Jump to content

Samsung Galaxy Τab 7.7 (P6800 / P6810)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το mini iPad κατά την προσωπικπη μου άποψη είναι το κορυφαίο tablet στην κατηγορία του όσον αφορά στην ποιότητα κατασκευής, τις διαστάσεις της οθόνης του και της γενικότερης αίσθησης που αποπνέει. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να μπω στην ιδεολογία της λειτουργικότητάς του καθώς κάνει δύσκολη την ζωή του χρήστη ακόμα και για τις πιο απλές λειτουργίες και εφαρμογές....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό το note αλλά έχω το mini ipad οπότε είμαι ok, το ενδιαφέρον μου για το 7.7 είναι για την super amoled οθονη του και μονο.

 

Φίλε η οθόνη του είναι από άλλο πλανήτη. Και εγώ γιαυτό το πήρα. Άμα δεις ταινία παθαινεις πλάκα από το μαύρο και την ποιότητα απεικόνισης.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε αυτό θα συμφωνήσω, ωστόσο η εταιρία σταμάτησε την υποστήριξη του σχετικά νωρίς μιας και είναι μια συσκευή που θα μπορούσε να αναβαθμίζεται ακόμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό θα συμφωνήσω, ωστόσο η εταιρία σταμάτησε την υποστήριξη του σχετικά νωρίς μιας και είναι μια συσκευή που θα μπορούσε να αναβαθμίζεται ακόμα.

 

Η συσκευή αναβαθμιζεται ακόμα κανονικά, δε σταμάτησε η υποστήριξη. Μόλις προ ημερών πήρε Jelly bean...

 

http://www.sammobile.com/2013/05/10/hot-samsung-start-jelly-bean-updates-galaxy-tab-7-7-gt-p6800/

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή αναβαθμιζεται ακόμα κανονικά, δε σταμάτησε η υποστήριξη. Μόλις προ ημερών πήρε Jelly bean...

 

http://www.sammobile.com/2013/05/10/hot-samsung-start-jelly-bean-updates-galaxy-tab-7-7-gt-p6800/

 

Λογικά είναι και η τελευταία για αυτή την σειρά...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Λογικά είναι και η τελευταία για αυτή την σειρά...[/QUOT

 

Ειμαι με την XXLQ2, ΒΑΣΙΚΟ ΦΑΣΜΑ ΧΧLPW,EΚΔΟΣΗ KERNEL 3.0.15-P6800XXLQ2-CL834397

Αν μπορει καποιος φιλος να μου πει για να κανω αναβαθμιση,απο που να "κατεβασω" την νεα ROM?

Eυχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι και η τελευταία για αυτή την σειρά...[/QUOT

 

Ειμαι με την XXLQ2, ΒΑΣΙΚΟ ΦΑΣΜΑ ΧΧLPW,EΚΔΟΣΗ KERNEL 3.0.15-P6800XXLQ2-CL834397

Αν μπορει καποιος φιλος να μου πει για να κανω αναβαθμιση,απο που να "κατεβασω" την νεα ROM?

Eυχαριστω.

 

Από το sammobile

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Τab 7.7 (P6800 / P6810)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...