Jump to content

[Επίσημο] Nokia 701


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 885
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω μόνο μέσα από το Nokia suite γινεται. Θα σου έλεγα ότι αν δε σου είναι απαραίτητα καλύτερα που δεν εγκαταστάθηκαν.

 

ξερουμε αν η ηχογραφησει ειναι στερεοφωνική; οπως στο ν8 (όταν τραβάει βίντεο)

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν η ηχογραφησει ειναι στερεοφωνική; οπως στο ν8 (όταν τραβάει βίντεο)

 

γραφει τον ηχο στερεοφωνικα ;

 

καμια απαντηση απο τους ειδημονες ; τα φωτα σας παρακαλω

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Φαγώθηκες με τη στερεοφωνία, λες και θα γυρίσεις την καινούργια σου ταινία βρε Spielberg!!! :lol::lol::lol: Eδώ λένε ότι έχει στερεοφωνική ηχογράφηση αλλά με μάλλον αναιμικό εφέ! http://discussions.mea.nokia.com/t5/Nseries-and-Symbian-Smartphones/Nokia-701-Stereo-Video-Recording/td-p/1265281

 

Πλάκα κάνω...εεεε;;; :p

 

κι ομως εχω γυρισει δυο βιντεο στο yutube. (peter varzakos) με το ν8 με ενδιαφερει ο ηχος .1000 χιλια ευχαριστω φιλε μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά είναι,τα είδα σήμερα πάνω από 10 κουτιά στο κατάστημα Αμαρουσίου,δεν τα πλησιάζει κανείς-την προηγούμενη εβδομάδα είχαν 269 τώρα 199,ίσως πάνε ακόμα πιο χαμηλά την άλλη εβδομάδα-πλήρης απαξίωση πλέον.......;)
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά είναι,τα είδα σήμερα πάνω από 10 κουτιά στο κατάστημα Αμαρουσίου,δεν τα πλησιάζει κανείς-την προηγούμενη εβδομάδα είχαν 269 τώρα 199,ίσως πάνε ακόμα πιο χαμηλά την άλλη εβδομάδα-πλήρης απαξίωση πλέον.......;)

 

5 με 6 σιγουρα θα παρω ! ζητω το symbian

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδια δεν ειπαμε οτι ειναι το ΤΟΠ τηλεφωνο και τρεχτε να το παρετε. Στα 199 παντως ειναι πλεον παρα πολυ καλη επιλογη. Παντως αν καποιος χρησιμοποιησει τη Belle για λιγες μερες θα διαπιστωσει οτι εχει πολλα μικρα που κανουν πολυ ευκολοτερη την καθημερνοτητα σε σχεση με τα ανταγωνιστικα OS. Τα υστερηματα του τα ξερουμε...
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδια δεν ειπαμε οτι ειναι το ΤΟΠ τηλεφωνο και τρεχτε να το παρετε. Στα 199 παντως ειναι πλεον παρα πολυ καλη επιλογη. Παντως αν καποιος χρησιμοποιησει τη Belle για λιγες μερες θα διαπιστωσει οτι εχει πολλα μικρα που κανουν πολυ ευκολοτερη την καθημερνοτητα σε σχεση με τα ανταγωνιστικα OS. Τα υστερηματα του τα ξερουμε...

 

Μπορεί να μην είναι το τοπ τηλέφωνο γενικά, αλλά στα €199 είναι. Άντε, βάλε μαζί και το Neo V.

Όντως είναι εκνευριστικοί αυτοί που μιλάνε για την belle χωρίς να την έχουν καν δει ή να την έχουν δουλέψει, αλλά τί να κάνουμε, υπομονή. Κάπου πρέπει να πουληθούν και τα android με την 2.3 και τα 800MHz!..

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά είναι,τα είδα σήμερα πάνω από 10 κουτιά στο κατάστημα Αμαρουσίου,δεν τα πλησιάζει κανείς-την προηγούμενη εβδομάδα είχαν 269 τώρα 199,ίσως πάνε ακόμα πιο χαμηλά την άλλη εβδομάδα-πλήρης απαξίωση πλέον.......;)

 

ε και,

 

ειναι καλυτερο για τον καταναλωτη αυτο η οχι?

ειναι τσαμπα τα 199 ευρω για αυτη τη συσκευη.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το χτύπησα και εγώ από μέντια στα 199 και μάλιστα σε ασημί χρώμα (τα μαύρα τέλειωσαν). Τέλεια επιλογή σε αυτή τη τιμή και μάλιστα ελληνικής εισαγωγής. Και πήρα και άλλα 2 για φίλους που μου παρήγγειλαν. Δεν βρήκα όμως κάρτα μνήμης καθόλου μέσα. Δεν έχει στη συσκευασία?
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το χτύπησα και εγώ από μέντια στα 199 και μάλιστα σε ασημί χρώμα (τα μαύρα τέλειωσαν). Τέλεια επιλογή σε αυτή τη τιμή και μάλιστα ελληνικής εισαγωγής. Και πήρα και άλλα 2 για φίλους που μου παρήγγειλαν. Δεν βρήκα όμως κάρτα μνήμης καθόλου μέσα. Δεν έχει στη συσκευασία?

Δεν εχει καρτα μνημης γιατι εχει 8GB ενσωματωμενη. βαζεις μονο σου καρτα αν θες εξτρα

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το χτύπησα και εγώ από μέντια στα 199 και μάλιστα σε ασημί χρώμα (τα μαύρα τέλειωσαν). Τέλεια επιλογή σε αυτή τη τιμή και μάλιστα ελληνικής εισαγωγής. Και πήρα και άλλα 2 για φίλους που μου παρήγγειλαν. Δεν βρήκα όμως κάρτα μνήμης καθόλου μέσα. Δεν έχει στη συσκευασία?

 

Από media markt Θεσσαλονίκης το πήρες; Από ποιό κατάστημα αν επιτρέπεται. Σκέφτομαι να το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Guest alexmi900
Από media markt Θεσσαλονίκης το πήρες; Από ποιό κατάστημα αν επιτρέπεται. Σκέφτομαι να το πάρω.

 

εγω το πηρα χθες απο καταστημα στη γιαννιτσων κοντα. στην αρχη το χαν 299 αλλα μολις τους ειπα για την προσφορα στα 199 κατεβασαν κατευθειαν την τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Απο προχτες που το πηρα το εχω λιωσει. Εχω σεταρει ολα τα Social media accounts μου (FB+Twitter) καθως και το yahoo μου mail.

Εχω βαλει τα σχετικα widgets στις home screen και μαζι και αυτο του καιρου και το Battery Monitor. Ολα τρεχουν απροβληματιστα και χωρις lag. Τα widget εχουν real time update και ειναι πανεμορφα και πολυ ευχρηστα καθως ελεγχεις mail και social media updates χωρις να μπεις στις dedicated εφαρμογες.

Μου εχει κανει πολυ θετικη εντυπωση ο mail client που εχει η Belle. Παρα πολυ καλος και ευχρηστος. Νομιζω καλυτερος παο αυτον που ειχα στο NeoV.

Νομιζω οτι στα 199 ευρω ειναι στις τοπ επιλογες πλεον.

Link to comment
Share on other sites

τα ίδια περίπου έκανα και εγώ. Και λειτουργούν όλα άψογα. Μερικές εφαρμογές μόνο ακόμη να βάλουμε και μια θηκούλα, και είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!μπορεις να μου πεις σε παρακαλω ποιο widget εβαλες για το καιρο???ψαχνω και δε βρισκω.....:p χαχαχαχαχαχαχαχα

σ'ευχαριστω για την απαντηση σου

Link to comment
Share on other sites

Guest alexmi900
Απο προχτες που το πηρα το εχω λιωσει. Εχω σεταρει ολα τα Social media accounts μου (FB+Twitter) καθως και το yahoo μου mail.

Εχω βαλει τα σχετικα widgets στις home screen και μαζι και αυτο του καιρου και το Battery Monitor. Ολα τρεχουν απροβληματιστα και χωρις lag. Τα widget εχουν real time update και ειναι πανεμορφα και πολυ ευχρηστα καθως ελεγχεις mail και social media updates χωρις να μπεις στις dedicated εφαρμογες.

Μου εχει κανει πολυ θετικη εντυπωση ο mail client που εχει η Belle. Παρα πολυ καλος και ευχρηστος. Νομιζω καλυτερος παο αυτον που ειχα στο NeoV.

Νομιζω οτι στα 199 ευρω ειναι στις τοπ επιλογες πλεον.

 

παντως μαζι με το omnia w( το οποιο εχει καλυτερα specs αλλα πιο περιορισμενο να το πω ευγενικα, λειτουργικο) ειναι πραγματικες ευκαιριες. οχι σαν το neo v που μοιαζει λες και ειναι φτιαμενο απο πλαστικα περιτυλιγματα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!μπορεις να μου πεις σε παρακαλω ποιο widget εβαλες για το καιρο???ψαχνω και δε βρισκω.....:p χαχαχαχαχαχαχαχα

σ'ευχαριστω για την απαντηση σου

Καλημερα φιλε μου. Θα κατεβασεις απο εδω το weather wdiget:

http://betalabs.nokia.com/apps/weather-widget

 

Πρεπει να φτιαξεις ενα account (αν δεν εχεις ηδη) και να πατησεις Try It Now. Θα σε παει σε μια αλλη σελιδα που θα εχει link και οδηγιες να το κατεβασεις. Απλα πρεπει να εχεις βαλει την τελευταια εκδοση Nokia Maps απο το Market για να δουλεψει. Ειναι αψογο και εχει πολυ ομορφο widget αλλα και UI η ιδια η εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε θα βγει περίπου η νέα Belle;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ίσως η καλύτερη αγορά τηλεφώνου που έχω κάνει μέχρι σήμερα... Τη θεωρώ καλύτερη και από το Ν8 (value for money πάντα).

Με 200Ε θα έπαιρνα άλλο ένα. Έχει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ήχο στην κλήση. Ήμουν κεντρικό δρόμο και ο συνομιλητής μου νόμιζε ότι ήμουν στο σπίτι...!

Σαν κατασκευή το κινητό μετράει απίστευτα. Δε πιστεύω ότι αξίζει το 710 σε σχέση με το 701...καμία σχέση.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει μεγαλύτερο sar από το C7-00.

Αξίζει η αναβάθμιση της κύριας συσκευής από C7 σε 701 (σαν δεύτερη έχω το N9) ; Ή περιμένω κατευθείαν το 702 ή το 808;

 

Χάρη, frost metal πήρες; Έτσι δεν λέγεται το ασημί;

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...