Jump to content

Δωρεάν Εφαρμογες για Windows Phone 7


colossus_r
 Κοινοποίηση

Πως σας φαινετε το νεο λειτουργικο WP7 ???  

169 members have voted

  1. 1. Πως σας φαινετε το νεο λειτουργικο WP7 ???

    • Κακο-Αδιαφορο
      9
    • Μετριο
      24
    • Καλο
      65
    • Πολυ καλο
      71


Recommended Posts

Οποίος θέλει μπορεί να δοκιμάσει μια δική μου εφαρμογή (Free), η οποία σας δίνει τη δυνατότητα να διαβάσετε τα πρωτοσέλιδα των περισσοτέρων Ελληνικών εφημερίδων ταξινομημένα ανά κατηγορία.

Θα την βρείτε εδώ εδώ

 

Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 872
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οποίος θέλει μπορεί να δοκιμάσει μια δική μου εφαρμογή (Free), η οποία σας δίνει τη δυνατότητα να διαβάσετε τα πρωτοσέλιδα των περισσοτέρων Ελληνικών εφημερίδων ταξινομημένα ανά κατηγορία.

Θα την βρείτε εδώ εδώ

 

Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμη.

 

Τασο μολις εβαλα την εφαρμογή σου ..Ηθελα να γραψω εγω μια για να βλεπω τις εφημεριδες αλλα αφου την εγραψες τηνε βαλα..

Ειναι πολυ ωραια ... Μια δυο παρατηρησεις ...

Δεν δουλευει το landscape και θα ηταν καλο για τις εφημεριδες ....

Και επισης τα γραμματα και το Background στο αρχικο μενου ..Πιο μεγαλα γραμματα και σε με μια εικονα αχνη απο πισω νομιζω οτι θα ηταν καλυτερο ...

 

Μπραβο για την προσπαθεια και συνεχισε το ..Αν θες βοηθεια με καμμια εικονα η σε κατι αλλο

πεστο και αν μπορω θα βοηθησω !!!

 

Την εφαρμογή σου τη συστηνω ανεπιφυλακτα σε ολους !!!

Μιχαλης

Link to comment
Share on other sites

BT File Transfer

 

Version 1.01

Overview

Application allows to receive files via Bluetooth or send files via Bluetooth.

Also application include feature to auto install received REG RGU and XAP files.

So you can send XAP file from PC to your phone and it will be installed at the end.

Same with REG/RGU - you can send a file and it will be applied to registry. Note file must be in UNICODE format. ANSI files don't supported by application.

 

 

Skype

 

BETA DISCLAIMER:

NOTE: This is a pre-release (beta) product and you may come across occasional bugs and issues. Please tell us what you think, we would love to have your feedback.

Edited by vasileios13
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μολις κυκλοφορησε σε beta το Skype για Windows Phone

Κατεβαστε το

http://www.windowsphone.com/en-US/apps/c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51

 

Δες το σχόλιο μου,από πάνω.............

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτό το προγραμματάκι για το bluetooth θα βοηθήσει στην σύνδεση του κινητού μου (lg 7) με τo bluetooth ακουστικό μου της i-tech το οποίο δε το βρίσκει με τπτ για να συνδεθεί?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτό το προγραμματάκι για το bluetooth θα βοηθήσει στην σύνδεση του κινητού μου (lg 7) με τo bluetooth ακουστικό μου της i-tech το οποίο δε το βρίσκει με τπτ για να συνδεθεί?

 

Το εχεις βάλει σε λειτουργια peering το ακουστικό? δεν εχω διαπιστωση προβλημα με 7διαφορετικα bt

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβαίνω τι εννοείς με τη λειτουργία peering. έχει δυο κουμπία έχει ένα on/off και ένα της έντασης.το μοναδικό έξτρα χαρακτηριστικό του ειναι οτι μπορεί να συνδεθεί με δυο συσκευες ταυτόχρονα κάτι που έχω πετύχει με το ομνια και ένα παλιό σόνυέρρρικσον.
Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβαίνω τι εννοείς με τη λειτουργία peering. έχει δυο κουμπία έχει ένα on/off και ένα της έντασης.το μοναδικό έξτρα χαρακτηριστικό του ειναι οτι μπορεί να συνδεθεί με δυο συσκευες ταυτόχρονα κάτι που έχω πετύχει με το ομνια και ένα παλιό σόνυέρρρικσον.

και γω ρε φιλαρακι παιζει να εχω βαλει οτι blueetooth υπαρχει και πολυ κινεζια.Περιεργο μου φενετε.

ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

πραγματικικά δε ξερω τι να φταίει.πχ στο αυτοκίνητο σε ενα daker το βρίσκει και συνδέεται κανονικά.με το άλλο το οποιο το θέλω για τη μηχανή κάτω απο το κράνος και για τα δύο τηλέφωνα δε το βρίσκει με τπτ.θεωρούσα οτι κάτι παίζει με το κλείδωμα του bluetooth αλλα για να λέτε οτι δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα παρόμοιο μάλλον είμαι άτυχος :cry:
Link to comment
Share on other sites

Μολις κυκλοφορησε σε beta το Skype για Windows Phone

Κατεβαστε το

http://www.windowsphone.com/en-US/apps/c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51

 

Μήπως έχεις καμιά ιδέα γιατί δεν μπορώ να βρω το skype στο markeplace? htc trophy (vodafone)

Edited by Tsakal_83

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις καμιά ιδέα γιατί δεν μπορώ να βρω το skype στο markeplace? htc trophy (vodafone)

 

http://www.windowsphone.com/s?appId=c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51

 

Είναι δοκιμαστική έκδοση, το Μάρτιο θα βγει η τελική, όσο για το marketplace δεν έχει βγει για όλες τις αγορές προς το παρόν η δεν θα βγει για όλες αυτή η έκδοση....Μπες με το κινητό στο forum και πάτησε στο σύνδεσμο, θα σε βγάλει στο marketplace

Edited by mustanggre
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα το skype στο HTC trophy δεν μου βγαζει τα μηνηματα στο chat μου βγαζει το πλαισιο αλλα το κειμενο δεν το δειχνει η φωνη και η καμερα ειναι jet το εχω δοκιμασει και στα 2 μου

 

Εχω 2 trophy ενα official και ενα full unlocked Και εχω το ιδιο προβλημα...

HTC 7 trophy 16GB Memory upgrade :D

Link to comment
Share on other sites

το skype δεν δουλεύει στο background, με αποτέλεσμα για να σε πάρει κάποιος και να ειδοποιηθείς πρέπει να έχεις συνέχει το τηλ με το skype ανοιχτό, επίσης δεν μπορείς να προσθέσεις επαφές.

αν και καθυστερημένα οι άνθρωποι του skype κάναν μιση δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Nokia Transport App Beta

 

Ανεβηκε στο XDA η νεα εφαρμογη της Νοκια .. Δουλευει κανονικα (αλλα δυστυχως δεν υποστηριζει την Ροδο.)

Οποιος την δοκιμασει ας μας πει εντυπωσεις !!!!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1523233

Link to comment
Share on other sites

http://www.windowsphone.com/s?appId=c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51

 

Είναι δοκιμαστική έκδοση, το Μάρτιο θα βγει η τελική, όσο για το marketplace δεν έχει βγει για όλες τις αγορές προς το παρόν η δεν θα βγει για όλες αυτή η έκδοση....Μπες με το κινητό στο forum και πάτησε στο σύνδεσμο, θα σε βγάλει στο marketplace

 

Σε ευχαριστω φιλε μου το βρηκα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτό το προγραμματάκι για το bluetooth θα βοηθήσει στην σύνδεση του κινητού μου (lg 7) με τo bluetooth ακουστικό μου της i-tech το οποίο δε το βρίσκει με τπτ για να συνδεθεί?

 

Εμένα το I.tech μου συνδέεται μια χαρά το έκανες peer?

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερει καποιος αν υπαρχει καποιο πρόγραμμα για να μπαινω μεσα στο κινητό απλα με το usb δηλαδη απο τον c του pc k κ ετσι να περναω αρχεια με αντιγραφη επικόλληση...το zune δεν μου δουλευει γιατι εχω vista sp2 και θελει sp3 κ ανω !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερει καποιος αν υπαρχει καποιο πρόγραμμα για να μπαινω μεσα στο κινητό απλα με το usb δηλαδη απο τον c του pc k κ ετσι να περναω αρχεια με αντιγραφη επικόλληση...το zune δεν μου δουλευει γιατι εχω vista sp2 και θελει sp3 κ ανω !!!

Δεν γίνεται αυτό που λες, λέγεται mass storage και δεν υποστηρίζεται στα wp7. Με full unlock που έχουν μερικές συσκευές, με το ζόρι, και δεν είναι και βολικό.

Γιατί απλά δε βάζεις sp3 στα vista; Ακόμα καλύτερα αν μπορείς να βάλεις win7 με ένα format, αλλά το sp3 γιατί όχι; Μήπως έχεις κανένα πρόγραμμα που δε θα δουλεύει λόγω ασυμβατότητας; (απίθανο νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

φιλε αν μπορεις στειλε μου ενα link με το service pack3 για vista...δεν μπορω να βρω πουθενα...μονο sp2 εχω βρει το οποιο δεν υποστηριζει το zune !!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το I.tech μου συνδέεται μια χαρά το έκανες peer?

 

Αυτό με το peer δε το καταλαβαίνω.έχει κάποια διαφορετική επιλογή στο τηλέφωνο που δεν τη βλέπω?ανοίγω το bluetooth και στο κινητό για δοκιμή βάζω δίπλα και το omnia αλλα ενώ το ένα συνδέεται κανονικά το άλλο τπτ?

Μάλλον εννοείς να το επιλέξω αλλα δεν το βρίσκει καν σαν συσκευή.ενω το omnia το βλέπει για να συνδεθεί.

Μήπως πρέπει να αλλάξω κάτι άλλο στις ρυθμίσεις του κινητού?

Edited by laskaris
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια εφαρμογή στο marketplace για άνοιγμα αρχείων dwg? έψαξα για cad viewer κλπ αλλά δεν μου έβγαλε κάτι!
Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το peer δε το καταλαβαίνω.έχει κάποια διαφορετική επιλογή στο τηλέφωνο που δεν τη βλέπω?ανοίγω το bluetooth και στο κινητό για δοκιμή βάζω δίπλα και το omnia αλλα ενώ το ένα συνδέεται κανονικά το άλλο τπτ?

Μάλλον εννοείς να το επιλέξω αλλα δεν το βρίσκει καν σαν συσκευή.ενω το omnia το βλέπει για να συνδεθεί.

Μήπως πρέπει να αλλάξω κάτι άλλο στις ρυθμίσεις του κινητού?

Peering κάνεις το ακουστικό στο δικό μου οταν είναι ανοιχτό κρατάς πατημένο το πλήκτρο ον οφ για κάποια δεύτερολεπτα και μπαίνει σε κατασταση ανιχνεύσιμο τότε το βρισκει το τηλέφωνο και συνδέεται (μπορεί να σου ζητήσει και pin συνήθως 0000 4 μηδενικά). Αν δεν κάνεις αυτή την διαδικασία μην περιμένεις να συνδεθείς.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...