Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ,έχει εγκαταστήσει κανείς σε Νοτε 3 το Igo primo; Θα ήθελα τα data.zip branding.zip και sys.txt αν είναι δυνατόν.Το είχα στο Νοτε 2 αλλά φαντάζομαι λόγω διαφορετικής ανάλυσης αυτά τα τρια πρέπει να είναι διαφορετικά.

Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό! Για βοηθήστε, please! Γενικά, υπάρχει για οθόνες 1080p;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...Ενω βλεπω στον χαρτη την διαδρομη που εχω επιλεξει (με κοκκινο χρωμα) να πηγαινει αρχικα ισια και μετα π.χ. δεξια, η φωνη του ομιλητη μου λεει να στριψω αριστερα, οπως επισης αριστερα με προτρεπει να παω (με τα αναλογα μετρα απο κατω) το πορτοκαλι βελος στο τετραγωνο πανω αριστερα της οθονης.

Αυτο συμβαινει συχνα και εχω παρατηρησει οτι η σωστη κατευθυνση ειναι του χαρτη και οχι η φωνη του ομιλητη η το βελος κατευθυνσης....

- Υποθέτω χρησιμοποιείς χάρτη NQ, θα βοηθούσε αν παρέθετες ένα screenshoot, επίσης δοκίμασε την ίδια διαδρομή με χάρτη ΤΤ και δώσε screenshoot. Ποιά φωνή χρησιμοποιείς, απλή ή TTS;

Παιδιά ,έχει εγκαταστήσει κανείς σε Νοτε 3 το Igo primo;

Επειδή αναφέρεσε σε συγκεκριμένη συσκευή (Note 3) με ανάλυση FullHD και επειδή το Primo έχει τις ιδιαιτερότητές του σε κάθε συσκευή-ανάλυση, ρίξε μια ματιά εδώ μιάς και το παιδί διαθέτει την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

- Υποθέτω χρησιμοποιείς χάρτη NQ, θα βοηθούσε αν παρέθετες ένα screenshoot, επίσης δοκίμασε την ίδια διαδρομή με χάρτη ΤΤ και δώσε screenshoot. Ποιά φωνή χρησιμοποιείς, απλή ή TTS;

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα..δεν σκαμπαζω και πολλα οποτε δεν ειμαι σιγουρος τι με ρωτας για τους χαρτες. Παντως μεσα στο maps στους χαρτες της Ελλαδος (οπου διαπιστωσα το προβλημα) διαβαζω Greece_R3_TomTom_2012.12_130227.fbl

Ενα screenshot στη φαση που θα παρουσιαστει το προβλημα θα παρω και θα το ανεβασω.

Φωνη χρησιμοποιω απλη, οχι TTS, αυτο το ξερω..:)

Σ ευχαριστω και παλι.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

NQ = Navteq, TT = TomTom

To screenshot δεν χρειάζεται να είναι απαραιτήτως από πραγματική πλοήγηση, μπορείς να δημιουργήσεις διαδρομή που να περιλαμβάνει το προβληματικό σημείο και να τρέξεις την προσομοίωση πλοήγησης.

Link to comment
Share on other sites

NQ = Navteq, TT = TomTom

To screenshot δεν χρειάζεται να είναι απαραιτήτως από πραγματική πλοήγηση, μπορείς να δημιουργήσεις διαδρομή που να περιλαμβάνει το προβληματικό σημείο και να τρέξεις την προσομοίωση πλοήγησης.

Δυστυχως το προβλημα εμφανιστηκε οταν πηγα οδικως στην Αθηνα οπου και ειναι ο μονος τοπος που το χρησιμοποιησα. Η πολη μου ειναι μικρη και δεν μου χρειαστηκε εδω μεχρι τωρα, γι αυτο και σε πειραματικες χρησεις δεν εμφανιστηκε.

Ομως καποια στιγμη θα προσπαθησω να σχηματισω μια δυσκολη διαδρομη, δεξια, αριστερα, στενα κλπ μηπως και καταφερω να το κανει, οποτε να σταμπαρω το σημειο. Αν καταφερω να το κανει, θα δοκιμασω να ελεγξω και με ΝQ χαρτες στο σημειο που θα εμφανιστει.

Ομως για ταξιδι μακρυα και ελεγχο σε πραγματικη πλοηγηση σε συνθετη περιοχη δεν το βλεπω συντομα :)

Σε ευχαριστω για τις απαντησεις.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα..δεν σκαμπαζω και πολλα οποτε δεν ειμαι σιγουρος τι με ρωτας για τους χαρτες. Παντως μεσα στο maps στους χαρτες της Ελλαδος (οπου διαπιστωσα το προβλημα) διαβαζω Greece_R3_TomTom_2012.12_130227.fbl

Ενα screenshot στη φαση που θα παρουσιαστει το προβλημα θα παρω και θα το ανεβασω.

Φωνη χρησιμοποιω απλη, οχι TTS, αυτο το ξερω..:)

Σ ευχαριστω και παλι.

 

Είναι λίγο δύσκολο να είναι σφάλμα του χάρτη ΤΤ του 2012 . Κατά πάσα πιθανότητα φταίει κάποιο αρχείο από το iGO .

Δοκίμασε να κάνεις μιά προσομοίωση , ας πούμε κάπου στη Θεσσαλονίκη και τσεκάρησε τι σου παρουσιάζει . Αν εξακολουθεί

να υπάρχει το πρόβλημα καλύτερα να απεγκαταστήσεις το iGO , και να εγκαταστήσεις κάποιο πιό πρόσφατο με τους ανάλογους

χάρτες . Τι ανάλυση έχει η συσκευή σου ?

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη ειναι HD.

Προσφατα εγκατεστησα χαρτες NQ οποτε θα το χρησιμοποιησω να δω αν το παρουσιασει παλι καποια στιγμη. Βεβαια, δεν θα γινει στην Αθηνα, οπου εκει πρωτοπαρουσαιστηκε το προβλημα, αλλα δοκιμαζοντας εδω κι εκει μπορει καπου να ξαναεμφανιστει αν δεν ειναι το προβλημα οι χαρτες.

Ευχαριστω

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια το χρησιμοποιω στη δουλεια μου και εχω πιξει λιγο.. εχω διαφορες εκδοσεις του primo.. το ειχα σε 1240χ720 και με μερικες ρυθμισεις σε sys μου επαιζε καλα.. τωρα πηρα το htc one και αφου κατεβασα καποιο που να το διαβαζει απο εσωτερικη μνημη το δειχνει πολυ μικρο..παιζω με resolution σε sys και δεν αλλαζει τιποτα.. αν καποιος το εχει καταφερει να παιξει σε htc one ας βοηθησει.. 1920χ1080.. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αν το πέρασες όπως ήταν, δοκίμασε με διαγραφή του save, αφού πρώτα το κρατήσεις κάπου για backup.

Επίσης να το τρέξεις πρώτη φορά χωρίς το sys, άφησε το να το δημιουργήσει μόνο του και μετά βάλε αυτό που έχεις με αλλαγμένη την ανάλυση.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Αν το πέρασες όπως ήταν, δοκίμασε με διαγραφή του save, αφού πρώτα το κρατήσεις κάπου για backup.

Επίσης να το τρέξεις πρώτη φορά χωρίς το sys, άφησε το να το δημιουργήσει μόνο του και μετά βάλε αυτό που έχεις με αλλαγμένη την ανάλυση.

 

Το έκανα..έφτιαξα ρυθμίσεις από αρχή..πάλι βγαίνει σε πολύ μικρή οθόνη αλλά αρχείο sys δεν δημιούργησε..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω το igo το πέρασα στο sp μου αλλά μου βγαίνει μικρότερο λόγω της ανάλυσης του.. Αυτό που πέρασα είναι 800x480 κι εμένα η ανάλυση μου είναι 720x1138.. Τι μπορώ να κάνω για να φαίνεται κανονικά σε όλο το παράθυρο

 

 

Τελικά το βρήκα :-)

Edited by kyle4
Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια το χρησιμοποιω στη δουλεια μου και εχω πιξει λιγο.. εχω διαφορες εκδοσεις του primo.. το ειχα σε 1240χ720 και με μερικες ρυθμισεις σε sys μου επαιζε καλα.. τωρα πηρα το htc one και αφου κατεβασα καποιο που να το διαβαζει απο εσωτερικη μνημη το δειχνει πολυ μικρο..παιζω με resolution σε sys και δεν αλλαζει τιποτα.. αν καποιος το εχει καταφερει να παιξει σε htc one ας βοηθησει.. 1920χ1080.. ευχαριστω

 

μπορει να λεω μπουρδα αλλα νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις και το data που να εχει την αναλυση που εχει η οθονη σου (1080 x 1920 pixels) κι οχι μονο το sys.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το igo primo εκδοση 9,6,29,329069.

Εχω την εξης απορια: οταν το ανοιγω το προγραμμα και πηγαινω: προορισμος>ευρεση τοπων,πανω μου δειχνει :γρηγορη και προσαρμοσμενη αναζητηση.Ως εδω ολα καλα.

Απο κατω εχω 4 επιλογες:Βενζιναδικα, παρκινγκ, εστιατορια. καταλυμα.

Ξερει καποιος πώς αλλαζω αυτες τις 4 επιλογες ωστε να βαλω αλλες δικες μου??

Ευχαριστω!

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ο καλυτερος χαρτης, ποιο ενημερωμενος ποιος ειναι;

 

επισης μου κοβει ενα κομματι στο κατω μερος της οθονης

 

[device]

type="android"

 

[tmc]

;source="gnse"

;internal_tmc_name="gnse"

;port="/dev/gnstmc,0"

 

[modules]

;ITMC_STATION_SELECTOR="TMC_STATION_SELECTOR_NULL"

;IFM_STATION_CACHE="DUMMY_TMC_STATION_CACHE"

 

[gps]

location_net=1

location_gps=1

accuracy_workaround=1

background_navigation=1

 

[rawdisplay]

driver=engine

;screen_xy="auto"

screen_xy="800_480:1280x670/720x1230"

 

 

[loading]

show_progressbar=1

show_statustext=1

text_fontsize=30

 

#Auto mode shoud work for all devices with android up to GB, notification bar is visible.

#If you have ICS or you don't want notification bar visible, you must comment folowing line and uncoment/enter line with exact values.

screen_xy="auto"

 

#Note: If you have data.zip with other folder name as 800_480, change it in your uncomented line. For example 480_320.

#fullscreen - notification bar not visible (for devices with sw buttons you must lower some values)

;screen_xy="480_320:480x320/320x480:fullscreen"

;screen_xy="800_480:800x480/480x800:fullscreen"

;screen_xy="800_480:854x480/480x854:fullscreen"

;screen_xy="800_480:960x540/540x960:fullscreen"

;screen_xy="800_480:1024x600/600x1024:fullscreen"

;screen_xy="800_480:1180x720/720x1180:fullscreen" ;for HTC One X ???

;screen_xy="800_480:1180x720/720x1180:fullscreen"

;screen_xy="800_480:1180x800/800x1180:fullscreen"

 

 

 

[3d]

usepolyfarroads=0

 

[folders]

linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"

;has_secondary_root=0

;secondary_app="android_linked_root"

;user_backup_path="android_linked_root"

 

[network]

available=1

 

[tmc-http]

enabled=0

start=1

servers.size=1

servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"

;dt_dl_0=600.0 ;refresh time in seconds

;dl_dist_0_km=50.0 ;distance of the survey

 

[naviextras]

;boot_service_address="http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"

 

[other]

demo_enabled=0

 

[debug]

skip_eula=1

imei=000000000000000

;experimental_features=1

screenshotsavecameraini=0

;Path to save screenshot must exist!!!

screenshotfilename="android_linked_root/debug/img_%02d.jpg"

;show_battery_percent=1

 

[sound]

csv_voice_enabled=1

ding_muted=1

effect_volume="15"

;dev_channels=2

 

[tts]

announce_exit_directions=1

always_say_road_names=3

announce_street_name=1

 

[feature]

back_button=1

 

[interface]

;If you want to use skin ported from WindowsCE, you probably need to uncoment next line, default value is ui_android.

;skin="ui_igo9"

extra_settings=1

capture_to_jpeg=1

;show_minimize=1

save_checksum=0

;external_poi_path="android_linked_root/content/userdata/poi"

;show_tmc_eventlist=1

 

[warning]

;speedcam_enabled=1

;speedcam_warning=1

 

 

θελει καποια ρυθμιση το sys;

Edited by mafiagalou

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω σε note 2 την 7.6 Ελληνικη εκδοση με φωνες svox tts της Αριαδνης

αλλα δεν τις βλεπει και επιλεγει απλη φωνη.Το TTS pro στο μενου δεν μπορει να επιλεχθει.Εννοειται οτι εχω βαλει στο μενου του τηλεφωνου επιλεγμενο το svox.Μηπως δεν δουλευει στην αντροιντ 4.3 που ειμαι;Το tts pro ενεργοποιειται μεσα απο το μενου του πριμο;

Στην δοκιμη στο παραδειγμα το TTS δουλευει κανονικα

Edited by piros61
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω σε note 2 την 7.6 Ελληνικη εκδοση με φωνες svox tts της Αριαδνης

αλλα δεν τις βλεπει και επιλεγει απλη φωνη.Το TTS pro στο μενου δεν μπορει να επιλεχθει.Εννοειται οτι εχω βαλει στο μενου του τηλεφωνου επιλεγμενο το svox.Μηπως δεν δουλευει στην αντροιντ 4.3 που ειμαι;Το tts pro ενεργοποιειται μεσα απο το μενου του πριμο;

Στην δοκιμη στο παραδειγμα το TTS δουλευει κανονικα

 

Μήπως έχεις την γλώσσα του τηλεφώνου στα αγγλικά;

Link to comment
Share on other sites

Εχω το igo primo εκδοση 9,6,29,329069.

Εχω την εξης απορια: οταν το ανοιγω το προγραμμα και πηγαινω: προορισμος>ευρεση τοπων,πανω μου δειχνει :γρηγορη και προσαρμοσμενη αναζητηση.Ως εδω ολα καλα.

Απο κατω εχω 4 επιλογες:Βενζιναδικα, παρκινγκ, εστιατορια. καταλυμα.

Ξερει καποιος πώς αλλαζω αυτες τις 4 επιλογες ωστε να βαλω αλλες δικες μου??

Ευχαριστω!

 

Αν τα λέω καλά δεν αλλάζουν αυτές...

 

ο καλυτερος χαρτης, ποιο ενημερωμενος ποιος ειναι;

 

Προσωπικά νομίζω ότι ο χάρτης της Navteq είναι ο καλύτερος . Αυτή την στιγμή έχει κυκλοφορήσει η έκδοση 2013.Q2.

 

επισης μου κοβει ενα κομματι στο κατω μερος της οθονης

 

Δοκίμασε λιγάκι αυτό..

 

[rawdisplay]

driver=engine

screen_xy="auto"

;screen_xy="800_480:1280x670/720x1230"

Edited by furiousdemitris
GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Αν τα λέω καλά δεν αλλάζουν αυτές...

 

 

 

Προσωπικά νομίζω ότι ο χάρτης της Navteq είναι ο καλύτερος . Αυτή την στιγμή έχει κυκλοφορήσει η έκδοση 2013.Q2.

 

 

 

Δοκίμασε λιγάκι αυτό..

 

[rawdisplay]

driver=engine

screen_xy="auto"

;screen_xy="800_480:1280x670/720x1230"

 

το δοκιμασα αλλα τιποτα

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα αλλα τιποτα

αν σου είναι ευκολο ενα στιγμιότυπο οθόνης θα βοηθούσε....

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

αν σου είναι ευκολο ενα στιγμιότυπο οθόνης θα βοηθούσε....

 

http://img153.imagevenue.com/img.php?image=098355554_Screenshot_2013_12_02_21_39_08_122_465lo.jpg

http://img153.imagevenue.com/loc465/th_098355554_Screenshot_2013_12_02_21_39_08_122_465lo.jpg

Edited by mafiagalou

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Ωραία...πάμε μια δοκιμή ακόμη βάζοντας αυτό...

 

[rawdisplay]

driver=engine

;screen_xy="auto"

screen_xy="800_480:1280x670/720x1230:fullscreen"

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Ωραία...πάμε μια δοκιμή ακόμη βάζοντας αυτό...

 

[rawdisplay]

driver=engine

;screen_xy="auto"

screen_xy="800_480:1280x670/720x1230:fullscreen"

 

τιποτα και παλι, του xperia s η οθονη ειναι 720x1,280

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

[device]

type="android"

 

[android]

has_physical_home_button=0

check_for_dead_links=1

fullscreen=0

tablet=0

 

[rawdisplay]

driver=engine

screen_xy="800_480:1280x720/720x1280:fullscreen"

 

είμαστε κοντά....:lol:

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

[device]

type="android"

 

[android]

has_physical_home_button=0

check_for_dead_links=1

fullscreen=0

tablet=0

 

[rawdisplay]

driver=engine

screen_xy="800_480:1280x720/720x1280:fullscreen"

 

είμαστε κοντά....:lol:

 

τα ιδια και παλι. για δες το sys τωρα

 

[device]

type="android"

 

[android]

has_physical_home_button=0

check_for_dead_links=1

fullscreen=0

tablet=0

 

[tmc]

;source="gnse"

;internal_tmc_name="gnse"

;port="/dev/gnstmc,0"

 

[modules]

;ITMC_STATION_SELECTOR="TMC_STATION_SELECTOR_NULL"

;IFM_STATION_CACHE="DUMMY_TMC_STATION_CACHE"

 

[gps]

location_net=1

location_gps=1

accuracy_workaround=1

background_navigation=1

 

[rawdisplay]

driver=engine

screen_xy="800_480:1280x720/720x1280:fullscreen"

 

 

[loading]

show_progressbar=1

show_statustext=1

text_fontsize=30

 

 

 

 

[3d]

usepolyfarroads=0

 

[folders]

linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"

;has_secondary_root=0

;secondary_app="android_linked_root"

;user_backup_path="android_linked_root"

 

[network]

available=1

 

[tmc-http]

enabled=0

start=1

servers.size=1

servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"

;dt_dl_0=600.0 ;refresh time in seconds

;dl_dist_0_km=50.0 ;distance of the survey

 

[naviextras]

;boot_service_address="http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"

 

[other]

demo_enabled=0

 

[debug]

skip_eula=1

imei=000000000000000

;experimental_features=1

screenshotsavecameraini=0

;Path to save screenshot must exist!!!

screenshotfilename="android_linked_root/debug/img_%02d.jpg"

;show_battery_percent=1

 

[sound]

csv_voice_enabled=1

ding_muted=1

effect_volume="15"

;dev_channels=2

 

[tts]

announce_exit_directions=1

always_say_road_names=3

announce_street_name=1

tts_langname="ell"

 

[feature]

back_button=1

 

[interface]

;If you want to use skin ported from WindowsCE, you probably need to uncoment next line, default value is ui_android.

;skin="ui_igo9"

extra_settings=1

capture_to_jpeg=1

;show_minimize=1

save_checksum=0

;external_poi_path="android_linked_root/content/userdata/poi"

;show_tmc_eventlist=1

 

[warning]

;speedcam_enabled=1

;speedcam_warning=1

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

το data περιέχει μέσα φάκελο 800_480? μήπως έχει και 1024_768 (οπότε σε αυτή την περίπτωση στο sys το 800_480 καντο 1024_768).

αν πάλι δεν πιάσει με αυτά μονάχα που έστειλα στο συσ κάνε μια δοκιμή...

 

όσα στο συσ που χρησιμοποιείς έχουν μπροστά το ; δεν λαμβάνονται υπόψη από το πρόγραμμα (ενημερωτικά αυτό)...

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...