Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα φίλοι μου! Θα ήθελα να ρωτήσω 1-2 πραγματάκια για το κινητό, μιας και είμαι ένα βήμα πριν το παραγγείλω.. η κάμερα που βρίσκεται στην πρόσοψη μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για βιντεοκλήσεις μέσω skype πχ; Επίσης με προβληματίζει λίγο η χαμηλή ανάλυση της οθόνης.. έχω το xperia x8 που έχει την ίδια ανάλυση αλλά είναι μια χαρά.. μου αρέσει πάρα πολύ το xperia Neo V, αλλά μου πέφτει κάπως ακριβούτσικο γι'αυτό και κοιτάζω το Sony Ericsson Live with Walkman... και τέλος, από κολλήματα πως τα πάει; Το X8 πάντως μου κάνει αρκετά συχνά, μιας κι έχω εγκαταστήσει gingerdx... σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου! Θα ήθελα να ρωτήσω 1-2 πραγματάκια για το κινητό, μιας και είμαι ένα βήμα πριν το παραγγείλω.. η κάμερα που βρίσκεται στην πρόσοψη μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για βιντεοκλήσεις μέσω skype πχ; Επίσης με προβληματίζει λίγο η χαμηλή ανάλυση της οθόνης.. έχω το xperia x8 που έχει την ίδια ανάλυση αλλά είναι μια χαρά.. μου αρέσει πάρα πολύ το xperia Neo V, αλλά μου πέφτει κάπως ακριβούτσικο γι'αυτό και κοιτάζω το Sony Ericsson Live with Walkman... και τέλος, από κολλήματα πως τα πάει; Το X8 πάντως μου κάνει αρκετά συχνά, μιας κι έχω εγκαταστήσει gingerdx... σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! :)

η καμερα λειτουργει αψογα και λειτουργει για βιντεοκλησεις κατηγοριας Skype η οθονη ειναι πολυ ζωντανη και φωτεινη και ευκρινης παρα την χαμηλη αναλυση την ελειψη bravia engine...Το neo V περα απο το θεμα του οικονομικου ανηκει σε αλλη κατηγορια απ του walkman ετσι κι αλλιως,,,το walkman εχει το καλυτερο δυνατοτερο κι ισως απο τα πιο ποιοτικα beeper υποψιν..:)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου! Θα ήθελα να ρωτήσω 1-2 πραγματάκια για το κινητό, μιας και είμαι ένα βήμα πριν το παραγγείλω.. η κάμερα που βρίσκεται στην πρόσοψη μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για βιντεοκλήσεις μέσω skype πχ; Επίσης με προβληματίζει λίγο η χαμηλή ανάλυση της οθόνης.. έχω το xperia x8 που έχει την ίδια ανάλυση αλλά είναι μια χαρά.. μου αρέσει πάρα πολύ το xperia Neo V, αλλά μου πέφτει κάπως ακριβούτσικο γι'αυτό και κοιτάζω το Sony Ericsson Live with Walkman... και τέλος, από κολλήματα πως τα πάει; Το X8 πάντως μου κάνει αρκετά συχνά, μιας κι έχω εγκαταστήσει gingerdx... σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! :)

κάποια συγκριτικά που έχω διαβάσει σχετικά με το neo v και το live with walkman αναφέρουν ότι είναι καλύτερο το live . Στο μόνο που υπερτερεί το neo v είναι η οθόνη η ύπαρξη θύρας hdmi και η τιμή. Σε όλα τα υπόλοιπα είναι το ίδιο και καλύτερο το walkman. Όπως για παράδειγμα καλύτερα ηχεία λίγο μεγαλύτερη διάρκεια στην μπαταρία μάλλον επειδή έχει μικρότερη οθόνη και για μένα είναι και πιο εύχρηστο. Κατά τα αλλά είναι το ίδιο ακριβώς.

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ειναι το τηλεφωνακι. Και ωραιες φωτογραφιες και καλουτσικες το βραδυ και ευχρηστο. Και η οθονη μια χαρα. Τι αλλο να πω. Γενικα ολα μια χαρα. Για 160€ που εχει αριστο!
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Το κινητό της κοπέλας μου χθές ήταν στο 40% περίπου και σήμερα το πρώι το βρήκαμε κλειστό. Κοίταξα στην χρήση μπαταρίας και είδα ότι το 'com.sonyericsson.music' είναι στο 40%. Επείδη δεν είχα ποτέ sony κινητό μπορεί να μου πει κάποιος τι είναι αυτο και γιατί είναι τόσο ψηλά το ποσοστό του;

 

Το κινητό είναι με 2.3.4 και είναι αγορασμένο πριν 3 μέρες απο ΠΛΑΙΣΙΟ.

 

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι να έπαιζε ο music player στο background,να είχε ξεχάσει να τον κλείσει.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι να έπαιζε ο music player στο background,να είχε ξεχάσει να τον κλείσει.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πολύ πιθανό να έγινε έτσι γιατί κατάλαβα ότι όταν πατάς το κουμπί από τα handsfree ανοίγει το ράδιο.

:D
Link to comment
Share on other sites

invictus1, ManGelasakis και zipperant, σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Μια τελευταία ερώτηση έχω μόνο και δεν θα κουράσω άλλο.. το λειτουργικό του κινητού (Android v2.3 Gingerbread) είναι οκ, ή θα χρειαστεί να το χακάρω; Θα μπορώ να μεταφέρω τις εφαρμογές μου στην κάρτα SD του κινητού με το λειτουργικό που φέρει; Σκέφτομαι να το αγοράσω από εδώ, http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-Live-Walkman-Blacka-and-Ginius-Driver-Don-t-Panic-GR-Android-LIVE.htm μιας κι έχει δώρο και τους χάρτες... τι λέτε; Είναι καλή προσφορά; Ζητώ συγγνώμη αν κουράζω κι αν έχουν ήδη απαντηθεί αυτά που ρωτάω... σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες απαντήσεις! :)
Link to comment
Share on other sites

Μεταφερονται οι περισσοτερες εφαρμογες. Ασε που εχει αναβαθμιστει σε ics. Καλημερα! Παρτο απο πλαισιο και γω απο κει το πηρα αλλα ακομη δεν τους εβαλα τους χαρτες
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μεταφερονται οι περισσοτερες εφαρμογες. Ασε που εχει αναβαθμιστει σε ics. Καλημερα! Παρτο απο πλαισιο και γω απο κει το πηρα αλλα ακομη δεν τους εβαλα τους χαρτες

Πολύ ωραία! Σε ευχαριστώ πολύ! :) Οπότε μάλλον δεν θα χρειαστεί να το κάνω root σωστά;

 

Και κάτι ακόμη... αν θελήσω να το κάνω root όταν το πάρω στα χέρια μου με το καλό, υπάρχει κάποιος σύνδεσμος με οδηγίες για να μην κάνω καμιά πατάτα με το κινητό; :)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Εχει φιλος οδηγιες απλα αμα το αναβαθμισεις σε ics 4.0.4 ακομη δεν εχει βγει. Το περιμενουμε
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να σας κανω μερικες ερωτησεις προς τους κατοχους:

1. Εχει mobile bravia engine???

2. Η μπαταρια ποσο κραταει με μετρια χρηση???

3. Υποστηριζει usb on the go???

4. Eχει επισημο ice cream sandwich???(και αν ναι ποιες διαφορες παρατηρισατε αναμεσα στο <<παγωτο>> και το gingerbread???)

Αυτα προς το παρον

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να σας κανω μερικες ερωτησεις προς τους κατοχους:

1. Εχει mobile bravia engine???

2. Η μπαταρια ποσο κραταει με μετρια χρηση???

3. Υποστηριζει usb on the go???

4. Eχει επισημο ice cream sandwich???(και αν ναι ποιες διαφορες παρατηρισατε αναμεσα στο <<παγωτο>> και το gingerbread???)

Αυτα προς το παρον

Ευχαριστω

Λοιπόν για να κάνουμε μία σύντομη περιγραφή μιας και βλέπω έντονο ενδιαφέρον για την αγορά του.

To συγκεκριμενο κινητό είναι έκδοση walkman που σημαινει ότι έχει δοθεί περισσότερη σημασία στον ήχο παρά στην εικόνα. Tα ηχεία του δεν παίζονται απλά. Επίσης αν και στοιχίζει λιγότερο από 170 ευρώ που το αγόρασα εγώ 2 φορές τα Χριστούγεννα(το έκανα δώρο και στην κοπέλα μου), αν εξαιρεσουμε το μέγεθος της οθόνης και την ανάλυση της η οποία δεν είναι και το δυνατότερο του σημείο κατά τα άλλα άνετα το συγκρίνεις με ένα κινητό των 500 ευρώ. Προσωπικά το προτειμώ αντί όποιοδήποτε Ιphone. Εχει 1 Ghz επεξεργαστή(μονοπύρηνο βέβαια) 512 ram , 5 megapixel camera με φλάς το οποίο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για φακό πολύ εύκολα, έχει 2 στερεοφωνικά ηχεία, έχει και δεύτερη κάμερα πάνω από την οθόνη για να κάνετα video κλησεις με skype και gtalk, έχει 2 gb εξωτερική μνήμη η οποία αναβαθμίζεται μέχρι 32 gb, έχει agps, bluetooth, wireless , 3g και ραδιόφωνο (κάτι που δεν έχει για παράδειγμα το iphone)

 

Tώρα για τις ερωτήσεις σου

 

1)δεν έχει mobile bravia engine. Όμως μια χαρά κάνεις την δουλειά σου και με αυτή την οθόνη. Εγώ για να καταλάβεις έχω αναβαθμίσει σε 8gb την κάρτα μνήμης και κατεβάζω με εφαρμογή ταινίες από torrent και τις βλέπω μια χαρά και όλα αυτά μόνο από το κινητό χωρίς υπολογιστή.

 

2)Η μπαταρία κρατάει έως και 3 μέρες με την χρήση που του κάνω εγώ. Δηλαδή normal κανονική χρήση και όχι να παίζω όλη την ώρα παιχνίδια. Έχει υπάρξει φορά που μου έχει κρατήσει η μπαταρία λιγότερο από 5 ώρες αλλά έχει υπάρξει και φορά που μου κράτησε 5 μέρες. Ανάλογα την χρήση. Σαν walkman κρατάει αρκετά έως και 12 ώρες. Προσωπικά δεν έχω θέμα με την μπαταρία.

 

3) Με έχεις μπερδέψει εδώ. Το usb on the go είναι για υπολογιστές που δεν υποστηρίζουν 3g δίκτυο. Προφανώς με μία σύνδεση που συμπεριλαμβάνει 3g internet μπορείς να έχεις internet όπου υπάρχει δίκτυο και σήμα 3g. Δεν χρειάζεσαι για αυτό κανένα usb 3g wireless adaptor...

 

4)Ναι έχει βγει εδώ και μερικές μέρες αναβάθμιση σε ics αλλά έχει κάποια προβληματάκια τα οποία δεν είναι εμφανή με την πρώτη ματιά , αλλα μερικές φορές κρασάρουν το κινητό για μερικά δευτερόλεπτα. Με την 2.3.4 ήταν πολύ σταθερό το τηλέφωνο αλλά είχε περισσότερες προεγκατεστημένες εφαρμογές τις οποίες δεν μπορείς να διαγράψεις χωρίς να είσαι root με αποτέλεσμα να βαραίνουν αρκετά το κινητό. Προσωπικά προτειμώ την ics με αυτά τα μικροπροβληματάκια τα οποία το πιο πιθανόν να διορθωθούν σε επόμενη αναβάθμιση. Ωστώσο μπορείς να ξανακάνεις εγκατάσταση σε προηγούμενη έκδοση αν δεν είσαι ευχαριστημένος.

Τώρα από διαφορές στο ICS έχεις περισσότερες επιλογές λίγο πιο μικρές γραμματοσειρές στα μενού είναι πιο γρήγορο το κινητό και θα ήταν ακόμη πιο γρήγορο αν δεν υπήρχαν αυτά τα μικρά προβληματάκια που ανέφερα.

 

Έχω αναφέρει αρκετές φορές ότι τα λειτουργικά που έχουν πυρήνα linux(όπως το android) παραμένουν το ίδιο γρήγορα και σταθερά με το πέρασμα του χρόνου και γίνονται όλο και πιο γρήγορα με τις αναβαθμίσεις(αρκεί να μην έχουν bugs). Αυτό θα το διαπιστώνατε καλύτερα αν χρησιμοποιούσατε linux στους υπολογιστές σας. Δεν είναι σαν τα windows που σε κάθε καινούργια έκδοση γίνονται όλο και πιο βαριά και με το πέρασμα του χρόνου κολάνε ένα σωρό ιούς με αποτέλεσμα να χρειάζεσαι κάθε 6 μήνες format επειδή όσο περνάει ο καιρός γίνονται όλο και αργά. Καμία σχέση linux με τα windows-microsoft λειτουργικά. Το αναφέρω αυτό γιατί οι περισσότεροι νομίζουν ότι με την αναβάθμιση σε ICS το κινητό γίνεται πιο αργό αλλά κάνουν λάθος. Το κινητό είναι αρκετά πιο γρήγορο με την ICS απλά μερικές φορές τρώει κάποια κολήματα εξαιτίας των μικρών προβλημάτων(bugs) που υπάρχουν ακόμη όχι απαραίτητα μόνο στο android αλλά και στις εφαρμογές που χρειάζονται αναβάθμιση ώστε να τρέξουν στο ICS(τα περισσότερα προβλήμετα στις εφαρμογές ωφείλονται θα έλεγα). Ελπίζουμε ότι οι developers θα τα διορθώσoυν όλα σιγά σιγά καθώς αυξάνονται οι χρήστες με ΙCS.

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Είχα αναφέρει ένα πρόβλημα που είχα αντιμετωπίσει στο Live With Walkman μου,μετά τη αναβάθμιση σε ICS,σχετικά με ένα αρχείο .thumbdata3–1967290299, το οποιό μου μηδένιζε το υπόλοιπο της μνήμης της sd όποτε χρησιμοποιούσα το gallery και τη φωτογραφική..Τελικά δοκίμασα μια μεγαλύτερη κάρτα και το πρόβλημα πρέπει να λύθηκε...Απ' ότι κατάλαβα τα αρχεία THUMBDATA3-1927290299 και THUMBDATA3-1763508120 που δημιουργούνται καταλαμβάνουν περίπου 380 MB και είναι απαραίτητα για τη λειτουργία του gallery..Επίσης μετά την αναβάθμιση σε εμένα δουλεύει η δόνηση στα μηνύματα,κάτι που δεν μου δούλευε πριν με το Gingerbread...Επίσης πρόσεξα ότι μπορεί όταν είναι κλειδωμένο,τη θέση του αθόρυβου να τη πήρε η κάμερα,αλλά κρατώντα πατημένο το κουμπί ενεργοποίησης,σου βγάζει τρεις επιλογές,αθόρυβο,δόνηση και ήχο.. Edited by MrTolis86
Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστω για την αμμεση απαντηση σου.εννοουσα το usb on the go αμα το συνδεση με ενα φλασακι και να το <<διαβαζει>> σαν τον υπολογηστη οπως π.χ. Να εχεις μια ταινια,ενα βιντεο και να συνδεσεις το φλασακι στο κινητο και το κινητο να μπαζει την ταινια ή το βιντεο.το υποστηριζει??? Edited by Johnako
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, εκανα και εγω την αναβαθμιση, ολα καλα.

Να ρωτησω εχει βγει root για την νεα εκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, εκανα και εγω την αναβαθμιση, ολα καλα.

Να ρωτησω εχει βγει root για την νεα εκδοση;

 

Απλη μεθοδος για την 4.0.4 δεν εχει βγει ακομα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το θεματάκι με το wi-fi εχει αρχιζει να γινεται κουραστικο. Γινεται αποσυνδεση καθε μιση ωρα και λιγοτερο, κλεινει ανοιγει και ξανασυνδεεται μονο εγω αντιμετωπιζω το συγκεκριμενο προβλημα? Το led φωτακι που δεν ανοιγει δεν με ενοχλει προς το παρον αλλα αυτο με το wi-fi ...ελπιζω να κανουν update γρηγορα..
Link to comment
Share on other sites

τα προβλήματα με την ICS δεν είναι ελάχιστα όπως αναφέρεται παραπάνω άλλα αρκετά και σε σημαντικό βαθμό ώστε να σέρνεται το τηλέφωνο. Η υλοποίηση της σόνυ ήταν με λίγα λόγια πρόχειρη να μην πω κάτι βαρύτερο. Εγώ είχα αρκετά θέματα όπως: πρόβλημα με το wifi, με το δίκτυο (σήμα), με την μπαταρία (κρατούσε λιγότερο), μέχρι πριν την ICS ο go launcher πήγαινε σφαίρα ενώ μετά κολλούσε απαράδεκτα σε σημείο απελπιστικό, οι περισσότερες εφαρμογές που είχα (εγκατεστημένες 120) δεν λειτουργούσαν σωστά κ.λπ. Γύρισα πίσω στην 2.3.4 και βρήκα την υγειά μου, όλα λειτουργούν όπως πρέπει. Τα προβλήματα που αναφέρω παραπάνω δεν είναι μόνο δική μου ανακάλυψη άλλα έχουν αναφερθεί πολλάκις και σε άλλα φόρουμ κυρίως του εξωτερικού.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

τα προβλήματα με την ICS δεν είναι ελάχιστα όπως αναφέρεται παραπάνω άλλα αρκετά και σε σημαντικό βαθμό ώστε να σέρνεται το τηλέφωνο. Η υλοποίηση της σόνυ ήταν με λίγα λόγια πρόχειρη να μην πω κάτι βαρύτερο. Εγώ είχα αρκετά θέματα όπως: πρόβλημα με το wifi, με το δίκτυο (σήμα), με την μπαταρία (κρατούσε λιγότερο), μέχρι πριν την ICS ο go launcher πήγαινε σφαίρα ενώ μετά κολλούσε απαράδεκτα σε σημείο απελπιστικό, οι περισσότερες εφαρμογές που είχα (εγκατεστημένες 120) δεν λειτουργούσαν σωστά κ.λπ. Γύρισα πίσω στην 2.3.4 και βρήκα την υγειά μου, όλα λειτουργούν όπως πρέπει. Τα προβλήματα που αναφέρω παραπάνω δεν είναι μόνο δική μου ανακάλυψη άλλα έχουν αναφερθεί πολλάκις και σε άλλα φόρουμ κυρίως του εξωτερικού.

 

Μα γιατί να συμφωνώ σε όλα που λες;

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καποια ποιο μεγαλη μπαταρια για το κινητακι μας που να κανει δουλεια και να αξιζει?

εχω νοκια κινητο και θελω να μεταφερω της σημειωσεις στο with walkman πως θα το κανω?θα της εγγραφα μια μια αλλα ειναι παρα πολλες.

Edited by komatias
Link to comment
Share on other sites

το θεματάκι με το wi-fi εχει αρχιζει να γινεται κουραστικο. Γινεται αποσυνδεση καθε μιση ωρα και λιγοτερο, κλεινει ανοιγει και ξανασυνδεεται μονο εγω αντιμετωπιζω το συγκεκριμενο προβλημα? Το led φωτακι που δεν ανοιγει δεν με ενοχλει προς το παρον αλλα αυτο με το wi-fi ...ελπιζω να κανουν update γρηγορα..

 

Το κανει σε ολα τα ρουτερ ή μονο στο σπιτι σου;

Αν ειναι ετσι δοκιμασε να αλλαξεις καναλι στο ρουτερ.Αυτο θα το βρεις μεσα στις ρυθμισεις του ρουτερ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Μου έφερε ο αδερφός μου το κινητό του κλειδωμένο γιατί ξέχασε τον κωδικό που έβαλε στο lock screen. Το πρόβλημα είναι οτι το τηλέφωνο του το έδωσε ένας φίλος του που δεν θυμάται με ποιο mail το έχει κάνει register. Πώς μπορώ να το κάνω factory restore ενώ είναι κλειδωμένο; Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά διαβάζοντας το forum της sony είδα ότι αν κάνετε format στην εξωτερική κάρτα μνήμης και ξανακάνετε εγκατάσταση μερικά από τα προβλήματα λύνονται. Αυτό είναι λογικό γιατί στην εξωτερική μνήμη βρίσκονται αρχεία του συστήματος από την προηγούμενη έκδοση που πρέπει να σβηστούν ώστε να περάσουν οι νέες ρυθμίσεις. Επίσης πολλά από τα προβλήματα ξαναλέω ότι δεν ωφείλονται στο android αλλά στις εφαρμογές οι οποίες πρέπει να αναβαθμιστούν για να τρέχουν καλύτερα και χωρίς προβλήματα σε ICS.

 

Δεν λέω ότι δεν έχει προβλήματα το android. Αυτό συμβαίνει σε όλα τα συστήματα τα οποία είναι κλειστού κώδικα. Τώρα εξαρτάται από την sony αν τα διορθώσει ή όχι. Ενώ αν διέθετε την αναβάθμιση open source τότε θα μπορούσε ο κάθενας να κάνει διορθώσεις καθώς και θα ήταν και πιο εύκολο να γίνει root. Τώρα όμως περιμένετε την sony. Δυστυχώς πριν πάρω κινητό με android άκουγα ότι ήταν open source αλλά τελικά μόνο open source δεν είναι αφού το κλειδώνει η κάθε εταιρία αφού του έχει αλλάξει τα φώτα.

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,παρατήρησα κάποια προβλήματα από χθες στο κινητό. Πρώτον,η μπαταρία μειώνεται και ας είναι κλειστό και δεύτερον,εκεί που δεν το χρησιμοποιώ η οθόνη αναβοσβήνει μόνη της,χωρίς να πατήσω κάποιο κουμπί. (να σημειώσω ότι δεν έχω κάνει την αναβάθμιση σε ICS ακόμα)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...