Jump to content

ZTE-G R222


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ZTE-G R222

 

http://www.leader.com.br/Control/ArquivoExibir.aspx?IdArquivo=275772&Tsmp=642011181800

 

Τεχνικά χαρακτηριστικά

 

Δίκτυο λειτουργίας: 900/1800 MHz

Οθόνη: 1,8 ιντσών

Κάμερα: VGA, 640x480

Άλλα χαρακτηριστικά: dual sim, ραδιόφωνο, mp3 player

Διαστάσεις: 108.6 x 47.1 x 14.6 mm

Βάρος: 80g

Μπαταρία: 1000mAh

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πλεον κυκλοφορει απο σημερα το r222 με 27,90€.

Το πηρα απο τη wind στη Δαβάκη.

Παιρνει τα συνηθισμενου τυπου ακουστικα που παιρνουν ολα τα mp3 players, 3,5mm.

Παχνιδια:1. ελικοπτερο. 2. ρολοι. (δεν το παιρνεις για τα παιχνίδια του)

 

 

Επισης δειτε και αυτο:http://www.getitnow.gr/prod/tilefonia-gps/kinita-tilefona/jaga-v28l-dual-sim-kinito-tilefono-mayro/prod1102801pp/

Edited by achillevs

XPERIA NEO V

SONY TIPO DUAL

MOTOROLA XT311

Link to comment
Share on other sites

περιμενω εντυπωσεις απο καποιον να μας πει αν εχει καλυτερη ποιοτητα ηχου στο ραδιοφωνο αποτι ο προκατοχος του
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιζει ραδιο χωρις ακουστικα. Ληψη χωρις παρασιτα και καλη αποδοση ηχειου στο ραδιοφωνο.

Ειναι το πρωτο κινητο που ακουω ραδιοφωνο απο ηχειο κατευθειαν και οχι απο ακουστικα και εχει την καλυτερη αποδοση σε σχεση με αλλα που ακουγα απο ακουστικα (νοκια και σαμσουνγκ)

Τα ακουστικα δεν τα δοκιμασα.

mp3player δεν το δοκιμασα.

 

Bluetooth δεν εχει.

Καλωδιο USB δεν εχει, φορτωνεις την καρτα μεσω card reader.

mp4 ? δεν το εχω δοκιμασει.

Edited by achillevs

XPERIA NEO V

SONY TIPO DUAL

MOTOROLA XT311

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα χθες είναι πολύ καλό σε σχέση ποιότητας τιμής με 3 μικρά μειονεκτήματα για μένα δεν αναγνώρισε όλους τους χαρακτήρες από τον τηλεφωνικό κατάλογο και δεν μπορώ να βάλω ως ήχο κλήσης mp3 από την κάρτα μνήμης επίσης στα ονόματα δεν μπορείς να γράψεις παραπάνω από 8 χαρακτήρες. Αλλά για τώρα το καλοκαίρι που θες να έχεις ένα φθηνό κινητό στην παραλία είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

ξερετε καπου που μπορουμε να το παρουμε με αντικαταβολη γιατι ειμαι επαρχια?η το χει μονο η wind?

edit το πηρα απο wind κατερινης και εχει πολλα.μια χαρα ειναι για τα λεφτα του!

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το χει βρει κανεις στο γαλαζιο της φωτογραφιας του φορουμ?γιατι μονο μαυρο το εχω βρει στα μαγαζια wind.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ετοιμαζω μια μικρη και οσο μπορω αναλυτικη παρουσιαση του κινητου R222. μολις την τελειωσω θα σας δωσω το λινκ να το δειτε, φυσικα για εσας που ρωτατε καποια πραγματα περι της συσκευης, θα κοιταξω να σας τις απαντησω με τον καλυτερο δυνατο τροπο.
Link to comment
Share on other sites

το sar (EU) ποσο ειναι; Ειναι 1,09 οπως το r221 ή μικροτερο;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Je8Ibq2kxsg

 

οριστε η παρουσιαση, ελπιζω να βοηθησω στην επιλογη του μεσα απο αυτην την παρουσιαση.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αρκετα καλη παρουσιαση για το συγκεκριμενο μοντελο.αν μπορεις να φτιαξεις και για το jaga v28 dual sim θα σου ειμαι υποχρεως
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=Je8Ibq2kxsg

 

οριστε η παρουσιαση, ελπιζω να βοηθησω στην επιλογη του μεσα απο αυτην την παρουσιαση.

 

πολυ καλο φιλε,θα βοηθησει επιδοξους αγοραστες!εγω βεβαια το εχω παρει ηδη

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αρκετα καλη παρουσιαση για το συγκεκριμενο μοντελο.αν μπορεις να φτιαξεις και για το jaga v28 dual sim θα σου ειμαι υποχρεως

 

ε προφανως δεν μπορει να πηγαινει να αγοραζει κινητα για να κανει παρουσιαση παρα μονο αν εχει αγορασει και αυτο, κατι που θεωρω απιθανο. :p

 

ενας το sar (EU) ρε παιδια ποσο ειναι; Δεν το γραφει το βιβλιαρακι;

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

ε προφανως δεν μπορει να πηγαινει να αγοραζει κινητα για να κανει παρουσιαση παρα μονο αν εχει αγορασει και αυτο, κατι που θεωρω απιθανο. :p

 

ενας το sar (EU) ρε παιδια ποσο ειναι; Δεν το γραφει το βιβλιαρακι;

Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να το ακούσεις; :p

 

Στο βιβλιαράκι γράφει...

 

η υψηλότερη τιμή SAR για αυτή τη συσκευή όταν δοκιμάζεται στο αυτί είναι 1,22 W/kg

 

Γράφει και κάτι άλλο που δεν κατάλαβα...

 

Χειρισμός επισφαλής για το σώμα

 

Για να εξασφαλισθεί η συμμόρφωση προς τις οδηγίες έκθεσης σε ακτινοβολία RF το τηλέφωνο πρέπει να χρησιμοποιείται σε απόσταση τουλάχιστον 15 εκατοστών από το σώμα.

Τι θέλει να πει ο ποιητής με το παραπάνω; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να το ακούσεις; :p

 

Στο βιβλιαράκι γράφει...

 

η υψηλότερη τιμή SAR για αυτή τη συσκευή όταν δοκιμάζεται στο αυτί είναι 1,22 W/kg

 

:lol: Το φανταστηκα για να μην το γραφουν και στο gsmarena αλλα και γενικοτερα για να μην το βρισκεις καπου αλλου στο internet οτι θα ειναι μεγαλο. :( Τι στο καλο με αυτα τα ZTE πια. :wacko: Σε ευχαριστω, τελικα δεν θα παρω. :cry:

 

Αυτο που γραφει παρακατω δεν το καταλαβαινω. Οι τιμες θα εχουν μετρηθει οταν ειναι στο αυτι. Το οτι γενικα ειναι ασφαλεστερο να το χρησιμοποιεις απο μια αποσταση οκ ισχυει. Μηπως απλα θελει να σου πει μονο αυτο;

Link to comment
Share on other sites

εγω που το ξεφυλλισα μαλλον θα κοιμομουν ορθιος...δεν ειδα το σαρ να το αναφερω και φυσικα με λιγο ψαξιμο στο νετ να κανεις δεν θα ωρεις καθολου ευκολα την τιμη του σαρ. Γενικα εχω σκοπο να ξεκινησω παρουσιασεις διαφορων προϊοντων (κιν. , gagdets , υλικα η/υ..) , αλλα σιγα σιγα γιατι θελει και εξοπλισμο και χρονο και χρημα :)...ελπιζω να τα καταφερω και ευχαριστω για τα θετικα σχολια.
Link to comment
Share on other sites

patrik85 πολυ καλη παρουσιαση. γενικα το τηλ αμα εχει πολυ σαρ πρεπει να χρησιμ με ακουστικα και οχι πολυ χρηση αν δεν θελετε να καψετε τον εγκεφαλο σας.επισης καλο θα ηταν η υπαρξη bluetooth οπως το jaga v28 dual sim.που εχει ακριβως τα ιδια χαρακτηριστικα απλως υπερτερει στο bluetooth και χανει στην μπαταρια σε γενικες γραμμες σε συγκρινση με το ζτε.
Link to comment
Share on other sites

σε καθημερινη χρηση που το κανω με τις 2 καρτες με εχει βολεψει. γενικα ομως ειμαι "απογοητευμενος"-αναμενομενο ομως-γιατι περα απο τηλ και τον φακο δεν εχω βρει κατι αλλο που να μπορει να κανει σωστα αυτο εδω...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι αλλο περιμενες απο το συγκεκριμενο τηλ?σαν ραδιακι δεν ειναι καλο?σαν Mp3 player δεν ειναι καλο?η μπαταρια ποσο σου κραταη?γενικα απο τι εισαι απογοητευμενος απο το τηλ να γνωριζη ο κοσμος ωστε να αποφυγη μελλοντικη αγορα του.
Link to comment
Share on other sites

παιδια 27,90 εχει!!ε για αυτα τα χρηματα ειναι μια χαρα.παιζει ραδιο χωρις ακουστικα κατι πολυ βολικο,εχει φακο,καλη μπαταρια βγαζει 3 μερες με 2 σιμ,και παιρνει και καρτα μνημης!οποτε νομιχω ειναι πιο πολλα τα συν ειδικα για τα λεφτα του!
Link to comment
Share on other sites

tolisfar εχεις δικιο σε ολα.εχω ακουση και απο εδω στο forum και απο αλλα πως το κιν αυτο η μπαταρια του κραταη παρα πολυ καπου για μια βδομαδα με καπως ελαφρια χρηση.τωρα με αρκετα βαρια χρηση δεν ξερω ποσο κραταη αλλα 3 μερες ειναι λιγες για 1000mah μπαταρια για κοιταξε το και πες μου.κατι συμβαινει εκτος και αν μιλας απο το πρωι ως το βραδυ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE-G R222

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...