Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά είναι ένα παρακλάδι της 1.72 που αφορά την σκανδιναβική αγορά. Έχει αν θυμάμαι μέσα πληκτρολόγιο και μεταφρασμένα windows.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmo (30 Οκτ. 2004 , 18:32)

 

Απλά είναι ένα παρακλάδι της 1.72 που αφορά την σκανδιναβική αγορά. Έχει αν θυμάμαι μέσα πληκτρολόγιο και μεταφρασμένα windows.

 

αρα δεν υπαρχει λογος να την βαλουμε.... ετσι ? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (31 Οκτ. 2004 , 09:36)

 

αρα δεν υπαρχει λογος να την βαλουμε.... ετσι ? :worry:

 

παιδια έβαλα την 1.72 ,δεν είδα καμία διαφορα.Είπα να δοκιμάσω να βάλω ξανά την 1.66 και την έβαλα κανονικά.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmo (31 Οκτ. 2004 , 19:50)

 

Αν έχεις την 1.72 δεν νομίζω να χρειάζεται.

 

χμ την 1.66 και επειδη το pda μου τωρα ειναι τελεια , δεν θελω να κανω ξανα πειραμματα ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος krisos (31 Οκτ. 2004 , 22:21)

 

Ta video ta apoia travaw me to Qtek me pio programma ston H/Y mporw na ta diabasw.???

Ta metaferw apo to kinito ston stathero moy ypologisti alla den anoigoun me kanena programma.

 

 

wmv ή avi δεν τα σωζει ? Και τα 2 format πρεπει να τα διαβαζει το PC σου ! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος krisos (31 Οκτ. 2004 , 22:21)

 

Ta video ta apoia travaw me to Qtek me pio programma ston H/Y mporw na ta diabasw.???

Ta metaferw apo to kinito ston stathero moy ypologisti alla den anoigoun me kanena programma.

 

 

σε avi νομίζω τα σώζει και τα ανοίγει κανονικά ο wmp9.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος krisos (31 Οκτ. 2004 , 22:21)

 

Ta video ta apoia travaw me to Qtek me pio programma ston H/Y mporw na ta diabasw.???

Ta metaferw apo to kinito ston stathero moy ypologisti alla den anoigoun me kanena programma.

 

 

Προφανώς εννοείς τα mp4.

Αυτά μπορείς να τα δεις στο PC με το Quicktime.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vlastan (29 Οκτ. 2004 , 01:05)

 

Giati to proigoumeno version den douleue kala?

 

Ti parapanw sou exei dwsei se sxesi me to proigoumeno version? Ti ennoeis h autonomia einai kaliteri?

 

 

Τα contacts με Ελληνικούς χαρακτήρες μπορεί και τα διαβάζει στο πεδίο "Find a name" ενώ πριν είχε πρόβλημα.

Κάνει πολύ καλή διαχείριση των συσκευών bluetooth.

Βρήκα πιο γρήγορο το μενού.

Έχει πιο νέες εκδόσεις στα προγράμματα που συμπεριλαμβάνονται.

Η αυτονομία απλώς μεγάλωσε αισθητά όταν έβαλα την 1.72 με τα ίδια πάλι προγράμματα εγκατεστημένα.

 

Το προηγούμενο version δεν είπα ότι δεν δούλευε καλά. Είπα ότι είναι καλύτερη ακόμα και από την προηγούμενη version εννοώντας ότι παρόλο που η προηγούμενη (1.66) είχε αρκετές βελτιώσεις και δούλευε πολύ καλά, η 1.72 είχε ακόμα παραπάνω βελτιώσεις και αξίζει κανείς να πάει από την 1.66 στην 1.72.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmarvel (31 Οκτ. 2004 , 20:01)

 

παιδια έβαλα την 1.72 ,δεν είδα καμία διαφορα.Είπα να δοκιμάσω να βάλω ξανά την 1.66 και την έβαλα κανονικά.

 

 

Πιστεύω πως έπρεπε να την αφήσεις για λίγο καιρό θα καταλάβαινες συν το χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κανω καμια βλακεια . . .

 

κατεβαζω το αρχείο RUU172752WWE.ZIP

κανω backup με το SPRITE BACKUP

κανω update απο το αρχειο RUU172752WWE.ZIP

μετα κάνω RESTORE απο το SPRITE BACKUP

και όλα είναι μέλι γάλα όπως πριν ή θα έχω πρόβλημα ????

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; 240x320))

 

Αρχικό Μήνυμα από dragons

Για να μην κανω καμια βλακεια . . .

 

κατεβαζω το αρχείο RUU172752WWE.ZIP

κανω backup με το SPRITE BACKUP

κανω update απο το αρχειο RUU172752WWE.ZIP

μετα κάνω RESTORE απο το SPRITE BACKUP

και όλα είναι μέλι γάλα όπως πριν ή θα έχω πρόβλημα ????

 

to restore logika den tha dulepsi. epidi ine diaforetiki rom.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κυκλοφόρησαν επιτέλους δύο νέες αναβαθμίσεις από την Ο2. Έβαλε κανείς την 1.72.187;

Έχει και μία 1.72.181 η οποία έχει Blackberry το οποίο είναι μάλλον άχρηστο για Ελλάδα (εκτός αν κάνω λάθος). Την κατεβάζω (την 1.72.187) και θα δούμε τί διαφορές έχει.

Επίσεις η Ο2 δίνει και μερικά utilities όπως το KSE TrueFax, VoiceDial και zip, τα οποία τα δίνουν ώς ξεχωριστό αρχείο και όχι μέσα στη ROM. Από ότι ξέρω οι παλιότερες versions του truefax δεν υποστήριζαν το xdaII.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; 240x320))

 

Αρχικό Μήνυμα από Jazzedout

Σήμερα κυκλοφόρησαν επιτέλους δύο νέες αναβαθμίσεις από την Ο2. Έβαλε κανείς την 1.72.187;

Έχει και μία 1.72.181 η οποία έχει Blackberry το οποίο είναι μάλλον άχρηστο για Ελλάδα (εκτός αν κάνω λάθος). Την κατεβάζω (την 1.72.187) και θα δούμε τί διαφορές έχει.

Επίσεις η Ο2 δίνει και μερικά utilities όπως το KSE TrueFax, VoiceDial και zip, τα οποία τα δίνουν ώς ξεχωριστό αρχείο και όχι μέσα στη ROM. Από ότι ξέρω οι παλιότερες versions του truefax δεν υποστήριζαν το xdaII.

 

theli na kami to 2020 adagwnistiko mias ke to 9090 exi fax.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jazzedout ( 1 Νοέ. 2004 , 17:37)

 

Σήμερα κυκλοφόρησαν επιτέλους δύο νέες αναβαθμίσεις από την Ο2. Έβαλε κανείς την 1.72.187;

Έχει και μία 1.72.181 η οποία έχει Blackberry το οποίο είναι μάλλον άχρηστο για Ελλάδα (εκτός αν κάνω λάθος). Την κατεβάζω (την 1.72.187) και θα δούμε τί διαφορές έχει.

Επίσεις η Ο2 δίνει και μερικά utilities όπως το KSE TrueFax, VoiceDial και zip, τα οποία τα δίνουν ώς ξεχωριστό αρχείο και όχι μέσα στη ROM. Από ότι ξέρω οι παλιότερες versions του truefax δεν υποστήριζαν το xdaII.

 

χμ το ξεχωριστο αρχειο ειναι δωρεαν ? τρεχει σε μη o2 rom ?
Link to comment
Share on other sites

Μία δοκιμή θα μας πείσει... θα το βρείς εδώ:

http://www.sourceo2.com/O2_Developers/Devices/O2_Xda_II/Xda_update.htm

 

Πιό συγκεκριμένα: http://64.244.24.19/xda/AppsuiteXdaII.zip

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

'Εχω την γνήσια θήκη για το Qtek που είναι στην συσκευασία. Ξέρει κανείς αν υπάρχει bike holder για την θήκη αυτή (αντί να το κουμπώνω στην ζώνη να κουμπώνει στην μηχανή δηλαδή) ;

 

 

Μιας και δεν έχω βρει κάτι μέχρι στιγμης σκέφτομαι την αγορά μιας Krusell θήκης όπου μπορώ να αγοράσω και το bike holder κλιπ και να κάνω τη δουλεία μου.

 

Υπάρχει μια θήκη που δεν καλύπτει την οθόνη και είναι αυτή. Ξέρει κανείς τι καλύπτει αυτή και πως στέκεται πάνω στο pda; Την έχει δει κανείς από κοντά να πει αν αξίζει;

 

Από την άλλη υπάρχει και η κλασική που πάντα προσφέρει καλύτερη προστασία νομίζω. Δείτε την εδώ.

 

Περιμένω γνώμες! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...