Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για το sys δεν ξερω ακριβως γιατι δεν εχω δουλεψει τετοια αναλυση , μηπως screen_xy= 1920χ1080/1080χ1920 ??? η να το βαλεις στο ;screen_xy="auto" ????? εαν ομως δεν ανοιγει μπορει την ζημια να την κανει καποιο λαθος αρχειο μεσα στον φακελο, εγω π.χ ειχα βαλει για δοκιμη μεσα στον φακελο με τα poi δυο poi greece navteq και tom tom και ανοιγε η εφαρμογη και αμεσως εσβηνε .....

edit τωρα μολις ειδα σε ξενο εγκυρο φορουμ το sys για το nexus 7 (2013)

 

ειναι αυτη

driver=engine

;screen_xy="auto"

screen_x=1920

screen_y=1058

screen_x2=1200

screen_y2=1778

highres=1

 

Στην έκδοση 2.4 υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγεις poi από διαφορετικούς παρόχους, αν τα βάλεις στον αντίστοιχο φάκελο, δηλαδή και Navteq και TomTom.

 

ναι το ξερω η περιπτωση που ειπα ειταν απο igo αλλης εκδοσης που ειχα ...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα γιατί σίγουρα κάποιοι θα έχουν μπερδευτεί (ευτυχώς εγώ τα ξεκαθάρισα :p).

Με το data που είχα (και που παίζει κανονικά στο One S) και ανάλυση στο auto το πρόγραμμα άνοιγε κανονικά αλλά στο 1/4 περίπου της οθόνης.

Με το data που είχα και τις λύσεις που προτάθηκαν από τους συμφορουμίτες δεν άνοιγε κι έβγαζε error στην ανάλυση.

Με το data του viotos και την ανάλυση που είχα επιλέξει εγώ, σύμφωνα με το ScreenSpecs, έπαιξε κανονικά στο Nexus 7 2013.

Τώρα μένει να το δοκιμάσω και στο One, αν και κάτι μου λέει πως θα παίξει.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά όσους ασχολήθηκαν, να 'στε καλά!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια βοηθεια.Δεν ξερω αν εχει απαντηθει ξανα..Σεταρα το Πριμο σε S4 ολα οκ εκτος απο οταν βαζω τα ακουστικα η συνδεω το bluetooth αντι να ακουγεται μονο απο εκει ακουγεται και απο το ηχειο του κινητου...Αν γνωριζει καποιος :O:O:O:O
Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει επειδή έχει οριστεί ως stream ήχου ο ήχος του ξυπνητηριού μέσω της εντολής

[android]
navigation_audio_stream=4

στο sys.txt.

 

Δοκίμασε μέσω της εντολής

navigation_audio_stream=3

να αλλάξεις stream ήχου σε αυτό του ήχου μουσικής. Όλα τα πιθανά stream ήχου που μπορούν να οριστούν μέσω αυτής της εντολής είναι:

STREAM_ALARM - Value: 4
STREAM_DTMF - Value: 8
STREAM_MUSIC - Value: 3
STREAM_NOTIFICATION - Value: 5
STREAM_RING - Value: 2
STREAM_SYSTEM - Value: 1
STREAM_VOICE_CALL - Value: 0
STREAM_BLUETOOTH - Value: 6

Αν η αλλαγή stream ήχου μέσω της εντολής αυτής είναι αδύνατη τότε υπάρχει ένα άλλο ενδεχόμενο που πρέπει να εξετάσουμε.

Πρέπει όμως να μου πεις - ποιό apk χρησιμοποιείς;

EDIT: Επίσης μετά από κάθε τροποποίηση του sys.txt μην ξεχάσεις να διαγράψεις τον φάκελο save.

Edited by mp3buddy
Link to comment
Share on other sites

Με το UX MapChanger για Android απλά σε αναλύσεις διαφορετικές από 800Χ480 δίπλα από την σχετική επιλογή στο μενού δεν θα σου εμφανίσει εικονίδιο.
Link to comment
Share on other sites

Με το UX MapChanger για Android απλά σε αναλύσεις διαφορετικές από 800Χ480 δίπλα από την σχετική επιλογή στο μενού δεν θα σου εμφανίσει εικονίδιο.

 

Οπότε μάλλον σε σκιν είχα δει την εναλλαγή μέσα σε κάποιο μενού στις ρυθμίσεις,ε; Χωρίς εφαρμογή έξτρα εννοώ.Και με τους δύο χάρτες στον ίδιο φάκελο απλά.

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό γίνεται με το UX που σου πρότεινα, δεν είναι εφαρμογή extra - απλά σου προσθέτει την επιλογή στο μενού, αλλά δεν μπήκες καν στον κόπο να το κατεβάσεις και να διαβάσεις τις οδηγίες. Τα σκιν που κάνουν εναλλαγή χαρτών το εν λόγω UX ενσωματώνουν.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό γίνεται με το UX που σου πρότεινα, δεν είναι εφαρμογή extra - απλά σου προσθέτει την επιλογή στο μενού, αλλά δεν μπήκες καν στον κόπο να το κατεβάσεις και να διαβάσεις τις οδηγίες. Τα σκιν που κάνουν εναλλαγή χαρτών το εν λόγω UX ενσωματώνουν.

 

Μέσα στον φάκελο ux έχω ήδη δύο αρχεία.Ένα barasoft...2.4.zip και ένα με κατάληξη .ips.

Παρόλα αυτά χρειάζεται και add on? Sorry για τις πολλές ερωτήσεις

EDIT ολα οκ

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει επειδή έχει οριστεί ως stream ήχου ο ήχος του ξυπνητηριού μέσω της εντολής

[android]
navigation_audio_stream=4

στο sys.txt.

 

Δοκίμασε μέσω της εντολής

navigation_audio_stream=3

να αλλάξεις stream ήχου σε αυτό του ήχου μουσικής. Όλα τα πιθανά stream ήχου που μπορούν να οριστούν μέσω αυτής της εντολής είναι:

STREAM_ALARM - Value: 4
STREAM_DTMF - Value: 8
STREAM_MUSIC - Value: 3
STREAM_NOTIFICATION - Value: 5
STREAM_RING - Value: 2
STREAM_SYSTEM - Value: 1
STREAM_VOICE_CALL - Value: 0
STREAM_BLUETOOTH - Value: 6

Αν η αλλαγή stream ήχου μέσω της εντολής αυτής είναι αδύνατη τότε υπάρχει ένα άλλο ενδεχόμενο που πρέπει να εξετάσουμε.

Πρέπει όμως να μου πεις - ποιό apk χρησιμοποιείς;

EDIT: Επίσης μετά από κάθε τροποποίηση του sys.txt μην ξεχάσεις να διαγράψεις τον φάκελο save.

 

Δοκιμασα τις εντολες αλλα παλι τιποτα.Μαλλον φταιει το apk.εχω το 9.6.22.317625 -1- scan_Dcim.apk Αυτο ειναι και το sys https://dl.dropboxusercontent.com/u/30518847/sys.txt

Edited by georgelaros
Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες 5-6 εκδόσεις του Primo παρατηρώ ότι, εφόσον μιά ρύθμιση υπάρχει στο ενσωματωμένο στο apk sys.txt (ιδίως αυτές της ενότητας [android]) τότε, αυτή η ρύθμιση, δεν μπορεί να αλλάξει με νέα αντίθετη ή διαφορετική εντολή στο sys.txt στη ρίζα του iGO.

π.χ. στο 9.6.22.317625 -1- scan_Dcim.apk υπάρχει στο ενσωματωμένο sys.txt η ρύθμιση

[android]
navigation_audio_stream=4

Όπως διαπίστωσες και συ, τροποποιώντας αυτή την εντολή στο sys.txt (στη ρίζα του iGO), για αλλαγή του stream ήχου, δεν έχει κάμμια επίπτωση γιατί δεν τη δέχεται, συνεχίζει να είναι επιλεγμένο το stream 4 όπως έχει οριστεί στο ενσωματωμένο apk/res/raw/sys.txt.

Δηλαδή, το sys.txt του apk συνεχίζει να έχει προτεραιότητα έναντι του sys.txt στη ρίζα του iGO ακόμη και μετά την εγκατάσταση. Το πρόβλημα δεν λύνεται διαγράφοντας το save.

 

Πιθανόν αυτό να είναι ένα νέο φρούτο -δικλίδα ασφαλείας- από την NNG για να εξασφαλίσει την λειτουργία της εφαρμογής ανεξάρτητα από αντίθετες εντολές που εισάγει ο χρήστης στο sys.txt

Στο ως άνω συμπέρασμα κατέληξα μετά από πολλές δοκιμές ψάχνοντας την αιτία της αδυναμίας αλλαγής stream ήχου μέσω του sys.txt.

Εγώ θεωρώ ότι τώρα πλέον η εφαρμογή, μετά την εγκατάστασή της, δίνει προτεραιότητα και εξακολουθεί να διαβάζει το sys.txt που υπάρχει εντός του apk (ίσως αυτή η πληροφορία κατά την εγκατάσταση να αποθηκεύεται κάπου αλλού) ανεξάρτητα από το sys.txt στην ρίζα του iGO. Αυτό αποτελεί εξαίρεση από τον κανόνα που γνωρίζαμε μέχρι τώρα.

 

Υπάρχει λύση;

Θα πρέπει να τροποποιηθεί το sys.txt εντός του apk διαγράφοντας την εντολή

navigation_audio_stream=4

ή απενεργοποιώντας την

;navigation_audio_stream=4

και κάνοντας μετά signed το apk για να προχωρήσει η εγκατάσταση.

Για το πως γίνεται signed ένα apk -> google it.

Μετά από αυτό, θα έχεις το ελευθέρας να ορίσεις εσύ stream ήχου μέσω του sys.txt στην ρίζα του iGO.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για το χρονο σου για τις οδηγιες που μου εδωσες.Αν ,αντι να κανω ολα αυτα ,αλλαξω και βαλω αλλο apk πχ. το 1.3 thin θα την βρω την λυση?

 

Τελικα αλλαξα το apk και διορθωθηκε το προβλημα.Ευχαριστω mp3buddy!!!!!

Edited by georgelaros
Λυση προβληματος
Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες 5-6 εκδόσεις του Primo παρατηρώ ότι, εφόσον μιά ρύθμιση υπάρχει στο ενσωματωμένο στο apk sys.txt (ιδίως αυτές της ενότητας [android]) τότε, αυτή η ρύθμιση, δεν μπορεί να αλλάξει με νέα αντίθετη ή διαφορετική εντολή στο sys.txt στη ρίζα του iGO.

π.χ. στο 9.6.22.317625 -1- scan_Dcim.apk υπάρχει στο ενσωματωμένο sys.txt η ρύθμιση

[android]
navigation_audio_stream=4

Όπως διαπίστωσες και συ, τροποποιώντας αυτή την εντολή στο sys.txt (στη ρίζα του iGO), για αλλαγή του stream ήχου, δεν έχει κάμμια επίπτωση γιατί δεν τη δέχεται, συνεχίζει να είναι επιλεγμένο το stream 4 όπως έχει οριστεί στο ενσωματωμένο apk/res/raw/sys.txt.

Δηλαδή, το sys.txt του apk συνεχίζει να έχει προτεραιότητα έναντι του sys.txt στη ρίζα του iGO ακόμη και μετά την εγκατάσταση. Το πρόβλημα δεν λύνεται διαγράφοντας το save.

 

Πιθανόν αυτό να είναι ένα νέο φρούτο -δικλίδα ασφαλείας- από την NNG για να εξασφαλίσει την λειτουργία της εφαρμογής ανεξάρτητα από αντίθετες εντολές που εισάγει ο χρήστης στο sys.txt

Στο ως άνω συμπέρασμα κατέληξα μετά από πολλές δοκιμές ψάχνοντας την αιτία της αδυναμίας αλλαγής stream ήχου μέσω του sys.txt.

Εγώ θεωρώ ότι τώρα πλέον η εφαρμογή, μετά την εγκατάστασή της, δίνει προτεραιότητα και εξακολουθεί να διαβάζει το sys.txt που υπάρχει εντός του apk (ίσως αυτή η πληροφορία κατά την εγκατάσταση να αποθηκεύεται κάπου αλλού) ανεξάρτητα από το sys.txt στην ρίζα του iGO. Αυτό αποτελεί εξαίρεση από τον κανόνα που γνωρίζαμε μέχρι τώρα.

 

Υπάρχει λύση;

Θα πρέπει να τροποποιηθεί το sys.txt εντός του apk διαγράφοντας την εντολή

navigation_audio_stream=4

ή απενεργοποιώντας την

;navigation_audio_stream=4

και κάνοντας μετά signed το apk για να προχωρήσει η εγκατάσταση.

Για το πως γίνεται signed ένα apk -> google it.

Μετά από αυτό, θα έχεις το ελευθέρας να ορίσεις εσύ stream ήχου μέσω του sys.txt στην ρίζα του iGO.

λες για τον ιδιο λογο οι δρομοι στις δυο τελευταιες εκδοσεις να φαινονται σαν "τριχες" χωρις φαρδος?ειδικα σε 2d?παροτι αλλαζω το maproadscale στην ενοτητα [interface]?η δεν ειναι αυτο?

 

κατι αλλο...στην 2.4 με το data της χωρις skin πως γινεται να φαινεται η μπαρα πανω?δεν θελω fullscreen.

στο sys εχω αυτα αλλα δεν γινεται.

 

[rawdisplay]

screen_xy="auto"

 

[android]

;fullscreen=1

 

μαλλον το sys του apk δεν το αφηνει που ελεγες παραπανω?

γιατι εκει ειναι ετσι!

[android]

fullscreen=1

 

Μήπως έχεις το 331894 signed για να μην γίνεται full screen?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχουν οι εκδόσεις 2.0, 2.4 data και γιατί υπάρχουν 2 εκδόσεις;
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχουν οι εκδόσεις 2.0, 2.4 data και γιατί υπάρχουν 2 εκδόσεις;

 

Από ότι έχω καταλάβει η 2.4 είναι πιο καινούργια απλά η 2.01 είναι πιο τεσταρισμενη και "ελληνοποιημενη" μέσω διαφόρων σκιν.Και οι δύο καλές είναι δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες 5-6 εκδόσεις του Primo παρατηρώ ότι, εφόσον μιά ρύθμιση υπάρχει στο ενσωματωμένο στο apk sys.txt (ιδίως αυτές της ενότητας [android]) τότε, αυτή η ρύθμιση, δεν μπορεί να αλλάξει με νέα αντίθετη ή διαφορετική εντολή στο sys.txt στη ρίζα του iGO.

π.χ. στο 9.6.22.317625 -1- scan_Dcim.apk υπάρχει στο ενσωματωμένο sys.txt η ρύθμιση

[android]
navigation_audio_stream=4

Όπως διαπίστωσες και συ, τροποποιώντας αυτή την εντολή στο sys.txt (στη ρίζα του iGO), για αλλαγή του stream ήχου, δεν έχει κάμμια επίπτωση γιατί δεν τη δέχεται, συνεχίζει να είναι επιλεγμένο το stream 4 όπως έχει οριστεί στο ενσωματωμένο apk/res/raw/sys.txt.

Δηλαδή, το sys.txt του apk συνεχίζει να έχει προτεραιότητα έναντι του sys.txt στη ρίζα του iGO ακόμη και μετά την εγκατάσταση. Το πρόβλημα δεν λύνεται διαγράφοντας το save.

 

Πιθανόν αυτό να είναι ένα νέο φρούτο -δικλίδα ασφαλείας- από την NNG για να εξασφαλίσει την λειτουργία της εφαρμογής ανεξάρτητα από αντίθετες εντολές που εισάγει ο χρήστης στο sys.txt

Στο ως άνω συμπέρασμα κατέληξα μετά από πολλές δοκιμές ψάχνοντας την αιτία της αδυναμίας αλλαγής stream ήχου μέσω του sys.txt.

Εγώ θεωρώ ότι τώρα πλέον η εφαρμογή, μετά την εγκατάστασή της, δίνει προτεραιότητα και εξακολουθεί να διαβάζει το sys.txt που υπάρχει εντός του apk (ίσως αυτή η πληροφορία κατά την εγκατάσταση να αποθηκεύεται κάπου αλλού) ανεξάρτητα από το sys.txt στην ρίζα του iGO. Αυτό αποτελεί εξαίρεση από τον κανόνα που γνωρίζαμε μέχρι τώρα.

 

Υπάρχει λύση;

Θα πρέπει να τροποποιηθεί το sys.txt εντός του apk διαγράφοντας την εντολή

navigation_audio_stream=4

ή απενεργοποιώντας την

;navigation_audio_stream=4

και κάνοντας μετά signed το apk για να προχωρήσει η εγκατάσταση.

Για το πως γίνεται signed ένα apk -> google it.

Μετά από αυτό, θα έχεις το ελευθέρας να ορίσεις εσύ stream ήχου μέσω του sys.txt στην ρίζα του iGO.

 

Δεν ξέρω πως, μην ρωτάτε το γιατί αλλά....το κατάφερα σε linux ακολουθώντας αυτόν τον οδηγό http://craiglayne.com/set-up-ubuntu-to-edit-android-apks-apps-using-apk-manager/

Επιτέλους τροποποίησα ενα apk του primo και μπορώ να το ανοίγω όπως θέλω. Πριν άνοιγε μόνο σε fullscreen και υπήρχε εντολή στο sys του για screen_xy="auto", που σημαίνει πως δεν αναγνώριζε καμία ανάλυση απο το sys και δεν μπορούσα να δω skins ότι και να έκανα!!!

@mp3buddy ευχαρισώ για όλα (αν και το είχα γράψει στο naviphone-hellas οτι έφταιγε το apk με το sys του. Ρώτα και τον Δημήτρη χαχαχααχαχα).

Σήμερα νομίζω είναι τα γενέθλια του linux και εγώ μεγαλούργησα για ακόμη μία φορά LOL

Link to comment
Share on other sites

....Αν ,αντι να κανω ολα αυτα ,αλλαξω και βαλω αλλο apk πχ. το 1.3 thin θα την βρω την λυση?...

Δεν χρειάζεται να φτάσεις στις απαρχές του Primo για Android, οποιαδήποτε έκδοση μέχρι την 9.6.22.297071 σου κάνει.

μαλλον το sys του apk δεν το αφηνει που ελεγες παραπανω?

γιατι εκει ειναι ετσι!

[android]

fullscreen=1

Σωστά το μάντεψες, αυτή είναι όμως η μια παράμετρος, εξαρτάται επίσης από την ανάλυση της συσκευής και από την έκδοση του android-rom.

π.χ. σε μερικές συσκευές για να εμφανίσει τη μπάρα πρέπει πέραν του

[android]
fullscreen=0

να απενεργοποιηθεί και

[rawdisplay]
;screen_xy="auto"

Link to comment
Share on other sites

@mp3buddy τι επιλογές για σκιν για έκδοση 2.4 έχουμε με εκφώνηση διοδίων; μαζί με τις ανάλογες εγγραφές στο sys φυσικά.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος να μου στειλει το igo που να δουλευει σε note 3? Δοκιμασα να κανω εγκατασταση 2 διαφορετικα (ενα που ειχα στο s3 και ενα που μου εστειλαν που δουλευει σε s4) αλλα δεν τα καταφερα με κανενα. Μετα την εγκατασταση μολις το τρεξω μου εμφανιζει οτι υπαρχει καποιο προβλημα με το skin ή με την αναλυση της οθονης.
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος να μου στειλει το igo που να δουλευει σε note 3? Δοκιμασα να κανω εγκατασταση 2 διαφορετικα (ενα που ειχα στο s3 και ενα που μου εστειλαν που δουλευει σε s4) αλλα δεν τα καταφερα με κανενα. Μετα την εγκατασταση μολις το τρεξω μου εμφανιζει οτι υπαρχει καποιο προβλημα με το skin ή με την αναλυση της οθονης.

 

πιο πισω εχω βαλει το data zip για FullHD 1920x1080 αναλυση ειναι απο το nexus (2013) διαβασε τα post 2146 και 2149 ...και δοκιμασε εαν δουλευει εχω και αναλογο skin εαν δεν δουλευει το δικο σου skin το γραφω στο πρωτο post...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να φαρδυνουν οι δρόμοι σε 2d; οι δρόμοι όχι τα βελάκια ούτε τα ονόματα των οδών! Μέχρι την έκδοση 29χχχχ είχαν το γνωστό κανονικό φάρδος.έκτοτε έχουν γίνει πολύ λεπτοί οι δρόμοι.
Link to comment
Share on other sites

Ηλία δοκίμασε με αυτά στο sys αντικαθιστώντας αυτά που έχεις.

Μετά επέλεξε χαμηλή απεικόνιση και φυσικά πλοήγηση σε 3D και όχι αυτό το αρχαίο 2D.

 

[map]

 

fake2d_max_zoomlevel="3000"

 

3d_zfar_horizon_ratio="200"

 

roadblockicon_maxzoom="2000"

 

3d_max_tiltlevel="9000" ;(7000)

 

3d_min_zoomlevel="15"

 

3d_max_zoomlevel="600" ;(500)

 

3d_max_zfar="550" ;(500)

 

3d_scale_carmodel=1 ;(1)

 

3dcarsizemin=8000 ;(4000) ;(10000)

 

3dcarsizemax=22000 ;(6000) ;(28000)

 

3dcarsizemul=30000 ;(15000);(40000)

 

poi_3d_speedcam_icon_overlap=0 ;1

 

speedcam_visibility=150 (250)

 

north_up=1

 

sieve_mode=1

 

auto_nightmode=1

 

enable_rotated_move="1"

 

minimum_zoom_amount="5"

 

minimum_tilt_amount="90"

 

poi_distant_distance=200

 

 

 

[camera1]

 

maxdistance="500"

 

minzoom2d="50"

 

maxzoom2d="200"

 

defaultzoom2d="300"

 

minzoom="15"

 

maxzoom="30"

 

minangle="25"

 

maxangle="82"

 

defaultzoom3d="45"

 

defaultangle="80"

 

angleoffset="25"

 

speedzoom="1"

 

speedangle="1"

 

overview_enabled="1"

 

overview_distance="500"

 

overview_zoom3d="30"

 

overview_angle="80"

 

 

 

[Camera21]

 

maxdistance="500"

 

minzoom2d="50"

 

maxzoom2d="300"

 

defaultzoom2d="400"

 

minzoom="20"

 

maxzoom="35"

 

minangle="70"

 

maxangle="82"

 

defaultzoom3d="50"

 

defaultangle="80"

 

angleoffset="43"

 

speedzoom="1"

 

speedangle="1"

 

overview_enabled="0"

 

overview_distance="300"

 

overview_zoom3d="500"

 

overview_angle="80"

 

 

 

[Camera2]

 

maxdistance="500"

 

minzoom2d="50"

 

maxzoom2d="200"

 

defaultzoom2d="300"

 

minzoom="20"

 

maxzoom="35"

 

minangle="70"

 

maxangle="82"

 

defaultzoom3d="45"

 

defaultangle="80"

 

angleoffset="65"

 

speedzoom="1"

 

speedangle="1"

 

overview_enabled="0"

 

overview_distance="300"

 

overview_zoom3d="500"

 

overview_angle="80"

 

 

 

[camera31]

 

maxdistance="500"

 

minzoom2d="50"

 

maxzoom2d="300"

 

defaultzoom2d="400"

 

minzoom="20"

 

maxzoom="40"

 

minangle="70"

 

maxangle="82"

 

defaultzoom3d="50"

 

defaultangle="80"

 

angleoffset="43"

 

speedzoom="1"

 

speedangle="1"

 

overview_enabled="0"

 

overview_distance="3000"

 

overview_zoom3d="800"

 

overview_angle="80"

 

 

 

[camera3]

 

maxdistance="500"

 

minzoom2d="50"

 

maxzoom2d="200"

 

defaultzoom2d="300"

 

minzoom="20"

 

maxzoom="40"

 

minangle="70"

 

maxangle="82"

 

defaultzoom3d="45"

 

defaultangle="80"

 

angleoffset="65"

 

speedzoom="1"

 

speedangle="1"

 

overview_enabled="1"

 

overview_distance="3000"

 

overview_zoom3d="800"

 

overview_angle="80"

Link to comment
Share on other sites

Ηλία δοκίμασε με αυτά στο sys αντικαθιστώντας αυτά που έχεις.

Μετά επέλεξε χαμηλή απεικόνιση και φυσικά πλοήγηση σε 3D και όχι αυτό το αρχαίο 2D.

 

στο κινητο μου 3d λαγκαρει πολυ....λογω full hd ,mtk processor πιθανον Edited by kollatos
σμίκρυνση του quote
Link to comment
Share on other sites

στο κινητο μου 3d λαγκαρει πολυ....λογω full hd ,mtk processor πιθανον

Έχεις χάρτη dem ή raster photos; αν ναι βγαλτο και ξανά δοκίμασε.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχεις χάρτη dem ή raster photos; αν ναι βγαλτο και ξανά δοκίμασε.

 

Τα έχω δοκιμάσει όλα.Ακόμα και γυμνό πριμο.τίποτα.Όλα τα apk που κυκλοφορούν!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...