Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Οπως ειπωθηκε, μαλλον δε σε θελει και δε στο λεει στα ισια για γνωστους εγωιστικους λογους.

Αν της εστειλες μηνυμα το βραδυ, το πιθανοτερο ειναι οτι αποκοιμηθηκε στο μαξιλαρι της λιγο αργοτερα και της εσταζαν τα σαλια.

Αν ηταν πρωι, τα ειπε με την κολλητη και σε ανεφερε ως "καημενο" νιωθοντας ακομα μεγαλυτερο θαυμασμο για το ατομο της.

 

Αλλα πες μας και κατι παραπανω για την υποθεση αν θες, μηπως κανουμε και λαθος.

 

Υπαρχει και η απειροελαχιστη πιθανοτητα να ανηκει στην κατηγορια γυναικα-αινιγμα στην οποια πλεον τολμω να πω οτι εχω εξειδικευση :X

 

μες στην αισιοδοξία ένα πράγμα όμως!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μες στην αισιοδοξία ένα πράγμα όμως!:p

 

Oντως...ΤσΠ...Θα δούμε......

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ότι ειναι καλό κορίτσι;και δε το λέω προσωπικα αλλά το λέει όλος ο κόσμος..κ δε γίνεται με τίποτα να σκέφτεται έτσι..τωρα βεβαια καταπλακωθηκα με οσα ειδα,αλλα θα δουμε:-P

 

Δεν βαριεσαι με τα θα?Αν δεν γουσταρει,δεν γουσταρει.Τι να κανουμε τωρα?Οχι τιποτε αλλο αλλα θα σιχαθεις και εσυ που εισαι στο περιμενε.Αναμονη στον ερωτα δεν υφισταται,ορμα χυμαδιο και αν δεν,πανε αλλου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριεσαι με τα θα?Αν δεν γουσταρει,δεν γουσταρει.Τι να κανουμε τωρα?Οχι τιποτε αλλο αλλα θα σιχαθεις και εσυ που εισαι στο περιμενε.Αναμονη στον ερωτα δεν υφισταται,ορμα χυμαδιο και αν δεν,πανε αλλου.

 

δεν ειναι ετσι,14 χρονων παιδακι ειναι,εχει ερωτευτει,ειναι δυσκολο να κοιταξει αλλου σε αυτη την ηλικια,εχει φαει σοβαρο κολλημα,ερωτευμενος 3 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυσκολο να κοιταξει αλλου στα 14 τοτε ποτε θα κοιταξει;

Κι επιπλεον μην πολυαναλυετε σεις οι μικροι τα κοριτσακια σε αυτες τις ηλικιες, δεν ξερουμε τι μας γινεται σε μεγαλυτερες ηλικιες, θα ξερουμε στα 14; Ανα μιση ωρα αυτη θα αλλαζει γνωμη και συμπεριφορα. Χαλαρωστε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oντως...ΤσΠ...Θα δούμε......

 

Μην κολλόνεις.Πές της ''θέλεις να τα φτιάξουμε'' και αν τα φτιάξετε καλός,αν όχι κοίτα αλλού.Μπορεί να μην είναι αυτό που ψάχνεις και στο τέλος να απογοητευτείς.Μην χάνεις άλλο τον καιρό σου με αυτή την κοπέλα.Μπορεί να υπάρχει καλύτερη και να μην το έχεις πάρει χαμπάρι.:)

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυσκολο να κοιταξει αλλου στα 14 τοτε ποτε θα κοιταξει;

Κι επιπλεον μην πολυαναλυετε σεις οι μικροι τα κοριτσακια σε αυτες τις ηλικιες, δεν ξερουμε τι μας γινεται σε μεγαλυτερες ηλικιες, θα ξερουμε στα 14; Ανα μιση ωρα αυτη θα αλλαζει γνωμη και συμπεριφορα. Χαλαρωστε.:)

 

καλα αστο αλλου γι'αλλου

Link to comment
Share on other sites

oso Πιο μικρο το παιδακι,τοσο πιο αθωωο ειναι.

δεν εχετε δει ποτε παιδακια στο νηπιαγωγειο να λενε πως θα παντρευτουνε και πως αγαπιουνται πολυ?

ε αυτο δε τον λενε καθε μερα και για αλλο παιδακι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μην κολλόνεις.Πές της ''θέλεις να τα φτιάξουμε'' και αν τα φτιάξετε καλός,αν όχι κοίτα αλλού.Μπορεί να μην είναι αυτό που ψάχνεις και στο τέλος να απογοητευτείς.Μην χάνεις άλλο τον καιρό σου με αυτή την κοπέλα.Μπορεί να υπάρχει καλύτερη και να μην το έχεις πάρει χαμπάρι.:)

 

Ή αυτό που τελικά ψάχνεις να είναι μπροστά στα μάτια σου..Γιατί δεν δοκιμάζεις?!?Δεν έχεις να χάσεις κάτι....

 

oso Πιο μικρο το παιδακι,τοσο πιο αθωωο ειναι.

δεν εχετε δει ποτε παιδακια στο νηπιαγωγειο να λενε πως θα παντρευτουνε και πως αγαπιουνται πολυ?

ε αυτο δε τον λενε καθε μερα και για αλλο παιδακι!

 

Είσαι σίγουρη για αυτό?!?Έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών που του κάνω θεραπείες και κάθε εβδομάδα μου λέει πως της αρέσει και ένα άλλο αγόρι από την τάξη του νηπιαγωγείου της...:D

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

oso Πιο μικρο το παιδακι,τοσο πιο αθωωο ειναι.

δεν εχετε δει ποτε παιδακια στο νηπιαγωγειο να λενε πως θα παντρευτουνε και πως αγαπιουνται πολυ?

ε αυτο δε τον λενε καθε μερα και για αλλο παιδακι!

 

οσο πιο μικρος εισαι τοσο πιο πολυ κολλας οποτε ειναι παρα μα παρα πολυ δυσκολο να κοιταξει ο 14χρονος αλλου

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Είσαι σίγουρη για αυτό?!?Έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών που του κάνω θεραπείες και κάθε εβδομάδα μου λέει πως της αρέσει και ένα άλλο αγόρι από την τάξη του νηπιαγωγείου της...:D

 

ειναι ξεχωριστο το κοριτσακι αυτο,απο μικρη στα βασανα

Link to comment
Share on other sites

 

 

Είσαι σίγουρη για αυτό?!?Έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών που του κάνω θεραπείες και κάθε εβδομάδα μου λέει πως της αρέσει και ένα άλλο αγόρι από την τάξη του νηπιαγωγείου της...:D

μιλαω για την πλειοψηφια των παιδιων

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ετσι,14 χρονων παιδακι ειναι,εχει ερωτευτει,ειναι δυσκολο να κοιταξει αλλου σε αυτη την ηλικια,εχει φαει σοβαρο κολλημα,ερωτευμενος 3 χρονια

 

Σωστός είσαι αλλά άν δεν του δίνει σημασία να κοιτάξει άλλη.Τι περιμένει;:worry:

Link to comment
Share on other sites

ειναι ξεχωριστο το κοριτσακι αυτο,απο μικρη στα βασανα

 

Είναι όντως άπαιχτο κοριτσάκι...

 

 

μιλαω για την πλειοψηφια των παιδιων

 

Δεν ξέρω κάτα πόσο ισχύει αυτό --δλδ για την πλειοψηφία των παιδιών--γιατί όταν την ρωτάω τι θα κάνει τώρα ο Γιωργάκης που δεν τον αγαπά πια μου απαντάει ότι αγαπάει μια άλλη φίλη της.....:confused:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Σωστός είσαι αλλά άν δεν του δίνει σημασία να κοιτάξει άλλη.Τι περιμένει;:worry:

 

να επιμεινει,ειπαμε,ο επιμενων νικα

Link to comment
Share on other sites

να επιμεινει,ειπαμε,ο επιμενων νικα

 

Ναι αλλά ώς πότε.Θα πρέπει -στη χειρότερη- να φάει χυλόπιτα για να κοιτάξει αλλού;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ώς πότε.Θα πρέπει -στη χειρότερη- να φάει χυλόπιτα για να κοιτάξει αλλού;:worry:

 

ε ας φαει,που το κακο;

Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελανετε; Τι βαθυς ερωτας αυτος στα 14 πραγματικα...Νταξει, κολληματα ειχαμε ολοι σε αυτες τις ηλικιες, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να κοιταξεις αλλου.

 

Kostakis το αφησα αφου ησουν τοσο επεξηγηματικος :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελανετε; Τι βαθυς ερωτας αυτος στα 14 πραγματικα...Νταξει, κολληματα ειχαμε ολοι σε αυτες τις ηλικιες, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να κοιταξεις αλλου.

 

Kostakis το αφησα αφου ησουν τοσο επεξηγηματικος :)

 

θυμασαι τον πρωτο σου ερωτα;αν ναι μπορεις να συγκρινεις αυτον με τους επομενους;(αν εχεις)

Link to comment
Share on other sites

Ανετα και χανει με διαφορα. Τι θες να πεις με αυτο;

 

χανει ο πρωτος ερωτας;ε τι να πω :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

χανει ο πρωτος ερωτας;ε τι να πω :blink::blink:

Ο πρωτος ερωτας ειναι αξεχαστος γιατι αποτελει γνωριμια με το συναισθημα αυτο καθαυτο. Ερωτευεσαι, οπως λενε, τον ερωτα κι οχι το ατομο συγκεκριμενα. Δεν ειναι κανονας να παθαινουμε την πλακα μας ολοι με τον πρωτο ερωτα, το καθε ατομο διαφερει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και το καλύτερο πράγμα.:)

 

τι λες,θα μαθει κι ας μην ειναι και το καλυτερο πραγμα.φαε παιδι μου πολλες χυλοπιτες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...