Jump to content

Σημαντικό: Κάρμα


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης ( 4 Μάι. 2004 , 18:01)

 

Και μολις αφαιρεθηκαν τα 10 πιο αρνητικα μελη απο τις λιστες... :!: :)

 

Αμάν πια με αυτές τις λίστες!!!!Ούτε η λίστα του Σιντλερ δεν είχε τέτοιο σουξέ... :lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 233
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula ( 4 Μάι. 2004 , 18:06)

 

Αμάν πια με αυτές τις λίστες!!!!Ούτε η λίστα του Σιντλερ δεν είχε τέτοιο σουξέ... :lol:

 

 

Συγνωμη kardoula αλλα αυτο δεν θελατε; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μετά απο συζήτηση με το MsK και περαιτέρω ανάλυση του θέματος βρήκαμε τις πιο συμφέρουσες λύσεις για όλους. :)

 

Ζητώ συγγνώμη αν η συμεριφορά μου προσέβαλλε κάποιους ή ενόχλησε μέλη του forum.

 

Πλέον με ελάχιστες μετατροπές το σύστημα "κάρμα" θα μπορέσει να συμβάλλει στην ομαλή λειτουργία του MyPhone.

 

Seeker

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 4 Μάι. 2004 , 18:23)

 

Den einai diskolo na vreis tous arnitikous..

 

Afou iparhei re paidia,afiste to na ekselihthei..

Ego tin apopsi mou tin eipa sto proto post pou egine se afto to thread kai to pistevo akoma,opos kai gia to chat & fun pou to ehoume analisei se allo thread.

 

 

Ευχαριστώ για το Bug Report :) Λύθηκε! Keep on the debugging :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης ( 4 Μάι. 2004 , 18:11)

 

Συγνωμη kardoula αλλα αυτο δεν θελατε; :confused:

 

Τι έννοεις?Και που ξέρεις εσύ,τί θέλω εγώ??Προσπάθησα να κάνω λίγο χιούμορ για να ελαφρύνω την κατάσταση, αλλά βλέπω ότι το έχεις πάρει πολύ πατριωτικά το θέμα!

Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσω, ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΡΜΑ, ΟΥΤΕ ΛΙΣΤΑ,ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!Απλά μπαίνω για να ενημερώνομαι και να ανταλλάσω απόψεις!Δεν το απενεργοποίησα επειδή ήμουν σε καποια λίστα(για όνομα του Θεού δηλαδή)!Για κούλαρε λίγο και μην βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα.Στο τέλος από την πολύ φαγωμάρα που έπεσε θα μπαίνω ως επισκέπτης για να είμαι ήσυχη!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, kardoula, παράκληση, αν θέλετε να απαντήσετε ξανά σχετικά με αυτό το θέμα, συνεχίστε με PM μεταξύ σας. Αν θέλετε να εκφράσετε τις απόψεις σας ή τη στάση σας για το κάρμα, γενικότερα, τότε συνεχίστε εδώ :) PLZ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O MsK vrike ti solomonteia lisi..;)

 

Den nomizo oti pairnei kai alli sizitisi..

Kai tha po pali parafrasmena ''douleia den ehoume kai tsakonomaste gia to karma''.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και αυτό το τόσο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ για το myphone thread μετατράπηκε σε πόλο έλξης για καυγάδες από ορισμένους

Ρε παιδιά εδώ δεν κοντράρουμε ο ένας τον άλλον.

Εδώ λέμε τα σχόλια και τις εντυπώσεις μας από το κάρμα

:(

 

EDIΤ παρακαλώ να διαγραφέι γιατί με πρόλαβε ο msk. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK ( 4 Μάι. 2004 , 18:58)

 

Βασίλη, kardoula, παράκληση, αν θέλετε να απαντήσετε ξανά σχετικά με αυτό το θέμα, συνεχίστε με PM μεταξύ σας. Αν θέλετε να εκφράσετε τις απόψεις σας ή τη στάση σας για το κάρμα, γενικότερα, τότε συνεχίστε εδώ :) PLZ?

 

Ζητώ συγνώμη που συνέχισα την αντιπαράθεση, αλλά έχω τρελαθεί με αυτά που διαβάζω!Γι΄αυτό αποφάσισα να μην συνεχίσω να μπαίνω στο φόρουμ με το nick μου, απλά μόνο ως επισκέπτης για να αποφύγω τις φαγωμάρες και τις παρεξηγήσεις.

Αυτό είναι το τελευταίο μου ποστ.Ευχαριστώ πολύ. :)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula ( 4 Μάι. 2004 , 19:02)

 

Ζητώ συγνώμη που συνέχισα την αντιπαράθεση, αλλά έχω τρελαθεί με αυτά που διαβάζω!Γι΄αυτό αποφάσισα να μην συνεχίσω να μπαίνω στο φόρουμ με το nick μου, απλά μόνο ως επισκέπτης για να αποφύγω τις φαγωμάρες και τις παρεξηγήσεις.

Αυτό είναι το τελευταίο μου ποστ.Ευχαριστώ πολύ. :)

 

ελπίζω να αλλάξεις γνώμη γιατί κάτι τέτοιο δεν θα σου επέτρεπε να ξαναποστάρεις και είναι κάτι που όχι μόνο δεν στο ζήτησε κανείς αλλά δεν (φαντάζομαι) θα το θελε κανεις :worry:

 

Είναι κρίμα που τσακωνόμαστε για το Κάρμα (αλλά είναι χαρακτηριστικό του λαου μας αυτό :p ).

 

Ο MsK πολύ καιρό τώρα έψαχνε έναν τρόπο αξιολόγησης των μελών, όμως πάντα κόλλαγε στο πως θα το κάνει αντικειμενικό. Ας τον εμπιστευτούμε τώρα που το υλοποίησε ότι έχει λάβει τα μέτρα για να μην μπορουν να γίνουν τα όσα αναφέρατε (περι μαυρίσματος κλπ)

 

Εγώ θέλω να πιστεύω ότι το κάρμα θα βοηθήσει όσα μέλη δημιουργούν κάποιο πρόβλημα να βελτιώσουν την παρουσία τους ενώ επίσης θα εχουμε όλοι ενα σημείο αναφοράς για τη παρουσία κάποιου στο φόρουμ ανεξάρτητο από τον αριθμό των ποστ που μέχρι σήμερα ήταν το μόνο κριτήριο.

 

Όσοι έχετε επιλέξει να απεργοποιήσετε το κάρμα σας θα μπορούσατε να πειτε τι σας ενοχλει για να δούμε μήπως μπορεί να βελτιωθεί και θα πρότεινα μετά από κάποιους μήνες να δοθεί δυνατότητα σε όσους το εχουν απενεργοποιήσει (επειδή το παρεξηγήσανε) να το ξαναενεργοποιήσουν χωρίς συνέπειες.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic ( 4 Μάι. 2004 , 19:44)

 

ελπίζω να αλλάξεις γνώμη γιατί κάτι τέτοιο δεν θα σου επέτρεπε να ξαναποστάρεις και είναι κάτι που όχι μόνο δεν στο ζήτησε κανείς αλλά δεν (φαντάζομαι) θα το θελε κανεις :worry:

 

Είναι κρίμα που τσακωνόμαστε για το Κάρμα (αλλά είναι χαρακτηριστικό του λαου μας αυτό :p ).

 

Ο MsK πολύ καιρό τώρα έψαχνε έναν τρόπο αξιολόγησης των μελών, όμως πάντα κόλλαγε στο πως θα το κάνει αντικειμενικό. Ας τον εμπιστευτούμε τώρα που το υλοποίησε ότι έχει λάβει τα μέτρα για να μην μπορουν να γίνουν τα όσα αναφέρατε (περι μαυρίσματος κλπ)

 

Εγώ θέλω να πιστεύω ότι το κάρμα θα βοηθήσει όσα μέλη δημιουργούν κάποιο πρόβλημα να βελτιώσουν την παρουσία τους ενώ επίσης θα εχουμε όλοι ενα σημείο αναφοράς για τη παρουσία κάποιου στο φόρουμ ανεξάρτητο από τον αριθμό των ποστ που μέχρι σήμερα ήταν το μόνο κριτήριο.

 

Όσοι έχετε επιλέξει να απεργοποιήσετε το κάρμα σας θα μπορούσατε να πειτε τι σας ενοχλει για να δούμε μήπως μπορεί να βελτιωθεί και θα πρότεινα μετά από κάποιους μήνες να δοθεί δυνατότητα σε όσους το εχουν απενεργοποιήσει (επειδή το παρεξηγήσανε) να το ξαναενεργοποιήσουν χωρίς συνέπειες.

 

έστειλα pm μόλις πόσταρε αυτό το μύνημα δυστυχώς δεν έχει αλλάξει απόφαση... :(

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Μάνο για τις αλλαγές που έκανες στο κάρμα. :) :)

 

Αν μη τι άλλο αποδεικνύουν, κατά τη γνώμη μου, ότι κανείς δε θέλει το σύστημα να επικεντρώνεται στην αρνητική αξιολόγηση των μελών αλλά αντίθετα ο σκοπός του είναι η βελτίωση του καθενός μας στα πλαίσια της διαρκούς κρίσης από τους άλλους χρήστες ;)

 

Επίσης ο Μάνος φρόντισε να μην υπάρχει ούτε πλαγίως η δυνατότητα προβολής των πιο "αρνητικών" χρηστών βάζοντας ένα όριο στη λίστα θετικών μελών (νομίζω ότι είναι στα 60 πιο θετικά μέλη). Έτσι το σύστημα γίνεται πιο ανθρώπινο και πιο ουσιαστικό.

 

Όσο για τα φαινόμενα των πολλαπλών νικ που αναφέρθηκαν πιο πάνω πιστεύω ότι είναι μεμονομένα κι ότι δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο να εντοπιστούν και να ληφθούν τα όποια μέτρα. Όρεξη να έχουν οι συντονιστές... :D

 

 

Ας κάνω και μία πρόταση:

 

Αν γίνεται, ας αυξηθεί το όριο στη λίστα των θετικών μελών, καθώς πιστεύω ότι ακόμα κι όταν ένα μέλος ξεχωρίζει θετικά και βρίσκεται σε μια 3ψήφια πχ θέση στη θετική κατάταξη αυτό δεν είναι εύκολο σε ένα φόρουμ 18000 μελών κι είναι εξίσου σημαντικό να φαίνεται, όπως φαίνεται κάποιος που βρίσκεται στις πρώτες 60 θέσεις. Έτσι εγώ θα πρότεινα το όριο να βρίσκεται στα 200 "θετικότερα" μέλη ή έστω στα 100 (αυτό θα το κρίνει ο admin :o )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic ( 4 Μάι. 2004 , 19:44)

 

Είναι κρίμα που τσακωνόμαστε για το Κάρμα (αλλά είναι χαρακτηριστικό του λαου μας αυτό :p ).

 

 

Σαραντα παλικάρια απο τη λε, απο τη λε, βα, δια.

 

Ώπα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ειλικρινά ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που μου δείξατε!Ειλικρινδεν το περίμενα.Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα όμορφα pm's. Zητάω συγνώμη για την εν βρασμό απόφασή μου... Θα παραμείνω στο φόρουμ που τόσο αγάπησα και έμαθα τόσα πράγματα χάρη σε σας!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάτι μου μυρίζει!

Γιατί οι Mods admins κλπ που δεν έχουν κάρμα, είναι άτακτα «καταταγμένοι» στη λίστα;

Link to comment
Share on other sites

επίσης, είναι ηθικά σωστό να βάζουμε αυτούς που δεν δέχονται το κάρμα στο τέλος της λίστας; πχ ο ΕλευθεροΤοΕυψυχο ήταν στους δέκα καλύτερους τελευταία φορά που είδα, και σήμερα που το απενεργοποίησε βγαίνει στους 10 χειρότερους

 

υγ: δεν περιμένω από κάποιον mod να δεχτεί τις απόψεις μου, ήδη φαντάζομαι τις απαντήσεις τους ;-)

Link to comment
Share on other sites

επίσης, είναι ηθικά σωστό να βάζουμε αυτούς που δεν δέχονται το κάρμα στο τέλος της λίστας; πχ ο ΕλευθεροΤοΕυψυχο ήταν στους δέκα καλύτερους τελευταία φορά που είδα, και σήμερα που το απενεργοποίησε βγαίνει στους 10 χειρότερους

 

Ερμ... off topic. Με ρωτάς αν είναι σωστά ηθικό να εμφανίζονταν τελευταίος στη λίστα ο ΕλεύθεροςΤοΕύψυχος... Wake up, δεν εμφανίζεται! Δεν υπάρχει αυτή η λίστα ποια. Πάει, έφυγε, εξαφανίστηκε, καπούτ, τέλος, the end, game over. Α, και κάτι ακόμη, εμφανίζονταν κατά λάθος. Κάνουμε και εμείς οι developers που και που κανένα λαθάκι στα queries . Θες να σου στείλω το script μήπως να σου φύγει η απορία πριν και μετά ;

 

υγ: δεν περιμένω από κάποιον mod να δεχτεί τις απόψεις μου, ήδη φαντάζομαι τις απαντήσεις τους ;-)

 

Εμ, δεν είναι άποψη αυτό που έγραψες, αλλά Bug Report, που ήδη έχει διορθωθεί.

 

Εμένα κάτι μου μυρίζει!

Γιατί οι Mods admins κλπ που δεν έχουν κάρμα, είναι άτακτα «καταταγμένοι» στη λίστα;

 

'Ασχετο... ποια λίστα ; Θες να μου παραθέσεις URL; Δεύτερο άσχετο, τι σου μυρίζει ; Εμένα παστίτσιο... χμ ώρα για βραδυνό ; Εσείς τι έχετε για βραδυνό ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 4 Μάι. 2004 , 17:21)

 

Όπως βλέπω προέκυψε νέο θέμα. :o

Βλέπω επίσης οτι είναι της μόδας να απέχεις από το κάρμα.

 

Η κατάργηση του κάρμα κατά την άποψη μου είναι μια περίεργη κατάσταση προς το παρόν.

Έχω την εντύπωση οτι αυτός που το έχει καταργήσει δεν θέλει να αντιμετωπίσει την πραγματικότητα. Φοβάται να αντιμετωπίσει την κρίση του "κοινού".

Αλλά έτσι είναι και η ζωή. Κάποιου αντέχουν και δέχονται την κριτική και προσπαθούν να βελτιώνονται. Κάποιοι άλλοι κλείνονται στον εαυτό τους και λένε οτι δεν τους ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων και νιώθουν καλά με τον εαυτό τους...

Το οτι κάποιος είναι ο "χειρότερος" χρήστης αυτή τη στιγμή δεν σημαίνει οτι θα είναι για πάντα. Ωστόσο αν δεν δεχτεί κριτική θα είναι και αυτό θα τον βασανίζει.

Ωστόσο εδώ δεν είναι η πραγματική ζωή. Δεν γνωριζόμαστε προσωπικά και κάποιος που θεωρείται κακός θα περιθωριοποιηθεί μόνο σε μια μικρή κοινωνία, αυτή του myphone. Περιθωριοποίηση μέχρι να δείξει κάποιος οτι μπορεί να γίνει και καλύτερος.

Το "10 πιο αρνητικοί χρήστες" δεν μπήκε για να τιμωρηθούν ή να στιγματιστούν, αλλά για να βελτιωθούν. Το οτι δεν υπάρχει τώρα εμφανές δεν σημαίνει οτι δεν μπορούμε να έχουμε πρόσβαση σε αυτούς.

 

Έχω ακούσει διάφορους "μάγκες", τη σιχαίνομαι αυτή τη λέξη, όσο και τυς ίδιους, οτι θέλουν να γίνουν οι πρώτοι αρνητικοί. Αυτοί λογικά είναι διαταραγμένες προσωπικότητες οι οποίοι νιώθουν άχρηστοι και θέλουν να το δείξουν και στους υπόλοιπους. Επαναστάτες... No comments.

 

Υπάρχει μια προυπόθεση για όλα τα παραπάνω. Το σύστημα λειτουργεί σωστά, όπως και οι χρήστες αντικειμενικά και χωρίς πάθη.

 

Εκτός απο Δημοκρατία, όπως λέτε έχουμε και ίσα δικαιώματα εδώ μέσα, Δηλαδή δεν μπορούν κάποιοι να κρίνουν και να κρίνονται και κάποιοι άλλοι να απέχουν. Το οτι η σφαίρα τους είναι μαύρη υποδηλώνει και την άσχημη θέση που βρίσκονται.

 

JOHNER σε εκτιμώ για την προσφορά σου αλλά και την προτίμησή σου,αλλά εδώ είσαι ΠΟΛΥ λάθος.ΚΑι μάλιστα μπερδεύεις την αληθινή ζωή με την έικονική του φόρουμ που απέχουν παρασάγγας!!!Το ότι η σφαίρα κάποιου είναι μαύρη απλά δηλώνει την αντίθεσή του σε αυτό το σύστημα και την αποχή του.Τίποτα παραπάνω.Εφόσον εκτός απο το ότι δεν κρίνεται δεν μπορεί να κρίνει,η εξίσωση βγαίνει ουδέτερη=0.Καμμία επίδραση.Είσαι υπερβολικός θεωρώ ακόμα και στο ότι θα βγεί ο άλλος να προσπαθήσει να άρει την κακή καρμοεκτίμηση που ποιος ξέρει ΠΩΣ προέκυψε.Σιγά μην μας γίνει και έμμονη ιδέα!! :D

Πάντως θα επαναφέρω την πρόταση του guru για αξιολόγηση κατά μύνημα όπως γίνεται και στο techteam και με πλήρη διαφάνεια,γιατί όσα μέτρα και παράμετρα να πάρει ο Μάνος,δεν νομίζω ότι μπορεί να διασφαλιστεί αυτό.Βέβαια το ότι πλέον δεν ασχολούμαστε με τον αριθμό των πόστ είναι και αυτό μια επιτυχία ,αλλά θεωρώ η μοναδική.

Τέλος πάντων ,εγώ θαλεγα αφού έγινε η ανάλυση του ΠΩΣ λειτουργεί το κάρμα και το εμπεδώσαμε το θέμα,να κλειδωθεί το τόπικ μόνιμα.ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝΑΠΑΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΧΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΛΗΜΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΑΝΟ.

Καλό σας βράδυ :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ερμ... off topic. Με ρωτάς αν είναι σωστά ηθικό να εμφανίζονταν τελευταίος στη λίστα ο ΕλεύθεροςΤοΕύψυχος... Wake up, δεν εμφανίζεται! Δεν υπάρχει αυτή η λίστα ποια. Πάει, έφυγε, εξαφανίστηκε, καπούτ, τέλος, the end, game over.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/memberlist.php?action=getall&what=lowkarma&ltr=&perpage=200&orderby=karma&ausername=&homepage=&icq=&aim=&yahoo=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&postslower=&postsupper=&direction=ASC&pagenumber=1

 

ορίστε το URL

εκεί είναι ακόμα!

 

και ρωτάω, αφού δεν αξιολογείται, πώς βρήσκεται ο wappy περίπου 60ος, ο gkr41 περίπου 80ος, κλπ, και ανάμεσα εμφανίζονται άτομα που αξιολογούνται;

Link to comment
Share on other sites

 

 

Για δοκίμασε πάλι :) Thanks για το Bug Report όπως είπα και πριν, αλλά διορθώθηκε και αυτό. Ωραία δεν είναι να παίζεις με το orderby ? :) Τώρα περίμενε για να φτιάξουμε ένα άλλο bug που δημιουργήθηκε ως αποτέλεσμα της λύσης του προηγούμενου bug...

 

Update: done. Για οποιοδήποτε άλλο bug report εδώ βρισκόμαστε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολύ! μόνο που είανι Link που έδωσε κάποιος mod σε προηγούμενη σελίδα του ίδιου φόρουμ!

 

Η άλλη ερώτηση παραμένει :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Φίλιππος ( 4 Μάι. 2004 , 21:15)

 

Η άλλη ερώτηση παραμένει :Ρ

 

(και ρωτάω, αφού δεν αξιολογείται, πώς βρήσκεται ο wappy περίπου 60ος, ο gkr41 περίπου 80ος, κλπ, και ανάμεσα εμφανίζονται άτομα που αξιολογούνται;)

 

 

Bug ήταν... bug, bug bug, πάει έφυγε και αυτό. Περνάμε στο επόμενο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω έχει πέσει μεγάλη φαγωμάρα για το κάρμα... :(

 

Αυτό που ήθελα είναι μόνο να προτείνω να αλλάξει το εικονίδιο για αυτούς που το έχουν απενεργοποιήσει (να γίνει κάτι πιο ουδέτερο). Για ψυχολογικούς και μόνο λόγους επειδή μοιάζει πολύ με αυτό του ban... ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

An kai den ithela na asxolithw me to karma stin arxi, elega asto na uparxei,h apenergopoihsi tou mou fenotan "anandri" praksi kai den ithela na to kanw. Vevaia einai gegonos oti exei kapoia provlimatakia pou tha xriazontan diorthosi. Tha sumfonisw katarxin oti prepei na ginete ksexwrista aksiologisi gia kathe minima wste na vlepei o xristis h alliws karmatoforos to tropo,ton tono kai to ufos pou einai pio swsto na akolouthisoun ta minimata tou pernontas ena paradeigma apo ena thetiko tou minima. Auti diladi h diorthwsi pisteuw oti tha eprepe na ginei oposdipote. Se periptwsi vevaia pou paraminei ws exei kalo tha itan h epanaksiologisi na moiwthei apo 10 meres se 5 etsi wste na uparxei perissoteri antikeimenikotita. Auta pros to paron kai pros theou oxi alles antiparatheseis gia to karma. Mexri proxthes eixame tin patata twra tha exoume to karma!?!! Keep karming...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...