Jump to content

Τελικά σας εχει χαλάσει ποτε η οθόνη αφης?


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε οποιοδηποτε κινητο αν ειχατε, ειτε η οθονη ειναι πιεσης ειτε αφης, ειτε επειδη την πιεσατε περισσοτερο απ οτι πρεπει ,ειτε επειδη σας επεσε το κινητο κατω.

Πρεπει να ξεπερασω τις φοβιες μου..;)

Link to comment
Share on other sites

Ν97μινι, ποτε καποιο προβλημα και το χω απο τις πρωτες μερες που ηρθε ελλαδα :) δεν εχεις κατι να φοβασαι, ειδικα αν εχει γοριλα ! (gorilla glass)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει 4 τηλεφωνα με οθονη αφης απο τα χερια μου και ειμαι αισιως στο 5ο μου τηλεφωνο με οθονη αφης, το πρωτο που εχω στη κατοχη μου με gorilla glass. Με κανενα δεν ειχα προβλημα αν και ειχαν φαει μερικες τουμπες (οσο προσεχτικος και να εισαι καποτε 8α συμβει κι αυτο). Παντως οτι και να λεμε, παιζει και το "μη σου τυχει" γιατι εχουμε δει να σπανε οθονες μετα απο πτωση ειτε ειναι αφης ειτε οχι :cry:
Link to comment
Share on other sites

εδω το 5130 της αδελφης μου το ακουμπησα σε ενα τραπεζι αναποδα και ραγισε... γενικα με τα ηλεκτρικα/ηλεκτρονικα πρεπει να σαι τυχερος

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει παρα πολλα αφης απο τα χερια μου.

Ποτε δεν ειχα κανενα προβλημα.

 

Κοιτα , αν δεν καρφωνεις με δυναμη την οθονη με το πενακι και γενικα προσεχεις το κινητο τι να παθει?

 

 

εδω το 5130 της αδελφης μου το ακουμπησα σε ενα τραπεζι αναποδα και ραγισε... γενικα με τα ηλεκτρικα/ηλεκτρονικα πρεπει να σαι τυχερος

 

Αυτο δεν ειναι αφης!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Αυτο δεν ειναι αφης!

 

ναι το γνωριζω :p στον απο πανω πηγαινε που ελεγε οτι μπορει να σε σπασει απο μια τουμπα ειτε ειναι αφης ειτε κανονικο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Προσωπικά 2 αφής έχουν περάσει από τα χέρια μου....το πρώτο ένα lg gd510 pop αν θυμάμαι καλά το μοντέλο...

το έβγαλα από την τσάντα μου και απλά όπου και να πάταγα στην οθόνη δεν έκανε τίποτα. το έστειλα για σέρβις

εντός εγγυήσεως και την αλλάξανε... δεν ξέρω τι έγινε πάντως δεν χρεώθηκα κάτι από δική μου υπαιτιότητα.

και με το δεύτερο όλα καλά μέχρι τώρα...

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

Εγω θυμαμαι ενα lg cookie Που ειχα μολις ειχε πρωτοβγει...μου επεσε απο τιν τσεπη οταν πηγα να βγαλω τα κλειδια στο Parking του σουπερμαρκετ και εσπασε :P...
Link to comment
Share on other sites

p3300,diamond,2g,hd,3g,3gs,magic,hd2,desire,iphone4,nexuss ολα δουλεψαν/ουν αψογα κανενα προβλημα απο τα συγκεκριμενα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το 5800 μετά από 2μιση χρονάκια ήθελε την αλλαγή του στην οθόνη ....

Το n97 έφυγε αεροπορικώς από 1μιση μέτρο ύψος και με δύναμη αλλά δεν έπαθε απολύτως τίποτα ... Εδώ και ενάμιση χρόνο είναι βασιλιάς .... :D

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

κανενα προβλημα ποτε.και δεν ειναι και λιγα τα κινητα αφης που εχουνε περασει απο τα χερια μου.

εδω φιλος εχει ενα iphone 3g με σπασμενη την οθονη κι ομως δουλευει ρολοι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι,πότε σε τρία κινητά αφής που εχω.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Έχουν περάσει 4 κινητά απο τα χέρια μου απο Nokia και Apple δεν είχα κανένα πρόβλημα. Πιστεύω είναι και πως το λειτουργεί ο καθένας.

Creative your world!!

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

1. Omnia 1, πρόβλημα κατασκευαστικό με το digitizer που δεν είχε να κάνει με την αντοχή.

2. Omnia 2, στα 2.5 χρόνια κανένα απολύτως πρόβλημα κ έχει κ τις πτώσεις του.

3. Sony xperia x10 mini pro, 15 μήνες κανένα πτοβλημα.

4. Samsung B7722 dual sim, 1 χρονος, κανένα πρόβλημα, αν και η τεχνολογία έχει εξελιχθεί και φαντάζει δύσκολο στη χρήση.

4. Samsung galaxy s, 7 μήνες, κανένα πρόβλημα, τέλεια οθόνη, η καλύτερη που είχε εκτός από

5. Samsung galaxy sii, καινούργιο θα κριθεί στο μέλλον.

 

Sent from my DROID2 GLOBAL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πρώτο κινητό αφής για μένα, το Ν8 μου είναι μαζί μου πάνω από 13 μήνες. Μου δίνει τέτοια σιγουριά το ότι έχει Gorilla glass, που πραγματικά δεν το προσέχω καθόλου. Το μόνο άσχημο είναι ότι λαδώνει και λεκιάζει άσχημα, θέλει καθάρισμα αρκετά συχνά. :) Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

στο blackberry storm που ειχα ειχε μεγαλο προβλημα η οθονη του. πατουσες το 9 και πατιοταν το 3. μονο αυτο που πατουσες δεν πατιοταν. και δεν ειχε πεσει ποτε κατω. αλλα πρωτη φορα επιχειρησε να βγαλει touch κινητο η blackberry οποτε αυτα τα προβληματα επρεπε να τα ειχα φανταστει πριν το παρω. στο iphone δεν εχω κανενα προβλημα βεβαια το εχω 8 μηνες δεν ξερω τι θα γινει στο μελλον. θα δειξει.

πιστευω πως αν το προσεχεις δεν θα υπαρξει προβλημα. τα καινουργια κινητα εχουν πολυ καλυτερες οθονες

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το iPhone 2G απο τον Νοέμβριο του 2008 που το εχω πριν ένα μήνα έσπασε η οθόνη απο πτώση, αλλα λειτουργούσε κανονικά.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

στο blackberry storm που ειχα ειχε μεγαλο προβλημα η οθονη του. πατουσες το 9 και πατιοταν το 3. μονο αυτο που πατουσες δεν πατιοταν. και δεν ειχε πεσει ποτε κατω. αλλα πρωτη φορα επιχειρησε να βγαλει touch κινητο η blackberry οποτε αυτα τα προβληματα επρεπε να τα ειχα φανταστει πριν το παρω. στο iphone δεν εχω κανενα προβλημα βεβαια το εχω 8 μηνες δεν ξερω τι θα γινει στο μελλον. θα δειξει.

πιστευω πως αν το προσεχεις δεν θα υπαρξει προβλημα. τα καινουργια κινητα εχουν πολυ καλυτερες οθονες

 

Βασικά η οθόνη του storm ήταν σαν πληκτρολόγιο....

Link to comment
Share on other sites

Ποτε απο κανενα τηλεφωνο ουτε δικο μου ειτε φιλου..τι ομνια ειχε φαει ενα καρο τουμπες ειναι 4ετων και ακομα αψογο,το moose 701 5,5ετων μια χαρα

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

γιατι να χαλασουν οι οθονες αφης?

 

το P800 που εχω ακομα μια χαρα ειναι, οπως το R380S

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

γιατι να χαλασουν οι οθονες αφης?

 

το P800 που εχω ακομα μια χαρα ειναι, οπως το R380S

 

Η απορεια μου δημιουργηθηκε οταν ειδα ενα sony ericsson aino σε καταστημα της wind (οχι ψευτικο) να μην λειτουργει η οθονη πιεσης! Μαλλον απο τα πολλα πειραγματα των "πιθανων" πελατων που επισκευτηκαν το καταστημα, και πειραζαν συνεχεια την συσκευη, υπεθεσα..

Link to comment
Share on other sites

υποψιν, στη συγκεκριμενη συσκευη ΔΕΝ δουλευει παντου η οθονη αφης... αλλα μονο τα κουμπακια...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...