Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου εχεις ειδη κανει την παραγγελια σου κ απλα περιμενεις?

οχι

την επομενη εβδομαδα θα ξαναεπικοινωνησω με το καταστημα για να δωσω κ παραγγελια.τωρα ειναι καπως τα πραγματα..2 μερες εκαναν να απαντησουν στο μαιλ.

οποτε περιμενω να αποκατασταθουν πληρως απο την πυρκαγια κ να δωσω παραγγελια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οπότε περιμένουμε από την άλλα εβδομαδα να δούμε τί θα γίνει με inmobile:(

Το παλικάρι που είπε ότι το παρέλαβε πρόσφατα και είναι γαλλικό μήπως μπορει να μας πει τίποτα παραπανω για τη παραγγελια του από inmobile?πότε παρήγγειλε,πότε παρέλαβε,τυχών προβλήματα κλπ.:)

 

Εγώ το είχα παραγγείλει αρχές Δεκεμβρίου. Τετάρτη βράδυ έκανα την παραγγελία και Σάββατο μεσημέρι είχα το κινητό. Πήγα και το πήρα εγώ από το courier, γιατί αλλιώς πηγαίναμε για Δευτέρα. Ήταν Γαλλικό, unbranded, 2.3.5. και γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες τους έστειλα και γω mail για να μου απαντήσουν με σαφήνεια(το τόνισα) πότε αναμένεται να έχουν νέα παραλλαβή, αν το κινητό θα είναι Ευρωπαϊκό και επίσης αν πρόκειται για Branded συσκευές.

Με το που λάβω την απάντηση θα σας postάρω τι μου είπαν.

 

Αν όλα απαντηθούν όπως θέλω εννοείται πως θα το παραγγείλω και εγώ από κει :)

----------------------------------------------------

Ωραίος καιρός...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παίζει πουθενα αλλό είτε εσωτερικό είτε εξωτερικο κάτω από το φράγμα των 400ευρω?:worry:
Link to comment
Share on other sites

Χρυσές δουλειές το inmobile με το s2. Αλλά και η τιμή είναι σούπερ, τι κονε έχουν οι άτιμοι. Ρε μπας και οι συσκευές είναι refurbished;
Smile...
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα email στο inmobile 2 μέρες, αλλά τίποτα για να μου πουν αν έχουν απόθεμα και το τηλεφωνικό τους κέντρο δε δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

εχω απικοινωνησα και μου ειπαν πως ειναι κινητο unbranded με 2 ετη εγγυηση απο samsung....σημερα θα περασω και απο κοντα να συζητησω. θα γραψω εδω τις πληροφοριες που θα παρω..:)
Link to comment
Share on other sites

εχω απικοινωνησα και μου ειπαν πως ειναι κινητο unbranded με 2 ετη εγγυηση απο samsung....σημερα θα περασω και απο κοντα να συζητησω. θα γραψω εδω τις πληροφοριες που θα παρω..:)

 

Τι εννοεις να περασεις απο κοντα?Στο καταστημα στην Ναξο?

Δωσε οσες παραπανω πληροφοριες γινεται μετα...:)

Link to comment
Share on other sites

στο καταστημα στην Χρ.Σμύρνης 40 - Ηλιούπολη - Αθήνα

 

Εχει καταστημα το Inmobile στην Αθηνα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

εχω απικοινωνησα και μου ειπαν πως ειναι κινητο unbranded με 2 ετη εγγυηση απο samsung....σημερα θα περασω και απο κοντα να συζητησω. θα γραψω εδω τις πληροφοριες που θα παρω..:)

 

Ρώτα για το πότε ακριβώς θα είναι διαθέσιμο φιλαράκι:)Παρεπιπτόντως μιας και το ανέφερε ο φίλος παραπάνω λέτε να υπάρξει καμιά σημαντική μείωση της τιμής της συσκευης τώρα στις εκπτώσεις?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα για το πότε ακριβώς θα είναι διαθέσιμο φιλαράκι:)Παρεπιπτόντως μιας και το ανέφερε ο φίλος παραπάνω λέτε να υπάρξει καμιά σημαντική μείωση της τιμής της συσκευης τώρα στις εκπτώσεις?:rolleyes:

 

Από ότι φαίνεται λογω έλλειψης ανέβηκε η κατώτερη τιμή κατά 30-40 ευρώ. Ακόμα και τα καταστήματα που το δίνουν πλέον 480 ευρώ, δεν το έχουν άμεσα διαθέσιμο. Το πρόβλημα είναι ότι εάν κάποιος το βιάζεται αυτές τις μέρες θα πρέπει να το πληρώσει ακριβά.

Θεωρώ ότι κάτω από τα 399 του inmobile δύσκολα θα πέσει η τιμή ιδιαίτερα μέχρι να ανακοινωθεί το S3.

Edited by clio1400

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει κατω απο 400 μεχρι να βγει το S3 τουλαχιστον...

Το inmobile για την αλλη εβδομαδα ελεγε πως θα το εχει αν και χλωμο το βλεπω αλλα αν οντως το φερει τοτε θα ξανα πιασουν φωτια απο τις πολλες παραγγελιες αυτην την φορα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω επιμενω να πιστευω οτι ειναι τρικ των καταστηματων η ανωδο της τιμης..

τι ελειψη???καηκε το εργοστασιο κ δεν βγαζει παραγωγη???ή εβρεξε πολυ κ χαλασε η σοδια:lol:??

εαν θελουν,παργγελνουν συσκευες κ τις εχουν στοκ!!!

 

 

ας περιμενουμε μια εβδομαδα για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα επιχειρησα να παω στα γραφεια του inmobile στην αθηνα.....τα συμπερεσματα δικα σας αλλα στην χρ.σμυρνης 40 ηταν μια πολυκατοικία με κανενα κουδουνι να γραφει inmobile... οπως επισης καμια πινακιδα κλπ......

δεν ξερω αλλα δεν μου αρεσε αυτο :/

τι λετε???

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα επιχειρησα να παω στα γραφεια του inmobile στην αθηνα.....τα συμπερεσματα δικα σας αλλα στην χρ.σμυρνης 40 ηταν μια πολυκατοικία με κανενα κουδουνι να γραφει inmobile... οπως επισης καμια πινακιδα κλπ......

δεν ξερω αλλα δεν μου αρεσε αυτο :/

τι λετε???

 

Σίγουρα αυτό δεν ήταν τόσο καλό.Μήπως να τους έστελνες ένα mail ή να τους έπαιρνες κάποιο τηλ. για να δουμε τη απάντηση θα σου δώσουν?:rolleyes:

 

edit.Βέβαια τώρα που κοιτάω στο site τους αναφέρει ότι διατηρούν γραφείο και όχι μαγαζί,οπότε ίσως στη πολυκατοικια να ήταν το γραφείο τους.

Edited by margianniss
Link to comment
Share on other sites

και ουτε ενα κουδουνι????ενταξει οχι πινακιδες...αλλα κουδουνι???στο σπιτι της γιαγιας του εχει το μαγαζι??:lol:

το τηλεφωνικο τους κεντρο δεν λειτουργει.....

βεβαια παραθετω το mail τους:Aπολόγούμαστε και ζητούμε συγνώμη για την καθυστέρηση τόσο των απαντήσεων μας στα mail σας.

Γενικά για την λειτουργία του καταστήματος που ωφείλεται στην πυρκαγία των γραφείων μας (απο βραχυκύκλωμα) που υπέστησαν σχεδόν ολοκληρωτική καταστροφή

Δυστυχώς υπάρχουν δυσλειτουργίες η οποίες δεν κάνουν δυνατή την σωστή λειτουργία του καταστήματος θα χρειαστούμε χρόνο

μπορει να λενε αληθεια μπορει και οχι..δεν ξερω...:/

οπως και να εχει ειναι μονοδρομος και το ξερει πολυ καλα το inmobile....

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι το σπίτι του ιδιόκτητη εκεί και να έχει και το γραφείο της εταιρείας μέσα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Στο συγκεκριμένο κατάστημα έδωσα παραγγελία πριν 4 ημέρες. Ως τώρα που μιλάμε δεν είχα καμία ειδοποίηση για την πορεία της παραγγελίας. Επισπροσθέτως έχω προσπαθήσει πανω απο 50 φορές να τους τηλεφωνήσω όλες αυτές τις ημέρες χωρία κανένα αποτέλεσμα.... Τους έχω στείλει και σχετικά e-mails αλλά καμία απάντηση.

Επειδή θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο έκανα ακύρωση της παραγγελίας πριν λίγα λεπτά.

Προσωπικη μου άποψη, ΥΠΟΜΟΝΗ. Μία ιδέα είναι και μπορεί να περιμενουμε λιγάκι. Ας δούμε πως θα διαμορφωθεί η κατάσταση σε λίγες ημέρες.

Και κάτι ακόμη. Αν υπάρχει κάποιος που έχει γνωστούς από Νάξο θα μπορούσε να ρωτήσει για να δει τι θα του πουν και να μας ενημερώσει. Δεν μπορεί, μικρή κοινωνία είναι και θα ξέρουν κάποιοι τι παίζει και ποια είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ:worry:

Link to comment
Share on other sites

δλδ το μαγαζι το εχει στο σαλονι?????πλακα με κανεις????οπως κα να εχει μια ταμπελα και ενα φυσικο μαγαζι ειναι αναγκαιο ακομα και αν πουλας τα παντα απο ιντερνετ...παντα καποιος θα θελει να μιλησει απο κοντα.....δεν ειναι και λιγα τα 400+που του σκας....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...