Jump to content

[Εφαρμογή] Vodafone Cinema


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.Έψαχνα να βρω μια εφαρμογή που να μου επιτρέπει να βλέπω το πρόγραμμα των κινηματογράφων χωρίς να χρειάζεται να μπαίνω στο αθηνόραμα απο το browser του κινητού.

Βρήκα μία ισπανική νομιζω εφαρμογή που λέει οτι υποστηρίζει όλες τις πόλεις του κόσμου(!) και θα την δοκιμάσω αργότερα.

Αλλά βρήκα και το Vodafone Cinema,το οποίο δυστυχώς δεν μπορώ να κατεβάσω απο το market γιατί έχω cosmote.Επειδή δεν έχω όρεξη να ψάχνω τρόπους να αλλάξω providers και δεν έχω εύχερη κάρτα vodafone μπορεί να το κατεβάσει κάποιος που έχει vodafone και να το ανεβάσει κάπου για εμάς που δεν προτιμάμε την συγκεκριμένη εταιρεία;

 

Το link για το market

https://market.android.com/details?id=com.arxnet.cinevf&feature=search_result

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να εχεις vodafone για να τη κατεβασεις και να σου δουλεψει.Την εχω πολυ καιρο την εφαρμογη και ειμαι σε cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να εχεις vodafone για να τη κατεβασεις και να σου δουλεψει.Την εχω πολυ καιρο την εφαρμογη και ειμαι σε cosmote.

 

Μπορεις να μου πεις την έκδοση που έχεις εσυ;Ανακάλυψα οτί η εφαρμογή αναβαθμίστηκε πρόσφατα στην έκδοση 1.5 και δεν είναι διαθέσιμη απο άλλα websites,όταν μπαίνω στο market απο τον υπολογιστή μου λέει οτί δεν είναι συμβατή η συσκευή γιατί έχω διαφορετικό provider,και αν την ψάξω απο το κινητό δεν βρίσκω αποτελέσματα.

Δυστυχώς δεν είμαι σπίτι για να μπορέσω να σου ανεβάσω screenshot,αλλά θα το ανεβάσω το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι κι εγω με cosmote δεν μπορώ να τη δω ούτε στο pc ούτε στο κινητό.. Και είναι χρήσιμη εφαρμογή!

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να εχεις vodafone για να τη κατεβασεις και να σου δουλεψει.Την εχω πολυ καιρο την εφαρμογη και ειμαι σε cosmote.

 

Πριν αναβαθμιστει την βλεπαμε ολοι στο market, κι εγω την ειχα παλιοτερα. Αλλα τωρα δεν με αφηνει να την εγκαταστησω να την εγκαταστησω, λογω wind.

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα τελικά να την κατεβάσω..Πήγα απο εναν φίλο που έχει μια CU,την έβαλα στην συσκευή και το market με αφησέ να την κατεβάσω...

Το έκανα και ένα backup με το ES File Manager,ελπίζω να δουλεύει και σε εσας...

Το περίεργο τώρα είναι οτί ενώ την αφαίρεσα απο το κινητό για να δω αν μπορώ να την ξανακατεβάσω απο το market,μου λέει οτί είναι συμβατή με την συσκευή,αλλά όταν κάνω click,μου λέει να επιλέξω άλλη συσκευή.:wacko:

 

Τέλος πάντων,την εφαρμογή μπορείτε να την κατεβάσετε απο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Με cosmote μου την βρίσκει κανονικά την εφαρμογή στο android market.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εκδοση 1.5 .Και γω τωρα που την εψαξα,τη βρηκα κανονικα στο μαρκετ!
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε παιδιά που αναφέρατε αυτο το πρόγραμμα!! :)

Εψαχνα πολύ καιρό μια τέτοια εφαρμογή.

Ενημερωνω οτι δουλευει μια χαρά στο Νοοκ.το εγκατεστησα απευθείας απο το Μαρκετ και δεν χρειάζεται δίκτυο κινητής για να δουλεψει.

 

Sent from Nook Color on Cm7 Nightly 129 @1.300Mhz

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

μπραβο που δεν ειναι μονο για vodafone...και πολυ καλη εφαρμογη..φαινεται σωστα δομημενη:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...