Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κανείς το themechanger; προσπαθώ να το κάνω να κλείνει με την έξοδο από το primo, αλλά δεν γίνεται τίποτα.

Μήπως έχει κανείς την έκδοση v5.3 να δοκιμάσω αυτήν;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ένα "πρόβλημα" που μου εμφανίζεται για πρώτη φορά. Ενώ έχω τον φάκελο gfx, δεν μου εμφανίζει καμία εικόνα ουρανού σε όποιο scheme και αν διαλέξω. Έχει μια γαλάζια εικόνα σκέτη για την μέρα και ανάλογα την νύχτα μια μαύρη. Εικόνα υπάρχει μόνο με το themechanger (5.1 ή 5.3) αν επιλέξω τα ανάλογα schemes. Έχει κανείς καμία ιδέα γιατί νομίζω έχω δοκιμάσει τα πάντα χωρίς αποτέλεσμα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα "πρόβλημα" που μου εμφανίζεται για πρώτη φορά. Ενώ έχω τον φάκελο gfx, δεν μου εμφανίζει καμία εικόνα ουρανού σε όποιο scheme και αν διαλέξω. Έχει μια γαλάζια εικόνα σκέτη για την μέρα και ανάλογα την νύχτα μια μαύρη. Εικόνα υπάρχει μόνο με το themechanger (5.1 ή 5.3) αν επιλέξω τα ανάλογα schemes. Έχει κανείς καμία ιδέα γιατί νομίζω έχω δοκιμάσει τα πάντα χωρίς αποτέλεσμα.

 

Καλημέρα

 

Αυτό συμβαίνει ενδεχομένως γιατί έχεις εγκαταστήσει το themechanger ...

 

Να είσαι καλά

Edited by Doupas
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως έχω δοκιμάσει να διαγράψω οποιονδήποτε φάκελο έχει σχέση με το themechanger και μετά διαγραφή του save αλλά και του apk χωρίς αποτέλεσμα. Βρήκα όμως τρόπο να κλείνω την εφαρμογή tc με το κλείσιμο του primo, μέσω του tasker. Μπορώ δηλαδή να χρησιμοποιώ το themechanger κανονικά γιατί η επιλογή που έχει σαν πρόγραμμα να κλείνει μόνο του, δουλεύει μόνο με ένα συγκεκριμένο γαλλικό skin.

Με την ευκαιρία Ανδρέα, να σου πω πως με την τελευταία ελληνική έκδοση που δοκίμασα (7.7 αν δεν κάνω λάθος) και τις οδηγίες που έχει για sys 1920_1080 δεν εμφανίζεται κανένα από τα δικά σου skins. Μόνο αν βάλλω το κανονικό sys που δίνεις αλλά με fullscreen=1, highres=1 και καμία επιλογή για screen. Ούτε auto δηλαδή.

Τότε μπορώ να επιλέξω τα skins για τις μεγάλες αναλύσεις, όχι δηλαδή 960_540 που αναφέρεις. Το πρόβλημα μετά για τα ελληνικά αυτά skins είναι ότι στις επιλογές χάρτη, στην επιλογή για εμφάνιση των poi, το primo κλείνει αμέσως με fc.

Σε προσομοίωση διαδρομής, χάνεται και ο κέρσορας.

Όλα αυτά για το τελευταίο apk, έκδοση 2.4, skins 5.8 για έκδοση 2.4 και συσκευή nexus 5.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως έχω δοκιμάσει να διαγράψω οποιονδήποτε φάκελο έχει σχέση με το themechanger και μετά διαγραφή του save αλλά και του apk χωρίς αποτέλεσμα. Βρήκα όμως τρόπο να κλείνω την εφαρμογή tc με το κλείσιμο του primo, μέσω του tasker. Μπορώ δηλαδή να χρησιμοποιώ το themechanger κανονικά γιατί η επιλογή που έχει σαν πρόγραμμα να κλείνει μόνο του, δουλεύει μόνο με ένα συγκεκριμένο γαλλικό skin.

Με την ευκαιρία Ανδρέα, να σου πω πως με την τελευταία ελληνική έκδοση που δοκίμασα (7.7 αν δεν κάνω λάθος) και τις οδηγίες που έχει για sys 1920_1080 δεν εμφανίζεται κανένα από τα δικά σου skins. Μόνο αν βάλλω το κανονικό sys που δίνεις αλλά με fullscreen=1, highres=1 και καμία επιλογή για screen. Ούτε auto δηλαδή.

Τότε μπορώ να επιλέξω τα skins για τις μεγάλες αναλύσεις, όχι δηλαδή 960_540 που αναφέρεις. Το πρόβλημα μετά για τα ελληνικά αυτά skins είναι ότι στις επιλογές χάρτη, στην επιλογή για εμφάνιση των poi, το primo κλείνει αμέσως με fc.

Σε προσομοίωση διαδρομής, χάνεται και ο κέρσορας.

Όλα αυτά για το τελευταίο apk, έκδοση 2.4, skins 5.8 για έκδοση 2.4 και συσκευή nexus 5.

 

Για το θέμα των shemes το ψάχνω...Για τα άλλα σαφώς κάποιο λάθος εγκατάστασης έχεις.. Το σκιν 960_540 μόνον για ανάλυση 1920_1080. χρειάζεται αυτά

[android]

create_sdcard_dir=0

check_for_dead_links=1

check_folders_after_rebuild=0

fullscreen=1

;tablet=0has_physical_home_button=1

select audio stream

0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION

navigation_audio_stream=4

 

[rawdisplay]

force_renderer="RENDER_MOYA"

driver=engine

driver=gdi

highres=1

screen_xy="auto"

;screen_xy="1024_768:1920x1080/1080x1920:fullscreen"

;driver=gles_2_0_android

;vram_size=33554432

 

όποια επιλογή για screen να θέσεις απενεργοποιείται από την εντολή

screen_xy="auto"

 

Για την εμφάνιση των ποι...Δεν έχει παρατηρηθεί απο κανέναν το πρόβλημα που θέτεις...Δώσε μου την ανάλυσή σου να το ξανακοιτάξω.

Ούτε για την απώλεια του κένσορα στην προσομοίωση που σίγουρα οφείλεται σε εντολή στο συσ.

Έχω δώσει τελευταία συσ μπορείς να τα δοκιμάσεις.

 

Να είσαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τα scheme και με την βοήθεια του αγαπητού μου φίλου Stegra ..το πρόβλημα μάλλον έγκειται στο default zoom ..Και χρειάζονται διόρθωση πλέον οι εικόνες sky0,sky1,sky2,sky3,sky4 που εμφανίζουν τον ουρανό η την νύχτα στον ορίζοντα. Διότι χωρίς επακριβώς να γνωρίζω τι φταίει κόβεται η εικόνα από ένα σημείο και πάνω του ουρανού..Το πρόβλημα είχε παρουσιαστεί και παλαιότερα Αυτό το αφήνω στους exper του είδους.

Τώρα μια λύση για να δοκιμάσεις .Κατέβασε από εδώ τα scheme οδυσσέα-Στέγκρα και του jgeorg και βάλε στην διαδρομή sd/ui_android/common τις εικόνες.

Είναι βέβαια οι διαδρομές έτοιμες στα σκιν που θα κατεβάσεις..

 

http://www.mediafire.com/download/y60y9zhir4hd4eh/SCHEMEPRIMO.zip

 

Για; το άλλο θέμα που αφορά την ανάλυση 1920_1080 δηλαδή τη δική σου αναφέρομαι στα ποι μετονόμασε τον φάκελο content/userdata ώστε να αφήσεις μόνον τα ποι του χάρτη και πες μου αν εξακολουθεί να σε πετάει έξω.

 

Να είσαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, θα τα δοκιμάσω μόλις βρω λίγο χρόνο από την δουλειά.

Ο κέρσορας χάνεται σε οποιοδήποτε skin, ακόμη και στο default, μόλις αρχίσει να αλλάζει η γωνία πριν κάποιο ελιγμό. Δηλαδή σε δρόμο με ευθεία είναι μια χαρά, μόλις πλησιάζει στροφή και αρχίζει να αλλάζει η γωνία που βλέπουμε τον χάρτη, χάνεται ο κέρσορας. Εμφανίζεται και πάλι στο τέλος του ελιγμού. Ίσως να είναι κάποια ασυμβατότητα με την ανάλυση του nexus 5.

Link to comment
Share on other sites

Ο Στέλιος έχει προαναγγείλει την έκδοση για περισσότερες αναλύσεις. Οπότε λίγο υπομονή. Μέχρι τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το project του Δημήτρη (zervdim), που είναι εξίσου καλό .

http://www.gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?f=220&t=9249

 

επίσης , αν και χρησιμοποιώ κυρίως το 2.01, στο 2.4 θεωρώ καλύτερο το iGOprimo_v9.6.29.331894.

 

Περίεργα πράγματα.

Έβαλα την έκδοση του Δημήτρη και πάλι δεν παίζει με το ίδιο μήνυμα.

Αλλά περίεργο αφού υποτίθεται ότι πρέπει να παίζει με όλες τις αναλύσεις.

Έφτιαξα στο sys την ανάλυση screen_xy="1024_768:1138x768/768x1138 και επίσης πρόσθεσα και την ανάλυση στο skin που είναι για την ανάλυση 1024χ768.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Περίεργα πράγματα.

Έβαλα την έκδοση του Δημήτρη και πάλι δεν παίζει με το ίδιο μήνυμα.

Αλλά περίεργο αφού υποτίθεται ότι πρέπει να παίζει με όλες τις αναλύσεις.

Έφτιαξα στο sys την ανάλυση screen_xy="1024_768:1138x768/768x1138 και επίσης πρόσθεσα και την ανάλυση στο skin που είναι για την ανάλυση 1024χ768.

 

Πρόσεξε το sys μήπως έχει καμία εντολή fullscreen ή high_res

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε το sys μήπως έχει καμία εντολή fullscreen ή high_res

Στις παραμέτρους android και rawdisplay που αναφέρεται το fullscreen είναι απενεργοποιημένα.

Και είναι το sys του zervdim.

 

Παίζει να φταίει το apk;

Χρησιμοποιώ το 9.6.29.367158

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στις παραμέτρους android και rawdisplay που αναφέρεται το fullscreen είναι απενεργοποιημένα.

Και είναι το sys του zervdim.

 

Παίζει να φταίει το apk;

Χρησιμοποιώ το 9.6.29.367158

 

Υπάρχει και νεότερο αλλά δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Δοκίμασε με fulscreen =1.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν έφταιγε το apk.

Μετά από άπειρες δοκιμές και διαφορετικά sys κατάφερε να τρέξει το πρόγραμμα μόνο σε landscape και μόνο με το sys του Primo 2.0, με τα

 

[rawdisplay]

driver=engine

screen_xy="800_480:768x1184/1196x722"

 

Έτρεχε μάλιστα μια χαρά και το Mergis skin.

 

Επόμενη κίνηση να φτιάξω το δικό του sys να τρέξει.

Δυστυχώς και ενώ το πρόγραμμα τρέχει, δεν βλέπει το skin που έπαιζε πριν με το 2.0 sys.

Τι μπορεί να θέλει;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αφενός νομίζω ότι ο πλέον κατάλληλος να ρωτήσεις κάθε απορία σου είναι ο δημιουργός.

Αφετέρου επειδή την συγκεκριμένη έκδοση την έχω βάλει σε 4-5 κινητά έως τώρα σε κανένα δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Επομένως θα σου πρότεινα να απεγκαταστήσεις ότι έχεις και να κάνεις μια "καθαρή" εγκατάσταση εξ'αρχής κατεβάζοντας μονάχα τα αρχεία του Δημήτρη.

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Αφενός νομίζω ότι ο πλέον κατάλληλος να ρωτήσεις κάθε απορία σου είναι ο δημιουργός.

Αφετέρου επειδή την συγκεκριμένη έκδοση την έχω βάλει σε 4-5 κινητά έως τώρα σε κανένα δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Επομένως θα σου πρότεινα να απεγκαταστήσεις ότι έχεις και να κάνεις μια "καθαρή" εγκατάσταση εξ'αρχής κατεβάζοντας μονάχα τα αρχεία του Δημήτρη.

 

Μα καθαρη εγκατασταση εκανα.

Αλλα τρωει ζορια με το sys και το σκιν.

 

EDIT:

Οκ εκανα το εξης.

Πηρα το σκιν που δουλευει και περασα ολες τις παραμετρους απο την νεα εκδοση.

Οποτε ολα οκ, τουλαχιστον σε landscape.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οκ εκανα το εξης.

Πηρα το σκιν που δουλευει και περασα ολες τις παραμετρους απο την νεα εκδοση.

Οποτε ολα οκ, τουλαχιστον σε landscape.

 

Μόλις δοκίμασα την έκδοση megris του zervdim.

Λειτουργεί μια χαρά (εκτός από το tts)

Χρειάστηκε να κάνω κάποιες αλλαγές για το nexus 5. Πρώτα ενεργοποίησα το highres=1, μετά fullscreen=1 και φυσικά vga=1.

Μετά πέρασα και το τελευταίο apk και ελπίζω να έχω όλες τις λειτουργίες κανονικά και κυρίως τα διόδια.

Όλα τα skins παίζουν μια χαρά. Το μόνο που δεν μπορώ να στη γιατί γίνεται, είναι στο tts που μετά από επανεκκίνηση μερικές φορές η φωνή σέρνεται. Το ψάχνω.

 

[ATTACH]41737[/ATTACH]

Κάποιος mod, ας κάνει έναν κόπο να ενώσει τα παραπάνω. Ευχαριστώ!

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παραμένει μυστήριο γιατί δεν παίζει σε κάθετη μορφή.

Αλλά αφού τρέχει σε landscape, με καλύπτει κατά 90%.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παραμένει μυστήριο γιατί δεν παίζει σε κάθετη μορφή.

Αλλά αφού τρέχει σε landscape, με καλύπτει κατά 90%.

 

Το tts, κάνει κολλήματα μετά τι πρώτο άνοιγμα;

Link to comment
Share on other sites

Το tts, κάνει κολλήματα μετά τι πρώτο άνοιγμα;

 

Δεν εχω Tts.

Αναφερομαι στο οτι δεν ξεκιναει καν η εφαρμογη στο καθετο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δοκίμασα πάλι την ελληνική έκδοση Doupas. Προσπάθησα να ακολουθήσω όλες τις απαραίτητες οδηγίες για ανάλυση 1920_1080, αλλά εξακολουθεί να έχει κάποια προβλήματα. Προτείνει το skin με ανάλυση 960*540 αλλά τελικά αυτή η ανάλυση είναι η μοναδική που δεν εμφανίζεται. Όλες οι υπόλοιπες εμφανίζονται κανονικά και αποφάσισα να χρησιμοποιώ την 1024*768. Το κυριότερο όμως πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να δω τα poi από τις ρυθμίσεις χάρτη. Μόλις αγγίξω το εικονίδιο του μενού, το primo κλείνει με fc. Δοκίμασα διαγραφή του branding αλλά ούτως ή άλλως ήξερα πως είναι άσχετο με στο που παρουσιάζει. Έχει άλλος αυτό το πρόβλημα, ποια πιστεύεται πώς είναι μια πιθανή λύση;

Τα skins Gjak-AriNe δεν παρουσιάζουν το πρόβλημα αυτό, αν και χρησιμοποιώ κοινά αρχεία, όλα της ελληνικής έκδοσης 7.7.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δοκίμασα πάλι την ελληνική έκδοση Doupas. Προσπάθησα να ακολουθήσω όλες τις απαραίτητες οδηγίες για ανάλυση 1920_1080, αλλά εξακολουθεί να έχει κάποια προβλήματα. Προτείνει το skin με ανάλυση 960*540 αλλά τελικά αυτή η ανάλυση είναι η μοναδική που δεν εμφανίζεται. Όλες οι υπόλοιπες εμφανίζονται κανονικά και αποφάσισα να χρησιμοποιώ την 1024*768. Το κυριότερο όμως πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να δω τα poi από τις ρυθμίσεις χάρτη. Μόλις αγγίξω το εικονίδιο του μενού, το primo κλείνει με fc. Δοκίμασα διαγραφή του branding αλλά ούτως ή άλλως ήξερα πως είναι άσχετο με στο που παρουσιάζει. Έχει άλλος αυτό το πρόβλημα, ποια πιστεύεται πώς είναι μια πιθανή λύση;

Τα skins Gjak-AriNe δεν παρουσιάζουν το πρόβλημα αυτό, αν και χρησιμοποιώ κοινά αρχεία, όλα της ελληνικής έκδοσης 7.7.

Γιατί δεν δοκιμάζεις την άλλη του zervdim που φαίνεται να παίζει καλά;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Την έχω δοκιμάσει. Υπάρχει στην εσωτερική μνήμη σαν iGOzervdim και μετονομάζω ανάλογα τον φάκελο όταν θέλω να την χρησιμοποιήσω. απλά θέλω να βρω ποιο είναι το σφάλμα και δεν δουλεύει η έκδοση Doupas.

Αν το βρω, τότε θα επιλέξω ποια από τις δύο τελικά θα κρατήσω. Η κάθε μία έχει τα δικά της υπέρ και κατά.

Edit

Μήπως έχει κάποια σχέση με τις ονομασίες των poi; δεν έχω κάνει κάτι για να φαίνονται ονομασίες πάνω από τα poi.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Μετά τις απαραίτητες ρυθμίσεις που έπρεπε να γίνουν στην συσκευή όλα τα skins της ελληνικής έκδοσης, εμφανίζονται όπως πρέπει και δεν παρουσιάζουν πλέον πρόβλημα. Το πρόβλημα σε μένα ήταν οι ρυθμίσεις του skin 960*540 που είναι το σωστό για την συσκευή μου με ανάλυση 1920*1080. Όταν πρόσθεσα τις ρυθμίσεις που μου έλειπαν, είδα όλες τις απαραίτητες πληροφορίες των skin, όπως το μενού δεξιά της οθόνης που εμφανίζεται με το πάτημα του πλήκτρου μενού. Το ίδιο και με την εμφάνιση των pois που πριν δημιουργούσαν πρόβλημα, λόγω των λάθος ρυθμίσεων που είχα και όχι της ελληνικής έκδοσης ή των skins.
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παίχτη, το ψάχνεις πολύ.

Με είχες βοηθήσει και την άλλη φορά που δεν δούλευε σε μένα ένα άλλο skin.

Περιμένω ακόμα του kastel πότε θα βγάλει το 2.4 για μεγαλύτερη ανάλυση.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παίχτη, το ψάχνεις πολύ.

Με είχες βοηθήσει και την άλλη φορά που δεν δούλευε σε μένα ένα άλλο skin.

Περιμένω ακόμα του kastel πότε θα βγάλει το 2.4 για μεγαλύτερη ανάλυση.

 

Χρειάζεται πάντα "λίγη" εξωτερική βοήθεια. Μιας και έχεις το Gravity box, επέλεξε semi-immersive στο display tweaks. Το ρύθμισα έτσι ώστε όταν κάνω expand, να ενεργοποιούνται τα pie controls. Όταν ανοίγεις τώρα το primo θα έχεις όλη την οθόνη οπότε δεν θα πρέπει να υπάρχει πρόβλημα ανάλυσης κάποιου skin λόγω των soft buttons. Στο κάτω μέρος της οθόνης θα εμφανίζεται οπότε θέλεις με μικρό swipe το pie menu για πίσω, home κλπ. Η status bar εμφανίζεται με swipe προς τα κάτω, από το πάνω μέρος της οθόνης. Δοκίμασε το αν θέλεις και πες αν δουλεύει και σε σένα.

Θέλω να σε ρωτησω κάτι άλλο, γιατί δεν χρησιμοποιείς tts;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...