Jump to content

Blackberry PlayBook


Te_salat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα προσπαθώντας κάνω συγχρονισμό με τον υπολογιστή μου και μου αναφέρει ότι δεν αναγνωρίζει την συσκευή. Υπάρχει κάποια ρύθμιση. ΌΧΙ υπολογιστής είναι mac

 

Ok το διόρθωσα. Ήταν θέμα του mac

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 617
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα.

Αν μπορεί κάποιος ας μας πει πώς μπορούμε να βλέπουμε βίντεο με ελληνικούς υπότιτλους. Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση... εχω μπει στην σελιδα playbook .apk to bar, κατεβαζω κανονικα εφαρμογες τις κανω εγκατασταση με το DDPB installer κανονικα αλλα δεν τρεχει καμια μεχρι στιγμης... πρεπει να κανω τιποτα root? η δεν κανω κατι καλα? εχω το τελευταιο λογισμικο..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση... εχω μπει στην σελιδα playbook .apk to bar, κατεβαζω κανονικα εφαρμογες τις κανω εγκατασταση με το DDPB installer κανονικα αλλα δεν τρεχει καμια μεχρι στιγμης... πρεπει να κανω τιποτα root? η δεν κανω κατι καλα? εχω το τελευταιο λογισμικο..

http://crackberry.com/how-sideload-android-apps-playbook-os-v20-use-android-app-player

 

προσεχουμε και 2 πραγματα..

* το developer mode οποτε του καπνισει γινεται off!

* 2 φορες restart το blackberry για καποιες εφαρμογες

Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησες τη διαδικασία όπως περιγράφεται εδώ: http://crackberry.com/how-sideload-android-apps-playbook-os-v20-use-android-app-player ?

Root δεν χρειάζεται.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος άλλος το έχει ποσταρει πιο πριν ζητώ συγνώμη αλλά βρήκα αυτό το site:

http://Https://Imo.im διαλέγεις το Skype κάνεις log in με τους κωδικούς σου και αυτό ήταν!!!

Skype στο playbook!!!

το έχει δοκιμάσει κανείς??

δουλεύει κανονικά το skype μέσω imo?

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύει κανονικά. Δεν έχει βιντεοκληση

κρίμα:( θα βγει κάποιο update για την βιντεοκλήση?

γνωρίζεις εάν ''παίζει'' και στα κινητά η εφαρμογή και εάν χρειάζεσαι Bis για να τρέξει...

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

το έχω κατεβάσει και εγώ στο κινητό μου...είμαι συνδεδεμένος μέσω wifi και μου βγάζει την ένδειξη connecting in imo...και δε μπορεί να συνδεθεί...

τι κάνω λάθος???

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έχω εταιρική σύνδεση...

το θέμα είναι ότι ενώ πριν από λίγο μπήκα κανονικά...σέταρα και το λογαριασμό του skype...τώρα δε μπορώ να μπω...

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι από εχθές δε μπορώ να μπω ξανά...

κάνω εγώ κάτι λάθος??

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

όλα καλά...μάλλον θα είχε φάει κάποιο σκάλωμα...

το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι η εφαρμογή δουλεύει μόνο με πακέτο δεδομένων και όχι μέσω wifi

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Εκτός της έκδοσης με το 4g LTE που κυκλοφορεί στον Καναδά, πρόσφατα κυκλοφόρησε και η εκδοση 3g+ με 32gb και πωλείται στην Αγγλία!;)

http://uk.blackberry.com/playbook-tablet/where-to-buy.html

Link to comment
Share on other sites

H oμάδα των Thanasis Lightbridge και Harry Kalogirou, των Ελλήνων δημιουργών δηλαδή του δημοφιλέστατου mobile game PopCorny, ξαναχτυπά, αυτήν την φορά με ένα παιχνίδι αποκλειστικά για το.. Blackberry Playbook!

 

Το FlyCraft είναι ένα puzzle game στο οποίο ο παίκτης πρέπει να κατασκευάσει το δικό του “ιπτάμενο” αντικείμενο προκειμένου να καταφέρει να το πετάξει όσο πιο μακριά γίνεται!

 

Το παιχνίδι είναι πολύ εθιστικό, όπως άλλωστε ήταν και το PopCorny, με gameplay που υπόσχεται να κρατήσει τον παίκτη πολλές ώρες καθηλωμένο!

 

Το FlyCraft κοστίζει 1.99$ και μπορείτε να το προμηθευτείτε από το BlackBerry App World της γειτονιάς σας!

 

Source: gadgeta.me

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα, μου εχει ερθει ειδοποιηση για αναβαθμιση του NFS και του Tetris, πως στο καλο θα την εγκαταστησω γιατι μου εχει σπασει τα νευρα? Και κατι αλλο για skype δοκιμασα το imo, μου δουλευει μια χαρα αλλα δεν μπορω να βρω τις ρυθμισεις για το μικροφωνο και το ηχειο με αποτελεσμα οταν μου μιλανε να ακουγεται παλι απο το μικροφωνο αυτο που λενε με αποτελεσμα ο συνομιλητης μου να ακουει ξανα αυτα που λεει, το μικροφωνο δηλαδη πιανει τον ηχο του ηχειου και το στελενει πισω. Υπαρχει καποια λυση γι'αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα, μου εχει ερθει ειδοποιηση για αναβαθμιση του NFS και του Tetris, πως στο καλο θα την εγκαταστησω γιατι μου εχει σπασει τα νευρα? Και κατι αλλο για skype δοκιμασα το imo, μου δουλευει μια χαρα αλλα δεν μπορω να βρω τις ρυθμισεις για το μικροφωνο και το ηχειο με αποτελεσμα οταν μου μιλανε να ακουγεται παλι απο το μικροφωνο αυτο που λενε με αποτελεσμα ο συνομιλητης μου να ακουει ξανα αυτα που λεει, το μικροφωνο δηλαδη πιανει τον ηχο του ηχειου και το στελενει πισω. Υπαρχει καποια λυση γι'αυτο?

 

δοκιμασε με ακουστικα αμα ειναι..

μακαρι με το bb10 να ερθει κανενα κανονικο skype

 

με το τελευταιο update μερικες φορες ο browser κλεινει μονος του,ειτε εχω πολλα tabs ειτε ενα..

επισης..υπαρχει καποιο νεο με το localbar?

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά δεν μου δουλεύουν στις Imo, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Καμία συμβουλή σχετικά με τις αναβαθμίσεις; το tetris και το nfs μου έχουν σπάσει τα νευρα. Και κάτι ακόμη, με ραδιόφωνο έχετε βρει κάποια λυση; Edited by kakourass
Link to comment
Share on other sites

Aσχετο αλλα λετε να παρουσιασει τελικα 10ιντσο?

 

Η αλήθεια είναι πως τίποτα δεν είναι σίγουρο! Πάντως αν θέλεις και την δική μου άποψη μετά την παρουσίαση του BlackBerry 10 και των νέων συσκευών, θα έχουμε νέα για το PlayBook αλλά και για κάποιο νέο. Πιστεύω πως θα ανακοινώσει τον διάδοχο.

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά δεν μου δουλεύουν στις Imo, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Καμία συμβουλή σχετικά με τις αναβαθμίσεις; το tetris και το nfs μου έχουν σπάσει τα νευρα. Και κάτι ακόμη, με ραδιόφωνο έχετε βρει κάποια λυση;

 

Κάνεις;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...