θα καταντησει το καινουριο καγκουραμαξο της χρονιας.....θα γινει σουπα...και θα το κυκλοφορει και η μαρια η κουτση...

 

χεχεχε :X.

Link to comment
Share on other sites

όπως πάει το πράμα,...το σιροκο θα καταντήσει το καινούριο καγκουραμαξο της χρονιάς.....θα γίνει σούπα...και θα το κυκλοφορεί και η μαρια η κουτσή...

 

H χαρά της VW :)

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

απο μουρη σκιζει αλλα το πισω μερος δεν ειναι και οτι καλυτερο.αλλα ειναι ομορφο.
opel astra f gsi power.
Link to comment
Share on other sites

οπως παει το πραμα,...το σιροκο θα καταντησει το καινουριο καγκουραμαξο της χρονιας.....θα γινει σουπα...και θα το κυκλοφορει και η μαρια η κουτση...

 

η αληθεια ειναι οτι εγω εχω δει ως τωρα συνολο 3 στον δρομο..δεν εχει κυκλοφορησει ακομα πολυ (θεσσαλονικη).

 

@manolis2006 πολυ χαμηλα στο πηρανε το γκολφ.σε ποια αντιπροσωπεια το εδωσες κ ποσα χλμ ειχες ?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι εγω εχω δει ως τωρα συνολο 3 στον δρομο..δεν εχει κυκλοφορησει ακομα πολυ (θεσσαλονικη).

 

@manolis2006 πολυ χαμηλα στο πηρανε το γκολφ.σε ποια αντιπροσωπεια το εδωσες κ ποσα χλμ ειχες ?

 

Δεν το πήρανε, κάνανε δεσμευτική προσφορά στα 15500€ αν δεν το έχω πουλήσει σε 3 μήνες. Το κοστολογώ 17000€ σε ιδιώτη πάντως. Δεν είναι άσχημο deal, αφού άλλες αντιπροσωπείες δίνανε από 13000€ έως 14500€ για άμεση αγορά (και αναμονή 5-6 μήνες χωρίς αυτοκίνητο μέχρι να έρθει το Scirocco).

 

Έχει κάνει 50000km.

 

Πιστεύω ότι μπορείς να το δώσεις 1500-2000Ε παραπάνω.

Είναι κρίμα να το δώσεις σε τόσο χαμηλή τιμή στην αντιπροσωπεία.

 

Πράγματι NickTG, το έχω υπόψη μου. Έχω ανεβάσει αγγελίες για 17000€

 

σκεφτομαι πως, επειδη το σιροκο εχει μεγαλα φρενα να δειξει, θα ταιριαζε αντι για πολυακτινη μια πενταμπρατση...

σκεφτηκα την borbet fs schwarz σε 18αρα!

 

Είδα τη ζάντα που προτείνεις, είναι πολύ καλή. Ακόμα καλύτερη μου φαίνεται η XL, αλλά δεν έχω κοιτάξει αν ταιριάζουν καρέ και offset. Σκέφτομαι και το ενδεχόμενο της Ultraleggera.

 

φιλε sciroccakia :D αναμενουμε με μεγαλη αγωνια τις φωτο...

 

 

υποθετω πως ειναι ασπρο... θα του πανε τρομερα οι μαυρες ζαντες...

δες τις ζαντες απο το κιτ της οettinger .. αν και αυτες ειναι 19αρες νιμιζω τσεκαρε κατι παρεμφερη....

 

και πες μας και ποσο σου κρατανε τις μαμα ζαντες γιατι και εγω κατι τετοιο θελω να κανω:rolleyes:

 

Να είσαι βέβαιος για τις φωτογραφίες.

 

Έχω δει το κιτ της Oettinger και είναι πράγματι καταπληκτικό (καλύτερο από προτάσεις άλλων οίκων). Παρ'όλα αυτά για τουλάχιστον 1-2 χρόνια δε θα κάνω τόσο σημαντικές αισθητικές παρεμβάσεις, εκτός από ζάντα και μεμβράνες.

 

Όταν πάρω προσφορές για τις ζάντες θα ενημερώσω αλλά μου μυρίζει σκότωμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πήρανε, κάνανε δεσμευτική προσφορά στα 15500€ αν δεν το έχω πουλήσει σε 3 μήνες. Το κοστολογώ 17000€ σε ιδιώτη πάντως. Δεν είναι άσχημο deal, αφού άλλες αντιπροσωπείες δίνανε από 13000€ έως 14500€ για άμεση αγορά (και αναμονή 5-6 μήνες χωρίς αυτοκίνητο μέχρι να έρθει το Scirocco).

 

Έχει κάνει 50000km.

 

σε ποια αντιπροσωπεια φιλε το πηγες κ σε ποια πολη?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομαι και εγω να το κανω...Αγορασα το TSI τον 9/2007(γυρω στα 22,000),το αυτοκινητο ειναι σε υπεραριστη κατασταση...11,000 χλμ,εχει καποια extra επανω οπως full look GTI(ζαντες,μασκα,πλαινα,πισω προφυλακτηρας,τελικο),εχω βαλει και την υποδοχη του iPod...Ποσο το κοστολογητε το αυτοκινητο,ποσο μπορω να το δωσω μπας και παρω το Scirocco κι εγω...?
Link to comment
Share on other sites

πηγαινετο σε καμμια αντιπροσωπεια να δεις δεν χανεις τπτ

αν θες το πηγαινω κ εγω να παρεις κ αλλη γνωμη μια που εγω θα το παω για το clima το οποιο μου βγαζει θορυβο τους ρωταω κ ποσο το κοστολογουν αν αυτο σε βοηθησει

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κ εγώ το σκεφτόμουν για ανταλλαγή αλλά έφαγα άκυρο. Με τις πωλήσεις να πέφτουν 45% κάτω το Νοέμβριο κ Δεκέμβριο μην περιμένετε να σας κάνουν καλή τιμή στο αυτοκίνητό σας...
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομαι και εγω να το κανω...Αγορασα το TSI τον 9/2007(γυρω στα 22,000),το αυτοκινητο ειναι σε υπεραριστη κατασταση...11,000 χλμ,εχει καποια extra επανω οπως full look GTI(ζαντες,μασκα,πλαινα,πισω προφυλακτηρας,τελικο),εχω βαλει και την υποδοχη του iPod...Ποσο το κοστολογητε το αυτοκινητο,ποσο μπορω να το δωσω μπας και παρω το Scirocco κι εγω...?

 

Αν είσαι ψημμένος σαν εμένα κάνε το εξής:

 

Παράγγειλε το scirocco σήμερα και έχεις περιθώριο 4-5 μηνών να δώσεις το δικό σου.

 

Κατά την άποψή μου μπορείς να το δώσεις σε ιδιώτη 16500 - 17500 ή σε αντιπροσωπεία 13500 - 15000.

Link to comment
Share on other sites

charlie_GR ,θα με βοηθουσες αρκετα για δευτερη γνωμη...Μανωλη κι εγω ετσι το σκεφτομαι να το κανω αλλα κοιτα τι λεει πολυ σωστα ο Αρης?Με τετοια οικονομικη κριση δεν θελω να το χαρισω κιολας...
Link to comment
Share on other sites

ξερουμε ποτε θα ερθει το Scirocco Study-R με τα 270;;;ειναι πανεμορφο και γκαζατο αμαξι!!
Link to comment
Share on other sites

charlie_GR ,θα με βοηθουσες αρκετα για δευτερη γνωμη...Μανωλη κι εγω ετσι το σκεφτομαι να το κανω αλλα κοιτα τι λεει πολυ σωστα ο Αρης?Με τετοια οικονομικη κριση δεν θελω να το χαρισω κιολας...

 

Συμφωνώ απόλυτα Ανδρέα. Γι'αυτό προσπάθησε να βρεις ιδιώτη. Το ίδιο κάνω κι εγώ

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι ψημμένος σαν εμένα κάνε το εξής:

 

Παράγγειλε το scirocco σήμερα και έχεις περιθώριο 4-5 μηνών να δώσεις το δικό σου.

 

Κατά την άποψή μου μπορείς να το δώσεις σε ιδιώτη 16500 - 17500 ή σε αντιπροσωπεία 13500 - 15000.

 

σωστα, θα εχει περιθωριο να δωσει το δικο του. και δεν ειναι δυσκολο να το δωσει σε ιδιωτη.

Link to comment
Share on other sites

ok οταν παω σε αντπροσωπεια θα ρωτησω για να σου δωσω ενα χερι βοηθειας.

αφου οι πωλησεις επεσαν τοσο πολυ οσο λετε γιατι να μην το δουμε απο την αλλη οψη το νομισμα κ να πουμε οτι οι αντιπροσωπειες περνανε κριση κ για να κανουν νεες πωλησεις να παρουν τα δικα μας-σας σε δελεαστικη τιμη ετσι ωστε να παρουμε κ παλι καινουργια αυτοκινητα.ετσι κ αλλιως παλι κερδος θα βγαλουν αφου επιτυγχανουν ξανα νεα πωληση

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Αν τα πάρουν σε δελεαστική τιμή πώς θα τα ξεφορτωθούν μετά; Εγώ για να αγοράσω μεταχειρισμένο και μάλιστα ενώ έχει βγει το "ας πούμε επόμενο μοντέλο" το θέλω επίσης σε "δελεαστική τιμή" και δυστυχώς η δική μου δελεαστική τιμή είναι το αντίθετο από την δελεαστική τιμή του πωλητή!
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

με την πωληση καινουργιων αυτοκινητων βγαζουν κερδος...αυξανουν αριθμο πωλησεων παιρνουν μπονους ολα αυτα ειναι λεφτα..

επισης απο την πωληση ενος μεταχειρισμενου μπορουν κ παλι να βγαλουν ενα μικροτερο κερδος αφου το αγορασανε 1 σε δελεαστικη τιμη για εμας κ συνεχιζουν να κερδιζουν απο τα επισημα σερβις...αυτο ειναι ενα σκεπτικο οπως ειπα η αλλη οψη του νομισματος κ οχι κανονας

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...