Jump to content

PlayStation Vita


NickTG
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα παιχνιδια που εχει μια καρτα μνημης αμα την πουλησω σε καποιον αλλον μπορουν να μεταβιβαστουν??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υποθέτω πως ναι, αρκεί να μην τα έχεις "συνδέσει" και με το PSN, γιατί θα τα αναγνωρίζει στο δικό σου προφίλ...
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος! Έχω μερικές ερωτήσεις. 1πως αλλάζει αυτό πράσινο θέμα στα settings? 2εχω μια 4 κάρτα και γεμίζει μόνο με save προσπαθώ να κατεβάσω παιχνίδια και μου λέει ότι είναι γεμάτη. Πως θα διαγράψω τα αρχεία που θέλω?
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος! Έχω μερικές ερωτήσεις. 1πως αλλάζει αυτό πράσινο θέμα στα settings? 2εχω μια 4 κάρτα και γεμίζει μόνο με save προσπαθώ να κατεβάσω παιχνίδια και μου λέει ότι είναι γεμάτη. Πως θα διαγράψω τα αρχεία που θέλω?

Για να αλλάξεις το θέμα πατάς παρατεταμένα την οθόνη (όχι πάνω σε εφαρμογή), όσο για το να διαγράψεις εφαρμογές αλλά και να περάσεις αρχεία ( μουσική, εικόνες, νideo) θα πρέπει πρώτα να εγκαταστήσεις τον connect manager στο pc σου και μέσω USB θα μπορείς να κανείς διαχείριση των αρχείων και εφαρμογών σου.

I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια το vita 3g εχει καταργηθη;; ρωτησα στο forum της vodafone και μου απαντησαν οτι δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμη, τι εννοουν;

Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή...

 

Μωρό μου....

Link to comment
Share on other sites

παιδια το vita 3g εχει καταργηθη;; ρωτησα στο forum της vodafone και μου απαντησαν οτι δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμη, τι εννοουν;

 

Εννοούν ότι δεν είναι διαθέσιμο προσωρινά στο κατάστημα τους για αγορά ... Άρα κατά 90% περιμένουν παραγγελία, αν και το βλέπω κομματάκι δύσκολο να ξαναφέρουν γιατί δεν τα ξεφορτώθηκαν και εύκολα τα κομμάτια που χαν στις αποθήκες ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ξερει κανεις κανα μαγαζι ή ξερετε κανεναν που να θελει να αποχωριστει μια καρτα 16 γκιγκα τουλαχιστον ;

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ξερα και εγω .. εννοω κατι φθηνοτερο απο αυτα εδω https://www.skroutz.gr/s/3158717/Sony-Memory-Card-16GB-PS-Vita.html

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Καλησπερα σε ολους.

 

Μολις παρελαβα ενα καινουριο PS Vita 3G απο Αγγλια.

Εβαλα μεσα καρτα sim vodafone Ελληνικη αλλα δεν μπαινει στο Ιντερνετ. Πανω δειχνει κανονικα σημα και ενα X μικρο πανω απο τις μπαρες τις κεραιας.

 

Θελει καμια ενεργοποιηση η καμια ρυθμιση?

 

Thanks

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

 

Μολις παρελαβα ενα καινουριο PS Vita 3G απο Αγγλια.

Εβαλα μεσα καρτα sim vodafone Ελληνικη αλλα δεν μπαινει στο Ιντερνετ. Πανω δειχνει κανονικα σημα και ενα X μικρο πανω απο τις μπαρες τις κεραιας.

 

Θελει καμια ενεργοποιηση η καμια ρυθμιση?

 

Thanks

 

Πηγαινε σε καμια Vodafone θα ξερουν κατι..

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Τσίμπησα και γω ένα υπέροχο vitάκι! :)

Αγαπώ fps, αθλητικά, ξυλίκια και racing παιχνίδια. Προτείνετε κανέναν τίτλο! Η πρώτη μου αγορά ήταν το fifa και την άλλη εβδομάδα θα πάρω το Resistance! Για πείτε! :) :)

Επίσης πώς βγάζω την καρτούλα του παιχνιδιού με ασφάλεια;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
παιζει psp games το vita?

 

Ναι, αγορασμένα από το PSN ... Βασικά έχει ένα πλήρως λειτουργικό PSP μέσα του, μέσω του οποίου παίζει και παιχνίδια του PS1 ..

Αν από την άλλη το hackάρεις κιόλας, μπορείς να παίζεις άνετα και τα ISO/CSO αρχεία σου ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

χακαρεται το vita????????? δε το ηξερα

 

 

σκεφτομαι να αλλαξω το psp που εχω

Αν πας απο PSP σε Vita ειναι σαν να πηγαίνεις από PSOne σε PS3. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λες ε; τα γραφικα των psp games πως ειναι; αυτο με ενδιαφερει κυριως (να παιζω τα ιδια games σε μεγαλυτερη οθονη)
Link to comment
Share on other sites

λες ε; τα γραφικα των psp games πως ειναι; αυτο με ενδιαφερει κυριως (να παιζω τα ιδια games σε μεγαλυτερη οθονη)

Το μόνο psp game που έχω δοκιμάσει στο Vita ειναι το Resistance Retribution γιατί είμαι fan της σειράς. Δεν υπάρχει βελτίωση στα γραφικά θαρρώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, τα γραφικα ειναι ενα κλικ καλυτερα λογω οθονης και λογισμικου .. Πολυ μικρη η διαφορα, δεν ειναι αξια αναφορας .. Το γεγονος οτι τα fps παιζουν με δευτερο αναλογικο θα το σχολιασει κανεις η θα αρχισω να τραβαω τα βυ...

 

Ψυχραιμια Καλουα ... Τα παιχνιδια του psp ειναι φοβερα, ακομα και στην αναλυση 480*272p :p

 

Το Vita χακαρεται (οχι το vita per se αλλα το psp μεσα στο vita) αλλα πρωτον, δεν γινεται να παιξεις ακομα vita games και δευτερον πρεπει να περιμενεις να ανακοινωθει παιχνιδι που θα χρησιμευσει ως exploit, να το αγορασεις απο το psn και επειτα να φορτωσεις το save του παιχνιδιου που ανεβασε η κοινοτητα στο psvita για να το hackαρεις .. Ειναι δηλαδη διαδικασια ..

 

Εγω βαριομουν να ασχοληθω μεχρι τωρα και ειπα να περιμενω, κυριως γιατι ps1 και λοιπα emus τα χαιρομαι φουλ στο χρεπιρια και με το χειριστηριο ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς βρε τρελέ ότι τα γραφικά του PSVita είναι ενα κλικ καλύτερα από του PSP ή ότι τα παιχνίδια του PSP γίνονται ένα κλικ καλύτερα όταν τα παίζεις στο Vita; Φαντάζομαι το δεύτερο.: p

 

Οσο για τα FPS, ήθελα να το γράψω όταν ανέφερα το Resistance αλλά δεν εχω παίξει άλλο FPS στο PSP για να έχω μέτρο σύγκρισης. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς βρε τρελέ ότι τα γραφικά του PSVita είναι ενα κλικ καλύτερα από του PSP ή ότι τα παιχνίδια του PSP γίνονται ένα κλικ καλύτερα όταν τα παίζεις στο Vita; Φαντάζομαι το δεύτερο.: p

 

Οσο για τα FPS, ήθελα να το γράψω όταν ανέφερα το Resistance αλλά δεν εχω παίξει άλλο FPS στο PSP για να έχω μέτρο σύγκρισης. :p

 

Ε προφανως οτι βελτιωνονται τα του PSP στο PSV .. Και τα Call Of Duty του PSP, πλεον ειναι enjoyable ανετοτατα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...